PDA

Zobacz pełną wersję : Rajd SKPB Warszawa



dziabka1
15-04-2008, 09:01
Jak wszyscy, to wszyscy - babcia tez, więc skoro Kuba zapodał info o rajdzie lubelskim, to ja zapodam info o rajdzie warszawskim. Konkurencja żadna, bo Lublin w Bieszczady, a Warszawa prowadzi w Beskid Niski.

A zatem:
Zapraszamy na XLIV Ogólnopolski Rajd Beskid Niski. W tym roku odbywał się będzie pod hasłem - "Przekraczamy granice". Do wyboru dwanaście tras - o różnej długości - stodołowe i namiotowe. Trasy rozlezą się po całym Beskidzie Niski - łącznie ze stroną słowacką. Trzeciego maja spotkają się na tak zwanym ześrodkowaniu w Bielicznej k/ Izb.
Szczegółowe info tutaj: http://skpb.waw.pl/bn08/

W imieniu organizatorów i SKPB Warszawa

ZAPRASZAM!

madzia

jacob.p.pantz
15-04-2008, 15:06
skoro Kuba zapodał info o rajdzie lubelskim, to ja zapodam info o rajdzie warszawskim.

ale ja zgodnie z tematyką Forum, a ty tu offtopicznie spamujesz :-P
(...a w ogóle to w Niski na rajdy jeździ się w połowie października - z SKPB Lublin, naturalnie (-; )

Serdeczności,

Kuba

dziabka1
15-04-2008, 16:00
(...a w ogóle to w Niski na rajdy jeździ się w połowie października - z SKPB Lublin, naturalnie (-; )

No i proszę, jak ty się nie znasz... :mrgreen:
Od wieków wiadomo, że najlepiej w Bieszczady jeździ sie na jesieni, z Rajdem Połoniny SKPB Warszawa :-D

jacob.p.pantz
16-04-2008, 08:55
No i proszę, jak ty się nie znasz... :mrgreen:
Od wieków wiadomo, że najlepiej w Bieszczady jeździ sie na jesieni, z Rajdem Połoniny SKPB Warszawa :-D

rajd studencki przed rozpoczęciem roku akademickiego?!
ot - kilka wakacyjnych obozów wędrownych o zbieżnej częściowo trasie
i mylącej nazwie - tani chwyt marketingowy
:-p

Serdeczności,

Kuba

Basia Z.
16-04-2008, 09:19
O ile sie orientuję to "Połoniny" odbywają się w październiku (raz nawet przez udział w nim odsunęłam egzamin poprawkowy z geometrii różniczkowej aż na listopad).

Popieram Madzię - wiosną Beskid Niski, jesienią - Bieszczady.

B.

dziabka1
16-04-2008, 11:57
rajd studencki przed rozpoczęciem roku akademickiego?!
ot - kilka wakacyjnych obozów wędrownych o zbieżnej częściowo trasie
i mylącej nazwie - tani chwyt marketingowy
:-p


Dokładnie rzecz biorąc - ześrodkowanie odbywa się w ostatni weekend wakacji akademickich. Ot - miłe pożegnanie z latem i przywitanie z jesienią. Na dobry początek nowego roku.

Basiu - to miłe :D

Pozdrawek
madzia