PDA

Zobacz pełną wersję : noclegi w Samborze, Skolu, Turce



buba
24-07-2008, 11:52
czy ktos ma do polecenia jakies miejsca noclegowe w rejonie sambora, starego sambora, turki , skola, takie coby i na jesien sie nadaly, jakas turbaza, tani hotelik, mili tubylcy, szczelna stodola, chatka, coby sie na glowe nie lalo, nie wialo i nie zdarli duzo kasy ;)
bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje :)

Henek
24-07-2008, 14:59
Hey ! Buba ! przecież wiesz że co druga chałupa może robić za tanią noclegownię. Wystarczy nawiązać kontakt.
Jeśli chodzi o oficjalne miejsca noclegowe to są dwie kategorie
1- turbazy , masz w rejonie pasma Pikuja 4 szt w sąsiedztwie Solego 1 szt
2- prywatne pensiony gdzie standart jest normalny i ceny też
w rejonie Turki masz 3 szt,
a w rejonie Bieszczadów Skolskich są z dwóch stron (Skole i Tysowiec)
Niestety Sambor i St.Sambor to prawie pustka, nędzny hotelik w tym pierwszym.

buba
24-07-2008, 17:57
ze chalupy to wiem, ale to kwestia jak sie trafi to jest super.. a jak sie jesienia nie trafi w ktorys dzien to troche przykro, zwlaszcza jak sie z rodzicami jedzie.., nedzny hotelik w samborze- hmmm..to brzmi dobrze, mam nadzieje ze ceny sa rownie "nedzne" ;) choc wolalabym stary sambor ale tam chyba nic nie ma...

a czego w rejonie turki sa 3 szt.?? i gdzie, w samej turce??

zawsze lepiej miec cos nagranego oficjalnego na nocleg na wszelki wypadek (wiedziec gdzie szukac) a jak czasu bedzie i okolicznosci to lowic po chalupach i innych miejscach w poszukiwaniu klimatu :D

Henek
24-07-2008, 23:38
Buba napisała


a czego w rejonie turki sa 3 szt.?? i gdzie, w samej turce??


W samej Turce nie ma żadnego oficjalnego noclegowiska (z tego co mi wiadomo)
ćwiczyłem to 2-lata temu - może się zmieniło
A te 3 szt odnoszą sie do Rozłucza (czyli 10 km w stronę Starego Samboru)
Tam są trzy bardzo fajne motele (pensjony) leżące przy głównej drodze lwowskiej. ale ceny noclegów oscylują wokół 30 zł/dobę. Na miejscu możliwość posiłku na dobrym poziomie (żadne tam hamburgery)
Ja spałem w Turce u zaprzyjażnionego ukraińskiego "alpinista" - ale to jest prywata.

buba
25-07-2008, 11:59
cena troche zabojcza, ale dobrze wiedziec gdzie sie udac jak nic innego sie nie znajdzie :D dzieki wielkie za informacje o tym rozluczu.. a orientujesz sie moze w jakich miejscowosciach funkcjonyja na dworcach "kimnaty widpoczynku"? bo to ma chyba standard i ceny dostosowane do naszych potrzeb ;)

Henek
25-07-2008, 14:02
Niestety nie mam informacji o "komnatach wypoczynku" w tym rejonie.
Ale przypomniałem sobie jeszcze o kolejowej noclegowni w Siankach.
Jest też możliwość (lwowskim zwyczajem) pytać o nocleg w polskich parafiach, a w tym rejonie są to kościoły czyli Sambor i Turka.