PDA

Zobacz pełną wersję : opcja ignoruj



lucyna
07-09-2008, 21:18
Dlaczego nie mogę dołączyć Piotra do listy ignorowanych osób?
Sprawdziłam. Na linnych forach można moderatorom dac ignora.

Krysia
07-09-2008, 22:06
Lucyna z całym szacunkiem czytanie jest czynnością zależną od naszej woli, w przeciwieństwie do innych czynności takich jak np oddychanie. Po co Ci funkcja ignora skoro wystarczy nie czytać tego co ktoś pisze?

vm2301
07-09-2008, 22:30
Ale wtedy ignorowany nie wie, że jest ignorowany i jeszcze nie daj Boże powoła się na słowa, które napisał i myśli, że ignorujący przeczytał.

Nie wspominając o babskiej ciekawości.

Codzienna walka: przeczytać, czy nie przeczytać, to łypanie ślepiami na lewo i prawo, żeby tylko post ignorowanego autora się w nie nie rzucił;)

Pozdrawiam:)

PS.

To ignorowanie jest bez sensu. Wszak nawet nielubiani potrafią wiele ciekawych rzeczy napisać. A szczególni Ci, których Lucynko cenisz za wiedzę (jak sama gdzieś napisałaś).

Nie lepiej napisać "pocałuj mnie w dupę" albo "spindalaj debilu" ;)(jakby repertuar Ci się skończył daj znać na PW, podeślę). Ulży, a nie stracisz przyjemności czytania i nie zgubisz sie w wątku....;)he he he

Recon
07-09-2008, 23:50
No i mamy polskie piekiełko! Nic nas nie uczy! Czlowiek to brzmi dumnie, chciałoby się powiedzieć... zgoda, jeśli dodać "rozumny". Zajmowanie się pierdołami... walka o swoje racje... tylko moje ma być na wierzchu.... robię na regulaminy... ja mam być najważniejszy... ja jestem wszechwiedzący... ja ostatni oddam cios... wolę zniszczyć niż zbudować! O co chodzi w tym wszystkim tutaj??? To Forum ludzi zakochanych w Bieszczadach, ludzi gór, których cechować powinno zrozumienie! chęć pomocy! tolerancja!
Jestem z Wami ponad pół roku, starałem się czytać kiedyś wszystko, a zaczynam czytać pomjając niektóre wątki i zaczynam się zastanawiać czy nie pomijać co niektórych?
Czy tutaj na Forum ma tak być jak w Sejmie? jak na zebraniu gawiedzi?
Obejrzałem przed chwilą, któryś raz z rzędu "Misję" by mieć znowu odbudowaną refleksję do przemocy, do tolerancji, do dobra i zła. Może warto samemu przemyśleć niektóre sprawy.
Widzę jak toczy się tutaj pomiędzy niektórymi jakaś walka! Tylko pytam się o co???? w imię czego???? i jeszcze raz o co???? o dominację?
Codziennie przybywa nowych Forumowiczów, pewnie też i ubywa, jak poczytają takie pyskówki!
Wiele wątków i wpisów nie powinno tutaj być, ale cholera są! Z nimi ma być lepiej?
Zawsze mogę się przestać logować i wchodzić tutaj na Forum, ale wiele wątków jest ciekawych, wiele mnie inspiruje. Jeszcze!
Zauważam, że czyta to sporo ludków, często młodych i co widzi? Że i tutaj ludzie wsadzają sobie ile wlezie. Och Bieszczadnicy! Bieszczady są pięknymi górami i niech ludzie z nimi związani też będą piękni, w całości.... wewnątrz i na zewnątrz!
Mi też dokopiecie, co niektórzy, za moralizatorstwo? Ufffff.... styknie!

vm2301
08-09-2008, 07:27
To wszystko święta prawda Recon, co piszesz...jeno rzeczywistość niestety bywa inna...

Pozdrawiam:)

PS Jakby co, to ja żartowałem w ostatnich dwóch linijkach poprzedniego postu;)

lucyna
08-09-2008, 07:38
No i mamy polskie piekiełko! Nic nas nie uczy! Czlowiek to brzmi dumnie, chciałoby się powiedzieć... zgoda, jeśli dodać "rozumny". Zajmowanie się pierdołami... walka o swoje racje... tylko moje ma być na wierzchu.... robię na regulaminy... ja mam być najważniejszy... ja jestem wszechwiedzący... ja ostatni oddam cios... wolę zniszczyć niż zbudować! O co chodzi w tym wszystkim tutaj??? To Forum ludzi zakochanych w Bieszczadach, ludzi gór, których cechować powinno zrozumienie! chęć pomocy! tolerancja!
Jestem z Wami ponad pół roku, starałem się czytać kiedyś wszystko, a zaczynam czytać pomjając niektóre wątki i zaczynam się zastanawiać czy nie pomijać co niektórych?
Czy tutaj na Forum ma tak być jak w Sejmie? jak na zebraniu gawiedzi?
Obejrzałem przed chwilą, któryś raz z rzędu "Misję" by mieć znowu odbudowaną refleksję do przemocy, do tolerancji, do dobra i zła. Może warto samemu przemyśleć niektóre sprawy.
Widzę jak toczy się tutaj pomiędzy niektórymi jakaś walka! Tylko pytam się o co???? w imię czego???? i jeszcze raz o co???? o dominację?
Codziennie przybywa nowych Forumowiczów, pewnie też i ubywa, jak poczytają takie pyskówki!
Wiele wątków i wpisów nie powinno tutaj być, ale cholera są! Z nimi ma być lepiej?
Zawsze mogę się przestać logować i wchodzić tutaj na Forum, ale wiele wątków jest ciekawych, wiele mnie inspiruje. Jeszcze!
Zauważam, że czyta to sporo ludków, często młodych i co widzi? Że i tutaj ludzie wsadzają sobie ile wlezie. Och Bieszczadnicy! Bieszczady są pięknymi górami i niech ludzie z nimi związani też będą piękni, w całości.... wewnątrz i na zewnątrz!
Mi też dokopiecie, co niektórzy, za moralizatorstwo? Ufffff.... styknie!
Na mnie nie licz. Nie dokopię Ci. Wprost przeciwnie. Jestem wdzięczna, że zabrałeś głos w tej dyskusji.
Tak, to jest czysty popis i walka o dominację. Tak to odbieram. Popełniłam błąd. Umieściłam zagadki tam, gdzie nie trzeba. Można to było załatwić rozdzielając wątki. Można też było wszcząć awanturę i pokazac kto tu rządzi. Ja też nie jestem lepsza.
Dużo osób, które zaprosiłam odeszło z forum po kilku dniach. Wątek o UPA ten poprzedni dotyczący ksiązki Baty regularnie czytali autorzy publikacji na ten temat, znakomicie obeznani z Bieszczadami. Odeszli, gdy pojawili się nawiedzeni i niejaki Chris. Podobnie watek historyczny.
Coraz częściej łapię się na tym, że nie chce mi się odwiedzać tego miejsca. Tej oficjalnej części. Na PW cudownie i się z Wami gada.

vm2301
08-09-2008, 07:48
A może po prostu nieco przewrażliwiona jesteś lub zbyt serio bierzesz pewne wypowiedzi, może jest i tak, że "autor co innego miał na myśli".

Luzik, Lucynko, forum, to nie tylko źródło informacji, misja, czy co tam jeszcze, to ma być przyjemność, sposób na czas wolny i szarość dnia itp.

Pozdrawiam:)
Pozdrawiam:)

lucyna
08-09-2008, 07:56
Nie tylko pogaduszki. To jest źrodło wiedzy z którego można czerpać. Tu pojawiają się ludzie potrzebujący podstawowych informacji typu jaki wybrać szlak ale takze osoby zainteresowane merytoryczną dyskusją. Nawet te moje awantury z Basią i Kubą były na dobrym merytorycznym poziomie. Tu jest zgromadzona potężna wiedza i szkoda ją marnować. Pojawiło się kilku nowych wyjątkowo ciekawych userów. Kilka osób znam osobiście. Są też i przewodnicy z czego wyjatkowo cieszę sie. Można prowadzić dyskusje praktycznie na każdy temat.

Recon
08-09-2008, 10:32
[quote=vm2301;64682...jeno rzeczywistość niestety bywa inna...

...czy wobec tego należy być obojętnym? czy nie należy jej zmieniać? Człowiek to istota rozumna i potrafi się zmieniać... o ile tylko chce.

vm2301
08-09-2008, 12:26
...czy wobec tego należy być obojętnym? czy nie należy jej zmieniać? Człowiek to istota rozumna i potrafi się zmieniać... o ile tylko chce.

Jasne:-D

marcins
08-09-2008, 17:12
Lucyna więcej rzeczywistośc mniej wirtualnego swiata. Po prostu nie czytaj tego co uważasz za wypociny, a czytaj to, co uważasz za wielką zgromadzoną tu wiedzę (dodaj jeszcze merytoryczną albo arcyprawdziwą). Każdy pisze to co chce i jesli miesci się to w ramach obowiazujących zasad to ma do tego prawo. A myślę, że jako przedstawiciel Homo sapiens masz na tyle bystry umysł, że zanim zaczniesz coś czytać to kukniesz ślepiami na autora i bedziesz mogła ignorować każdego i wszystko.
Pozdrawiam i więcej luzu życzę.