PDA

Zobacz pełną wersję : Osobny dział forum dla schronisk



trzykropkiinicwiecej
17-05-2008, 18:19
...tak mi się uroiło leżąc w słońcu kilka godzin.. czy nie lepiej byłoby zrobić jeden dział dla bywalców różnych schronisk, miejscówek itp. gdzie mogli by się "pościć" i aktualizować, --> zamiast miejsca chaty Socjologa? (do tego działu przenieść wszystkie posty i tematy socjologów, a inne schroniska tez miały by możliwość wymiany poglądów, tudzież wspomnień)... jeśli obraziłem czyjeś uczucia religijne w kwestii tego pomysłu to przepraszam...


i pozdrawiam bywalców Maniowa 11, Schronu nad Smolnikiem, starego Łupkowa, Koliby, Balnicy, Sękowca, Wagabundy, i ty py...i ty dy...

admin
27-06-2008, 05:11
Jeśli chodzi o Chatę Socjologa to jest to forum "specjalnej troski".
Zostało utworzone dla Socjologów i oni tam się rządzą.

Twój pomysł dodałem do "TODO" listy.
Rozpatrzymy go z modami gdy przyjdzie na to czas.

Henek
04-08-2008, 00:05
trzykropki napisał

...tak mi się uroiło leżąc w słońcu kilka godzin.. czy nie lepiej byłoby zrobić jeden dział dla bywalców różnych schronisk,
Może już przyszedł czas aby się nad tym zastanowić - Szanowny Adminie !!!
a nie sztucznie utrzymywać przy życiu zdechły dział >>socjologów<< w tym roku 4posty (he, he / ale mi dział)

admin
04-08-2008, 03:45
Jak konkretnie takie podforum miałoby wyglądać?

Np. Jedno ogólne podforum: Bieszczadzkie Schroniska
A w nim tematy dla poszczególnych schronisk gdzie ludzie mogliby sobie dyskutować o nich?

Czekam na jakieś pomysły.

Marcowy
04-08-2008, 10:31
Osobiście uważam, że pomysł Trzykropkiinicwiecej jest szlachetny, ale słaby :mrgreen:

Kompletna "schroniskowa" tematyka jest już na forum obecna w całej swej krasie, choć w rozbiciu na podfora. Można powspominać w relacjach z Bieszczadów, a uwagami o standardzie podzielić się w Zakwaterowaniu. Jest to podział - nazwijmy to - pionowy, a podforum schroniskowe wprowadziłoby dodatkowy podział poziomy, a więc - IMHO - chaos. Bo niby dlaczego nie stworzyć - na ten przykład - osobnego podforum traktującego o bieszczadzkim transporcie? Albo podforum o placku po bieszczadzku? Wspomnienia, doświadczenia, rekomendacje... :-)

Pozdrawiam

Basia Z.
04-08-2008, 10:51
Bo niby dlaczego nie stworzyć - na ten przykład - osobnego podforum traktującego o bieszczadzkim transporcie? Albo podforum o placku po bieszczadzku? Wspomnienia, doświadczenia, rekomendacje... :-)



Zgadzam się. Ruch na forum nie jest aż tak bardzo duży (przynajmniej ostatnio), aby nie można było tego wszystkiego ogarnąć.

A uwagi odnośnie schronisk można przecież pisać w dziale o zakwaterowaniu, w którym też nie ma zbyt dużego ruchu.

Pozdrowienia

Basia

Piotr
04-08-2008, 15:54
Podzielam zdanie przedmówców - uczęszczanych schronisk w Bieszczadach jest tyle co kot napłakał. Byłby to dział tylko nieznacznie bardziej ruchliwy od cmentarza "Chata socjologa".

Jeżeli ktoś czuje potrzebę wyrażenia opinii/refleksji/piania z zachwytu/bluzgania na temat dowolnego schroniska to jest dział "Zakwaterowanie". Założyć temat pt. "Schronisko takie i takie" i można jechać do woli. Najlepiej jeden wątek dla jednego schroniska.

Henek
04-08-2008, 23:36
Po zastanowieniu
... może macie rację.... Może nie ma sensu tworzyć osobnego działu dla kilku osobników jak ja, (miłośników schronisk wszelkiego rodzaju).
Nie zmienia to mojego zdania na temat pompowania nieboszczyka (czyli chaty socjologa)
dla zainteresowanych wystarczy odpowiedni link.

trzykropkiinicwiecej
04-07-2010, 23:05
..(ucięło dyskusję w związku z nieplanowaną awarią)
To jak z tym nowym działem lub tez modernizacją istniejących... jakieś konstruktywne wnioski? przy okazji remontu forum może by i nad tym popracował.. jeszcze jeden dzień jestem w sieci a potem 3 miesiące wakacji od neta.. ale na jesień chciałbym wiedzieć co się dzieje po schroniskach :D

admin
04-07-2010, 23:16
Właśnie. Zatem po namyśle proponuję co następuje:

- nie ma sensu tworzyć nowego podforum tylko dla schronisk (obawiam się, że takie podforum na dłuższą metę skończy jak Chata Socjologów).

w zamian:

- Zakwaterowanie i usługi (http://forum.bieszczady.info.pl/forumdisplay.php/18-Zakwaterowanie-i-us%C5%82ugi) przerobimy na dział ogólny o schroniskach, hotelach itd.
- przeniesiemy tam dyskusje o których wspominał bodajże Marcin
- zlikwidujemy Chatę Socjologa - wątki przeniesiemy do powyższego forum
- podforum to zostanie otwarte (nie będzie moderacji)
- utworzymy tam 2 podfora dla spamerów:

noclegu szukam
nocleg oferuję
(te dwa podfora ogłoszeniowe będą miały włączony automat, który będzie kasował posty starsze niż 2 tygodnie).

admin
09-07-2010, 05:20
Zgodnie z tym co napisałem w poprzednim poscie:

- wyłączyłem moderację w forum Zakwaterowanie i usługi (możliwa jest w przyszłości zmiana nazwy - na tem moment brakuje mi weny do tego)
- forum Chaty Socjologa zostało zlikwidowanie (posty zostały przeniesione do Zakwaterowania i usług)
- utworzyłem podfora nocleg oferuję i noclegu szukam (za jakiś czas uruchomię tam autosprzątanie).

Proszę o ewentualne uwagi i sugestie.

Dodatkowo podforum KIMB zostało przeniesione pod "For bieszczadzkich".

trzykropkiinicwiecej
09-07-2010, 22:50
..dzięki piękne... dla mnie bomba.. jaśniej się zrobiło...