PDA

Zobacz pełną wersję : festiwal w Wołosatem



ewa
26-07-2002, 15:15
Witam i pozdrawiam wszystkich!!!
Czy ktoś może orientuje się kiedy w tym roku (i czy w ogóle )odbywa się festiwal w Wołosatem?

Anonymous
26-07-2002, 15:32
No dobrze Ewa, że o to pytasz, ale z tego co pamiętam w zeszłym roku ten festiwal odbywał się w sobotę, więc sama wiesz albo rybki albo akwarium (albo praca albo festiwal). Jeszcze się zastanów czy nie zostać tam dłużej!
Do zobaczenia w niedzielę w pociągu
Aga

ewa
26-07-2002, 15:56
Aga!!
Ty o tej porze tutaj?? Fajnie!
Prawdę mówiąc nie pamiętałam w jaki dzień tygodnia to było w zeszłym roku. Ale tak sobie myślę (no ale nie wiem jak to wyjdzie i jak będziewe wrześniu, bo o wrześniu właśnie troszkę, troszeczkę myślę) że może nie skończy się na tym jedynym wypadzie bezweekendowym - ale to wszystko zależy od pracodawców.
Przyznaję że trochę a nawet bardziej niż trochę zainteresował mnie ten Grób Hrabiny - pomyślimy w pociągu. Już się nie mogę doczekać naszej wyprawy i nie wiem jak wytrzymam jeszcze dwa dni w pracy. A jak tam Akcja-Milówka (napisz do mnie na eficzka).

Do wszystkich:
Jesli jednak ktoś coś wie o festiwalu to bardzo proszę się odezwać- pozdrawiam

Anonymous
26-07-2002, 16:04
Chodzi Ci o harcerski festiwal?? Jeśli tak, to go niebędzie.. :-(((((

Anonymous
26-07-2002, 16:10
No co Ty?!!!!
A co się stało???????
Jestem za zorganizowaniem Festiwalu samopas! Miejsca w Bieszczadzie jest pod dostatkiem, tylko jest jeden problem, że ja nie umiem śpiewać!!!
;-)))
Pozdr
Aga

ewa
26-07-2002, 16:14
Więc jak to jest? Robia tylko jakieś jubileuszowe festiwale? Szkoda.....
To kiedy będzie następny?
I to nie prawda że Aga nie umie śpiwać - nieźle żeśmy zawodziły w zeszłym roku w stodole (bieszczadskiej).