PDA

Zobacz pełną wersję : Pilnie potrzebni wolontariusze



lucyna
19-08-2008, 09:24
Mam do Was prośbę. Najprawdopodobniej jutro przylatuje w Bieszczady grupa dzieci z dotkniętej wojną Gruzji. Będą przebywać w hotelu Laworta w Ustrzykach Dolnych. Potrzebni są przede wszystkim wolontariusze, którzy zgodziliby się pełnić funcję opiekunów dzieci. Mile widziane byłyby osoby posiadające wykształcenie pedagogiczne lub mające uprawnienia opiekunów kolonijnych.
Gdybyście także mogli w jakiś inny sposób pomóc dzieciakom (takze pomoc finansowa) to proszę o kontakt z panią Pakułą-Sacharczuk
515177836 a.pakula-sacharczuk@podkarpackie.pl

Michał
19-08-2008, 11:31
Kurde


Mam do Was prośbę. Najprawdopodobniej jutro przylatuje w Bieszczady grupa dzieci z dotkniętej wojną Gruzji. Będą przebywać w hotelu Laworta w Ustrzykach Dolnych. Potrzebni są przede wszystkim wolontariusze, którzy zgodziliby się pełnić funcję opiekunów dzieci. Mile widziane byłyby osoby posiadające wykształcenie pedagogiczne lub mające uprawnienia opiekunów kolonijnych.
Gdybyście także mogli w jakiś inny sposób pomóc dzieciakom (takze pomoc finansowa) to proszę o kontakt z panią Pakułą-Sacharczuk
515177836 a.pakula-sacharczuk@podkarpackie.pl

To jakaś żenada! Ściągacie dzieciaki do Polski bez zapewnienia podstawowych warunków?
Mają tylko spanie? W obcym kraju, totalnie innym mentalnie środowisku?
Jakim idiotą emocjonalnym trzeba być, aby te dzieciaki dodatkowo stresować.

A znajomość języków nielzia? nie nada?

Co za porąbany kraj

Pozdrawiam

lucyna
19-08-2008, 12:02
Kurde



To jakaś żenada! Ściągacie dzieciaki do Polski bez zapewnienia podstawowych warunków?
Mają tylko spanie? W obcym kraju, totalnie innym mentalnie środowisku?
Jakim idiotą emocjonalnym trzeba być, aby te dzieciaki dodatkowo stresować.

A znajomość języków nielzia? nie nada?

Co za porąbany kraj

Pozdrawiam

Nie ściągam.
Rano zaproponowałam pomoc. Jestem wolontariuszem-przewodnikiem.
Wyciągnięcie dzieci z koszmaru wojny nie jest czymś złym? Wprost przeciwnie. Czy sądzisz, że one tam żyją w psychicznym konforcie? Człowieku, tam moga w każdej chwili zginąć. Oni lub ich najbliżsi.
Ja gawiarju pa ruski.