PDA

Zobacz pełną wersję : Mija rok.



WUKA
30-12-2008, 09:10
Mija rok.

Tyle znów było zmierzchów i świtów,
nowych skrzydeł co u ramion wyrosły,
rozczarowań tyle i zachwytów,
co do nieba nas nieraz uniosły.

Wody tyle popłynęło do morza,
łez radości,wzruszenia i smutku,
zawiedzionych,spełnionych nadziei,
nowej trawy w wiosennym ogródku.

Rok kolejny nam śmignął
jak jaskółka nad głową,
a następny już stuka do drzwi.

Nie zmienimy wszystkiego
od początku,na nowo,
choć nadzieja niezmiennie w nas tkwi.

WUKA.

calanthe
30-12-2008, 11:57
WUKA jesteś genialna w tym co robisz.. Twoje wiersze są super:)
pozdrawiam gorąco!

Pyra.57
30-12-2008, 20:17
Rok kolejny nam śmignął
jak jaskółka nad głową,
a następny już stuka do drzwi.


WUKA zgadzam się z tym co piszesz. I zauważam, że im więcej krzyżyków na karku tym szybciej te lata śmigają. Ale zgadzam się z Tobą, że należy się cieeszyć tym co daje nam los.

WUKA
30-12-2008, 21:49
I dlatego życzę WSZYSTKIM w NOWYM ROKU wielu uśmiechów losu,nowych skrzydeł,szczęśliwych powrotów z wędrówek i ciągłego przesuwania horyzontu.

Carrmelita
01-01-2009, 02:39
'Tyle było słów do utraty tchu ...'
Powodzenia i nieustającego natchnienia w Nowym Roku, Wuko !

P.S. Przepraszam, ale czy przypadkiem nie masz wykształcenia muzycznego ? Twoje wiersze są śpiewne, takie ... niewymuszone ...

WUKA
01-01-2009, 13:20
http://www.malzenstwo.art.pl/wew.php?id=2

Piskal
02-01-2009, 16:08
'Tyle było słów do utraty tchu ...'

P.S. Przepraszam, ale czy przypadkiem nie masz wykształcenia muzycznego ? Twoje wiersze są śpiewne, takie ... niewymuszone ...
Carmelita ma rację Wuko, przy Twoich wierszach struny gitary same drgają, brzęczą, dźwięczą..
Ps. Czas na toruńskie spotkanie bieszczadzkie.

WUKA
27-12-2009, 22:28
Mija rok i tak się cieszę,że przyniósł wiele bieszczadzko-toruńskich spotkań.Od 10-ciu lat było moim marzeniem,zeby taka grupa Przyjaciół i miłośników bieszczadzkich ściezek,powstała.Musimy teraz,Piskalu,przesunąć trochę horyzont.Dajmy szansę nadchodzącym dniom 2010 roku na spełnienie kolejnych oczekiwań.Myślę,że będzie łatwiej,bo nas troszkę przybyło!!

mniszek
28-12-2009, 19:52
Wuka ja też bardzo Ci dziękuje,że mogłam tu zawitać:))Poznanie Ciebie i tych co kochają Bieszczady to dla mnie duża radość.Dziękuje za przyjęcie mnie do Waszego grona i możliwość dzielenia się swoimi zachwytami,radościami i tęsknotami.
Wszystkim życzę,aby ten Nowy Rok przyniósł wszystko co pozwoli być szczęśliwym

Pozdrawiam serdecznie