PDA

Zobacz pełną wersję : Kryptoreklama, wyszukiwarka



joorg
28-06-2008, 23:53
.... Czy ktoś może jest użytkownikiem ww. modeli?
Czy jesteś przedstawicielem tej firmy , czy naprawdę Cię to interesuje? Coś mi się wydaje że to pierwsze, jeśli tak, to nie licz tu na odpowiedż, to nie to forum.
ps. a w lipcu to możesz spać na samej karimacie firmy ..... i nie jest potrzebny śpiwór.:grin:

joorg
29-06-2008, 00:00
...

Mam na sklepie (w pracy) ...
Barnaba , Ty też tu nie uprawiaj krypto-reklamy , to co napisałem też tyczy się Ciebie .
ps.Strasznie nie lubię(i myśle że nie tylko ja ) natarczywej reklamy , skutki są odwrotne do zamierzonych.
i nie licz na "wdzięczność" finansową swoich szefów.;)

eldoopa
29-06-2008, 01:31
Co do śpiworów to nie posiadam tych modeli, ale od 7 lat używam mojego Campera: 1,43 kg, temp: -8/4/13 i jeszcze mnie nie zawiódł, od wiosny do jesieni, w zimie nie próbowałem. Jeżeli potrzebujesz śpiwora tylko na lato to polecam jak najmniejszy i jak najcieńszy/lżejszy, napewno wystarczy.

joorg
29-06-2008, 02:09
.... Odwiedzam regularnie 3 fora internetowe o różnej tematyce i wbrew pozorom to jest najgorsze, a myślałem że tutaj znajdę normalnych ludzi.....
el doopa , to że odwiedzasz regularnie 3 fora to nie znaczy ,że jesteś normalny.

vm2301
29-06-2008, 11:28
Joorg napisał:


nie lubię(i myśle że nie tylko ja ) natarczywej reklamy , skutki są odwrotne do zamierzonych.
i nie licz na "wdzięczność" finansową swoich szefów.

Ależ Januszu, Barnaba nie byłby pierwszym występującym na forum służbowo, w imieniu swej firmy;)

Pozdrawiam:)

eldoopa
29-06-2008, 12:40
A kto mówi ze jestem normalny? Poprostu chodziło mi o to że po tym forum spodziewałbym się najwięcej uprzejmości a jest jej tu zdecydowanie najmniej...

lucyna
29-06-2008, 20:33
Joorg napisał:



Ależ Januszu, Barnaba nie byłby pierwszym występującym na forum służbowo, w imieniu swej firmy;)

Pozdrawiam:)
Bez przymrużenia oka;) Kiedyś to forum było forum Lucyny. Było jakie było. Mieliście na swoje usługi jednego z najlepiej opłacanych przewodników w kraju. Byliście na bierząco w sprawach związanych z Bieszczadami. Ani jedno pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Tu przeniosłam swoje ambicje. To forum było platformą informacyją, tętniło życiem, miejscowi zaczynali dzień od lektury BFD. Przeważnie było 300-400 osób jednocześnie. Służbowa zakała odeszła. Zagląda tu czasami. To już nie jest jej forum. I co? Lepiej?:lol::lol::lol:

joorg
29-06-2008, 22:31
Bez przymrużenia oka;)... Ani jedno pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Tu przeniosłam swoje ambicje. To forum było platformą informacyją, tętniło życiem, miejscowi zaczynali dzień od lektury BFD. Przeważnie było 300-400 osób jednocześnie. Służbowa zakała odeszła. Zagląda tu czasam
Lucyna ... ??? co Ty??? .. ile masz za godzine jako najlepiej opłacana ...i
Ciebie nie będzie , mnie i innych nie będzie ,a świat będzie istniał .. taką musisz mieć świadomość, życie jest brutalne i niech Ci się nie zdaje że jesteś niezastąpiona,nie unoś się ambicją , bo ambicja Cie "zje".Nie będzie Ciebie będą inni .Wiecej luzu życzę Ci Lucyno .:smile:
ps jakość usług ocenia klient , a nie Ty
to by było na tyle z mojej strony.

Barnaba
30-06-2008, 01:31
Żenada. Człowiek pyta człowieka, ktoś odpowie, i od razu najazd sie zaczyna- że kryptoreklama. Przypuszczam że nie ma takiego śpiwora który byłby dostępny w jednym tylko sklepie- a więc polecamy produkt a nie punkt sprzedaży. Taki naród cudowny, ze jak ktoś coś robi dobrze- to reszta zaczyna krytykować i utrudnia odnieść sukces. Dlaczego nie zachwalać tego co dobre? Bo komuś się jeszcze nie daj boże uda wybić i wypromować?

Barnaba
30-06-2008, 01:41
Ludziom się w głowach poprzewracało! Jeszcze półtora roku temu było tu więcej normalnych ludzi...

http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=3136

I nikomu nie przeszkadzało że Małachowski, Hanah, Yeti był polecany, czy płachta na śpiwór....

Się pytam, co sie w Waszych głowach porobiło co? chyba nic dobrego.

Barnaba
30-06-2008, 01:50
i jeszcze!!! bo mnie trzęsie normalnie!!!

W poście wyżej dałem linka do topicu założonego sporo czasu temu. Wpisuję w wyszukiwarkę ... "śpiwór" i nie znajduję swojego wątku, bo się nazywa "śpiwory". Więc wpisałem "śpiwory" i wyskakuje na 4 miejscu. Nie chodzi mi o pozycję w wyszukiwaniu, ale widzi mi sie że zamiast dodawać nowe bajery na forum (z których i tak większość nie korzysta, bo forum zasadniczo jest do wymiany zdań, a nie wirtualnych albumów np), może lepiej popracować nad wyszukiwarką. Pamiętam jeszcze wersje (chyba) php by Przemo- i tam wyszukiwarka pracowała dobrze- od tamtego czasu jest co raz gorzej.... i jak tu się dziwić powstawaniem nowych wątków i odgrzewaniem starych kotletów skoro się nie można doszukać tego co już było?

A jak już coś znajdzie to jako "archive" i też dupa, bo się nie da ciągnąć wątku dalej... swoją drogą archive bez najciekawszego wątku też lipa

Piotr
30-06-2008, 11:42
i jeszcze!!! bo mnie trzęsie normalnie!!!
To może sobie golnij, czy coś...


W poście wyżej dałem linka do topicu założonego sporo czasu temu. Wpisuję w wyszukiwarkę ... "śpiwór" i nie znajduję swojego wątku, bo się nazywa "śpiwory".
Nic nowego - czyli jak zawsze bujasz. Wyskakuje na 5 miejscu, skoro nietrafnie sformułowałeś pytanie to i tak dobrze. A co Ty myślisz że wyszukiwarka (jakakolwiek) będzie się telepatią posługiwać i Ci podstawiać na pierwszym miejscu to co akurat masz na myśli? A z 1 do 5 to tak daleko że nie widać?


Więc wpisałem "śpiwory" i wyskakuje na 4 miejscu.
Mi na pierwszym...


php by Przemo- i tam wyszukiwarka pracowała dobrze- od tamtego czasu jest co raz gorzej....
phpBB ma beznadziejną wyszukiwarkę - źle pamiętasz.

Ale ponieważ to już ostatnie pewnie dni-tygodnie tego dogorywającego forum, zawsze możesz z Lucynką założyć własne na swojej stronie. Będziecie mieć setki osób jednocześnie i miliony miesięcznie :D Teraz już nikt nie czyta tego forum bo Lucyna się nie udziela więc jest nisza... Miejscowi się wynieśli, prasa olała, instytucje przecierają oczy i nie wiedzą co począć, turyści rwą włosy z głowy...
BTW: kiedy są wybory prezydenckie... ?

vm2301
30-06-2008, 11:55
@Lucyno,

Twoje poczucie humoru....bywa niesamowite.

Pozdrawiam:)

PS. ; jakimś cudem zabrakło

KAHA
30-06-2008, 16:26
Ale ponieważ to już ostatnie pewnie dni-tygodnie tego dogorywającego forum, zawsze możesz z Lucynką założyć własne na swojej stronie. Będziecie mieć setki osób jednocześnie i miliony miesięcznie :D Teraz już nikt nie czyta tego forum bo Lucyna się nie udziela więc jest nisza... Miejscowi się wynieśli, prasa olała, instytucje przecierają oczy i nie wiedzą co począć, turyści rwą włosy z głowy...
BTW: kiedy są wybory prezydenckie... ?

hmmm skąd ten niepoprawny optymizm...
O ile mnie pamiec nie myli, to z reguly w okolicach wakacji robi sie "luzniej" na forum (i to nie tylko tym, ale kazdym). Z czego sie to bierze, pewnie dlatego ze duzo osob wyjezdza i nie chce im sie tak duzo pisac.

A swoją drogą, co do wyborów - to co chcesz kandydowac...??

pipa
30-06-2008, 16:53
Witusia

i jeszcze!!! bo mnie trzęsie normalnie!!!

Wyluzuj chopie!!! Żyłki Ci popękają!!! Ty chopie zapodaj lepiej jak się trzęsie nienormalnie. Epilepsja czy cuś?


Ale ponieważ to już ostatnie pewnie dni-tygodnie tego dogorywającego forum, zawsze możesz z Lucynką założyć własne na swojej stronie. Będziecie mieć setki osób jednocześnie i miliony miesięcznie :D Teraz już nikt nie czyta tego forum bo Lucyna się nie udziela więc jest nisza... Miejscowi się wynieśli, prasa olała, instytucje przecierają oczy i nie wiedzą co począć, turyści rwą włosy z głowy...
BTW: kiedy są wybory prezydenckie... ?

Mistrzu! Te Twoje BTW=2 lata. A co do merituma tego cytata - to WPP + wiadome wykorzystane zwierzątko - niechaj spylają jak im nie pasi. My za nich wydamy w formie pedeefa (fuj) ich przecudnej erudycji zapisy (posty) i niechaj potomni znają, że przewodnik plus ujeżdżacz dzikich stworzeń nie gęsi i g... mają.

A tera - forum zdechło drzewiej (czyli cosik chyba jak wcześniej). Dlaczego? Porównałabym to do nalotu stonki na Bieszczady.

Buziaki
idę się deprawować z wiadomym osobnikiem

admin
30-06-2008, 17:56
ale widzi mi sie że zamiast dodawać nowe bajery na forum (z których i tak większość nie korzysta, bo forum zasadniczo jest do wymiany zdań, a nie wirtualnych albumów np),

Napiszę do Vbulletin Ltd od którego kupuję licencję na ten "mechanizm" forum by w kolejnych wersjach forum skupili się na pobudzaniu dyskusji, a nie na bajerach, których nikt nie używa.



może lepiej popracować nad wyszukiwarką.


To właśnie zrobiłem. Oryginalna forumowa wyszukiwarka, która była do dupy poszła do piachu. Teraz mamy najlepszą wyszukiwarkę na świecie.




Pamiętam jeszcze wersje (chyba) php by Przemo- i tam wyszukiwarka pracowała dobrze- od tamtego czasu jest co raz gorzej.... i jak tu się dziwić powstawaniem nowych wątków i odgrzewaniem starych kotletów skoro się nie można doszukać tego co już było?


Nie mieliśmy nigdy tutaj PhpBB by Przemo.
Było zwykłe PhpBB, które do tego by obsłużyć średnio ponad 100 osób online potrzebowało serwera o bardzo dużej wydajności na który mnie nie było stać. Dlatego PhpBB też poszło do piachu.




A jak już coś znajdzie to jako "archive" i też dupa, bo się nie da ciągnąć wątku dalej... swoją drogą archive bez najciekawszego wątku też lipa

Specjalnie dla Ciebie zrobiłem tłumaczenie dodatkowej frazy.
Szczegóły w załączniku.



Witusia

Wyluzuj chopie!!!

Michał mocno nadużywasz naszej gościnności i cierpliwości.


A ogólnie: forum umiera średnio 3 razy w roku, podobnie zresztą jak najlepiej opłacany przewodnik w Polsce przestaje tutaj pisywać. Nic nowego.


Poniżej załączniki dla Barnaby:

pipa
30-06-2008, 18:08
Witam Darku


Michał mocno nadużywasz naszej gościnności i cierpliwości.

Czymże zasłużyłam/em sobie na takie wyróżnienie?
Znowu cosik zasługuje na bana? A może na wieczne potępienie!
Zwisa mi to i nie raz o tym mówiłam/em.

I jeszcze jedno - to nie ja zyskuję na tym, że jestem u Ciebie gościem. Czym więcej masz gości tym lepszy zysk. Nie tak?
To wykop mnie z powodów jakich sobie zażyczysz. Ale tak skutecznie.

Aby Ci Darku ułatwić zadanie podam Ci wszelkie możliwe IP, z których mogę się zalogować jako nowy/stary gość w każdej chwili.

Pozdrawiam serdecznie

P.s.
jeżeli masz tyle czasu - to zamiast zwracać uwagę na takie posty - wspólnie z moderatorami zastanówcie się, w którą stronę ta Twoja/Wasza machina skręca. I czy o to tak naprawdę na początku Tobie "chodziło".

admin
30-06-2008, 18:16
Nie chodzi o to gdzie skręca, a gdzie nie skręca.
Chodzi o kultrurę osobistą. Pisałem Ci to 600 razy. Pisz co chcesz.
Ważne byś nie bluzgał, nie obrażał ludzi, nie łamał prawa. Proste!

Może się zdziwisz, a może nie, ale paradoksalnie oglądalność forum nie przekłada się na zyski, przekłada się raczej na wzrost kosztów. :]

pipa
30-06-2008, 18:37
Nie chodzi o to gdzie skręca, a gdzie nie skręca.
Chodzi o kultrurę osobistą. Pisałem Ci to 600 razy. Pisz co chcesz.
Ważne byś nie bluzgał, nie obrażał ludzi, nie łamał prawa. Proste!

Może się zdziwisz, a może nie, ale paradoksalnie oglądalność forum nie przekłada się na zyski, przekłada się raczej na wzrost kosztów. :]

Widzę, że się nie do końca rozumiemy. "Odwracanie kota ogonem" jest pewnym wyjściem, gdy nie chce/nie może się podjąć wprost wymiany zdań. Moja opinia (może być uznana za g.. - przyjmuję i nie będę polemizował) dotycząca skrętu jest raczej natury subiektywnej. I wiem o tym.

Jeżeli łamałem prawo to nie Twój problem. Przychodzą pewne osobniki, Ty im z obowiązku udostępniasz moje dane - i moja broszka. Wiem co robię i nie potrzebuję niańki. Nie obrażam ludzi! - targam się po ryju z ich wypowiedziami. A to chyba co innego. Jeżeli ktoś publicznie robi z siebie osła i to z uwielbieniem, to mam prawo odczytać to jako zachętę do zwracania się per ośle. Jeżeli się mylę to daj Darku możliwość wypowiedzenia się tej osobie i ewentualnego zażądania ode mnie satystafkcji w formie, której ta osoba sobie zażyczy. Ale nie wyręczaj ich!!

P.s.
Nie miałem na myśli zysków finansowych (li tylko) - są jeszcze inne! Korzyści!

Szkoda Twojego czasu na dywagacje z pipą.

Dzięki
i pozdrawiam jak zwykle serdecznie

Barnaba
30-06-2008, 22:01
Darku, dziękuję za rzeczową odpowiedź