PDA

Zobacz pełną wersję : Wielki powrót w Bieszczedy



frecio
22-07-2002, 11:57
W Biesczadach byłem ostatnio dawno i właśnie wczoraj wróciłem jedno co się nie zmieniło to góry . Nie chcę powiedzieć że w Bieszczadach jest źle ale jest inaczej .

Byłem pod wrażeniem Piotrowej Polany w Wetlinie namiot 8 zł/os. łazienki są ok.
W Cisnej zwalił mnie z nóg camping Tramp 5 zł/os w namiocie z łazienkami pod chmurką i prysznicem z woda nagrzewaną słońcem . Właściciel jest w porządku i za drobną opłatą można pożyczyć butlę gazową i klimat jest ok.

pod Liszną znalazłem ciekawe gospodarstwo agro z koniami ;super zabawa ;25 zł/godz nie jeździłem nigdy konno ale to było super.

Bieszczady mnie w tym roku zadziwiły. Trochę pachnie komercją ale nie dziwię się ludziom z czegoś trzeba żyć.Generalnie wrażenie zostało dobre powiedziałbym nawet bardzo dobre.

marekm
23-07-2002, 00:43
"frecio " zmieniają się i czasy, i ludzie. trudno więc aby i Bieszczady jako miejsce, w którym żyją ludzie się nie zmieniło. To chyba dobrze, że i tam następują zmiany, a góry zostają takie jakie pamiętamy z przed x - lat. .
I to jest najważniejsze. To tak jak w tym powiedzeniu " stara miłość nie rdzewieje " i chociaż czas odcisnął swój ślad, obiekt naszej miłości wciąż jest piękny i młody.
pozdroowka