PDA

Zobacz pełną wersję : Moczary-czy warto kupić?



Czarek pl
26-07-2008, 09:36
Czy ktoś czytal MOCZARY-Bartlomieja Kierzkowskiego?
Akcja dzieje się w Bieszczadach i książka podobno pisana jest "stachurowym"językiem.
Proszę o informację,czy warto ją kupić,czy raczej nie.I czy nie jest to kolejne naciąganie na Stachurę.

Czarek pl
26-08-2008, 18:06
No cóż,miesiąc czekania na odpowiedź jest dla mnie jednoznaczny,ze nie warto wydawac pieniążków na tę książkę.Bo ciężko mi uwierzyc by nikogo nie skusiły Bieszczady i Stachura zawarte w recenzji tej książki.Dlatego też poczekam aż będzie ona w bibliotece a pieniążki wydam na coś innego:-).

WUKA
26-08-2008, 19:20
Książka to nie samochód (koszt) i zawsze lepiej polegać na własnym guście.Poza tym można przejrzeć przed zakupem.Ja nie ulegam żadnym reklamom ani krytykom.Na temat tej konkretnej nie mam żadnego zdania-nie miałam jej w ręce.

bertrand236
26-08-2008, 22:42
A gdzie to można kupić? Chętnie nabędę coby mieć swoje zdanie.

Czarek pl
30-08-2008, 18:39
Ja przegladałem ją w sklepie w Wetlinie, pomyślałem jednak,że może jeszcze poczekam z zakupem,ale ostatnio znalazłem ją w księgarni w moim mieście i postanowiłem zapytac na forum czy warto?Sądząc,że skoro można ją kupic w Bieszczadach i akcja dzieje się w Bieszczadach,to gdzie jak gdzie ale na bieszczadzkim forum powinien znaleźc się ktoś,kto ją przeczytał...,a dalej to już wiecie:-).Można ją kupi również przez internet,wystarczy wpisac na google tytuł i autora.Pozdrawiam.

SQ1
20-10-2008, 23:08
Dostałem ją jakis czas temu w prezencie....a zmęczyłem dopiero podczas ostatniego wyjazdu w bacówce pod Rawkami
"Zmęczyłem" to dobre określenie...myslałem, ze klimat bieszczadzki pozwoli mi jakoś inaczej ją odebrac. Nic z tego. Mam wrazenie, ze pisana na siłę...mi nie podeszła
Ale to subiektywna opinia...

barszczu
21-10-2008, 00:01
A ja kupiłem Moczary już chwilkę temu (na allegro) i przeczytałem to jednym tchem. Wg mnie warto kupić bo po pierwsze takiej bieszczadzkiej prozy niewiele się ukazuje, a po drugie jest to niezła książka. Gdyby autor zwrócił się do mnie jako do potencjalnego wydawcy to przyjąłbym ją do edycji bez wahania.

SQ1
21-10-2008, 00:16
No widzisz "Czarek pl"...po prostu trzeba samemu przeczytać by wiedzieć czy warto było :)

Czarek pl
21-10-2008, 17:51
I tak też zrobię:-),serdeczne dzięki.