PDA

Zobacz pełną wersję : Nowości na forum



admin
29-06-2008, 06:09
Dokonałem eutanazji na starej wyszukiwarkce forumowej. Przed zamknięciem wieka od trumny wbiłem jej jeszcze w serce osinowy kołek coby czasem nie wylazła spowrotem. Na jej miejsce mamy lśniącą nowością wyszukiwarkę od Google.com. Jakość wyników mam nadzieję, że ucieszy szczególnie Jabola ;)
Do każdego nowego tematu można dodawać tagi. Tagi - inaczej słowa kluczowe - przydadzą się szczególnie tym, którzy potem będą chcieli coś wynaleźć w naszych archiwach wiadomości. Wpisujcie słowa kluczowe do zakładanych tematów ponieważ to znacząco pomoże Wam (w organizacji wiadomości), forum (w zdobywaniu lepszych pozycji w wyszukiwarkach) i jego użytkownikom (w odnajdywaniu informacji).
Pojawiły się pod wątkami (na dole ekranu) ikony do tzw.: social bookmarking. Jeśli wątek jest szczególnie ciekawy można go zarekomendować np. na wykop.pl tak by i inni ludzie (zainteresowani normalnie tematem wątku, a nie mający pojęcia o istnieniu naszego forum) mogli przeczytać jego zawartość. Pozakładajcie konta na tych serwisach społecznościowych i promujcie forum. Wszyscy na tym skorzystamy!
Każdy z userów dostał możliwość założenia sobie na forum własnego albumu z fotkami. Fotek może być maksymalnie 300.
Każdy z userów może sobie zmienić stronę własnego profilu (kolory, czcionki itd). Opcje te dostępne są w panelu użytkownika (http://forum.bieszczady.info.pl/usercp.php).
Nowości jest więcej. Wspomniałem tylko o najważniejszych.