PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o wypełnienie ankiety



Basia Z.
24-11-2008, 14:17
Prośba ze strony mojej koleżanki.

W tym miejscu, bo ankieta dotyczy Karpat Wschodnich.

http://www.ebadania.pl/f21f0f5d25294e16

B.

coshoo
24-11-2008, 17:11
Nie wiem jak u was ale u mnie klikanie na "WEJDŹ" nie działa. Próbowałem 4 przeglądarek.

Polej
24-11-2008, 17:38
Ja wszedłem bez problemu.

bertrand236
24-11-2008, 18:29
Ja też

Fiaa
24-11-2008, 19:55
Wypełniłem. Czy będzie szansa na poznanie efektów tej pracy?

Krysia
24-11-2008, 20:59
ja jako znawca Gorganów :lol: też wypełniłam hihi

Basia Z.
24-11-2008, 23:53
Wypełniłem. Czy będzie szansa na poznanie efektów tej pracy?

Poproszę, bo mnie to tez bardzo ciekawi.

B.

barszczu
25-11-2008, 12:03
Prośba ze strony mojej koleżanki.

W tym miejscu, bo ankieta dotyczy Karpat Wschodnich.

http://www.ebadania.pl/f21f0f5d25294e16

B.

ankieta - jak mi się nasunęło po jej przeczytaniu i wypełnieniu - dotyczy Karpat ukraińskich, a nie Karpat Wschodnich. Karpaty Wschodnie to znacznie szersze pojęcie niż wynikałoby z pytań ankiety. Przecież nasze Bieszczady Zachodnie czy słowackie Bukovske Vrchy to też Karpaty Wschodnie. Wiadomo, że w potocznej mowie Karpaty Wschodnie to góry, które leżą na Ukrainie, ale to jest ankieta do celów naukowych więc wydaje mi się, że należałoby tu zmienić jej tytuł.

pozdrawiam

Basia Z.
25-11-2008, 12:37
Wiadomo, że w potocznej mowie Karpaty Wschodnie to góry, które leżą na Ukrainie, ale to jest ankieta do celów naukowych więc wydaje mi się, że należałoby tu zmienić jej tytuł.

pozdrawiam

Zrobiłam tak samo. Dopiero po wypełnieniu zorientowałam się że ankieta dotyczy tylko Ukrainy.

B.

marcins
25-11-2008, 18:29
Ja również potraktowałem Karpaty Wschodnie jako Karpaty Wschodnie. Szkoda, że osoba, która podjęła się pisania tej pracy za bardzo nie wie o czym ta praca ma być. No chyba, że rzeczywiście chodzi o Karpaty Wschodnie... Poza tym podziały sa różne i w różnych ujęciach Karpaty Wschodnie nie zawsze muszą być w 100% tym samym...

buba
26-11-2008, 07:53
ankieta - jak mi się nasunęło po jej przeczytaniu i wypełnieniu - dotyczy Karpat ukraińskich, a nie Karpat Wschodnich. Karpaty Wschodnie to znacznie szersze pojęcie niż wynikałoby z pytań ankiety. Przecież nasze Bieszczady Zachodnie czy słowackie Bukovske Vrchy to też Karpaty Wschodnie. Wiadomo, że w potocznej mowie Karpaty Wschodnie to góry, które leżą na Ukrainie, ale to jest ankieta do celów naukowych więc wydaje mi się, że należałoby tu zmienić jej tytuł.

pozdrawiam


no tak...a ja sie glowilam jakie grupy etniczne zamieszkuja rumunskie karpaty ;)

lucyna
26-11-2008, 08:20
Ja również potraktowałem Karpaty Wschodnie jako Karpaty Wschodnie. Szkoda, że osoba, która podjęła się pisania tej pracy za bardzo nie wie o czym ta praca ma być. No chyba, że rzeczywiście chodzi o Karpaty Wschodnie... Poza tym podziały sa różne i w różnych ujęciach Karpaty Wschodnie nie zawsze muszą być w 100% tym samym...
Malkontencisz. Wypełniłam, kilka pytań było moim zdaniem dziwnych ale ja mam skrzywone patrzenie na rzeczywistość.
Sądzę, ze te badania mają sens w przeciwieństwie do tych socjologicznych o których wcześniej Basia wspominała. Praca doktorska dotycząca satysfakcji internautów górołazów,którzy poznali się w necie i udali się na wspólną wypraawę i to kilkunastodniową moim zdaniem była kompletną pomyłką.

trzykropkiinicwiecej
26-11-2008, 11:31
..no troszkę brzmi to jak badanie rynku turystycznego przez przedszkolaka.. ale na pohybel przypuszczeniom...

marcins
26-11-2008, 14:19
Malkontencisz. Wypełniłam, kilka pytań było moim zdaniem dziwnych ale ja mam skrzywone patrzenie na rzeczywistość.
Sądzę, ze te badania mają sens w przeciwieństwie do tych socjologicznych o których wcześniej Basia wspominała. Praca doktorska dotycząca satysfakcji internautów górołazów,którzy poznali się w necie i udali się na wspólną wypraawę i to kilkunastodniową moim zdaniem była kompletną pomyłką.

Jaki sens? Autor ankiety nawet nie wie o co pyta... Lucyna nie wszystko, co jest zwiazane z turystyką ma sens. Zazwyczaj jeśli to są tego typu badania pseudo-socjologiczne to ma to gówniany sens...


..no troszkę brzmi to jak badanie rynku turystycznego przez przedszkolaka.. ale na pohybel przypuszczeniom...

Nie obrazałbym pszedszkolaków :-)