PDA

Zobacz pełną wersję : RIMB pierwszy taki rajd



Henek
19-10-2008, 21:27
Za wieloma górkami, za wieloma strumykami, za wieloma chaszczami jest takie miejsce na końcu świata gdzie spotkało się kilka bratnich dusz.

bertrand236
19-10-2008, 21:59
I to już koniec relacji. Toż to jaja sobie z nas zrobiłeś...

Browar
19-10-2008, 22:01
I to już koniec relacji. Toż to jaja sobie z nas zrobiłeś...

Ale zasadniczo wyczerpuje temat :twisted:

Jabol
19-10-2008, 22:31
Mi wystarczy! - wyobraźnia u mnie pracuje nienagannie:D Zgłaszam kandydaturę Henka do nagrody Powsimorda 2009 w kategorii relacja roku :)

gonia
20-10-2008, 00:36
Za wieloma górkami, za wieloma strumykami, za wieloma chaszczami jest takie miejsce na końcu świata gdzie spotkało się kilka bratnich dusz.
zaraz ,zaraz a gdzie morał? bo...zaczęło się jak w bajce;)

Henek
20-10-2008, 19:53
hej, hej ! zamówienia Poleja było jednoznaczne ;
-
na małą relację
więc spontanicznie udało się je spełnić.
Tak naprawdę to nie ja tą relację miałem popełnić, ale myślę że jak przyjdzie czas to (pi)szydło jeszcze wyjdzie z worka.

Polej
20-10-2008, 20:11
Henek- „mała” miała być w cudzysłowie oczywiście ;), proszę się nie wykręcać moim przejęzyczeniem i rozwinąć dobrze rozpoczętą relację. :-D

Henek
20-10-2008, 20:16
a teraz dla tych co lubią dłużyzny:
... kolejna godzina dłużyła przebytymi krokami. Ale nic to, zwartą kolumną energicznie poruszaliśmy się w kierunku Strzelnicy.
Tyle tylko że droga która miała nas przybliżać do celu postanowiła wywinąć rogalik do góry.
O nie , tylko nie do góry - rzuciłem znacząco w stronę dowódcy.
Już mam dość łażenia ciągle pod górę - mękoliłem dalej.
Tak, masz rację - słyszę w odpowiedzi - skręcamy w ten głęboki parów.
Cholera ! jeszcze gorzej, teraz wpiepszamy się z ten głęboki pozarastany jar, a w jego dole trzeba kluczyć aby przeskoczyć strużkę wody i wbijać się palcami w przeciwległy brzeg.
But się pośliznął na przykrytej liści gałęzi i walnąłem o glebę. W sumie nikt tu nie przyszedł dla przyjemności.
No to po tu leziemy ? aby odszukać tych kilka krzyży postawionych po tragicznej walce ?
Ciekawiej już byłoby poznać szczegóły obrony tego podziemnego szpitala UPA.
Aha ! sam się łapię na błędach i półprawdach.
Obrony przed kim ? Obrony swoich przed swoimi ?
Jeszcze kilka kronikarskich zdjęć w przygaszającym świetle dnia i zarządzony odwrót.
Ile jeszcze takich nierozwiązanych zagadek kryje ta bieszczadzka ziemi.

Henek
20-10-2008, 20:22
uciekło zdjęcie

bertrand236
20-10-2008, 20:55
Henek. Ten pomnik z tyłu, to ten sam co go dzisiaj w Teleexpresie skrytykowali?

Piotr
20-10-2008, 21:46
Ten pomnik z tyłu, to ten sam co go dzisiaj w Teleexpresie skrytykowali?
Tak Bertrandzie, w tym tygodniu wszyscy dziennikarze dokonali tego niesamowitego odkrycia od Super Nowości, GW, TVP Rzeszów po Teleekspress i wiele innych. Widać jakaś pielgrzymka dziennikarska musiała być... A pieprzą przy tym wszyscy - po Nadleśnictwo i "władze samorządowe". Biedaki się nagle dowiedzieli, w plecakach im zanieśli... Sorry za OT - się nazbiera to przeniosę we właściwe miejsce.

Henek
20-10-2008, 21:50
Ale żeśmy wdepnęli. :-o
pomiędzy stada wygłodniach sensacji dziennikarzy.
Człowiek sam nie wie w co się może władować w tych Bieszczadach ?

Henek
02-11-2008, 19:46
Naciskany prywatnymi kanałami o wrażenia z rajdu, postanowiłem wypuścić na świat jeszcze kilka obrazków.
Obrazków-migawek które zostały we wspomnieniach.
Jeśli więc macie wolnych kilka minut - zapraszam do obejrzenia.
http://www.youtube.com/watch?v=oA19wWD8DsU

Ciepły
02-11-2008, 22:38
fajny "film" dzisiaj widziałem http://www.youtube.com/watch?v=oA19wWD8DsU

WojtekR
03-11-2008, 22:41
Naciskany prywatnymi kanałami o wrażenia z rajdu, postanowiłem wypuścić na świat jeszcze kilka obrazków.
Obrazków-migawek które zostały we wspomnieniach.
Jeśli więc macie wolnych kilka minut - zapraszam do obejrzenia.
http://www.youtube.com/watch?v=oA19wWD8DsU

Henek, dzięki jeszcze raz za spotkanie. Było super, a filmik pchnij do Cannes...
A może by tak zimową porą, w śniegu zorganizować jakieś Zimowisko np. 2009. Zbyszek z hotelu w Mucznem byłby zadowolony...

Browar
03-11-2008, 23:38
Henek, dzięki jeszcze raz za spotkanie. Było super, a filmik pchnij do Cannes...
A może by tak zimową porą, w śniegu zorganizować jakieś Zimowisko np. 2009. Zbyszek z hotelu w Mucznem byłby zadowolony...

No to trzeba zainwestować w ratrak albo w śmigło ;)

WojtekR
04-11-2008, 19:20
No to trzeba zainwestować w ratrak albo w śmigło ;)

Henek udowodnił w zeszłym roku, że nawet nocą i po pas w śniegu można przez Bukowe Berdo dotrzeć do Mucznego. "Śmigał" bez ratraka... :-)
A może nie będzie śniegu... ;)

Henek
04-11-2008, 20:08
Przypomniałeś mi Wojtku jak to równo rok temu (chyba 11 listopada?) wycinaliśmy spacerową traskę z Widełek przez Bukowe do Mucznego.
Wszystko było lekko dopóki nie wyszliśmy powyżej granicy lasu i zakopaliśmy się w białej pokrywie czegoś co zaległo na połoninach 1-metrową warstwą.
Ale wtedy był jasno określony cel i on był motorem silniejszym od ratraka.
Co do pomysłu na Zimowisko 2009 - to już połknąłem haczyk. Mogłoby się to nazywać AKCJA BRANZBERG czyli kto pierwszy wpadnie do studni Bertranda ?
.
.... a co do śniegu ? będzie czy nie będzie ?
zawsze można dobrać wariancik odpowiedni.