PDA

Zobacz pełną wersję : [Piotrowa Polana] Kto z Was nocował...?



Anonymous
15-07-2002, 21:45
Witam!

Kto z Was nocował na Piotrowej Polanie?

Przepraszam, że zadaję takie pytanie, ale zależy mi na informacji o Piotrowej Polanie (znalazłem ich ogłoszenie w necie i wydało mi się atrakcyjne).

Wybieram się do Wetliny (to mój pierwszy wypad w Bieszczady) i chciałbym wiedzieć czy Polana ta jest dobrym miejscem na tygodniowy pobyt.

Wielkie dzięki! Pa!

marekm
15-07-2002, 23:34
Teren jest duży, ok 5ha , malowniczo położony, wśród drzew, w dole płynie Wetlinka, a nieopodal drogi wiodącej do Piotrowej Polany jest urocza Siklawa Ostrowskich, jedna z niewielu w Bieszczadach. W sezonie może tam byc ludno, ale powinno być OK.
pozdroowka
marekm

Anonymous
16-07-2002, 10:20
Co do Piotrowej Polany to nie ma wątpliwości , że jest to świetne miejsce na wypoczynek w Wetlinie. Duża powieszchnia terenu, przyzwoite odległości domków od siebie. Co do Siklawy opisywanej powyżej to jest oki. Poza tym swego czasu miałam tam problemy z prysznicami a możej raczej brakiem ciepłej wody. Awaria jednak szybko (na zajutrz) została usunięta. Takie problemy zdarzają sie wszędzie, a Piotrowa Polana jest tylko jedna. Polecam.

Anonymous
16-07-2002, 19:38
*cenzura* wszystkie miejsca zajęte *cenzura*!!!!
*cenzura*

Stały Bywalec
16-07-2002, 21:25
Admin, dlaczego przepuściłeś post tego prymitywa ("Adasia")? Jest on dowodem tezy, że niektórych osobników człekopodobnych należy utrzymywać całe życie w amalfabetyźmie, gdyż nauka pisania, nie mówiąc już o obsłudze komputera, tylko im zaszkodzi. Jak się takim przyjrzeć, to dochodzi się do wniosku, że feudalizm nie był złym ustrojem. Chamstwo znało swoje miejsce w szeregu.

marekm
17-07-2002, 00:57
Od dłuższego czasu nie bywam w Bieszczadach w tzw. sezonie, ale teraz już wiem komu i dlaczego Wetlina, moje ulubione miejsce na tym Łez Padole, ma taką nieciekawą opinię. DZIĘKI " ADASIOWI " I JEMU PODOBNYM - DZIĘKUJĘ WAM BARDZO !!!!!!!!!!!!!!!!!! Może dobrze się stało, że nie ma wolnych miejsc !!!!
marekm

ps. mam nadzieję, że Nasze Forum nie przybierze formy, zwyczajów i języka
jaki panuje na cz@tach dla niewyżytych małolatów?

Anonymous
17-07-2002, 12:01
Coś podobnego ?!

Anonymous
17-07-2002, 13:32
Cze!

Nie czytam postów "idących" na forum.
Robię to dopiero gdy się tam znajdą.
Dotychczas powodowany nadzieją, że wszystko będzie OK nie miałem zamiaru moderować nadchodzących wiadomości.

Po przeczytaniu postu kolegi Adasia poczułem dwa ciekawe uczucia:
najpierw rozbawienia (bo kolega Adaś myśląc, że jest anonimowy wcale nie myśli...) a potem rożalenia (że jednak trzeba się mieć na baczności i wolno ufać swoim nadziejom).

Echh cóż zrobić z tym postem!
Zostawić jako przestroga dla innych czy skasować?

ADAŚ - tym razem nie błysnąłeś: "Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób. " :)
Prawa Murphiego!

zdrowia
Darek

Lupino
17-07-2002, 15:10
Darku!
Ja bym na Twoim miejscu umieścił namiary na "Adasia".

J.Lupino

frecio
22-07-2002, 11:10
Piotrowa polana Jest super nie byłem w Biesczadach 8 lat a tu takie coś jestem pod wrażeniem Ahoj przygodo!

A i polecam w wetlinie Baze ludzi z mgły

frecio