PDA

Zobacz pełną wersję : Powsimordy 2009 – głosowanie



Marcowy
31-12-2008, 17:25
No to ruszamy!

Tegoroczna ordynacja wyborcza została stworzona obraz i podobieństwo ubiegłorocznej, czyli:

- Każdy użytkownik zarejestrowany na forum do 30 grudnia 2008 włącznie ma czynne i bierne prawo wyborcze (z wyjątkiem mua, który nie mam biernego prawa wyborczego).
- Jeden użytkownik ma do dyspozycji tylko jedną kartę do głosowania (czyli może głosować tylko jeden raz, a głosu nie może odwołać czy zmienić).
- Każdy głosujący może oddać głos tylko na jednego kandydata w każdej kategorii (czyli musi wybrać tego jednego, jedynego, najlepszego).
- Każdy użytkownik może oddać głos co najmniej w 1, a maksymalnie w 8 kategoriach (czyli nie ma obowiązku głosowania na wszystkie kategorie, głos z jednym kandydatem w jednej kategorii też się liczy),
- Podstawą oceny jest całoroczna aktywność forumowa, czyli przejawiona między 1 stycznia 2008 a 31 grudnia 2008.

I tura głosowania:
- trwa od teraz do 15 stycznia 2009 roku,
- polega na oddaniu głosu na dowolnego kandydata w każdej kategorii,
- odbywa się poprzez wysłanie do niżej podpisanego Prywatnej Wiadomości skomponowanej według następującego schematu:

Tytuł wiadomości:

I tura

a potem:

Forumowicz Roku – nick kandydata,
Doradca Roku – nick kandydata,
Detalik Roku – nick kandydata,
Korespondent Roku – nick kandydata,
Fotografik Roku – nick kandydata,
Satyryk Roku - nick kandydata,
Poeta Roku – nick kandydata,
Malkontent Roku – nick kandydata.

- „Karta do głosowania” wypełniona niewłaściwie zostanie jeden raz odesłana do głosującego z prośbą o poprawienie. Karta wypełniona niewłaściwie kolejny raz lub przesłana po 15 stycznia 2009 roku będzie nieważna.
- Po 15 stycznia 2009 nicki finalistów zostaną podane do publicznej wiadomości w kolejności alfabetycznej. Do II tury awansują automatycznie ci kandydaci, na których oddano więcej niż jeden ważny głos. Ponadto jeśli takich kandydatów będzie mniej niż trzech w jednej kategorii, do II rundy awansują także wszyscy pozostali kandydaci, na których oddano przynajmniej jeden ważny głos.

II tura głosowania:- trwa od 19 do 31 stycznia 2009,
- polega na oddaniu głosu na jednego z finalistów w każdej kategorii,
- polega na wypełnieniu karty do głosowania według schematu z tury I, ale z tytułem wiadomości: II tura,
- Karta wypełniona niewłaściwie zostanie jeden raz odesłana do głosującego z prośbą o poprawienie.
- Karta kolejny raz wypełniona niewłaściwie lub przesłana po 31 stycznia 2009 roku będzie nieważna.

Jeśli II tura nie przyniesie rozstrzygnięcia w którejś z kategorii, zostanie ogloszona tygodniowa dogrywka.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w lutym 2009 roku na tutejszym forum. Wręczenie nagród odbędzie się podczas obrad głównych KIMB-u 2009. Zwycięzcy nieobecni zostaną poproszeni o podanie nazwiska i adresu do przesyłki lub o wskazanie KIMB-owego zastępcy, upoważnionego do odbioru prezentów. Jak zwykle nieodebrane nagrody łatwo tłukące się nie podlegają wysyłce ani przekazaniu pełnomocnikowi, ale zostaną niezwłocznie i komisyjnie zutylizowane przez uczestników KIMB.

Wasze głosy są tajne tylko do dnia KIMB-u. Wszystkie przesłane karty do głosowania zostaną wydrukowane i na KIMB-ie będą do wglądu dla zainteresowanych.

Jak zwykle regulamin może ulec nieznacznym modyfikacjom, stosownie do dynamicznie zmieniających się realiów. Zastrzegam sobie prawo do ostatecznej interpretacji zapisów ordynacji i do gaszenia w zarodku ewentualnych sporów ;)

Czekam na Wasze głosy i pozdrawiam, Dyktator Marcowy 8-)

lucyna
31-12-2008, 18:04
Ja mam pomysła. Debiotujący Powsimorda Roku

Marcowy
31-12-2008, 20:25
Może i fajny pomysł, ale raczej na przyszły rok. Kategorie 2009 zostały ustalone już jakiś czas temu :-)

Recon
02-01-2009, 01:47
Panie Dyktatorze, a jakimi kryteriami należy się kierować głosując na: Forumowicz Roku, Doradca Roku, Detalik Roku, Korespondent Roku?

Marcowy
02-01-2009, 18:34
jakimi kryteriami należy się kierować głosując na: Forumowicz Roku, Doradca Roku, Detalik Roku, Korespondent Roku?

Jakichś sztywnych kryteriów nie było i nie ma, ale - z tego co pamiętam - luźne założenia do tych kategorii były następujące:
- Forumowicz Roku - nagroda za całokształt działalności forumowej, czyli dla jednostki pod wieloma względami wybitnej,
- Doradca Roku - osoba wyróżniająca się na forum wiedzą oraz życzliwością wobec tych, którzy tejże wiedzy nie posiadają,
- Detalik Roku - forumowicz wybitnie dobrze rozpoznający bieszczadzkie detale w odpowiednim wątku,
- Korespondent Roku - lekkie pióro i ekstra relacja.
Pozdrawiam :-)

bertrand236
02-01-2009, 20:01
Chyba lekkie uderzenie klawisze ;)

Marcowy
02-01-2009, 20:54
No, jakąś tam nieznośną lekkość trzeba mieć... ;)

Wzorem roku ubiegłego - co czas jakiś (tytułem potwierdzenia) będę podawał do publicznej wiadomości nicki osób, które spełniły swój obywatelski obowiązek. Póki co głosy oddali:

1. Paszczak
2. Lucyna
3. Trzykropkiinicwiecej

Bierzcie z nich przykład!!! :mrgreen:

Piskal
02-01-2009, 21:46
Marcowy, mam rozdwojenie jaźni, pomóż mi i odpowiedz na pytanie, czy można zagłosować na tego samego kandydata w dwóch różnych kategoriach?

Marcowy
02-01-2009, 22:19
czy można zagłosować na tego samego kandydata w dwóch różnych kategoriach?

Jak najbardziej. Można uhonorować kogoś nawet w ośmiu kategoriach :smile:

Marcowy
04-01-2009, 17:21
Kolejne głosy oddali:

4. Polej
5. Filiplesny
6. Recon1
7. Piskal
8. Ada3103
9. Basia Z.
10. Majka777

Do końca I tury pozostało 11 dni! Do urn!

Krysia
04-01-2009, 18:45
w zeszłym roku było prościej w tym ja nie widzę osób zdecydowanie wybijających się, poczekam na dogrywkę może wtedy łatwiej będzie

Henek
04-01-2009, 19:34
A ja mam dokładnie odwrotnie niż Orsini.
Widzę na forumie wiele osób wybijających się, a głos mogę oddać tylko jeden.
Czy w przyszłym roku można by zmienić regulamin tak - aby w pierwszej fazie wyboru do nominowanych można było oddać kilka propozycji ?.
Jest tak wiele fajnych osób na forum. dokonując pojedynczego wyboru wydaje mi się że krzywdzę innych.
Przez to wybór jest podwójnie trudny.

Basia Z.
04-01-2009, 19:59
A ja mam dokładnie odwrotnie niż Orsini.
Widzę na forumie wiele osób wybijających się, a głos mogę oddać tylko jeden.


No właśnie - ja tak samo i to w prawie każdej kategorii. ;)

A poza tym - Orsini - głosuj, w końcu w tej drugiej turze trzeba mieć z czego wybierać.

B.

Marcowy
04-01-2009, 21:27
Czy w przyszłym roku można by zmienić regulamin tak - aby w pierwszej fazie wyboru do nominowanych można było oddać kilka propozycji ?.


Oczywiście, że można. Vox populi - vox dei :smile: Nowym pomysłom odnośnie tegorocznych Powsimord służył ten wątek (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=4481), ale spotkał się ze znikomym odzewem, więc zostało (prawie) po staremu ;)

Krysia
04-01-2009, 22:58
Jak mam głosować jak nie mam na kogo, więc spokojnie poczekam na Wasza pomoc :-P

lucyna
06-01-2009, 08:26
@ Krysiu pamiętaj o nowozarejestrowanych. Ja swój głos oddałam w najważniejszych kategoriach Asi i Marcinowi Scelinie. Marcin wybija się na tle innych Userów, a nad postami Asi warto zatrzymać się na dłużej. Poza tym Hern. Nie chce pokazywać się ze swoją twórczością, bo jest ona szalenie osobista, dotyka Jego najbliższej sfery.
Poza tym ufundowałam nagrodę dla Powsimordki Bieszczadzkiej Sirówny Bazylówny. Za całokształt bieszczadzki ze szczególnym uwzględnieniem zimowego zdobycia nowa drogą Chryszczatej z zastosowaniem nowatorskiej metody plackowej (od plack na pupę).

Marcowy
06-01-2009, 13:15
Tytułem zachęty i uporządkowania - zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają następujące nagrody (w nawiasach nicki sponsorów):

Forumowicz Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Doradca Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Detalik Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- baniaczek jałowcówki z rocznika 2003 (Pastor),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Korespondent Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Fotografik Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- okazały album do zdjęć w wersji "special edition" (Henek i firma Marfot),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Satyryk Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- butelka wódki do odkopania na Przełęczy Żebrak (Wojtek1121),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Poeta Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Malkontent Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- replika ciupagi wyrzeźbiona przez bieszczadzkich zakapiorów (Pastor),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Po raz pierwszy zostanie także przyznany honorowy tytuł Powsimordki Roku, która otrzyma pamiątkowy dyplom i koszulkę oraz upominek od Lucyny.

Jak zwykle dziękujemy i prosimy o więcej :-)

lucyna
06-01-2009, 13:28
Dla Powsimordki mam już przygotowaną pełną torbę pięknych prezentów mam nadzieję, że godnych Prawdziwego Człowieka Gór.

Marcowy
06-01-2009, 21:32
Na tablicę przodowników pracy trafiają:

11. WUKA
12. Floydd
13. Bertrand 236

Dziękuję i pozdrawiam :!:

Marcowy
13-01-2009, 21:02
14. Henek
15. bmiller

3 dni do końca głosowania!!!

Krysia
13-01-2009, 22:08
przepraszam a powsimordka po polsku to kogo oznacza?bo nie wiem

bartolomeo
13-01-2009, 23:01
przepraszam a powsimordka po polsku to kogo oznacza?bo nie wiem


poza tym ufundowałam nagrodę dla powsimordki bieszczadzkiej sirówny bazylówny. Za całokształt bieszczadzki ze szczególnym uwzględnieniem zimowego zdobycia nowa drogą chryszczatej z zastosowaniem nowatorskiej metody plackowej (od plack na pupę).

. .

Aleksandra
13-01-2009, 23:05
A to nie taka mordka co po polu gania ???

joorg
14-01-2009, 00:32
przepraszam a powsimordka po polsku to kogo oznacza?bo nie wiem

no jak kogo ??po Polsku.. "Mordko ty moja":-)..

sir Bazyl
14-01-2009, 20:30
Hejka!
Ciężko było, ale też spełniłem już swój forumowiczowski obowiązek. Trzystu z hakiem aktywnych forumowiczów (nie wiem co to dokładnie znaczy ta aktywność i jakich sfer dotyczy, Jaro obiecał kiedyś to wytłumaczyć, ale milczy niczym...Jaro :wink:)a tu przy urnie taki marazm? Nie bądźta drętwiakami i głosujta! Howgh! - czy jakoś tak :)

Stały Bywalec
14-01-2009, 22:39
przepraszam a powsimordka po polsku to kogo oznacza?bo nie wiem
To taki eufemizm od "powsinoga".

Krysia
14-01-2009, 22:56
dzięki!
jakbym powsinogi używała na codzień;-))zaraz będzie powsiucho, powsistopa albo powsinos-znaczą dla mnie one tyle samo :-P
w związku z tym, że nie rozumiem nie będę głosować, bo nie wiem o co tu chodzi

Stały Bywalec
14-01-2009, 23:04
Orsini, ja się tak tylko domyśliłem - poprzez następujące skojarzenie.
Skoro "powsinoga" oznacza tego, co łazi, to "powsimorda" (zdrobniale: powsimordka) tego, co lata z gębą - często się wypowiada. Np. na forum internetowym, chociaż niekoniecznie.

Krysia
14-01-2009, 23:10
to ja jestem powsinos, bo dużo smarkam od kilku dni.
Ale ja dalej nie wiem czy to czasem nie jest pejoratywne określenie. Ja chyba bym nie chciała zostać wyzwaną od mordy czy mordki nawet powsi

marcins
14-01-2009, 23:17
Orsini no to możesz zostać jeszcze powsiryjkiem jak mordka Ci nie odpowiada :-)

Krysia
14-01-2009, 23:20
no jeśli ryj/ryjek nie jest obraźliwym słowem...
dziwna ta Wasza gwara-nic nie rozumiem, a słowa, które rozumiem mają inne znaczenie :-o

Stały Bywalec
14-01-2009, 23:25
To już prędzej: powsibuzia, powsibuźka.
Marcinie, nie zapominaj, że Orsini jest damą. Nie baw się w posła Palikota.

Krysia
14-01-2009, 23:29
hahahaha no teraz to Marcina obraziłeś :lol: z tym Palikotem

Marcowy
14-01-2009, 23:39
16. Sir Bazyl
17. Aleksandra
18. Klopsik

Do urn!!!

Henek
15-01-2009, 13:56
Wygląda na to że zostało jeszcze kilka godzin.
O której jest zamykany lokal wyborczy ?

Marcowy
15-01-2009, 14:27
Oczywiście o północy :-)

BTW - kol. Klopsik proszony o sprawdzenie PW, bo nadesłał trochu felerny głos ;)

Marcowy
15-01-2009, 14:52
19. vm2301
20. orsini

marcins
15-01-2009, 18:18
To już prędzej: powsibuzia, powsibuźka.
Marcinie, nie zapominaj, że Orsini jest damą. Nie baw się w posła Palikota.

To ja orsini słodzę od powsiryjaczków, a tu mnie od palikotów (nie spaliłem nigdy żadnego kota) wyzywają... Co za czasy... Już nawet dżentelmenem nie można być i czule się do kobiety zwrócić...

Marcowy
15-01-2009, 21:46
21. Gar

Oczko!!! :-) Trzy godziny do zamknięcia... hik... lokalu!!!

Marcowy
16-01-2009, 21:25
Panie, Panowie! Mamy za sobą I turę głosowania na Powsimordę 2009 :-)

Zgodnie z ordynacją do II tury awansowali kandydaci, na których oddano więcej niż jeden ważny głos. Jeśli takich kandydatów było mniej niż trzech w jednej kategorii, do II rundy awansowali także wszyscy pozostali kandydaci, na których oddano przynajmniej jeden ważny głos. Ta ostatnia sytuacja miała miejsce w przypadku kategorii Forumowicza i Satyryka Roku, stąd tylu finalistów.

Oddaliście 21 głosów, z czego 20 ważnych. Finaliści w kolejności alfabetycznej wyglądają tak :-)

Forumowicz Roku

Asia999
BasiaZ
Bertrand236
Jabol
Lucyna
Marcin Scelina
Recon1
Stały Bywalec
Vm2301


Doradca Roku


BasiaZ
Marcin Scelina
Piotr


Detalik Roku


Browar
Henek
Sir_Bazyl


Korespondent Roku


Bertrand 236
Recon1
Stały Bywalec


Fotografik Roku


Bmiller
Machoney
Marcin Scelina


Satyryk Roku


Jabol
Klopsik
Michał
Pastor
Stały Bywalec
Trzykropkiiinicwiecej


Poeta Roku


Hern
WUKA
Trzykropkiinicwiecej


Malkontent Roku


Lucyna
Orsini
Zefir



II tura ruszyć miała w poniedziałek, ale sądzę, że możemy rozpocząć ją… JUŻ TERAZ!!! :grin: Kończymy 31 stycznia.

Przypominam, że teraz oddajecie głosy tylko na jednego z wymienionych wyżej finalistów. Prywatną wiadomość do mnie tytułujecie: „II tura”, pozostałe zasady są bez zmian.

[prywata on] Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy na moją relację. Ale zgodnie z ordynacją odesłałem je z prośbą o wytypowanie kogoś innego. Pozdrawiam.[prywata off]

Marcowy
20-01-2009, 11:10
Głosy oddane w II turze:

1. Wuka
2. Hero
3. Recon1
4. Misieg
5. Piskal
6. Bmiller
7. Paszczak

Dziękuję i pozdrawiam

bertrand236
20-01-2009, 11:25
Szanowni Państwo!
Ponieważ w ubiegłym roku nie zmieszczałem korespondencji, albo były one sporadyczne i krótkie - PROSZĘ o wykreślenie mnie z tej listy. Proszę o głosowanie na pozostałych kandydatów.
Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie.

Marcowy
20-01-2009, 11:33
Cóż... Ordynacja nie przewiduje takich wyłączeń, więc mogę tylko przyłączyć się do apelu Bertranda i prosić o uszanowanie Jego woli :-)

Polej
20-01-2009, 13:01
To tak właściwie „Powsimordy 2009”, powinny się nazywać „Powsimordy 2008”.

Marcowy
20-01-2009, 14:05
W sumie tak, ale Powsimordy 2008 zostały przyznane w zeszłym roku. Poza tym trochę głupio wręczać Powsimordy 2008 w połowie roku 2009 ;)

vm2301
20-01-2009, 15:01
No cóż ordynacja dezercji nie przewiduje, jak to już precedens Bertranda pokazał, więc jak rozumiem ten głos oddany na mnie zostanie właściwie jednak spożytkowany.

Bo wszelkie nagrody należą się tym co w danej dziedzinie zrobili cennego...a jakoś nie widzę sie w kategorii "pitolenie 3po3 czasem z załącznikiem" hi hi hi

I choć wielu lubię czytać, a właściwie, to nie ma osób, których nie lubię czytać (o Chryste, mój polonista się w grobie przewraca;)) to jednak głos trza oddać na tego/tą jedynego/jedyną.
No cóż mam kandydata nie do pobicia, więc głos swój właśnie ślę....Forumowiczem Powsimordą ostatnich 12 miesięcy zostaje.....

Pozdrawiam:)

Marcowy
21-01-2009, 10:28
Jako kolejni wyborcy zarejestrowali się:

8. Trzykropkiinicwiecej
9. Basia Z.
10. Vm2301
11. Majka 777
12. Bertrand326

Do uryn, bracia i siostry! :smile:

Browar
21-01-2009, 10:36
Do uryn, bracia i siostry! :smile:

Do czego Ty nawołujesz :lol:

majka777
21-01-2009, 17:09
Do uryn, bracia i siostry! :smile:

Mi tam to słowo kojarzy się bardzo dobrze http://www.uryn.cso.pl/ . Browar, a Ty o czym myślałeś? ;)

Przepraszam za off :)

Browar
21-01-2009, 17:42
Mnie od razu przyszła na myśl fraszka Morsztyna "Na srebrny urynał":

W nieszczęsne srebro szczysz,a ze szkła pijesz
Drożej szczysz niźli pijesz,nie po ludzku żyjesz

Pomyślałem że Marcowy nie dokończył zawołania "do urynałów, bracia i siostry"
Tylko co On miał na myśli? :twisted:

Stały Bywalec
21-01-2009, 18:09
(...)Pomyślałem że Marcowy nie dokończył zawołania "do urynałów, bracia i siostry"
Tylko co On miał na myśli? :twisted:
W filmie pt. "Ogniem i mieczem" jest świetna scenka rodzajowa, gdy Kozacy raczą się trunkami w zdobytym właśnie zamku magnackim na Ukrainie. Jeden z nich chla z nocnika, a gdy inni mu uświadamiają, do czego ów "puchar" służy, to im nie wierzy.
Może Marcowy idzie śladem pana reżysera Jerzego Hoffmana ?

Krysia
21-01-2009, 18:11
łe no toż urynoterapia zdrowa jest, przeczytał poprostu, że grypa szaleje i zatroszczył się o nasze zdrowie :mrgreen:

majka777
21-01-2009, 18:24
Mnie od razu przyszła na myśl fraszka Morsztyna "Na srebrny urynał":

W nieszczęsne srebro szczysz,a ze szkła pijesz
Drożej szczysz niźli pijesz,nie po ludzku żyjesz




Tak też myślałam ;)

Recon
21-01-2009, 19:09
Oby tylko tematu nie urynić! ;)

Marcowy
21-01-2009, 23:35
Taaaa... Człowiek się żartem prostem od niechcenia posłuży, a tu zaraz debata jak u Jaworowicz :-D

Aleksandra
22-01-2009, 19:30
Robił ktoś porównanie, kto odpowiedział na największą ilość zagadek?
Pytam z lenistwa.

bertrand236
22-01-2009, 20:48
Poprawnie, czy ogółem? ;)

asia999
22-01-2009, 21:36
Ło matko jedyna!!! prawie miesiąc tu mnie nie było, zaglądam więc teraz tu i czytam zaległości a tu widzę siebie na jakiejś liście:?:shock:
DZIĘKI LUCYNO za głos!! alem niegodna nominacji i nawet nie wiedziałam, że mi przysługuje bierne prawo wyborcze...;) ale skoro tak to czynne może też więc postaram się swój głos również oddać (jeśli potrafię..)

pozdrawiam wszystkich :-D:-D

Marcowy
23-01-2009, 10:05
13. Polej
14. Gar
15. Aleksandra

A czy Ty spełniłeś już swój forumowy obowiązek i odwiedziłeś wiadomy lokal?! :twisted:

Aleksandra
24-01-2009, 13:02
Poprawnie, czy ogółem? ;)

Oczywiście, że poprawnie :razz:



A czy Ty spełniłeś już swój forumowy obowiązek i odwiedziłeś wiadomy lokal?! :twisted:

Rany jak to brzmi, Marcowy - można jeszcze wysłać pw. do wszystkich, którzy nie głosowali a mają prawo wyborcze - z zachętą do głosowania.

Tylko czy nie zostanie to potraktowane jak spam :oops:

pozdrawiam

Marcowy
26-01-2009, 13:29
16. Asia999
17. Orsini

Ostatnie 5 dni!

Edit:

18. Sir_Bazyl
19. Floydd

Ostatnie 3 dni!!!

Marcowy
28-01-2009, 12:33
Na trzy dni przed zamknięciem wirtualnego lokalu wyborczego mamy bardzo ciekawą sytuację w kilku kategoriach. Łeb w łeb idą najlepsi Doradcy, Detalicy (?), Satyrycy i - Wasi ulubieni - Malkontenci!

Ale liczba głosów jest tak niewielka, że sytuacja w każdej kategorii może szybko ulec zmianie, a każdy głos może stać się pocałunkiem śmierci. Buuuuuziiiii!!! :-)

vm2301
28-01-2009, 17:21
Czy jeśli nie oddałem głosu w jakiejś kategorii, to czy można go dosłać, gdybym wpadł na pomysł którego nie miałem wcześniej?

Czy też skoro wrzuciłem ubogi głos do urny, to po ptokach?

Pozdrawiam:)

Marcowy
28-01-2009, 17:55
Czy jeśli nie oddałem głosu w jakiejś kategorii, to czy można go dosłać, gdybym wpadł na pomysł którego nie miałem wcześniej?

Czy też skoro wrzuciłem ubogi głos do urny, to po ptokach?

Pozdrawiam:)

Dosyłać można, ale zmieniać juz wybranych - nie :)

vm2301
28-01-2009, 20:03
Dosyłać można, ale zmieniać juz wybranych - nie :)


OK, to może jeszcze pomyślę, może trochę namieszam;)

bertrand236
28-01-2009, 20:21
Dosyłać można, ale zmieniać juz wybranych - nie :)

Stały Bywalec jest bardziej elastyczny ;)

Marcowy
29-01-2009, 14:17
Stały Bywalec jest bardziej elastyczny ;)

Nie wiem nic o elastyczności Stałego Bywalca :oops: ;)

Henek
29-01-2009, 18:36
To już tylko jeden dzień został na głosowanie.
Jeszcze można wpłynąć na to kto dostanie prestiżowy tytuł i dodatkowe pamiątki.
Dla przypomnienia dla zwycięzcy w kategorii FOTOGRAFIK czeka album fotograficzny. Klasyczny album w skórze wykonany przez najlepszą europejską firmę z pamiątkowym, unikatowym grawerem.
Warto ?
warto , aby dostał się w najlepsze ręce.

Marcowy
30-01-2009, 09:58
20. Henek
21. Vm2301
22. Xiro

Jeszcze tylko 15 godzin! :mrgreen:

Recon
30-01-2009, 11:22
[quote=Marcowy;
Jeszcze tylko 15 godzin! :mrgreen:[/quote]

A nie o 24 godziny dłużej?

Marcowy
30-01-2009, 13:56
A nie o 24 godziny dłużej?

Echhh, oczywiście, że dłużej - do końca soboty :oops:

Ale co znaczą 24 godziny wobec wieczności? 8)

bertrand236
30-01-2009, 14:37
...
Ale co znaczą 24 godziny wobec wieczności? 8)

Zobaczysz, zobaczysz 14 i 15 lutego w tym drugim głosowaniu, co się będzie działo...:mrgreen:
Pozdrawiam

Marcowy
01-02-2009, 09:36
Ta dam!!! No i prawie wszystko jasne.

"Prawie", bo w kategorii Satyryk Roku tę samą, najwyższą liczbę głosów uzyskali Pastor i Jabol, ogłaszam więc tygodniową dogrywkę. Do soboty, 7 lutego czekam na PW zatytułowane "Dogrywka" i zawierające jeden z wyżej wymienionych nicków.

W pozostałych kategoriach mamy zwycięzców, powiedziałbym nawet "wyraźnych zwycięzców", których nazwiska będą ogłaszane co 1-2 dni. Już dziś dowiemy się, kto został Poetą Roku :-D

majka777
01-02-2009, 14:15
Marcowy, fajna strategia - napięcie już tylko rośnie, jak u Hitchcock'a :-)

Marcowy
01-02-2009, 19:38
Czas na podsumowania drugiej tury część pierwszą :-) W finałowym etapie zabawy wzięło udział 21 forumowiczów. Niektórzy głosowali dwa razy, ale jedynie uzupełniając swoje typy, a nie zmieniając je, co zostało dozwolone przez ordynację.

A teraz tusz!

Wszem i wobec ogłasza się, że nagrodę Bieszczadzkiego Forum Dyskusyjnego "Powsimorda 2009" w kategorii "Poeta Roku" zdecydowaną większością głosów zdobywa WUKA!!!

Tłum rzuca się z gratulacjami!!! Strzelają szampany!!! Fruwają wieńce laurowe!!! :-D

vm2301
01-02-2009, 20:10
100 lat, 100 lat...!!!!!!!!!!!

WUKA
01-02-2009, 20:11
No,nie wiem co napisać!Jak OGROMNIE sobie cenię ten tytuł wiedzą niektórzy (Marcowy,upoważniem Cię do publikacji dowodu na to!).Traktuję to jako WYJĄTKOWE WYRÓZNIENIE i dziękuję WSZYSTKIM,którym jakos trafia do wyobraźni i serca to co piszę.Cieszy mnie,że coraz częściej mogę na Forum przeczytać wiersze innych.Pozdrawiam Wszystkich!

Polej
01-02-2009, 21:17
WUKA, gratulacje !!!

Recon
01-02-2009, 21:52
Wiersz jest dla mnie tak jak obraz, albo go widzę a jak nie to przynajmniej potrafię zrozumieć co autor chciał przekazać. WUKA, Twoje wiersze widzę, rozumiem i chętnie czytam. Za wiersz...

Opowiedz mi o wędrowaniu
i o tym miejscu za zakrętem,
gdzie w przemijaniu i przetrwaniu
niezwykłe losy są zaklęte.
Gdzie wiatr historii pozacierał,
wcześniej wzbijając w górę kurz,
ślady i skargi,prośby,modły
gdzie nawet echo nie mieszka już.
I tylko czasem skrzywionym krzyżem,
otchłań zieleni westchnie nieśmiało
o pamięć prosząc i ciepło świecy,
bo tylko tyle tu pozostało.

jeszcze raz specjalnie dziękuję, stał sie mottem do moich wędrówek po Bieszczadach.
Wiem, że cenisz sobie Tytuł Powsimordy... ode mnie przyjmij serdeczne gratulacje!

asia999
01-02-2009, 22:02
Ja też gratuluję!!:-D

WUKA
01-02-2009, 22:51
Serdeczne dzięki!

Basia Z.
02-02-2009, 09:00
WUKA !

Gratulacje za zasłużone zwycięstwo. Tam bardziej, że konkurencja też była silna.

B.

Piskal
02-02-2009, 09:13
Gratlacje WUKA!
Nie jestem zresztą zaskoczony werdyktem. Dzięki za te Twoje "staroświeckie"(o czym rozmawialiśmy) wiersze.

Marcowy
02-02-2009, 21:34
Przypominam, że mamy dogrywkę w kategorii Satyryk Roku - o to zaszczytne miano walczą Pastor i Jabol. Kandydat znajdujący się obecnie na prowadzeniu ma przewagę 1 głosu!

A już jutro rano poznamy Fotografika Roku! Będzie to albo

Bmiller,

albo

Machoney,

albo

Marcin Scelina.

:mrgreen:

A tymczasem lista forumowiczów, którzy oddali głosy w dogrywce:
1. WUKA
2. Bertrand236
3. Trzykropkiinicwiecej
4. Anyczka20
5. Aleksandra
6. Floydd
7. Hero
8. Basia Z.
9. Xiro

Do urn!

bertrand236
02-02-2009, 21:39
WUKA GRATULACJE dla Ciebie i Twoich wyborców ;)

Krysia
03-02-2009, 00:32
Gratulacje Wuka!!!

Marcowy
03-02-2009, 10:29
Konkurencja była silna, walka ostra, ale finisz należał do Niego! :-)

Fotografikiem Roku alias Powsimordą 2009 został

Bmiller

Mamy zatem kolejną Powsimordę - recydywistę :lol: Niech żyje, żyje nam!

paszczak
03-02-2009, 10:39
Gratulacje dla FOTO-ZWYCIĘZCY! ;)

Basia Z.
03-02-2009, 10:41
Gratulacje dla FOTO-ZWYCIĘZCY! ;)

Gratulacje !

(jak dotąd wygrywają moi faworyci, ciekawe jak będzie dalej ;) )

B.

bartolomeo
03-02-2009, 10:43
Serdecznie Was za tę recydywę przepraszam... Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, mimo to proszę o łagodny wymiar kary ;)

Krysia
03-02-2009, 10:52
NASI górą!
gratuluję Bartku :razz:

Polej
03-02-2009, 11:03
Brawo Bartek !

WUKA
03-02-2009, 11:05
Gratulacje do kwadratu!

bartolomeo
03-02-2009, 11:09
Kwadratowo dziękuję :-)

vm2301
03-02-2009, 11:46
100lat 100lat!!!!!

bertrand236
03-02-2009, 18:14
Myślałem, że pogratuluję Ci dzisiaj osobiście ale słyszałem, że zrejterowałeś. Przyjmij wirtualny uścisk dłoni.

majka777
03-02-2009, 18:54
Gratulacje dla laureata - autora zdjęć z duszą :-)

sir Bazyl
03-02-2009, 19:13
Serdeczne gratulacje dla WUKI i Bartka!

Piskal
03-02-2009, 22:05
Pstryk pstryk hura!
Pstryk pstryk hura!
Pstryk pstryk hura hura hura!
Gratulacje!

marcins
03-02-2009, 22:46
Gratulacje Bartek!

bertrand236
04-02-2009, 00:02
Byłem dzisiaj na małym spotkaniu bieszczadzkim w ... Z kilkoma czynnymi forowiczami /jak ja nie lubię tego słowa/zastanawialiśmy się nad jednym tematem. Wg stanu na dzien dzisiejszy /proszę mnie poprawić jeżeli się mylę/ na miejsce KIMBU głosowało 29 osób. Na Powsimordy niespełna połowa. Czyli nie jest istotne, co i kto na tym forum "wyprawia" tylko jest istotne, gdzie się napijemy i kto ile flaszek przytarga. Trochę mi smutno jest.
Pozdrawiam

Stały Bywalec
04-02-2009, 07:21
(...) Czyli nie jest istotne, co i kto na tym forum "wyprawia" tylko jest istotne, gdzie się napijemy i kto ile flaszek przytarga. Trochę mi smutno jest.
Pozdrawiam
No to się rozwesel.
Nasze Forum jest b. rozbudowane i dokładna "egzegeza" wszystkich postów wymagałaby chyba nie odchodzenia od monitora. Poza tym wymagałaby też systematycznego (przez cały rok) śledzenia ich treści.
Ja np. mam swoje typy w części "powsimordowych" kategorii, ale nie głosowałem, gdyż uznałem, że moja wiedza w tym zakresie mogłaby być niekompletna.
Dlatego uznajmy osoby, które zagłosowały, za ekspertów i zdajmy się na ich osąd.

Odnośnie zaś owych flaszek, to obawiam się Bertrandzie, że jeśli nie zwycięży lokalizacja VIII KIMB w Krywem, to nikt ich nie przytarga (a przynajmniej nikt tego jeszcze nie obiecał).

vm2301
04-02-2009, 09:23
Odnośnie zaś owych flaszek, to obawiam się Bertrandzie, że jeśli nie zwycięży lokalizacja VIII KIMB w Krywem, to nikt ich nie przytarga (a przynajmniej nikt tego jeszcze nie obiecał).

Każdy zjedzie z własnym prowiantem;)

Basia Z.
04-02-2009, 10:15
Ja np. mam swoje typy w części "powsimordowych" kategorii, ale nie głosowałem, gdyż uznałem, że moja wiedza w tym zakresie mogłaby być niekompletna.


Nie przesadzaj, wg mnie w takich głosowaniach należy się kierować jak najbardziej subiektywnym odczuciem, a nie wiedzą.
No bo jak inaczej niż subiektywnie ocenić które wiersze, lub które fotki są ładniejsze ?

Pozdrowienia

Basia

Henek
04-02-2009, 22:32
Basiu ! to jest wątek o powsimordach i masz rację gdy piszesz

jak inaczej niż subiektywnie ocenić propozycje w poszczególnych kategoriach.
Jeno Bertrand mimochodem zauważa że ...nie tak bardzo ważny wybór miejsca KIMBowania wzbudza o wiele więcej entuzjazmu
niż dbałość o wysoki poziom tego forum poprzez promowanie najlepszych.
Podzielam jego zdanie że 10razy ważniejsza jest zabawa w Powsimordy niż jałowe dysputy nad miejscem
gdzie się napijemy i kto ile flaszek przytarga

vm2301
04-02-2009, 22:55
Ja tak w kwestii formalnej...

Może przeoczyłem jakoweś oświadczenie, ale czy Szanowny Imć Marcowy ma zamiar do maja ogłaszać te Powsimordy?

Pozdrawiam:)

andrzej627
04-02-2009, 23:07
10razy ważniejsza jest zabawa w Powsimordy niż jałowe dysputy nad miejscem
Henek, to zależy dla kogo. Jeżeli ktoś nie ma zamiaru przyjechać na KIMB, to dla niego są to "jałowe dysputy nad miejscem".

Zabawa w Powsimordy jest na pewno ważna dla forum. Nie mam co do tego wątpliwości. Piszę to poważnie i żałuję, że nie wziąłem w niej udziału.

Marcowy, koniecznie musimy o tym porozmawiać na KIMBie.

Stały Bywalec
04-02-2009, 23:12
Zabawa w Powsimordy jest na pewno ważna dla forum. Nie mam co do tego wątpliwości. Piszę to poważnie i żałuję, że nie wziąłem w niej udziału.

Ja również się kajam.

Marcowy
04-02-2009, 23:40
No to dziś zwycięzca z zaskoczenia - Korespondent Roku. Finaliści szli łeb w łeb, ale końcówka należała do jednego, jedynego. Chyba przewidział tę sytuację nadając sobie nick...

Powsimordą 2009 w kategorii Korespondent Roku został

Recon1!!!

Niech żyje i pisze nam i Wam!

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za głosy, oferty nagród i różne sympatyczne wiadomości. Jest mi naprawdę głupio, ze nie na wszystkie PW udaje mi się odpisać, ale jestem w rozjazdach. Za to listę zwycięzców wszędzie z sobą targam, więc mogę uchylać rąbka tajemnicy z doskoku :smile: A jak ktoś mi jeszcze raz napisze coś o wyborze miejsca KIMB w tym wątku, to... Nożyczki mnie już swędzą ;)

Recon
05-02-2009, 01:18
Dziękuję! Dziękuję Wszystkim, którzy weszli w tę zabawę i głosowali na Powsimordy. Trochę to wygląda tak, jakbym wyrwał się na Forum niczym Filip z konopii. Miły akcent na moją rocznicę na Forum.
Teraz to już nie ma zmiłuj... trza szykować się na KIMB:)

Polej
05-02-2009, 08:01
Gratulacje Recon1 !

bertrand236
05-02-2009, 09:18
Gratulacje

Piskal
05-02-2009, 09:28
Można by powiedzieć:Powsimordo ty moja:-D. Gratuluję!

paszczak
05-02-2009, 09:53
I ja się z gratulacjami przyłączam ;)

WUKA
05-02-2009, 11:03
A ja baaaardzo się ucieszyłam,naprawdę.Wiem jakie to mobilizujące i gratuluję tego "przeżycia".Zawsze czekam na Twoje relacje z "zakładką"!!

Recon
05-02-2009, 12:46
Dziękuję za gratulacje. Znaczy się, że muszę częściej jeździć w Bieszczady i... pisać dalej.

... z "zakładką"? hmmm :roll: :shock:

vm2301
05-02-2009, 14:02
100 lat, 100 lat!!!!!!

WUKA
05-02-2009, 14:02
Nie napisałam (po namyśle!) z "drugim dnem",bo jakiś złośliwiec wykorzystałby niecnie ten zwrot ,co miewało już miejsce ( np.w dotknieciu pustki ).Pozdrawiam!

bartolomeo
05-02-2009, 14:04
100 lat, 100 lat!!!!!!
Reckonowi1 należy się lat 101 ;)

Marcowy
05-02-2009, 18:48
Uwaga, jeszcze dziś poznamy Detalika Roku! Nie odchodźcie od monitorów! :mrgreen:

Rozwój sytuacji w tej kategorii był niezwykle emocjonujący. Prawie do samego końca wszyscy trzej finaliści szli łeb w łeb, a w pewnej chwili sądziłem nawet, że będziemy mieli dogrywkę z trzema uczestnikami. Ale pocałunek śmierci złożył (niemal w ostatniej chwili) jeden z kandydatów głosując... na swojego konkurenta. Szkoda, że Państwo tego nie widzieli :-)

Krysia
05-02-2009, 18:54
Oj tam detalik, lepiej powiedz jak malkontent?wygrałam czy nie???
bo ja w życiu niczego nie wygrałam, to może chociaż tu i teraz?:lol:

sir Bazyl
05-02-2009, 19:06
Serdecznie Ci gratuluję!

... Miły akcent na moją rocznicę na Forum.
Teraz to już nie ma zmiłuj... trza szykować się na KIMB:)

Szykuj się, szykuj - w tamtym roku wszystkie Powsimordy otrzymały wspaniałą pamiątkę w postaci Certyfikatu powierdzającego nadanie tej godności. Dokument ten został wręczony i podpisany osobiście przez Prezydenta KIMB (Stałego Bywalca) oraz I Sekretarza ds. Nagród (Marcowego) działających w imieniu społeczności naszego forum.

Recon
05-02-2009, 19:07
Marcowemu to trzeba już nadać tytuł "Honorowy Mistrz Ceremoniału"! :)

Marcowy
05-02-2009, 21:51
Ogłasza się wszystkim i każdemu z osobna (cóż za redundancja...), że po zaciętej i wyrównanej walce tytuł Powsimordy 2009 w kategorii Detalik Roku otrzymuje ostatecznie

Browar

Wielkie gratulacje i zdrowie Browara!!! :smile:



Marcowemu to trzeba już nadać tytuł "Honorowy Mistrz Ceremoniału"! :)

Jako chłopak z Targówka wolałbym "Miszczunio"... ;)

sir Bazyl
05-02-2009, 22:02
Wielkie gratulacje i zdrowie Browara!!! :smile:



Zdrowie Browara po raz drugi!

Krysia
05-02-2009, 22:06
Jako chłopak z Targówka ;)
a ja jestem kibicem Lecha :lol::lol::lol:

Gratuluję!
no dobra wygrałam coś czy nie w mojej kategorii?:lol:

WUKA
05-02-2009, 22:11
Jakoś nie dziwi mnie wcale,
że Browar zna wszystkie detale.

GRATULACJE i OWACJE!

bertrand236
05-02-2009, 22:23
Gratulacje Browar!

vm2301
05-02-2009, 22:32
100 lat, 100 lat!!!!!

paszczak
05-02-2009, 22:34
Brawo Browar! ;)

Recon
05-02-2009, 23:19
Gratulacje!

Piskal
05-02-2009, 23:43
Brawo Browar! Masz u mnie browar!

Henek
05-02-2009, 23:58
Marcowy napisał

Ale pocałunek śmierci złożył (niemal w ostatniej chwili) jeden z kandydatów głosując... na swojego konkurenta. Szkoda, że Państwo tego nie widzieli
.... kurde nie wiem doprawdy, czy ja złożyłem Ci pocałunek śmierci ..... ale niezależnie od tego cieszę się
Cieszę się na myśl że będę miał kolejnego sponsora-laureata.
Mam już obiecane piwo od Bartka
nad Wuką muszę jeszcze popracować ...... ale myślę że z pozytywnym skutkiem
a teraz pozostajesz mi ty Browarku ....jako kolejny sponsor ...myślę że śię nie wywiniesz ? ....wszakże w planach jest kolejny tajemniczy RIMB,

Polej
06-02-2009, 08:18
Gratulacje Browar!

Basia Z.
06-02-2009, 12:11
Gratulacje dla Recon-a1 i Browara :razz:

B.

Marcowy
06-02-2009, 14:30
Jeszcze dziś wieczorem poznamy Doradcę Roku! Wszyscy będą zaszokowani, a najbardziej - sam laureat :lol:

Tytułem przypomnienia - tylko do jutra wybieramy Powsimordę-Satyryka! Jabol czy Pastor? A może to już rozstrzygnięte? Bo różnica w liczbie głosów jest pokaźna i wynosi 2!

Browar
06-02-2009, 16:03
A dzięki wielkie Wam wszystkim za dobre słowo.

Henek, intrygująco zabrzmiało z tym RIMB-em, już mnie korci ;)

Jabol
06-02-2009, 21:08
Owacje i browar na stojąco dla Browara:) pisałbym sie naRIMBać jakby termin spasował...

Marcowy
07-02-2009, 00:17
Doradcę Roku czas zdekonspirować.

Trzyosobowe grono finalistów było zacne, więc nie dziwota, że Basia Z. i Marcin Scelina zajęli ex-aequo drugie miejsce, jednakże od początku prowadził i żółtej koszuliny lidera nie oddał

Piotr!!!

Pierwsza Powsimorda-recydywista, ale w innej kategorii, czyli wszechstronna bestyja ;) Gratulacje!!!

Recon
07-02-2009, 00:24
Gratulacje!

bertrand236
07-02-2009, 00:26
Piotrze przyjmij moje GRATULACJE.
Pozdrawiam

Basia Z.
07-02-2009, 00:29
Serdeczne gratulacje !

Znowu mój faworyt :-)

B.

Polej
07-02-2009, 08:23
Brawo Piotr!

paszczak
07-02-2009, 08:35
Brawo Piotr!

Piotr
07-02-2009, 09:26
Dziękuję bardzo za szacowny tytuł. Choć w sumie nie mogę sobie przypomnieć żebym w ub. roku komuś doradzał :D

WUKA
07-02-2009, 10:48
Piotr został Doradcą Roku,
pytasz i..masz już święty spokój.

GRATULACJE!

Stały Bywalec
07-02-2009, 11:38
Szanowny Doradco Roku !
Po pierwsze - gratuluję (na razie nieoficjalnie, gdyż czas na toasty dopiero nastąpi).
Po drugie - szlachectwo zobowiązuje. Tutaj: http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=1133&page=18
czeka na Ciebie problem do rozwiązania (postawiono Ci pytania, a Ty milczysz).

vm2301
07-02-2009, 12:36
100 lat, 100 lat!!!!!!

Marcowy
07-02-2009, 16:25
Dalszy scenariusz jest taki:

Dziś wieczorem poznamy Malkontenta Roku, jutro przed południem - Satyryka, a niedzielnym wieczorem - ta dam! - Forumowicza Roku 2009!!!

I wszystko stanie się jasne - księżniczka będzie odczarowana, a książę rozczarowany :smile:

Stały Bywalec
07-02-2009, 16:37
Składam formalną propozycję, aby Laureatom wpisywać z urzędu pod nickiem wyrazy "Powsimorda Roku...".
Np. po nickiem "Piotr" widniałby nie tylko napis "Moderator", lecz także "Powsimorda Roku 2008 i 2009".

asia999
07-02-2009, 19:15
Gratuluję serdecznie wszystkim POWSIMORDOM już ogłoszonym i tym, którzy jeszcze pozostają w zalakowanej kopercie...:razz:

a czy są przewidziane jakieś nagrody dla głosujących? ;) czy będzie losowany jakiś samochód albo wycieczka na przykład? albo cóś tam innego?:mrgreen:

Marcowy
07-02-2009, 19:44
Składam formalną propozycję, aby Laureatom wpisywać z urzędu pod nickiem wyrazy "Powsimorda Roku...".
Np. po nickiem "Piotr" widniałby nie tylko napis "Moderator", lecz także "Powsimorda Roku 2008 i 2009".

Taki wniosek (złożony z inspiracji jednego ze zwycięzców) czeka już na akcept Admina. Z tą różnicą, że tytuł miałby być wpisywany na wniosek uhonorowanego, a nie z automatu, bo np. Malkontent mógłby sobie tego nie życzyć ;)



a czy są przewidziane jakieś nagrody dla głosujących? czy będzie losowany jakiś samochód albo wycieczka na przykład?

Oczywiście, nagrodą jest wycieczka do Sękowca :mrgreen:

Marcowy
07-02-2009, 20:55
W finale wyborów Malkontenta Roku walkę nawiązały jedynie panie. Zefirowi nie udało się zebrać znaczącego fanklubu i chłop się w rozgrywce praktycznie nie liczył. Finisz należał do jednej kandydatki.

Powsimordę 2009 w kategorii Malkontent Roku zdobywa bezapelacyjnie

Orsini!!!

vm2301
07-02-2009, 20:57
100 lat, 100 lat!!!!!



PS. mam nadzieję, że złożysz Orsini wniosek o umieszczenie tytułu pod nickiem;)

paszczak
07-02-2009, 20:59
Orsini! Przyjmij moje Wielkie Gratulacje ;)

Krysia
07-02-2009, 21:00
YES YES YES
chociaż coś raz w życiu wygrałam!!!
no to jutro pijemy :lol::lol::lol:

Polej
07-02-2009, 21:01
Brawo Orsini! Zasłużone zwycięstwo. ;)

marcins
07-02-2009, 21:04
Krysiu gratuluję i w imieniu wszystkich współforumowiczów proszę o jeszcze więcej zrzędzenia, marudzenia i wszelkiego stękania... Za rok znowu będziesz miała okazję wygrać ten konkurs.

Krysia
07-02-2009, 21:05
Ja się nie lubię powtarzać;-)))
ale przejęłam tytuł po Klopsiku zdaje się, więc czuję się naprawdę zaszczycona!!!
jeszcze raz dziękuję!!!!:lol:

Recon
07-02-2009, 21:26
Qrcze, ja nic nie zauważyłem, że zrzędziła, marudziła, stękała. :-( Jak się z tego cieszy no to... gratuluję!

WUKA
07-02-2009, 22:02
Gratulacje! No i pociecha - skoro nie lubisz sie powtarzać to znaczy,że przestaniesz malkontencić????

Krysia
07-02-2009, 22:07
eee nie :-P:-P:-P:-P
ooo jednak podkreśla błędy!fajnie

Marcowy
07-02-2009, 23:02
Ostatnie dwie godziny dogrywki w wyborach Satyryka!!!

Marcowy
08-02-2009, 12:19
A oto wynik dogrywki w wyborach Satyryka Roku. Po zaciętej walce Powsimordą A.D. 2009 w tej kategorii ponownie zostaje

Pastor!

Wielkie gratulacje i pozdrowienia, także dla kontrkandydata!!!

Znów zatem mamy do czynienia z podwójną recydywą. Mam nadzieję, że wyrok nie był zaoczny ;)

Zapraszam na wieczorny Wielki Finał, czyli ogłoszenie wyników wyborów Forumowicza Roku. Weźcie z sobą pop-corn, wstęp wolny.

Krysia
08-02-2009, 12:25
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paszczak
08-02-2009, 12:33
Gratulacje i pozdrowienia ;)

vm2301
08-02-2009, 13:01
100 lat, 100 lat!!!!!!!!!

Gratulacje:)

Polej
08-02-2009, 13:13
Gratulacje!

WUKA
08-02-2009, 13:39
Gratulacje dla SATYRYKA i V-ce SATYRYKA!

bertrand236
08-02-2009, 14:15
3m się Pastorku!

Marcowy
08-02-2009, 21:20
Madamy i żentelmany! Nadejszła wielkopomna chwila! Miło mi donieść, że nagrodę Bieszczadzkiego Forum Dyskusyjnego "Powsimorda 2009" w kategorii Forumowicz Roku przygniatającą większością głosów zdobywa

Marcin Scelina!

Gratulacje, szacunek, powinszowania! :-)

vm2301
08-02-2009, 21:27
100 lat, 100 lat!!!!

Gratulacje:)

paszczak
08-02-2009, 21:34
Brawo Marcin! ;)

Polej
08-02-2009, 22:02
Brawo!

WUKA
08-02-2009, 22:12
Zasłużenie bardzo-brawka i gratulacje!

marcins
08-02-2009, 22:21
Dziękuję za uznanie i gratulacje.

bertrand236
08-02-2009, 22:42
Zasłużone GRATULACJE!!!

Basia Z.
08-02-2009, 22:58
Gratuluję wszystkim zasłużonym Powsimordom :-)

Teraz to będziecie pewnie musieli przyjechać na KIMB. :razz:

B.

majka777
08-02-2009, 23:33
Brawo za nagrodę i ciekawe, merytoryczne wpisy. Wszechstronny Panie Marcinie, dobrze, że jesteś na forum! :-)

Piskal
09-02-2009, 09:18
Gratulacje dla wszystkich Powsimordek i Powsimordów!!!

Pastor
09-02-2009, 10:02
......................... Powsimordą A.D. 2009 w tej kategorii ponownie zostaje

Pastor!

Wielkie gratulacje i pozdrowienia, także dla kontrkandydata!!!

Bardzo się cieszę! Bardzo się cieszę i dziękuje wszystkim głosującym i kibicującym.
Wypadałoby również napisać że nie spodziewałem się,bo rzeczywiście nie spodziewałem się. W poprzednim roku prawie nic nie pisałem i podejrzewawm że Satyrykiem Roku zostałem wybrany za wygląd. W rzeczywistości bardziej podobny jestem do Satyra niż Satyryka,co mogło zmylić niektórych wyborców. No,ale nie czepiam się,nikt nie jest doskonały!
W każdym razie,to miło tak co roku wygrywać, myślę już o przyszłorocznych Powsimordach 2010,chciałbym wystartować w innej konkurencji. Zwracam się do Szan. Moderatora Marcowego o dołożenie kolejnej konkurencji, Powsimordy 2010 Największe Brednie na Forum i w/w konkurencji postaram się wygrać.
Zapyta ktoś, na czym opieram nadzieje wygranej,przecież wszyscy wiedzą że największe brednie na Forum pisze WPP-LBP, właścicielka dwojga imion,jednego psa i kilku kotów (o Grupie Bieszczady tym razem nie wspomne).
Trudno,najwyżej padnę w szlachetnej rywalizacji,
Piszmy zatem brednie,niech zwycięży najlepszy!!!

Wszystkich pozdrawiam i życzę zdrowia
.................................................. .. + Pastor ręką własną

lucyna
09-02-2009, 10:19
@ Pastorku jesteś bezkonkurencyjny w pisaniu bredni i ataczkach personalnych stojących na najwyższym poziomie. Ja też Cie lubię. Myślałam, że serce mi pęknie, gdy ogłosiłeś zaniechanie pojawiania się na forum. To byłaby strata okrutnie odbijająca się na poziomie merytorycznym toczonych tu rozmów. Jestem tu służbowo więc muszę dbać o poziom wypowiedzi. Gratuluję popularności, ostrego języka itd. Niestety, nie spotkamy się w realnym świecie. Pozostają nam dyskusje na tym forum. Wiem, że nie dorównuję Ci w szerzeniu desinformacji i w złośliwości. Już nie wspomnę o miłości do króla zakapioryzmu niejakiego "wielkiego artysty" Jędrka Połoniny.
Trzymaj się cieplutko. Buziaki

Marcowy
09-02-2009, 11:31
Wybrzmiały pierwsze wiwaty, opadło confetti, brzęczą puste butelki, syczą tabletki alka-selzera...

Jak nic czas na krótkie podsumowanie Powsimord 2009 :smile: Bieszczadzkimi Powsimordami 2009 w poszczególnych kategoriach zostali:

- Marcin Scelina - Forumowicz Roku,

- Piotr - Doradca Roku,

- Browar - Detalik Roku,

- Recon1 - Korespondent Roku,

- Bmiller - Fotografik Roku,

- Pastor - Satyryk Roku,

- WUKA - Poeta Roku,

- Orsini - Malkontent Roku.


Zwycięzcy zostaną uroczyście uhonorowani podczas głównego, sobotniego wieczoru KIMB-owego. Jeśli ktoś nie będzie mógł/ nie będzie chciał pojawić się na kongresie, proszony jest o podanie adresu, a nagrody zostaną wysłane pocztą (z wyjątkiem przedmiotów łatwo tłukących się, te podlegają komisyjnej utylizacji podczas KIMB-u) ;) Jeśli ktoś przybędzie na kongres, a nie chce być uhonorowany, również proszę o informację. Także na KIMB-ie będą dostępne wydruki ze wszystkimi Waszymi głosami i każdy zainteresowany będzie mógł do nich zajrzeć.

Dzięki hojności sponsorów lista nagród prezentuje się imponująco i następująco:

Dla Forumowicza Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- replika ciupagi wyrzeźbiona przez bieszczadzkich zakapiorów (Pastor),
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- tomik poezji "Nocne niebo śpiewa aniołami" (WUKA),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Dla Doradcy Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- tomik poezji "Nocne niebo śpiewa aniołami" (WUKA),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Dla Detalika Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- baniaczek jałowcówki z rocznika 2003 (Pastor),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- tomik poezji "Nocne niebo śpiewa aniołami" (WUKA),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Korespondent Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- tomik poezji "Nocne niebo śpiewa aniołami" (WUKA),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Fotografik Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- tomik poezji "Nocne niebo śpiewa aniołami" (WUKA),
- okazały album do zdjęć w wersji "special edition" (Henek i firma Marfot),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Satyryk Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- tomik poezji "Nocne niebo śpiewa aniołami" (WUKA),
- butelka wódki do odkopania na Przełęczy Żebrak (Wojtek1121),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Poeta Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller),

Malkontent Roku:
- pamiątkowy dyplom i koszulka,
- tomik poezji Jasickiego (trzykropkiinicwiecej...),
- tomik poezji "Nocne niebo śpiewa aniołami" (WUKA),
- butelka wina z rocznika 2008 (Hero),
- mapa "Bieszczady" wydawnictwa Compass 2008 (bmiller).

Jeszcze raz dziękuję wszystkim - głosującym, sponsorującym i sponsorowanym - za udział w zabawie. Do zobaczenia na KIMB-ie! :smile:

Krysia
09-02-2009, 11:47
Przegapiłam Marcina???
GRATULUJĘ!!!!

Pastor
09-02-2009, 12:05
Jest pewien problem w temacie nagrody, tzn te deklarowane przeze mnie. W całej pełni podtrzymuje deklarowaną jałowcówkę dla Detalika Roku i cieszę się że trafi w ręce, a właściwie to w gardło Browara (konesera co się zowie).
Natomiast deklarowana przeze mnie dla Malkontenta Roku współcześnie wykonana ciupaga zbójnicka nie może być wręczona zwycięzcy z powodu......że jest kobietą! (prawo zwyczajowe na to nie pozwala). Dlatego proszę Sz. Mod. Marcowego o wyznaczenie innej kategorii do tego upominku. Przepraszam za zamieszanie.
...................................... + Pastor mp

Krysia
09-02-2009, 12:07
O nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
i jak tu nie marudzić!!!:-(:sad::sad::sad::sad::sad::sad:
dyskryminacja!!!Kopernik też była kobietą!

Marcowy
09-02-2009, 13:35
(...)deklarowana przeze mnie dla Malkontenta Roku współcześnie wykonana ciupaga zbójnicka nie może być wręczona zwycięzcy z powodu......że jest kobietą! (prawo zwyczajowe na to nie pozwala). Dlatego proszę Sz. Mod. Marcowego o wyznaczenie innej kategorii do tego upominku (...)

Prawo, zwłaszcza zwyczajowe - rzecz święta. Myślę, że ciupaga w rękach Forumowicza Roku będzie na miejscu. A Malkontent niech nie malkontenci, na pewno znajdzie się godna nagroda zastępcza ;)

Polej
09-02-2009, 13:49
Gratulacje Pastor !

Krysia
09-02-2009, 13:53
Kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera...
:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad: :sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:

Recon
09-02-2009, 15:35
Gratuluję Pastorowi i Marcinowi. :)

Marcowy
09-02-2009, 17:14
Pulę nagród wzbogaciły tomiki wierszy "Nocne niebo śpiewa aniołami". Dzięki, WUKA! :smile:

PS. Jedynie przez chwilę zastanawiałem się, dlaczego w przesyłce jest tylko 7 egzemplarzy ;)

WUKA
09-02-2009, 19:58
Czynię starania o jeszcze inne nagrody-o rezultatach powiadomię jak tylko się uda!Pozdrawiam!

Krysia
09-02-2009, 20:11
Fantastycznie z tymi Aniołami!dziękuję!!!

Stały Bywalec
13-02-2009, 12:42
Powsimordy Wy moje:

- Marcin Scelina - Forumowicz Roku,

- Piotr - Doradca Roku,

- Browar - Detalik Roku,

- Recon1 - Korespondent Roku,

- Bmiller - Fotografik Roku,

- Pastor - Satyryk Roku,

- WUKA - Poeta Roku,

- Orsini - Malkontent Roku.


- serdecznie Wam gratuluję i do licznych nagród już Wam przyznanych dorzucam od siebie (każdemu/każdej z Was) po aktualnej, dokładnej mapie Puszczy Kampinoskiej. Może ów podarek kogoś natchnie do spróbowania turystyki i tam.
Bo Puszcza Kampinoska - poza jej częścią najbardziej przyległą do Warszawy - to prawdziwa puszcza. Trenuję w niej piesze wycieczki przez cały rok, szlifując formę na Bieszczady (np. jutro też się wybieram, już na 3-cią tam wycieczkę w br.).

Marcowy
13-02-2009, 13:13
Wielkie dzięki za nagrody, Panie Prezydencie! :)

sir Bazyl
14-02-2009, 18:47
Troszkę spóźnione (byłem tydzień w górach) ale za to bardzo serdeczne gratulacje dla wszystkich POWSIMORD 2009!
Niech żyją, żyją Nam!

Aleksandra
14-02-2009, 19:33
Globalne gratulacje :)

Dla wyróżnionych i tych, co tak dbają o nagrody dla Powsimord ;)

Marcowy
26-02-2009, 18:43
Do puli nagród dołączyła jeszcze ciepła płyta live "Labirynt wspomnień", czyli koncert z okazji 15-lecia "Małżeństwa z Rozsądku".

Dzięki wielkie dla zespołu i dla Wuki za pośrednictwo :-)

Recon
28-02-2009, 01:02
Jako, żem świeży stosunkowo tutaj, to wiedza moja mała ale ciekawość wielka. Przeto mam pytania... jaka jest geneza powstania "powsimordy", kto dał taką propozycję i skąd zaczerpnął pomysł?

Marcowy
28-02-2009, 14:26
Idea nagród forumowych została przeze mnie zaczerpnięta z innego forum (muzycznego), na którym się czasem udzielam. Tam co roku organizowany jest specjalny koncert z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród. A sama nazwa "Powsimordy" została wymyślona przez Derty'ego i przyjęta przez aklamację. Jak raz nie mogę znaleźć tego wątku, ale gdzieś tam w czeluściach forumowych na pewno jest.

Tak, był taki (nawet nieodległy) czas, gdy różne decyzje podejmowano tu przez aklamację :twisted: ;)

Recon
28-02-2009, 14:42
Dzięki Marcowy.
Teraz Derty... czy pomysł był zaczerpnięty z "powsinogi"? Bo jak się "powsimorda" ukształtuje mocniej to mamy dla Rady Języka Polskiego nowe słowo :)

majka777
28-02-2009, 14:45
Idea nagród forumowych została przeze mnie zaczerpnięta z innego forum (muzycznego), na którym się czasem udzielam. Tam co roku organizowany jest specjalny koncert z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród.

Jakie to muzyczne forum? Bardzo jestem ciekawa. :-)

audiostereo.pl?

Marcowy
01-03-2009, 20:04
Nie, to forum Kultu :-)

Stały Bywalec
01-03-2009, 22:25
Dzięki Marcowy.
Teraz Derty... czy pomysł był zaczerpnięty z "powsinogi"? Bo jak się "powsimorda" ukształtuje mocniej to mamy dla Rady Języka Polskiego nowe słowo :)
Trudno mi odpowiadać za Derty'ego, ale chyba Twój domysł jest słuszny.
Powsinoga - to ten co się włóczy, chodzi. Zatem powsimorda to chyba taki osobnik włóczący się i jednocześnie zawsze rozgadany.:-)

Recon
01-03-2009, 23:04
Ci co mnie znają to wiedzą, że gdy wędruję to zbyt rozmowny nie jestem. Odwalam wtedy swoistą mantrę, uciekam z myślami, chłonę otoczenie... gadać mi się wtedy nie chce :)
Ale już niżej jak zejdę to czasami poklachać lubię ;)

majka777
02-03-2009, 17:26
poklachać lubię ;)

popeplać, poszeptać, pogaworzyć, poplotkować ;) .... ; poklachać nie znałam, fajne! :-)

Recon
02-03-2009, 23:37
To z Języka Śląskiego, sentymentalnie go bardzo lubię... zresztą nie tylko język.

Krysia
06-03-2009, 18:38
chciałam trochę pomarudzić
nie podoba mi się kolor niebieski mojego tytułu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

admin
06-03-2009, 19:35
chciałam trochę pomarudzić
nie podoba mi się kolor niebieski mojego tytułu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Robiłem te tytuły i myślałem jaki kolor wybrać.
Myślę niebieski będzie najlepszy.... :D

Mam dziś dobry humor - wiadomo piątek :) - to mogę Ci zmienić kolorek na "custom color".
Proszę tylko podać na jaki.

Krysia
06-03-2009, 19:51
hahahaa
wiem
w kolorach tęczy;-))
wiesz takie gejowskie kolorki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Krysia
06-03-2009, 20:05
http://krakoff.info/wp-content/images/flaga-gejowska.jpg

o w takich kolorkach :mrgreen:

admin
06-03-2009, 20:41
Malkontent Roku 2009

Tak może być?
Jeśli chcesz coś zmienić to używając kolorków dostępnych przy pisaniu postu zrób swój tytuł o którym marzysz :)

Krysia
06-03-2009, 20:45
piękne!!!!!!!!!!!!!
dziękuję :mrgreen:

Marcowy
06-03-2009, 21:29
Jeszcze tytułem wyjaśnienia:
- Szacunek dla WUKI za inicjatywę ustawodawczą i dla Darka za wykonawczą :-)
- Uzgodnilim, że zamiast Detalika Roku wpiszemy Eksperta, bo to bardziej oczywisty i jednoznaczny tytuł, przynajmniej dla postronnych. No i od przyszłego roku w wyborach Ekspert na stałe zastąpi Detalika :-)

Pozdrawiam.

Krysia
06-03-2009, 21:37
mój tytuł w kolorze się nie zmieścił;-(((
a ja tu specjalnie nawet awatar zmieniłam na świąteczny :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

admin
06-03-2009, 21:48
Musiałem trochę zahakować ;)
Zmiana jest niewielka - mam nadzieję że kolorki są wystarczająco gejowkie?

Krysia
06-03-2009, 21:51
BJUTIFUL!!!
dziękuję!
a już chciałam zaproponować, że skoro nie wychodzi to możemy pójść na kompromis i tam wstawić np czerwony napis adminka albo coś :mrgreen::mrgreen:

Hero
06-03-2009, 22:17
To może nawiązując do avatara Orsini ja dostarczę więcej wina takiego jak dla powsimord, wtedy nagrodzeni będą mogli zabrać nagrody w całości do domu ?:)

irek
06-03-2009, 22:19
To może nawiązując do avatara Orsini ja dostarczę więcej wina takiego jak dla powsimord, wtedy nagrodzeni będą mogli zabrać nagrody w całości do domu ?:)

Albo zrobić sobie nowe avatary :mrgreen:

Krysia
06-03-2009, 22:27
Ja jestem ZA!!!
:mrgreen::-D:mrgreen:
PS-Hero to gdzieś niedaleko Ciebie zrobione bo to był wschód słońca nad Bugiem jak widać plener fotograficzny, potem było już tylko gorzej :mrgreen:

asia999
07-03-2009, 21:00
Orsini - wyglądasz teraz na tym obrazku jak mędrzec jakiś...w jednej ręce szkiełko...a w drugiej oko...:mrgreen:

Krysia
07-03-2009, 21:07
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

pioabram
08-03-2009, 16:39
Ja jestem ZA!!!
:mrgreen::-D:mrgreen:
PS-Hero to gdzieś niedaleko Ciebie zrobione bo to był wschód słońca nad Bugiem jak widać plener fotograficzny, potem było już tylko gorzej :mrgreen:
O wschodzie słonca na sniadanko,tak.. winko z gwinta?Normalnie jak Zakapior jakis:razz::shock:To nic dziwnego ze i spirytus od Pastorka ci nie straszny!
A co to było?Mamrot,pryta czy Cabarnet Savinion :-P...

Krysia
08-03-2009, 16:58
:-P:-Pnie pamiętam co to było

WUKA
09-03-2009, 11:02
http://www.youtube.com/watch?v=b1jmlk0qbX4&feature=channel
2. http://www.youtube.com/watch?v=-nk6ba0tmjc&feature=channel Dwie piosenki z płyty Małżeństwa z Rozsądku "Labirynt wspomnień",które Zespół ufundował dla tegorocznych POWSIMORD.

Krysia
09-03-2009, 18:15
o pierwsza w bardzo moim klimacie :mrgreen:
więc jak widać warto marudzić :mrgreen::mrgreen:

Krysia
09-03-2009, 18:59
wow WUKA to Twój text!!!
super!
GRATULUJĘ!!!!!!!

WUKA
10-03-2009, 23:59
Drugi też!

Stały Bywalec
16-03-2009, 17:35
(...)
Pozdrawiam.
Jestem pod wrażeniem założonego przez Ciebie nowego forum:

www.forumbieszczadzkie.pl

To dopiero jest FORUM !!!
A co ? Niech sobie Admin nie wyobraża !
Albo raczej - niech sobie właśnie, tam w Kanadzie, wyobraża !!!

Pastor
16-03-2009, 18:04
Jestem pod wrażeniem założonego przez Ciebie nowego forum:

www.forumbieszczadzkie.pl

To dopiero jest FORUM !!!
A co ? Niech sobie Admin nie wyobraża !
Albo raczej - niech sobie właśnie, tam w Kanadzie, wyobraża !!!

Eeee tam, takie Forum! Czy aby ono na pewno jest bieszczadzkie???
Próbowałem, w zastępstwie, wkleić linka do pewnej krainy
i nic z tego!
To jakaś popierdółka, nie forum! + P....

Stały Bywalec
16-03-2009, 23:52
Eeee tam, takie Forum! Czy aby ono na pewno jest bieszczadzkie???
Próbowałem, w zastępstwie, wkleić linka do pewnej krainy
i nic z tego!
To jakaś popierdółka, nie forum! + P....
To wklej tego poniższego linka - on się sam tam wgryzie.

http://www.oftm.com/chupamex.jpg

Marcowy
17-03-2009, 10:29
No tak...

Jak się temu mojemu forumowi bliżej przyjrzeć, to wstyd i sromota.

Skoro (kopiuję z innego wątku):

- nikogo nie można na nim obrażać,
- niczego nie da się na nim zareklamować,
- prywatnymi danymi nie można za jego pośrednictwem handlować,
- użytkowników nie można z niego wyciągnąć,
- moderatorów nie trzeba zatrudniać

to jakież ono "bieszczadzkie"?! Podróba, fałsz, faryzeuszostwo. Pastor na kilometr wyczuł farbowanego lisa.

Ale nie od razu Bieszczady zbudowano, trza nad forumem popracować, więc biorę się od razu.

WUKA
17-03-2009, 10:44
może je choć udźwiękowisz?

Pastor
17-03-2009, 11:28
może je choć udźwiękowisz?

Mam propozycję dla szukających! Kliknij tutaj Szukam forum (http://cwaniak.rembertow.net/)

Marcowy
17-03-2009, 11:40
może je choć udźwiękowisz?

Odgłosami natury czy budowy?

WUKA
17-03-2009, 14:46
jakiegoś marsza,coby wszystko szło równo,sprawnie i do przodu!

Derty
22-03-2009, 13:43
Dla Recona:D
Powsimordy i moczynogi - tak zabawnie przekręcił kiedyś w '60 minut na godzine' jeden z satyryków znane powsinogi i moczymordy :)

A mnie to się baaardzo spodobało więc...
Pozdrawiam,
Derty