PDA

Zobacz pełną wersję : Z Mucznego fajne trasy



Lech06
16-05-2008, 16:26
Właśnie planujemy klika dni z kwaterką w Mucznym. Dwa dni są pewne, autem do Bukowca i szlakiem do źródeł Sanu. Drugi dzień przez Bukowe Berdo do Tarnicy.
Moje pytanie czy można zaplanować jeszcze jakąś ciekawą pieszą trasę z Mucznego na kolejny dzień?

Henek
16-05-2008, 21:13
Lechu pyta

czy można zaplanować jeszcze jakąś ciekawą pieszą trasę z Mucznego na kolejny dzień?
No pewnie.
Dźwiniacz, Dydiowa to są tematy zastrzeżone dla koneserów. Nie znajdziesz ich w przewodnikach.
Są jeszcze dwie inne zastrzeżone (dla masowego klienta) routy. jak bedziesz chciał naprawdę - to je znajdziesz.

bertrand236
16-05-2008, 21:46
:smile:

Lech06
20-05-2008, 13:16
Lechu pyta

No pewnie.
Dźwiniacz, Dydiowa to są tematy zastrzeżone dla koneserów. Nie znajdziesz ich w przewodnikach.
Są jeszcze dwie inne zastrzeżone (dla masowego klienta) routy. jak bedziesz chciał naprawdę - to je znajdziesz.

Hmm, na pewno chciałbym te miejsca zobaczyć swoimi oczami, a jak się chcę, to i droga się znajdzie.

Przeglądając mapy zwróciłem uwagę też na zaznaczoną drogę na Kudriawyński Wierch (na innych mapach Grandysowa Czuba) 1026 metrów, punkt widokowy. Chodził tam ktoś?
W załączniku skan mapy.

Barnaba
20-05-2008, 13:31
Ja byłem, nic tam nie ma, ambonka jedynie, las zniszczony przez zrywkę.... bida :(

bertrand236
20-05-2008, 14:51
A ja uważam, że na każdy punkt widokowy warto zajść. Dopiero wtedy można samemu ocenić, czy warto było.

Np. na Przełęczy Żebrak widoków mało, ale za niektórymi forowiczami watro tam zajrzeć. ;)

Pyra.57
20-05-2008, 15:40
W zacnym towarzystwie świat zawsze jest piękniejszy a jeśli samemu czegoś się nie spróbuje trudno ocenić jak smakuje, podobnie jest z wędrówkami po bezdrożach. Jednym się podoba innym nie. Jeśli masz ochotę, chęci i zdrowie zasuwaj tam i później podziel się na forum wrażeniami. Mile widziane.

pozdrawiam
Marek

dorota z krakowa
20-05-2008, 17:07
Przeglądając mapy zwróciłem uwagę też na zaznaczoną drogę na Kudriawyński Wierch (na innych mapach Grandysowa Czuba) 1026 metrów, punkt widokowy. Chodził tam ktoś?
W załączniku skan mapy.[/quote]
Strzeż się tych miejsc...
Niestety, a może na szczęście chodziłam, błądziłam i cudem dotarłam do punktu wyjścia, na Muczne. Miejsca widokowego nie ma, są natomiast niesamowite przeżycia.
Drogę zresztą trudno dostrzec, szczególnie schodząc w dół; jary, potoczki i okropnie stromo.
Dwa, może trzy lata temu zaginęli w tym rejonie turyści. Jeden z nich przypłacił tę wyprawę życiem.
Tak więc cel wyprawy na Grandysową super - to prawdziwe Bieszczady - ale z zachowaniem najwyższych środków ostrożności.