PDA

Zobacz pełną wersję : Zaznaczanie postów odczytanych



Basia Z.
17-03-2008, 11:16
Witam !

Mam problem techniczny.
Używam przeglądarki Mozilla Firefox, wersja 2.0.0.12 (jeśli coś komuś ta wersja mówi, ale w każdym razie jest to wersja najbardziej aktualna, aktualizacje instaluję na bieżąco).
System Win XP.

Od samego początku korzystania z tutejszego forum mam problem taki, że po wejściu i przeczytaniu postów wcale nie oznaczają mi się one jako przeczytane, a jeszcze przez dłuższy czas figurują jako nie przeczytane.
Trochę denerwujące, ale da się ścierpieć.
Ostatecznie używam opcji "Zaznacz przeczytane fora".

Ale dziś się z lekka zdenerwowałam - po dłuższej nieobecności w sieci rano zaraz po 7 weszłam na forum i zobaczyłam że jest bardzo dużo postów, których nie czytałam (no bo mnie nie było), potem musiałam (bez ich przeczytania) zamknąć forum i zająć się pracą, po pewnym czasie wchodzę na forum ponownie i już mam zaznaczone wszystkie jako przeczytane - co jest nie prawdą, bo w ogóle do tych wątków nie wchodziłam.

No lekko się zdenerwowałam, tym bardziej że akurat tematy, zagadki itd,. są ciekawe i nie chcę niczego pominąć.

Dlaczego tak się dzieje ?
Może ja powinnam zmienić ustawienia swoje przeglądarki ?
(ciasteczka ???)

Na innych forach mi się tak nie dzieje.
Tu na tutejszym forum jak widzę działa innych mechanizm.

Pozdrowienia

Basia

bertrand236
17-03-2008, 11:34
Mam podobnie. Tylko proszę osobę odpisującą o łopatologiczne wyjaśnienie problemu. Ciasteczka kojarzą mi się ze Świętami i z niczym innym.
Pozdrawiam

andrzej627
17-03-2008, 22:20
po wejściu i przeczytaniu postów wcale nie oznaczają mi się one jako przeczytane, a jeszcze przez dłuższy czas figurują jako nie przeczytane.

Po przeczytaniu nowych postów w wątku trzeba kliknąć w tytuł podforum (np. Techniczne). Na odświeżonej liście przeczytany wątek będzie zaznaczony prawidłowo.



po pewnym czasie wchodzę na forum ponownie i już mam zaznaczone wszystkie jako przeczytane - co jest nie prawdą, bo w ogóle do tych wątków nie wchodziłam.

Od czasu do czasu coś takiego się też mi zdarza.