PDA

Zobacz pełną wersję : Wreszcie sukces...



Barnaba
02-03-2008, 00:24
Więc tak, jakiś czas temu krocząc sobie swobodnie z koleżanką nad Wartą w Poznaniu, całkiem w centrum (między Hetmańską, a Królowej Jadwigi) spotkaliśmy 3 bobry. Sprawa ciekawa, bo mało kto przyuważy te ponoć płochliwe zwierzęta... a tu proszę są. Fakt że leniwe, ale na tyle jeszcze rozumne że natychmiast dają nura do wody. Więc widać że wskakują, słychać plum... ale bajać można....
Nie bacząc na szalejący Orkan dzierżąc w ręce aparat fotograficzny ruszyłem na poszukiwanie bestyi. Marna pogoda sprzyjała- szeleszczące spodenki nie robiły już zbytnio hałasu na tle akustyki wichury.
No i efekt finalny
http://picasaweb.google.pl/barnaba.hobby/Pozna/photo#5172916381762534498
Może to nie od razu Nessi, ale Warta to nie Loch Ness :)
Swoją drogą, słyszałem chrobotanie w krzakach, poszedłem obadać- i cisza i nic... odszedłem kilka kroków i słyszę takie wielkie plum do wody. Widać może i bobry umieją pływać, ale wskakują do niej z całkiem już bez polotu.

Dodam jeszcze że dzisiejszy sukces motywuje mnie do dalszego kroczenia po nadwarciańskich terenach.

vm2301
02-03-2008, 07:36
Już miałem pytać Cię, czy wcześniej nieco 1 kwietnia zagościł w Poznaniu, ale znalazłem:)

Tak więc gratuluję snapshota

Pozdrawiam:)

Barnaba
02-03-2008, 08:58
ślady po zgryzach są dosłownie wszędzie, wiem gdzie żerują, domyślam się że wiem gdzie kimają.... więc powinno być już z górki