PDA

Zobacz pełną wersję : [Wołosate] Pilnie poszukuję noclegu!



Anonymous
16-07-2002, 20:58
Wybieram się w Bieszczady na początku sierpnia (6.08-9.08) (lub później- pierwsze 2 tyg. sierpnia) i prosiłabym bardzo o pomoc w znalezieniu noclegu na ten czas. Chodzi mi o pokój 2-osobowy najlepiej jak najtaniej;) Sprawdzałam już w bazie noclegowej tego serwisu, ale większość miejsc jest już zarezerwowanych. Czy może ktoś z Was wynajmuje pokoje? (Wetlina,Wołosate, lub Ustrzyki G.) Bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki!!

Anonymous
17-07-2002, 01:53
Proponuję 2-osobowe pokoje w Wołosatem, łazienka do użytku gości, jadalnia, ogrodzone podwórko, w odl. 300 m stadnina koni huculskich z krytą ujeżdżalnią, bar, sklep.
krzysztof

Anonymous
17-07-2002, 19:54
Dzięki wszystkim za pomoc, udało się;) Mam nadzieję, że wyjazd też będzie udany.

Anonymous
22-07-2002, 12:09
Czy informacja o noclegu jest jeszcze aktualna? Chciałbym synowi (14 lat)i córce (18 l) pokazać ten rejon. Jeśli to możliwe z wysokości siodła (on był już na dwóch obozach ,,końskich") w okresie 5-10 sierpnia. Jesteśmy skończonymi mieszczuchami (z doświadczeniem harcerskim z lat młodości), a obecne preferencje turystyczne moich ukochanych dam skłaniają mnie do szukania 2 pokojów z ciepłą wodą (wypożyczenie rowerów?).
Proszę o odpowiedź.
Romek