PDA

Zobacz pełną wersję : Bieszczady bliżej Europy



andrzej627
14-02-2008, 10:31
Powstała grupa zdeterminowana zbliżyć Podkarpacie i Europę (http://pierwszy.net/lotypodkarpacie/)



Czas na loty z Jasionki do stolicy Unii Europejskiej!

Naszym celem jest uruchomienie połączenia lotniczego na trasie
Rzeszów - Bruksela.

Bardzo dobry pomysł. Popieram.

lucyna
14-02-2008, 10:47
Popieram pomysł rozbudowy lotniska w Świdniku na Słowacji. Bliżej w Bieszczady.

klopsik
14-02-2008, 11:31
Ja porponowalbym uruchomic w miescie WILKIEM I POTEZNEM, ktore popuje krew w zyly tegoz wojewodztwa czyli RZESZOWOWI malutkie polaczenie Rzeszow-Waszyngton to premiern przynajmiej bedzie mial czym z Polski bezposrednio doleciec do stolicy USA potem bym proponowal polaczenie tak bliskie naszym bieszczadzkim sercom czyli polaczenie Jasionka-Pekin
Dzieki nim spelnilo by sie marzenie wielu prostych ludzi by z mista wichrow uczynic stolice Panstwa. :-)

Preszow LUcyno juz szybciej bedzie mial wiecej polaczen niz malutki Swidnik.

vm2301
14-02-2008, 14:00
Ożywienie podkarpacia, jak sugeruje swoim postem Andrzej, jest pomysłem dobrym.

Idea "bliżej w Bieszczady" ma niestety też swoje minusy.

Ty Lucyno, jako, że występujesz służbowo, istnieją jedynie zalety.

Dla wielu z nas fakt łatwiejszego dotarcia w Bieszczady przez masy z zachodu niczego nie ulatwia, a nawet wręcz przeciwnie;)

Pozdrawiam:)

naive
14-02-2008, 19:23
Ożywienie podkarpacia, jak sugeruje swoim postem Andrzej, jest pomysłem dobrym.

Idea "bliżej w Bieszczady" ma niestety też swoje minusy.

Ty Lucyno, jako, że występujesz służbowo, istnieją jedynie zalety.

Dla wielu z nas fakt łatwiejszego dotarcia w Bieszczady przez masy z zachodu niczego nie ulatwia, a nawet wręcz przeciwnie;)

Pozdrawiam:)

Ten pomysł jest nierealny, a nawet gdyby był realny nijak nie wpłynie na ruch turystyczny w Bieszczadach. Wszak z Jasionki można latać do Anglii, Irlandii a w lecie bezposrednio do USA, ale jakos tłumy w Bieszczady się nie garną. To połączenie do Brukseli jest pomysłem tych co chcieliby tam latać, bo pracują w tamtrym rejonie. Problem w tym, że by było możliwe połączenie musza być spełnione co najmniej dwa warunki :
- lotnisko musi mieć gdzie odprawiać podróżnych, w Jasionce od dwóch lat miał sie budowac nowy terminal, ale sam się nie chce wybudować, więc odprawy odbywają się w warunkach odrobine "polowych"
- musi byc odpowiednia liczba chetnych do podróżowania, by to się opłacało, jak na razie są kierunki gdzie byłoby znacznie wiecej chętnych np. do Włoch albo Hiszpanii, jednak żaden przewożnik się nie pali do tego.

Lotnisko w Jasionce może służyć do przyjazdu turystów wtedy, gdy z Rzeszowa będzie dobra droga by nie trwało to tak jak teraz 2 - 3 godziny, drogi jak na razie nie będzie.

PS. Od strony technicznej Jasionka może przyjąć praktycznie każdy rodzaj samolotów.

WojtekR
14-02-2008, 19:26
Ja porponowalbym uruchomic w miescie WILKIEM I POTEZNEM, ktore popuje krew w zyly tegoz wojewodztwa czyli RZESZOWOWI malutkie polaczenie Rzeszow-Waszyngton to premiern przynajmiej bedzie mial czym z Polski bezposrednio doleciec do stolicy USA potem bym proponowal polaczenie tak bliskie naszym bieszczadzkim sercom czyli polaczenie Jasionka-Pekin
Dzieki nim spelnilo by sie marzenie wielu prostych ludzi by z mista wichrow uczynic stolice Panstwa. :-)

Preszow LUcyno juz szybciej bedzie mial wiecej polaczen niz malutki Swidnik.

Klopsik, a w jakim języku to piszesz? Daj mi pokapować o co ci chodzi...

klopsik
14-02-2008, 23:20
w swoim jezyku drwie sobie z Rzeszowa ,ktory jako miasto ma olbrzymie aspiracjie tylko mozliwosci brak