PDA

Zobacz pełną wersję : Witam wszystkich



Anonymous
08-08-2002, 19:21
Na początek chciałbym się przedstawić: mam na imie Piotrek, mieszkam daleko od Bieszczadów, ale że je bardzo lubię (a nawet więcej), więc często i chętnie o nich piszę :)
Jak już, oszczędny w słowach Darek ;) wspomniał, postanowilismy udostepnić forum także z mojej strony o Bieszczadach i głęboko wierzymy, że jest to pomysł dobry.
Forum Wasze sledzę od pewnego czasu, w temacie więc raczej jestem, a ponieważ, jak mnie się osobiście wydaje "czuję bluesa" w temacie Bieszczady, postaram się być jak najbardziej czynnym uzytkownikiem Forum. "Klawiaturowo gadatliwy" jestem okrutnie ;))
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, życząc jednoczesnie wszystkim wielu ciekawych bieszczadzkich tematów do dyskusji na łamach tego forum, oraz przedniej zabawy.
Piotr

asiczka
09-08-2002, 08:42
Cześć P&J,
to bardzo dobry pomysł, choć przyznaję, że niektóre rozwiązania techniczen Twojego forum i tu by się przydały, ot choćby emotikony i znaczniki!

Pozdrawiam

As

p.s. Pamiętaj! ... najlepsze, pierogi... ... ...Admin, lubi je...

Anonymous
09-08-2002, 11:48
Hi :)
Emotikony i znaczniki są oczywiście do zrobienia, jednak w tej sprawie władna jest tylko jedna osoba, co oznacza, że jeśli będziecie (-my) odpowiednio długo męczyć w tej sprawie Admina, to kto wie - może kiedys do tego dojdzie :) Inna sprawa, że może nie wszystkim sie by to podobało, czy Forum nie stałoby sie wtedy zbyt pstrokate?

>p.s. Pamiętaj! ... najlepsze, pierogi... ... ...Admin, lubi je...

Pamietam, pamietam :) Że najlepsze to tez się zgadzam - bylismy parę razy na przełomie lipca i sierpnia celem degustacji w/w. Rewelacyjne, przystepna cena - 2 porcje i mozna się najeść. Wszystkim którzy jeszcze nie próbowali równiez polecam, nie dane nam było skonsumować jedynie pierogów z mięsem, które akurat wtedy były dostepne tylko w trybie "off-line" ;))
A propos - co to za obiekt, tuz obok (przepraszam za wyrażenie) knajpy w Dwerniku, po jej lewej stronie - zapomniałem zapytać na miejscu - taki drewniany, z dużą "płachtą" z napisem Bieszczady i jakimś malunkiem (jakimś, znaczy połoninką chyba :)) Sporo "plecakowców" sie tam "kręciło".
Zdrowia :)
Piotrek

marekm
09-08-2002, 16:20
Miło Cię Piotrze "widzieć " na , teraz już wspólnym, Forum.Hej!!
marekm

Anonymous
09-08-2002, 22:54
Ciebie MarkuM również - bieszczadzkich tematów myślę w zwiazku z tym nie zabraknie :))
Pozdrowionka
Piotrek&Justyna

DOROTA
09-08-2002, 23:11
Czesc, powitac na forum. Dzisiaj odwiedzilam sobie Twoja strone i naprawde bardzo mi sie podoba. Te zdjecia sa wymarzone. Dzieki !!!!( a szczegolnie za zachod slonca na Chrewcie.)
Bieszczady Wirtualne sa strona z charakterem. Wydaje mi sie, ze wszelkie zmiany techniczne sa tu niepotrzebne. Kazdy przyzwyczail sie do tej szaty graficznej. Po co kopiowac sie? Im wiecej roznorakich stron tym ciekawiej.
Co do forum to fajnie, ze bedzie nas wiecej. Pisza tu wspaniali ludzie, ktorzy jak Ty "czuja bieszczadzkiego bluesa"i milo bedzie posluchac nowych opowiesci. Serdecznie i pozdrawiam, :-) DOROTA

p.s. Pamiętaj! ... najlepsze, pierogi... ... ...Admin, lubi je...

Anonymous
09-08-2002, 23:25
He, he - ja równiez Cię witam, choć sam czuje sie tu jeszcze gościem :)
Gwoli wyjasnienia: Bieszczady Wirtualnie to rzeczywiście świetna strona, ale nie moja :) Jest to strona Darka, który jest jednoczesnie adminem tego forum. Mojua strona to Bieszczady Serwis i jak juz Darek wspomnial postanowilismy połaczyc forum - w sensie, że będzie na niego wejście także z mojej strony i będzie ono niejako wspólne dla obydwu serwisów. Celowo piszę "niejako", ponieważ zawsze będzie ono własnością WB i to admin WB będzie decydował o ewentualnych zmianach.
No, teraz myślę, że już wszystko jasne :))
P.S - zachód słońca na Chrewcie jest rzeczywiście super, miałem okazję oglądac go wiele razy, ale na zywo, fotki jednak jakoś nigdy nie zrobiłem. Ale nic to - co sie odwlecze... :)
Zdrowia
Piotrek

frecio
12-08-2002, 10:38
Czesc ! Ja również sledze forum od jakiegoś czasu i powiem że uzależniłem sie okrutnie i jest coś w nim co wciąga ale jak sie zmieni z jakiegoś powodu to szkoda by było, żadnych znacznikow nie..... proszę


pozdrawiam

frecio

Aleksandra
12-08-2002, 14:03
Witam serdecznie WSZYSTKICH a Ciebie Piotrze szczególnie,
miły to pomysł połączenia forum
/ marekm nie będzie musiał przeskakiwać z jednego na drugie , ha ha ha/ a i ja Twoja stronę odwiedzałam nie raz.
Pozdrawiam :D

Anonymous
12-08-2002, 17:43
> marekm nie będzie musiał przeskakiwać z jednego na drugie , ha ha ha

A juz myślałem, że żadnych plusów nie będzie ;))))
pozdrawiam
Piotrek

marekm
12-08-2002, 17:45
Droga Olu, faktycznie zrobiono mi frajdę tą decyzją. Ponieważ ja, jakiem Wodnik Szuwarek, nie lubię zbyt często zmieniać swojego "bajorka",
a w ten to sposób bedę się mógł " zalegiwać " w jednym miejscu. hihihi.
pozdroowka
marekm _ Wodnik Szuwarek

Aleksandra
12-08-2002, 17:47
Tak też sobie pomyślałam...

marekm
12-08-2002, 18:00
Piotrze, muszę się przyznać, że tą ostatnią foto-zagadką " zabiłeś " mi klina. Czułem przez skórę, że zdjęcie było zrobione z Dwernika, ale to wszystko!!
Czy masz może w zanadrzu jeszcze jakieś "zgadywanki" ???
hej
marekm

Anonymous
12-08-2002, 18:07
Bardzo chętnie. Tylko przekopię "twardziela" - sam tez lubię takie zabawy:)
A! Nie chwaląc się - wiedziałem jaka jest odpowiedź do Twojej zagadki. Też bywałem tam w tamtym okresie - choć przyznam, była bardzo trudna. Czyli pamietaz jeszcze Szmaragdowe jeziorko? Do dziś żałuję, że nigdy nie zrobiłem tam zdjęcia. Kto się spodziewał, że wkrótce go nie będzie :(
Pozdrawiam
Piotrek

Anonymous
12-08-2002, 21:05
No i cos wygrzebałem. Nie powinno być problemów :) Tylko wyjątkowo zdjęcie bardzo kiepskiej jakości, ledwo cos w ogole z niego "wyciągnąłem", ale widać mimo, że strasznie przekontrastowane. Zrobione chyba w 1990 roku, ewentualnie w 1991 (wyleciało mi z głowy).
Czyli pytanie brzmi: co mozna powiezieć o tym miejscu?
Zdrowia
Piotr

Aleksandra
12-08-2002, 23:09
Czyżby mostek kolejki na Osławce na wysokości Łokcia?

Anonymous
12-08-2002, 23:22
Dokładnie. Zdjęcie robione z mostu na Oslawie. Urwisko od tego czasu znacznie się nie zmieniło, choć z roku na rok jest inne. Droga pod urwiskiem (obecnie asfalt), to droga Prełuki-Duszatyn i oczywiście trasa GSB - czerwonego szlaku. Osobiscie zawsze wolałem chodzić torem kolejki. Szkoda, że po likwidacji odcinka, latem to prawie niemozliwe, ze wzgledu na "chaszcze" :(
Pozdrawiam
Piotr

marekm
12-08-2002, 23:38
Jak się schodzi z Fereczatej czerwonym szlakiem do Smerka, po drodze, po lewej stronie widziałem takie " osuwisko - wyrobisko ". nieopodal obecnie znajduje się " Posiadłość Ziemska ".
pozdroowka
marekm

Aleksandra
13-08-2002, 20:44
Zgadzam się, że chodzenie torami kolejki jest ciekawsze...w maju nie było jeszcze aż tylu chaszczy. :>