PDA

Zobacz pełną wersję : Ustrzyki Górne 17, Berezka



Malenki_Aniolek
21-06-2008, 17:45
W tym roku we wrześniu chcielibyśmy pojechać we dwie osoby w Bieszczady. Jeździmy tu regularnie lecz zawsze większą grupą i normalnie spalismy w stodołach lub na stanicy w Dwerniku pod namiotami. W tym roku jednak zależy nam na prywatnej kwaterze. Szperałam troszkę w internecie i w zasadzie znalazłam 3 poważniejsze ogłoszenia o kwaterach w Ustrzykach (może za bardzo upieram się na tą miejscowość, jednak wydaje mi się najlepszą bazą wypadową w góry). czy był ktoś może w Ustrzykach Górnych 17 i moze powiedzieć jakie tam są warunki, bo ta oferta wydaje mi sie najlepsza. A może macie jakieś lepsze propozycje? Szukamy pokoju 2-osobowego może byc z łazienką jednak łazienka na korytarzu też ujdzie. Cena najlepiej do 30 zł za os/noc.

Pozdrawiam

Emilka Nowak

Henek
21-06-2008, 18:41
Jeśli dobrze kojarzę że to są Noclegi Pod Szerokim Wierchem to byłem tam miesiąc temu.
Mimo że spędziłem tylko jedną noc, to wyjechałem z przekonaniem że warto tu wrócić. Cudów nie ma , ale schludnie, czysto, zadbane wszystko, malutka kuchenka, łazienka z ciepłą wodą. Do tego jeszcze sympatyczny kontakt z gospodarzem.

Polej
25-06-2008, 15:18
Pod Szerokim Wierchem to zdaje się kwatera obok, to, o co pyta Maleńki Aniołek znajduje się w tym samym budynku lecz z prawej strony. Nocowałem tam w maju, czysto, schludnie, brak ingerencji gospodyni (bardzo miłej). Pokoiki na górze bardzo ciasne, łazienka na korytarzu. Na dole pokoje trochę obszerniejsze, łazienka wspólna. Dużym plusem jest salon z aneksem kuchennym i kominkiem, przy którym miło sobie wieczorkiem posiedzieć. W sezonie może być ciasno z tyloma miejscami noclegowymi i jedną kuchnią, jednak na wrzesień to idealne miejsce.

Malenki_Aniolek
26-06-2008, 19:06
genialnie :) Będę tam dzwoniła :) A jeśli nie uda się tu to może tam obok :)
Zdecydowałam się na ta kwaterę bo zachwycił mnie ten kominek :)

chris
12-09-2008, 23:17
No sorry, ale jeśli ktoś pyta o noclegi "U Eskulapa", to jest to dom w Lutowiskach, natomiast knajpa sama jest w UG.
Noclegi, jak na standard bieszczadzki, omal 5- gwiazdkowe :), ceny zadziwiająco niskie, w pokojach prysznice, ogólnie OK. Tylko ... "jakby", "tak naprawdę", nieco nie po bieszczadzku 8-).