PDA

Zobacz pełną wersję : Atrakcje w bieszczadach



wczasowicz
08-12-2008, 03:50
Witam.
Wybieram sie wraz ze znajomymi w bieszczady na sylwestra (grupa ok 50 osob) ;) Mam pytanie odnosnie okolic Ustrzyków Soliny i Leska.

Gdzie w tej okolicy moża się dobrze zabawić? Głównie chodzi mi o dyskoteki puby i bary.

Gdzie najlepiej dobrze zjeść :> (Które knajpy mają dobrą renome i serwują dobre jedzenie ;))

Czy jest możliwość przejażdżki na skuterze, przejażdżki z zaprzęgiem, lub quadem?

Czy jest możliwość ze skorzystania ciepłych basenów i innych tego typu atrakcji (zwykle baseny, sauny, hydromasarze itp)


Z góry dziekuję za każdą cenną informację, na pewno weźmiemy ją pod uwagę :). Pozdrowienia z małopolski

lucyna
08-12-2008, 08:00
603278845
www.krainawilka.pl

vm2301
08-12-2008, 09:17
Jak chcecie się dobrze bawić, to ja bym się z miasta nie ruszał. A juz te quady, to bez sensu, słyszałem, że nudne trasy mają, nie ma co przepłacać, żadna atrakcja.

A kuligu czasem nie organizujcie w okolicach Baligrodu, bo tam nuda i sniegu zawsze mało, już nie jedna grupa tam się nudziła.

Na połoninach wieje, łatwo się zaziębić.

Ja bym w mieście siedział.

A tak w ogóle, to super geotermalny basen w Bukowinie Tatrzańskiej otworzyli.

Udanej zabawy:)

Jabol
08-12-2008, 18:46
prowokacja a'la onet ;) ? hehehe...

joorg
08-12-2008, 19:27
prowokacja a'la onet ;) ? hehehe...
Masz rację Jabol , też tak sobie pomyślałem ..no przecież sam fakt jn. ..wesoły autobus musi być z tej "wycieczki":lol:

Witam.
Wybieram sie wraz ze znajomymi w bieszczady na sylwestra (grupa ok 50 osob) ;) Mam pytanie odnosnie...
ps. a może żle osądzamy ???choć ostatnio wiecej takich prowokacji na forum się pojawia .. typu np. "już wszędzie byłam w Bieszczadach"

stasiuvino
08-12-2008, 20:16
prowokacja a'la onet ;) ? hehehe...

Racja ale przecież my też kiedyś byliśmy nastolatkami...

Michał
08-12-2008, 22:09
Witajcie

Racja ale przecież my też kiedyś byliśmy nastolatkami...
Sorki - wybrałem tego posta jako cit, ale to do wszystkiego w tem temacie (i innych - vide Kathlen i Kunegunda)
- albo lekarz Was opuścił, albo Wasz bóg ma Was w dupie.
- czy Kur...a ktoś Was zwolnił od myślenia? Pytam o to po raz kolejny (vide inne wątki)
Wy zajebiście wielcy bieszczadnicy posiedliście prawo OCENIAĆ poglądy innych?!!
Jeżeli moderator drwi sobie (Marcowy) ze skrótu zdaniowego, a odpuszcza inne bzdety w tym samym wątku i nie potrafi/nie chce zająć stanowiska!!

To chu... z takim forum - mogę bana dostać. Mam to w dupie - czarno i gówno widać. To przysłowie ludowe i wolne od rasizmu - nfo dla niekumatych.

Daleko oj daleko

P.s.
Spoko - jak wytnicie tego posta nie pojawię się jako pipa
Za bana z góry dziękuję

Wali mnie to w plecy

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Browar
08-12-2008, 22:27
Witajcie

Sorki - wybrałem tego posta jako cit, ale to do wszystkiego w tem temacie (i innych - vide Kathlen i Kunegunda)
- albo lekarz Was opuścił, albo Wasz bóg ma Was w dupie.
- czy Kur...a ktoś Was zwolnił od myślenia? Pytam o to po raz kolejny (vide inne wątki)
Wy zajebiście wielcy bieszczadnicy posiedliście prawo OCENIAĆ poglądy innych?!!
Jeżeli moderator drwi sobie (Marcowy) ze skrótu zdaniowego, a odpuszcza inne bzdety w tym samym wątku i nie potrafi/nie chce zająć stanowiska!!

To chu... z takim forum - mogę bana dostać. Mam to w dupie - czarno i gówno widać. To przysłowie ludowe i wolne od rasizmu - nfo dla niekumatych.

Daleko oj daleko

P.s.
Spoko - jak wytnicie tego posta nie pojawię się jako pipa
Za bana z góry dziękuję

Wali mnie to w plecy

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Przyznaj się,to Ty zakradłeś się tutaj jako Kathlen i Kunegunda :twisted:

wczasowicz
08-12-2008, 23:41
czyli nie dowiem sie nic?

lucyna
08-12-2008, 23:58
1. Są bary, knajpki, restauracje, bale sylwestrowe.
2. W Ustrzykach Bieszczadzka, w Polańczyku Unitra, Cristal, Korona, Zakapior, Stanica.
3. Kraina wilka.
4. Delfin w Ustrzykach Dolnych, basen w luksusowym ośrodku w Czarnej.

Krzysztof Franczak
09-12-2008, 00:46
..... basen w luksusowym ośrodku w Czarnej.
Jest też odkryty basen , jak ktoś woli;-)

mazowszanka
10-12-2008, 14:19
Witaj,

jesli chodzi o rozrywki typu puby, bary to nie ma zbyt bogatej oferty w Bieszczadach. Zjeść dobrze - świeżo i smacznie można w restauracji Bukowina na trasie - Wetlina-Cisna www.bukowina.bieszczady.net.pl (http://www.bukowina.bieszczady.net.pl) oraz w Wetlinie "Chata Wędrowca" - znajdziesz bez problemu ( zawsze dużo ludzi). Na piwko i coś mocniejszego warto skoczyć do Cisnej do Siekerezady - fajny wystrój i klimat ale jedzenia tam nie polecam.
Odnośnie basenów, sauny, itp- Smerek ( między Wetliną a Cisną) - ośrodek PKP, Dom wczasowy Bystre w okolicach Baligrodu.

miłego pobytu

buba
10-12-2008, 14:22
Witam.
Wybieram sie wraz ze znajomymi w bieszczady na sylwestra (grupa ok 50 osob) ;) Mam pytanie odnosnie okolic Ustrzyków Soliny i Leska.

Gdzie w tej okolicy moża się dobrze zabawić? Głównie chodzi mi o dyskoteki puby i bary.

Gdzie najlepiej dobrze zjeść :> (Które knajpy mają dobrą renome i serwują dobre jedzenie ;))

Czy jest możliwość przejażdżki na skuterze, przejażdżki z zaprzęgiem, lub quadem?

Czy jest możliwość ze skorzystania ciepłych basenów i innych tego typu atrakcji (zwykle baseny, sauny, hydromasarze itp)


Z góry dziekuję za każdą cenną informację, na pewno weźmiemy ją pod uwagę :). Pozdrowienia z małopolski

wszystko w bieszczadach sie znajdzie(zwlaszcza w rejonie soliny) i knajpki i quady i baseny i dyskoteki..tylko nie wiem czy w okresie sylwestrowym nie bedzie problemu z czymkolwiek z tej grupy od razu na 50 osob!
ale jak taka ekipa wpalicie na miejscowa dyskoteke to miejscowi nie maja szans!!

mazowszanka
10-12-2008, 14:22
odnośnie quadów, skuterów, itp dowiaduj sie w oberży Biesisko - za Cisną jadąc w strone Wetliny lub w Restauracji Bukowina. Bardziej rozrywkowy teren to Solina - ale bardzo słabe jedzenie i drogo !

lucyna
10-12-2008, 15:03
Bardziej rozrywkowy teren to Solina - ale bardzo słabe jedzenie i drogo !
Pachnie mi tu reklamą jedynie słusznej Bukowiny:lol:
Z całym szacunkiem ale to bzdura. W rejonie Polańczyka jest kilka knajpek godnych polecenia, a ceny w większości są umiarkowane.

vm2301
10-12-2008, 15:52
Tyż prowda, pani Mazowszanka ...a może Bukowianka;) pisze zresztą językiem reklam.

jedynie słuszny wybór - zjeść można świeżo i smacznie - tylko w Bukowinie, bo w S. nieświeżo, a gdzieś tam choć świeżo, to drogo...

... a wracając do meritum

Mam nadzieję, że kolega Wczasowicz podjął jedyną słuszna decyzję i swoja grupę zabiera do Bukowiny...Tatrzańskiej

Pozdrawiam;)

gosc
20-12-2008, 20:46
Witam,
chciałam sie pododnie jak autor tego wątku dowiedzieć gdzie warto isc, co warto zobaczyć teraz w grudniu tyle, że interesują mnie okolice Jelonek. Z gory bardzo dziekuje za rady :)

lucyna
20-12-2008, 20:50
Witaj na forum. Z miłą chęcią odpowiedziałabym Ci na pytanie ale nie wiem, gdzie leżą Jelonki.
Może chodzi Ci o Jabłonki?

gosc
20-12-2008, 20:52
tak, przepraszam, masz racje, po prostu wczesniej czytalam cos o schronisku "pod Jelonkiem" stad ta pomylka:)

lucyna
20-12-2008, 21:04
Dla mnie najatrakcyjniejszy byłby pupozjazd z Woronikówki. Spróbuj wejść czarnym na Łopiennik, a potem zielonym do pomnika Świerczewskiego. Na Woronikówce masz ciekawy rezerwat cisów i ścieżkę edukacyjną. Z drugiej strony czarnym możesz poprzez Kołonice dojść w pasmo Wysokiego Działu. Bardzo fajna jest Patryja pomiędzy Rabem, a Bystrem: rezerwat Gołoborze i pozostałości po okopach z I wojny. Tę trasę opisaliśmy w sprawozdaniu komitetu powitalnego.
W Cisnej jest Siekierka, Herbaciarnia, takie miejsca z klimatem. W Nowosiólkach muzeum łowieckie i ścieżka edukacyjna.

Wojtek1121
20-12-2008, 22:00
Polecam pupozjazd z Worokoniówki zjeżdżałem w listopadzie po liściach naprawdę frajda . Lucyna wie co dobre.

koleta
04-01-2009, 18:08
co do dyskotek, to nigdy tego nie szukaliśmy, ale inne atrakcje, owszem.

W Przysłupiu k. Cisnej można pojeździć skuterami śnieżnymi- ok. 240 zł za godz. od skutera (2 osobowy), konno, quadami, można załapać się też na kulig z ogniskiem i grzańcem (to już po zmroku).

Sporo atrakcji gwarantuje oberża biesisko www.biesisko.com (http://www.biesisko.com)

długi
04-01-2009, 18:46
Kolego nie przesadzasz? W kolejnym wątku ten sam wpis, jakie to wspaniałe miejsce Biesisko i jaka to frajda pojeździć quadem. Wystarczy raz i dobrze.
Pozdrawiam
Długi

buba
04-01-2009, 19:17
co do dyskotek, to nigdy tego nie szukaliśmy, ale inne atrakcje, owszem.

W Przysłupiu k. Cisnej można pojeździć skuterami śnieżnymi- ok. 240 zł za godz. od skutera (2 osobowy), konno, quadami, można załapać się też na kulig z ogniskiem i grzańcem (to już po zmroku).

Sporo atrakcji gwarantuje oberża biesisko www.biesisko.com (http://www.biesisko.com)

niedlugo to chyba juz w kazdym watku bedziemy miec podobny wpis ;)

coz, moze takie czasy..ze i na forum co chwile przyda sie "przerwa na reklamy" ;)