PDA

Zobacz pełną wersję : Ciekawy artykuł



Basia Z.
30-07-2008, 13:17
No właśnie - temat "Narni" jak pamiętam był już dyskutowany również i tutaj na forum:

http://www.npm.pl/artykul.php?art=1431

(na stronie czasopisma tylko fragment, w wydaniu papierowym - całość)

Pozdrowienia

Basia

pipa
30-07-2008, 14:24
Szanowna Pani przewodnik


No właśnie - temat "Narni" jak pamiętam był już dyskutowany również i tutaj na forum:

http://www.npm.pl/artykul.php?art=1431

(na stronie czasopisma tylko fragment, w wydaniu papierowym - całość)

Pozdrowienia

Basia

To ma być zawiązek dyskusji na temat Bieszczadów, może na temat Stacha (którego poznaliśmy) a może kolejne przypomnienie, że marketing to podstawa bytu.

P.s.
Admin załóż jakieś podforum dla przewodników wszelakiej maści. Osobiście deklaruję, że przynjajmniej raz na tydzień wpiszę się z ahami i ohami.
I mnie ustaw jako moderatora tego podforum - mniammm

Pozdrowienia

Basia Z.
30-07-2008, 14:32
To ma być zawiązek dyskusji na temat Bieszczadów, może na temat Stacha (którego poznaliśmy) a może kolejne przypomnienie, że marketing to podstawa bytu.


Szanowna pipo !

Jeśli marketing - to chyba czarny.

Jakiś czas temu (około roku) pożegnałam sie z tą gazetą ("n.p.m.") o czym zresztą pisałam również i na tutejszym forum i za co mnie objechano, ale może niektórzy to pamiętają.

W każdym razie - obecnie nic mnie z "n.p.m." nie łączy - a wręcz przeciwnie. No może łączy o tyle o ile łączyć może z dawnym pracodawcą, któremu dałam wypowiedzenie.

Obecnie wraz z większością byłej redakcji "n.p.m." na czele z naczelnym - Piotrem Pustelnikiem związana jestem z innym, konkurencyjnym portalem (adres w stopce).

Napisałam to co napisałam, aby ożywić forum i dyskusję na nim.
A poza tym - sama zwyczajnie ciekawa jestem jak to z tą "Narnią" było.

Przyznam się, ze zanim wysłałam pierwszy w tym wątku post na forum zastanawiałam się czy lojalnym będzie wobec moich obecnych współpracowników reklamować w pewien sposób naszego dawnego pracodawcę, ale na prawdę - nie wszystko co robię to jest komercja.
Bardzo wiele rzeczy robię również niekomercyjnie :-)

Pozdrowienia

Basia

Czarek pl
01-08-2008, 00:30
Basiu a ja dziekuję za Twój wpis,tym bardziej,że jak widzę w N.P.M. jest jeszcze jeden artykul tyczący Bieszczadów pt."Punkowy KSU mial rację".
Oczywiscie czy kupię czy nie kupię N.P.M.zdecyduje sam,ale dzieki Tobie przynajmniej mam taką mozliwość.Pozdrawiam serdecznie.

admin
01-08-2008, 01:17
Jakbyś kupił to zeskanuj dla mnie.
Z wiadomych względów nie mam dostępu do tej gazety.

Chętnie poczytam co tam u Stacha. :)

Czarek pl
01-08-2008, 05:00
OK,nie ma problemu,chociaż może to być dopiero w przyszlym tygodniu.Tym bardziej,że w moim mieście nie w każdym kiosku jest n.p.m. i muszę poszukać.
Pozdrawiam serdecznie.

lucyna
02-08-2008, 08:18
Szanowna Pani przewodnik



To ma być zawiązek dyskusji na temat Bieszczadów, może na temat Stacha (którego poznaliśmy) a może kolejne przypomnienie, że marketing to podstawa bytu.

P.s.
Admin załóż jakieś podforum dla przewodników wszelakiej maści. Osobiście deklaruję, że przynjajmniej raz na tydzień wpiszę się z ahami i ohami.
I mnie ustaw jako moderatora tego podforum - mniammm

Pozdrowienia
Mój Ulubiony Panie Michale vel pipo życie nie znosi pustki. Przewodnicy wszelakiej maści przenieśli się i wiją sobie gnizadko na wyliczance. Mają wydzielony wątek gawędy Bieszczadników. Polecam
www.321gory.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=6320&postdays=0&postorder=asc&start=0 (http://www.321gory.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=6320&postdays=0&postorder=asc&start=0).
Nie chcę wypowiadać się w imieniu innych ale mam wrażenie iż nasze rozmowy tak bardzo Was prawdziwych Bieszczadników denerwujące przestały istnieć na tym forum. Już nie moim forum. :mrgreen:
A jeżeli chodzi o WPP to przestała ona istnieć. Podwineła jej się noga więc wśród prawdziwych przyjaciół psy ją rozszarpują. :mrgreen:
Nie martw się więc Mój Ulubiony Panie Michale wszetecznicy nie będą zakłócać Ci spokoju.

Proszę Moderatorów o nieusuwanie tego posta. To nie atak personalny ale podsumowanie.

Czarek pl
06-08-2008, 17:18
Jakbyś kupił to zeskanuj dla mnie.
Z wiadomych względów nie mam dostępu do tej gazety.

Chętnie poczytam co tam u Stacha. :)
Musimy jeszcze poczekać na najnowszy nr n.p.m. Szukalem go wczoraj w calym miescie i okazalo się,że wyjdzie on dopiero 19 sierpnia.Ale jak tylko będę mial w domu to wyślę Ci skan na pocztę prywatną. Pozdrawiam.

Basia Z.
06-08-2008, 17:36
Musimy jeszcze poczekać na najnowszy nr n.p.m. Szukalem go wczoraj w calym miescie i okazalo się,że wyjdzie on dopiero 19 sierpnia.Ale jak tylko będę mial w domu to wyślę Ci skan na pocztę prywatną. Pozdrawiam.

Kiedy artykuł był w tym z ok. 20 lipca.

B.

Czarek pl
06-08-2008, 20:30
Kiedy artykuł był w tym z ok. 20 lipca.

B.
No to mamy problem,ale jeszcze poszukam:-).

Czarek pl
24-08-2008, 19:57
No i po problemie,poszukiwania dały efekty:-).