PDA

Zobacz pełną wersję : Jadę!!!



Anonymous
04-08-2002, 13:49
Cześć Wszystkim!!

Chciałem siętylko pochwalić, że dziś (niedziela) w godzinach wieczornych jadę Tam!! pociągiem z Katowic o 22 z groszami, wszystkich chętnych do pomachania na pożegnanie zapraszam ;-)
Niestety nie załapię się na piątkowy dyżur integracyjny w Dwerniku, ale postaram się w zamian naskrobać coś Tu po powrocie!

Pozdrawiam wszystkich gorąco
Sztanga

Anonymous
04-08-2002, 13:59
A ja chciałem się też pochwalić. Jade w Bieszczady ale jeszcze chwilke minie 25 sierpień 2002 r. wieczorem będe w Sękowcu

Stały Bywalec
04-08-2002, 14:50
A ja dopiero pojadę 31 sierpnia. Też do Sękowca.
Ale przede mną jeszcze prawie cały sierpień dość ciężkiej pracy.
Wytrzymam.
SB

ewa
04-08-2002, 15:30
Fajnie Ci!!! Dokładnie tydzień temu (w zeszłą niedzielę), dokładnie tym samym pociagiem jechałam w Bieszczady (na szczęscie tym razem nie miał wielkiego opóźnienia). Będziesz dość wcześnie rano na miejscu więc masz szansę przejścia jako pierwszy tego dnia na Smerek (ze wsi; oczywiście jeśli to nie koliduje z Twoimi planami) - polecam bardzo!!! Są tam rewelacyjne sieci pająków (bez pająków; ja sama ich nie cierpię, ale te tam sa superowe), trasa zaczyna sie od przejścia mostkiem na którym rozpięte są srednio co pół metra "bramy" - też dzieło pająków które bardzo dobrze są widoczne w porannym słoneczku. Za mostkiem są jeszcze piękniejsze pajeczynki rozpięte na choinkach - bardzo kształtne, wręcz idealne (pajaki mają w tym mistrza). Polecam!!!!
Zaś stanowczo nie polecam (przynajmniej przez czas jakiś) słynnego naleśnika z jagodami i śmietaną w bacówce pod Rawkami!
Pozdrawiam i życzę miłego wędrowania (i uważaj żeby Cie w Stróżch nie odczepili).

Anonymous
05-08-2002, 09:39
Ewa! Nie trzeba było wspominać naleśnika! Może tylko nasze rozwydrzone żołądeczki tak na niego zareagowały, a poza tym też "co za dużo to nie zdrowo!".
Myślę, że trzeba zwrócić honor naleśnikowi, i zpomnieć o sensacjach!
Ale bitą śmietaną (raczej brakiem) mnie rozczarowali!
Aga

ewa
05-08-2002, 13:32
Właśnie! Pragne poinformować wszystkich miłośników bieszczadskiego naleśnika z bacówki pod Rawkami że w tym roku owy naleśnik jest podawany zamiast z prawdziwą bitą śmietaną (mniam...)-z zwykłą lejacą śmietaną. I faktem jest że chyba nie powinno się jeść go za dużo (3 kobiety/1 naleśnika lub 1meżczyzna/1 naleśnika lub 2mężczyzn niedużych/.......).:)

agajotek
05-08-2002, 16:06
i ja też jadę i to już całkiem niedługo i na całe 4 dni, 15 sierpnia już będę stąpać po Bieszczadu Ziemi i wiatrem i powietrzem sie cieszyć i mam nadzieję,że słoneczkiem trochę też...ach! i w namiociku mieszkać i o świcie sie budzić i bez strachu, że znowu sie do pracy spóźnię...ach!