PDA

Zobacz pełną wersję : nie na temat grupy ale moze pomozecie



frecio
07-08-2002, 16:03
Wiem ze na tej grupie jest sporo ludzi z Warszawy. Szukam miejsca gdzie w okolicach do 100 km od wa-wy mozna wybrac sie na krótki biwak .Ale jak ktoś zna miejsce do polecenia gdzieś indziej to tez poproszę. Bieszczady .... niestety nie wchodzą w grę za daleko i juz bylem na łez padole w tym roku było cudnie ale za krótko bieszczady po 8 latach takie same [góry] reszta sie zmienia.

Pozdrawiam

frecio

a i jak kongres odbedzie sie 14-09 to wypijcie moje zdrowie mam urodziny w tym dniu ja za was wypiję


czesc

Stały Bywalec
07-08-2002, 21:37
Bardzo fajne do wędrowania są tereny Kampinoskiego Parku Narodowego. Kup sobie przyzwoitą mapę turystyczną KPN (w księgarni kartograficznej "Atlas" na ul. Jana Pawła II) i w legedzie poszukaj miejsc biwakowych. Np. koło wsi Łubiec, albo w Górkach przy plebanii. Staraj się jeździć bardziej na zachód, gdyż im bliżej W-wy, tym bardziej wydeptane.
Ja do Puszczy Kampinoskiej nie jeżdżę na biwaki. Wyjeżdżam samochodem rano, parkuję w bezpiecznym, zaprzyjaźnionym miejscu, robię pieszo pętlę do 30 km, i tego samego dnia wracam wieczorem (już po korkach, jeśli to nie jest niedziela). Tak szlifuję formę na Bieszczady.
SB

frecio
08-08-2002, 10:05
Dobry pomysł za tym Kampinosem może też tak spróbuję a narazie jadę nad j.Nidzkie .Paranoja pochodzę z Mazur mieszkam 5 lat w Wawie i jadę teraz na Mazury....................... co sie dzieje z tym światem SB dzieki za radę jak możesz to podaj " tak zwane bezpieczne miejsca " proszę .

Szkoda że nie bedzie mnie w Bieszczadach w tym czasie co kongres

Pozdrawiam Wszystkich Cześć

frecio

"W Bieszczadach najlepsze pierogi są w knajpie w Dwerniku."