PDA

Zobacz pełną wersję : To niemożliwe !!!



Stały Bywalec
11-12-2008, 11:38
(...)To jest mój ostatni post w temacie KIMB i ostatni post wogóle,ponieważ moja osoba budzi pewną niechęć, nie będę się narzucał.
(...) Mnie to już nie dotyczy ponieważ z powodu złego stanu zdrowia nie przypuszczam żebym mógł uczestniczyć w KIMB-ie, gdziekolwiek by się on nie odbywał.
Wszystkich, których umyślnie czy też nieumyślnie uraziłem, przepraszam!
...........................Pozdrawiam! +Pastor ręką własną
To niemożliwe.
Z Naszego Forum nie można się zmyć, ot tak sobie.
Najpierw należy napisać do mnie raport, wystąpić o zgodę, której ... i tak nie udzielę.
Przykładem - Michał. Dwa razy chciał odejść z Forum i dwa razy Mu odmawiałem. W rezultacie nie tylko że nie odszedł, ale jeszcze wprowadził na Nasze Forum nową osobę - Pipę.

A któż to śmiałby do Ciebie żywić niechęć ? Rozsiekalibyśmy takiego na drobne kawałki. Wskaż go tylko palcem, a żadne towarzystwo ubezpieczeniowe nie zaryzykuje wystawienia mu polisy na życie.

Pastorze - powoli, powoli, ale w końcu nadejdzie wiosna. Maj. A wtedy wszystkie nasze dolegliwości zdrowotne jeśli nie ustąpią, to na pewno złagodnieją.

vm2301
11-12-2008, 12:05
Jam tu jeno świeżakiem, od niedawna bywającym, że o braku szans na spotkanie w realu nie wspomnę, ale Twoją szczególną rolę Pastorze w życiu tego forum (czyt. forumowiczów tyż) zdołałem zauważyć.

Tak więc życząc zdrowia i trzymając za Ciebie kciuki nie tracę nadziei, nie tylko na dalsze poczytywanie Twoich postów, jak również poznanie w realu..np. w majowych okolicznościach przyrody.

Pozdrawiam:)

iza
11-12-2008, 12:11
Z przyjemnością służę swoją osobą i wszelką pomocą w sprawie siekania osobników żywiących niechęć do naszego Drogiego Pastora .
W kwestii samej procedury proponuje po wstępnym siekaniu posypywanie solą .

Jednocześnie wyrażam swój protest przecie decyzji Pastora , oraz pełne poparcie
dla słów naszego Prezydenta .

Pastorku Ciebie nie może zabraknąć – nie ma takiej opcji , wracaj szybko do zdrowia , czekamy na Ciebie z utęsknieniem .

Pozdrawiam Iza

mAAtylda
11-12-2008, 12:29
Jestem za,może stwórzmy komitet,listę, zróbmy wybory.PASTOR nie może odejść! Tak jak pisałam wcześniej bez PASTORA ani rusz!Przecież tutaj by się nic nie działo.

Piotr
11-12-2008, 14:53
Załóżcie jeszcze jeden nowy wątek - błagalny. Będzie dla wszystkich, którzy w przypływie huśtawki nastrojów żegnają się z forum. Będzie tam można prosić, błagać, rwać włosy z głowy w intencji nie odchodzenia z forum delikwenta/delikwentki. Gdy uzbiera się odpowiednia liczba próśb, dany odchodzący z pewnością zmieni decyzję, nawet bez siekania winowajców (choć niektórzy lubią siekać z natury...) :D Miłego dnia.

iza
11-12-2008, 17:59
Po co jeszcze jeden ?
Po co dla wszystkich ?
Ja tam będę prosić tu (błagać nie zamierzam) i proszę Pastora a nie wszystkich . Mam też WIELKĄ nadzieję że moja/nasza prośba nie pozostanie dla Pastora obojętna .

Jak już tak wszystko wiesz to bądź tak miły i powiedz ile tych postów
( odpowiednia liczba ) musi być aby Pastor decyzję swą zmienił
(bo przecież masz pewność że zmieni ) .
Jeśli uważasz że potrzebny jest nowy wątek sam go załóż a nie się wtryniasz między …… no . :x

Miłego również

Basia Z.
11-12-2008, 18:14
A nie lepiej kochani moi po prostu nie obrażać się wzajemnie aby potem nie musieć błagać ?

B.

Tarnina
11-12-2008, 18:29
Pastorku, nie ma takiej opcji aby Cię tu zabrakło....no chyba,że chcesz mieć pielgrzymkę bieszczadników na swoim krakowskim podwórku :) Manio już zadeklarował przywiezienie Twojej Osoby na KIMB , więc się nie wykręcisz. No a teraz nie daj się prosić i błagać, wszak honorowy facet jesteś :) Pozdrawiam ciepło.

Michał
11-12-2008, 19:13
Witam
Zostawcie Pastora w spokoju.
Wcale Jemu w ten sposób nie pomagacie (ale zapewne własne ego podbudujecie)

Won od Pastora!!!

iza
11-12-2008, 19:48
Witam
Zostawcie Pastora w spokoju.
Wcale Jemu w ten sposób nie pomagacie....

Nie możesz nic o tym wiedzieć bo za Tobą raczej nikt nie płakał .

Pozdrawiam

Tarnina
11-12-2008, 20:08
Michał, z całym szacunkiem do Twojej Osoby, nie znam Cię ale bardziej dobieraj słowa jak wypowiadasz się bezposrednio pod moim postem, a Pastor jest osobiście naszym (moim , mania i nie tylko) przyjacielem i mam prawo zwracać sie do Niego, zważając na to,że nikomu nie ubliżam, w przeciwieństwie do Ciebie.