PDA

Zobacz pełną wersję : Powsimordy 2009 - przygotowania



Marcowy
24-11-2008, 17:17
Rusza nowa edycja "Powsimord Roku”, czyli dorocznych nagród Bieszczadzkiego Forum Dyskusyjnego.

Po raz drugi wybrani zostaną:
- Forumowicz Roku,
- Doradca Roku,
- Detalik Roku (osoba, która najlepiej zna się na bieszczadzkich detalach),
- Korespondent Roku,
- Fotografik Roku,
- Satyryk Roku,
- Poeta Roku,
- Malkontent Roku.

Nowa ordynacja zostanie ogłoszone niebawem, głosowanie odbędzie się w styczniu, a wątek zakładam z wyprzedzeniem, żeby:
- kandydaci mieli czas przejrzeć archiwa i dodać zachomikowane zdjęcia / relacje / wiersze / przejawy malkontenctwa itp.,
- elektorat miał czas odświeżyć sobie twórczość kandydatów,
- fundatorzy / sponsorzy mieli czas pogadać ze swoimi księgowymi.

Tych ostatnich proszę o kontakt na PW. Na siebie biorę pamiątkowe dyplomy i upominki z logo konkursu dla zwycięzców.

PROSZĘ NA RAZIE NIE GŁOSOWAĆ!!! Można za to tworzyć sztaby i prowadzić kampanie wyborcze. Ale tylko do Sylwestra, bo potem cisza wyborcza!!! :-)

Marcowy
25-11-2008, 20:55
Mamy pierwszego sponsora - tomiki poezji "Wybacz mi, Bieszczadzie" Jasickiego ufundował Kol. Trzykropek, dzięki! Niech za nim pójdą inni :-D

Marcowy
04-12-2008, 12:05
Sponsor nr 2 - Henek i firma Marfot fundują "special edition" pięknego albumu na zdjęcia dla "Fotografika Roku". Dzięki!

Marcowy
04-12-2008, 16:05
Kolejny szacowny sponsor - Pastor! :smile:

Malkontent Roku otrzyma odeń "replikę ciupagi góralskiej, wykonaną z oryginalnego żelaza, sezonowanego przez wiele lat drewna, rzezbioną przez prawdziwych bieszczadzkich zakapiorów, braci Mariana i Stanisława Bergerów ze Smolnika", zaś Detalik Roku zostanie uhonorowany "niewielkim baniaczkiem jałowcówki, wódki myśliwskiej, rocznik 2003."

Chyba zacznę zrzędzić... ;)

Dziękuję i pozdrawiam!

Wojtek1121
04-12-2008, 19:25
Dla satyryka roku funduje pół litra wódki do odkopania na Przełęczy Żebrak. Flaszka sezonuje się od sierpnia. Na życzenie satyryka mogę zamienić wódkę na whisky o mniejszej pojemności ale trzeba do niej pokonać parę kilometrów ponieważ znajduje się na szlaku czerwonym między Przełęczą Żebrak a Cisną.

Hero
04-12-2008, 21:31
Każdy z laureatów otrzyma ode mnie butelkę wina mojej produkcji, rocznik 2008. Jakie dokładnie to będzie wino jeszcze nie wiem. Wiadomo jednak, że nie będzie do niego trzeba iść, dokopywać się ani szukać, wystarczy odkorować :-)

Marcowy
04-12-2008, 22:20
Dzięki dla Wojtka i Hero!!!

Kolejne prezenty, tym razem od Bartka, alias bmillera - mapa "Bieszczady", Compass, 1:50000, wydanie z roku 2008, dla zwycięzców we wszystkich kategoriach!!!

Wojtek1121
15-12-2008, 21:30
Czy do " Powsimord Roku" nie można dodać Mąciciela Roku ,na pewno wielu uczestników forum ma swoich kandydatów.

Marcowy
15-12-2008, 22:22
Zawsze mogą się odpłacić głosując na Malkontenta Roku ;)

vm2301
15-12-2008, 22:25
Może "malkontent" brzmi za mało pejoratywnie;):mrgreen:

Marcowy
16-12-2008, 10:38
Może "malkontent" brzmi za mało pejoratywnie;):mrgreen:

O ile pamiętam, o to właśnie chodziło przy określaniu nazwy tej kategorii - "cośtam cośtam" wytknąć, ale nie antagonizować i nie zaogniać ;)

vm2301
16-12-2008, 10:39
No jak sie mają "odpłacić", to chyba mili nie chcą być;)

le jak dla mnie malkontent wystarcza:)

Pozdrawiam:)