PDA

Zobacz pełną wersję : Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB



Strony : [1] 2

Stały Bywalec
15-01-2009, 21:52
VIII Kongres Internautów Miłośników Bieszczad odbędzie się w dniach 15 - 17 maja 2009 r.
Główne nasze zebranie plenarne: wieczór 16 maja i noc 16/17 maja.

Nie wiemy jeszcze, gdzie się w tym roku tak gremialnie spotkamy. Przez ostatnie półtora miesiąca zgłaszaliśmy różne propozycje lokalizacji VIII KIMB A.D. 2009.
Ostatecznie zgłoszono ich pięć. Poniżej podaję je w porządku alfabetycznym nazw miejscowości.

1. Krywe nad Sanem - gospodarstwo agroturystyczne. Zgłosił Długi.
www.krywe.webpark.pl

2. Muczne - ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy "Pod Bukowym Berdem". Zgłosiła Matylda.
www.muczne.org

3. Sękowiec (przysiółek Zatwarnicy) - ośrodek wypoczynkowy. Zgłosił Piskal.
www.sekowiec.net

4. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską". Zgłosiła Iza.
www.carynska.pl

5. Wołosate - bar "Pod Tarnicą". Zgłosiła Tarnina.
http://www.podtarnica.bieszczady.net.pl/

A ZATEM - GŁOSUJEMY. AŻ DO DN. 15 LUTEGO, DO GODZ. 20:00.

COŚ W RODZAJU REGULAMINU WYBORCZEGO:

1. Aby głos był ważny, post powinna zamieścić osoba, która:
a) stała się członkiem Naszego Forum najpóźniej do końca 2008 r.,
b) w chwili zakończenia głosowania będzie miała minimum 50 postów na Forum,
c) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma ochotę, wolę oraz realne możliwości przyjazdu na VIII KIMB i tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić.

2. Głosujemy jawnie - tu, w niniejszym wątku tematycznym. Osoba uprawniona (wg powyższych kryteriów) zamieszcza post, w którym podaje wybraną przez siebie lokalizację.
Czasu mamy dość dużo: do dn. 15 lutego do godz. 20:00. Można więc będzie (w razie takiej potrzeby) zmienić swój wybór, czy nawet oddany wcześniej głos w ogóle wycofać. W razie większej liczby postów "wyborczych" jednej osoby liczyć się będzie tylko ten ostatni.

3. Jak widzicie, system ten nie tylko jest jawny, ale i bardzo transparentny. Już w trakcie głosowania możemy na bieżąco śledzić jego wyniki, a nawet tworzyć różne "koalicje wyborcze" w celu ew. przenoszenia głosów.
A po zakończeniu głosowania każdy będzie mógł osobiście dokonać podsumowania i sprawdzić ogłoszone wyniki finalne.

4. VIII KIMB odbędzie się w miejscu wybranym przez ponad połowę ogólnej liczby osób głosujących. Czyli zwycięży ta lokalizacja, która uzyska powyżej 50 % ważnych głosów. Być może potrzebna będzie druga tura głosowania.

5. W przypadku idealnej równości liczby głosów (jak to miało miejsce przy wyborze lokalizacji ubiegłorocznego KIMB) zorganizujemy losowanie.
Losowanie przeprowadzimy także w sytuacji, gdyby okazało się, że po zakończeniu głosowania (15.02.br., godz. 20:00) nie tylko żadna lokalizacja nie uzyskała powyżej 50% łącznej liczby głosów, ale też nie można wyłonić dwóch lokalizacji do II tury wyborów (bo np. na drugim miejscu znalazły się obiekty z taką samą liczbą głosów). Wtedy również losowanie doprowadzi do wyłonienia (uzupełnienia) pary finałowej.
Gdyby losowanie okazało się konieczne, zorganizujemy je publicznie - w obecności osób zainteresowanych konkurencyjnymi obiektami (gdyż wtedy, już z przebiegu wcześniejszego, jawnego głosowania, wiadomo będzie, kto jaką "opcję" reprezentuje).

6. Czynnego prawa wyborczego absolutnie proszę nie mylić z prawem uczestniczenia w KIMB!
Na VIII KIMB, podobnie jak na wszystkie poprzednie, przyjechać może każdy członek Naszego Forum, z osobami towarzyszącymi włącznie. Listę uczestników zaczniemy pisać później, już po zakończeniu głosowania. Podobnie jak program naszego spotkania, który przecież w dużej mierze też zależeć będzie od wybranej lokalizacji Kongresu.

7. Admina (aż w Kanadzie !) i Moderatorów proszę, aby czuwali nad przebiegiem głosowania - tak, aby nie zakłócił go żaden "domorosły informatyk" i aby wyeliminować tzw. klony, czyli ew. osoby, które zachorują na rozdwojenie jaźni i zechcą głosować pod różnymi pseudonimami (być może nawet na różne lokalizacje).

8. I na zakończenie jeszcze jedna uwaga. Sąsiedni wątek tematyczny (zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB w 2009 r.) wykazał, że - dla ostatecznego zgłoszenia 5 lokalizacji - "niezbędnych" było aż ponad 400 postów. Czyli średnio wypadło pow. 80 naszych postów na jedno zgłoszenie.
I bardzo dobrze, bo to (i po to) jest w końcu forum dyskusyjne. Także teraz - oprócz samego oddawania głosów - możemy sobie w niniejszym wątku wyborczym podyskutować. Ale już tylko na temat lokalizacji poddanych pod głosowanie. Możemy je chwalić, krytykować, zadawać pytania pod adresem osób, które je zgłosiły, tworzyć "koalicje wyborcze", namawiać innych do zmiany już dokonanego wyboru, etc.
Ale od tak dość szeroko zakreślonego tematu dyskusji raczej już nie odbiegajmy !!!

9. No i nie pogryźmy się wzajemnie, jak niektórzy posłowie. Tu nie sejm. Tu obowiązuje kultura wypowiedzi.


A TERAZ - GŁOSUJEMY.
PROSZĘ ROZPOCZYNAĆ.

lucyna
15-01-2009, 21:55
Niech wygra najlepszy.
Krywe

bertrand236
15-01-2009, 22:06
Muczne i już.

andrzej627
15-01-2009, 22:33
Oczywiście Ustrzyki.

zbyszekj
15-01-2009, 22:50
Wybierałem się już kilkakrotnie na jeden z pierwszych dojechałem z Piotrem aż do Sanoka. Głosuję na Ustrzyki Górne i myślę że w tym roku dojadę. Pozdrowienia.

Polej
15-01-2009, 23:47
Wołosate

długi
16-01-2009, 01:00
Krywe, zapraszam w imieniu własnym i Tosi
Długi

Piskal
16-01-2009, 09:27
Sekowiec.Jest tu i dla Boga świecka i dla biesa ogarek:

-klimat,
-sala konferencyjna pod gwiazdami, a w razie niepogody namiot wojskowy, -dyskusje przy ognisku(nie ma jak ognisko-vide wątek Bertranda),
- możliwość przyniesienia własnych alkoh..wróć-napojów regeneracyjnych,
-możliwość negocjacji cen,
-wyżerkę można zrobić wspólną w domku, albo i kilka"wyżerków",
-dla Orsini domek ze świeżą pościelą i prysznicem,ale jest też, jeśli sobie ktoś życzy pole namiotowe,
-wycieczki co najmniej trzy:Otryt-Chata Socjologa,Dwernik Kamiń-Hylaty- Zatwarnica i, oczywiście, Krywe,
- przemiła szefowa i jej fraucymer(uwaga kawalerowie-fraucymer do wzięcia),
-łatwy dojazd zarówno samochdem jak i PKS-em, alibo i pieszo, np. z Polany albo z Wetliny,
-stada węży Esculapa, co prawda nie widziałem żadnego, ale możemy się zaczaić z dzidami i poczekać, broń Boże nie do polowania, wiem,że są pod ochroną.

Poza tym nieprawdą jest, że jak tam przyjeżdżamy, to w promieniu 20 km. brakuje piwa.Plotka zawsze z 10 km. zrobi 20.
Nieprawdaż Stały Bywalcze?

Wojtek1121
16-01-2009, 21:10
Głosuję na Ustrzyki Górne. Jak wygra Krywe to Orsini zawiozę pod sam dom Tosi.

andrzej627
16-01-2009, 21:15
Jak wygra Krywe to Orsini zawiozę pod sam dom Tosi.
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, a Orsini też swój głos do tego przyłoży.

Krysia
16-01-2009, 21:19
Wojtku rozumiem, że słowo droższe od pieniądza?Nie napisałeś skąd mnie podwieziesz
a więc mieszkam: Olsztyn, ul. Promienista... :grin: :lol:
ale dziękuję za podwózkę <cmok>

Wojtek1121
16-01-2009, 21:31
Myślałem o podwiezieniu Orsini z bliższej odległości jak Ustrzyki mogę też z Warszawy planujemy wyjazd w czwartek poprzedzający KIMB. Krywe i tak nie wygra a podwiezienie z Warszawy aktualne.

Krysia
16-01-2009, 21:34
No tak, mężczyźni tak mają, obiecują złote góry, a jak przychodzi co do czego to... :lol:
żartuję sobie, ale dzięki;-)))

Aleksandra
16-01-2009, 21:45
Głosuję na Krywe - jak wygra przyjadę :)

Hero
16-01-2009, 21:55
Mój typ to Ustrzyki Górne, ale jeśli nic mi nie wypadnie to przyjadę w każde miejsce, które zostanie wybrane.

Recon
17-01-2009, 00:21
Każde z tych zaproponowanych miejsc jest piękne, ma swój urok, każde też ma tę duszę bieszczadzką. W każdym byłem, ale gdy pomyślę, hmmmm, które miejsce byłoby najlepsze na spotkanie dla Wszystkich?... najlepsze jako zaplecze z różnorodnym wyborem noclegu, wyborem miejsc wyżywienia, względnym dojazdem (maj to jeszcze nie wakacje), sklepem, Zajazdem pod Caryńską do którego mam też osobisty sentyment to zagłosuję na

Zajazd pod Caryńską w Ustrzykach Górnych.

Już niedługo będę mógł zarezerwować swój plan urlopowy na ten czas i zrobię wszystko by przybyć na KIMB i trochę ludków poznać, tym bardziej, że Ci osobiście już poznani są oki i liczę, że poznani na KIMB-ie też tacy będą :)

Stały Bywalec
17-01-2009, 09:58
Głosuję na KRYWE.

Z serca powinienem był wybrać Sękowiec.
Z wdzięczności (za tego czarnego merediabła, co mi teraz piętę podgryza) - Ustrzyki Grn.

Ale ja głosuję na Krywe, bo tako mi dusza bieszczadzka nakazuje.

Jeśli wygra Krywe, co jest niewykluczone, a przeze mnie wręcz pożądane, to postąpię tak:

1) zakwateruję się w Sękowcu, jako że zamierzam przyjechać w maju w Bieszczady na ok. 7 - 10 dni,

2) siatki z niezbędnym prowiantem (suchym i mokrym) podrzucę Wojtkowi1121, który na KIMB przyjedzie swoim transporterem opancerzonym aż pod sam dom Tosi (wraz z Orsini i Andrzejem627),

3) z Sękowca pójdę na KIMB pieszo: leśną ścieżką nad Sanem i potokiem Hulski, przed Hulskiem (zabudowaniami) przejdę w bród ten potoczek, potem wejdę na przełaj na Ryli, a stamtąd już widać "agrogospodarstwo" Tosi; trasę tę pokonywałem już kilka razy, już nie pamiętam, ile czasu szedłem, ale myślę, że jakieś 2 - 3 godziny,

4) powrót (nocny lub poranny) planuję tą samą trasą, ew. trochę dłuższą - stokówką, przez Zatwarnicę,

5) gdyby jednak obrady KIMB okazały się zbyt wyczerpujące, to wykupię sobie u Tosi najtańsze spanie, gdzieś w obórce, pomiędzy Bożymi zwierzątkami - nie dlatego, że mnie na lepsze nie stać, lecz dlatego, aby nie zajmować łóżka z pościelą przeznaczonego dla któregoś z tych naszych kongresmenów, którzy u Tosi zechcą pomieszkać nieco dłużej.

Sądzę jednak, że powyższy harmonogram obędzie się bez pkt. 5.

Przypuszczam, że w drodze towarzyszyć mi będzie Piskal oraz ... (lista otwarta, proszę o zapisywanie się).
Wiecie, jak fajnie wędruje się po Bieszczadach nocą i bladym świtem ?


A teraz - tak ogólnie.
VIII KIMB, gdyby rzeczywiście odbył się w Krywem, to będziecie go Państwo pamiętać jeszcze nawet w swoim następnym wcieleniu.

KRYWE.

Piskal
17-01-2009, 10:24
Będę towarzyszył rzecz jasna, ale wracać wolałbym przez Zatwarnicę i KULTOWĄ wiatę.

Krysia
17-01-2009, 10:54
A teraz - tak ogólnie.
VIII KIMB, gdyby rzeczywiście odbył się w Krywem, to będziecie go Państwo pamiętać jeszcze nawet w swoim następnym wcieleniu.
.
mały problem-nie wierzymy w reinkarnację :twisted::mrgreen:
A reszta czemu nie głosuje?Jak na allegro czeka do ostatniej chwili i wtedy będzie się działo?;-))

Marcowy
17-01-2009, 11:04
Muczne.

Tytułem uzasadnienia: na KIMB wybieramy się całą marcową ekipą, więc Krywe - jakkolwiek urokliwe - odpada ze względu na Marcównę. A w Mucznem pewnie zatrzymamy się u Pani Basi :-)

andrzej627
17-01-2009, 11:09
A reszta czemu nie głosuje?
Orsini, Ty też jesteś częścią tej reszty. Masz swoje preferencje. Brałaś bardzo aktywny udział w kampanii wyborczej. Czy chcesz, aby za Ciebie decydowali inni?

Spełniasz przecież wszystkie warunki regulaminu wyborczego a w szczególności punkt:


c) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma ochotę, wolę oraz realne możliwości przyjazdu na VIII KIMB i tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić.

A Orsini czemu nie głosuje?

Stały Bywalec
17-01-2009, 11:11
(...):twisted::mrgreen:
A reszta czemu nie głosuje?(...)
Przyganiał kocioł garnkowi. A Ty czemu jeszcze nie zagłosowałaś ?

Krysia
17-01-2009, 11:25
c) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma szczery zamiar oraz realne możliwości przyjazdu na VIII KIMB (niezależnie od tego, czy w wyborach zwycięży preferowana przez nią, czy konkurencyjna lokalizacja), i że tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to uniemożliwić.



Przyganiał kocioł garnkowi. A Ty czemu jeszcze nie zagłosowałaś ?

Hmmm, no ta konkurencyjna lokalizacja mnie boli :twisted::mrgreen:

andrzej627
17-01-2009, 12:28
Hmmm, no ta konkurencyjna lokalizacja mnie boli :twisted::mrgreen:
Co się martwisz? W razie czego Wojtek Cię podwiezie. Na razie dołóż swój głos, aby do tego nie doszło.

Niektórzy piszą:

Głosuję na (...) - jak wygra przyjadę :)
Ciekaw jestem, co na to Stały Bywalec.

mAAtylda
17-01-2009, 12:33
A nie lepsza byłaby ankieta w dosłownej tego słowa znaczeniu?by zaoszczędzić liczącemu glosy roboty - ile jeszcze stron musi przerzucić do 15 lutego!
Może tylko konkrety byłyby tutaj wskazane - głos i koniec, bez rozwodzenia się, a na dywagacje lepiej inny watek założyć!

andrzej627
17-01-2009, 12:37
A nie lepsza byłaby ankieta w dosłownej tego słowa znaczeniu?
Myślałem jak Ty i też chciałem to zaproponować. Ankieta nie dopuszcza możliwości zmiany lub wycofania swojego głosu. Chyba, że się mylę.

Krysia
17-01-2009, 12:46
maatylda to głosuj a nie rozwodzisz się (jakkolwiek to zabrzmiało:mrgreen: )

Stały Bywalec
17-01-2009, 12:51
A nie lepsza byłaby ankieta w dosłownej tego słowa znaczeniu?by zaoszczędzić liczącemu glosy roboty - ile jeszcze stron musi przerzucić do 15 lutego!
Może tylko konkrety byłyby tutaj wskazane - głos i koniec, bez rozwodzenia się, a na dywagacje lepiej inny watek założyć!
1. Matyldo - to już przerabialiśmy. Ankieta stwarza więcej możliwości do nadużyć. Poza tym nie można przenosić (w razie "koalicyjnej" potrzeby) już raz oddanych głosów. Nie wiadomo także, kto i jak głosuje. Nasze Forum jest b. liczne, ale na KIMB przyjeżdża ledwie ok. 40 osób (i to wliczając osoby towarzyszące, spoza Forum). Chciałabyś, aby jacyś anonimowi internauci, którzy w maju d... nie ruszą poza swoją miejscowość, decydowali o tym, gdzie Ty masz pojechać ?

2. Obecny system jednych denerwuje (ci niech tylko oddadzą głos i spokojnie czekają na zakończenie głosowania), ale innym sprawia trochę frajdy. Zauważ, że niedawno, dla wyłonienia 5 lokalizacji "potrzeba było" ponad 400 postów. Nie uważam, aby pisano je pod przymusem.

3. O liczenie głosów nie martw się. Prowadzę na bieżąco ich ewidencję. Co kilka dni będę podawał aktualne wyniki głosowania, podobnie jak to robiłem ze zgłoszeniami lokalizacji.

4. Osobny wątek "dywagacje" nie cieszyłby się takim powodzeniem, jak ten wspólny "wyborczo-dywagacyjny". Umotywowanie jak w pkt. 2.

5. Na pewno i niniejszy system nie jest doskonały. Ale czy istnieje idealna doskonałość ?

mAAtylda
17-01-2009, 12:59
3. O liczenie głosów nie martw się. Prowadzę na bieżąco ich ewidencję. Co kilka dni będę podawał bieżące wyniki głosowania, podobnie jak to robiłem ze zgłoszeniami lokalizacji.

WiEdziałam że na Ciebie zawsze można liczyć i będziesz czuwał nad wszystkim jak prawdziwy PREZYDENT!

andrzej627
17-01-2009, 16:56
Ankieta nie dopuszcza możliwości zmiany lub wycofania swojego głosu. Chyba, że się mylę.
Nie mylę się, sprawdziłem.

Stały Bywalcze, przypomnę, że ankieta nie musi być anonimowa. Swojego czasu tak głosowaliśmy na Barana pieczonego w UG 19/5/2007 (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=3447). Każdy może zobaczyć jeszcze dzisiaj, jak kto wtedy głosował. Wystarczy kliknąć w liczbę głosów.

andrzej627
17-01-2009, 17:42
Muczne i już.


Muczne.

Tytułem uzasadnienia: na KIMB wybieramy się całą marcową ekipą, więc Krywe - jakkolwiek urokliwe - odpada ze względu na Marcównę. A w Mucznem pewnie zatrzymamy się u Pani Basi :-)

Muczne zostało zgłoszone w ostatniej chwili i nie było w ogóle dyskutowane. Osobiście nie jestem przeciwny tej lokalizacji, ale już przyzwyczaiłem się do myśli, że KIMB odbędzie się w Ustrzykach lub w Wołosatem.

Zwolennicy Mucznego należą do tej samej koalicji co ja.

bertrand236
17-01-2009, 18:25
Możesz się odzwyczaić. ;). Nie pisz za wszystkich, Andrzeju. Jeżeli będzie jakaś dogrywka, to bedę głosował przeciw UG i Wołosatemu. Wszędzie byle nie tam. Jestem poza jakąkolwiek koalicją.
pozdrawiam

andrzej627
17-01-2009, 18:30
Możesz się odzwyczaić. ;)

Czy mam zaczac myslec powaznie o Mucznem? Czy Muczne ma jakies szanse?

andrzej627
17-01-2009, 18:42
Nie pisz za wszystkich, Andrzeju. (...) Jestem poza jakąkolwiek koalicją.

Nie pisze za wszystkich. Zle sie wyrazilem piszac o koalicji.

Chcialem powiedziec, ze ja wole Muczne niz Krywe czy Sekowiec i myslalem, ze zwolennicy Mucznego mysla podobnie. W Twoim przypadku pomylilem sie.

długi
17-01-2009, 19:36
Muczne jako alternatywa Krywego, gdyby tak wypadło głosem ludu? Czemu nie

Piotr
17-01-2009, 20:24
Muczne zostało zgłoszone w ostatniej chwili i nie było w ogóle dyskutowane. Osobiście nie jestem przeciwny tej lokalizacji, ale już przyzwyczaiłem się do myśli, że KIMB odbędzie się w Ustrzykach lub w Wołosatem.
Sorry za wtręta bo mnie jakby wątek nie dotyczy, ale:

Andrzeju - wyluzuj trochę i daj sobie na wstrzymanie, wprowadzasz moim zdaniem chaos kompletny w tym temacie tylko bo to żeby stwierdzić że KIMB ma być w UG bo... tak.

Z 400 postów w poprzednim wątku prawie 1/4 to jedno i to samo, podobnie jak pozostali - ten sam za przeproszeniem, a zresztą nie powiem co...

Powiem Ci natomiast że na pierwszych 2-3 KIMB ważne było aby się spotkać i pogadać i sądze że obecnie również jest podobnie - kto chce to dojedzie, załatwi sobie nocleg, powrót i nie będzie płakał. Różnica jest taka, że obecnie mamy kilku wygodnickich hrabiów do których cała reszta ma się dostosować i cała reszta ma przyjechać tam gdzie wygodnie hrabiostwu, bo hrabiostwo d... na "prowincję" nie ruszy. Zakwaterujcie się w Hiltonie a kimbowicze zrobią wam zrzute na taryfe w te i we wte.

Z góry przepraszam za ten niesprawiedliwy, nieładny i niesłuszny zapewne osąd - tylko może czytajcie czasem siebie... bo z sufitu on się nie wziął.

Krysia
17-01-2009, 20:41
No jakoś ja tych wielkich wygód nie zauważyłam w UG, a dosyć często ostatnimi czasy bywałam, więc zupełnie nie rozumiem hasła z Hiltonem, i mylisz się Piotrze-w takiej lokalizacji jak UG czy nawet Wołosate każdy znajdzie dla siebie odpowiednią miejscówkę, bo będzie miał wybór!
W przeciwieństwie do Krywego, gdzie jest tylko Sz.P. Tosia i eto wsio.
O Mucznym się nie wypowiadam, bo nigdy tam nie byłam

marcins
17-01-2009, 20:52
W całości się z Tobą Piotrze zgadzam. Postanowiłem kiedyś, że w tym temacie (KIMB-u) raczej nie będę się udzielał... Kiedyś nawet napisałem posta, który miał to wszystko podsumować o podobnym wydźwięku, co Twój Piotrze, ale gdy miałem już kliknąć "Zatwierdź wiadomość" brakło prądu... Drugi raz pisać o tych bzdetach mi się nie chciało, więc dziękuję, że mnie wyręczyłeś Potrze. Jeden marudzi, że tu daleko, inny, że tam nie ma klimatu (choć wydaje mi się, że wszystkie lokalizacje w tej samej strefie klimatycznej są). Jak komuś brakuje ciepłej wody to w potoku lub w kałuży się można od biedy podmyć, a liściem lepiężnika też sobie da radę antygłowę podetrzeć... Nie róbmy z siebie hrabiostwa i damulek, co z chamstwa się chcąc nie chcąc wywodzą...

Pozdrawiam i nie napaljcie się tak bardzo... Nie ważne gdzie byleby miało się udać. Co do mojej osoby KIMB mógłby być wszędzie - nawet na szczycie Kiczory. Jako, że głos trza oddać. Głosuję na Muczne. Jeśli wygra Sękowiec, Ustrzyki, Wołosate lub Krywe to też się nie obrażę.

andrzej627
17-01-2009, 21:14
Piotrze, jestem Ci bardzo wdzięczny za Twoją wypowiedź, gdyż zdopingowałeś mnie podsumowania moich wypowiedzi.

1/ Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem tym dla KIMBu czym Lucyna dla całego forum, to znaczy zabieram głós o wiele częściej niż inni forumowicze. Rozumiem, że nie wszystkim to się podoba. Mam jednak nadzieję, że moje wypowiedzi nikomu nie sprawiają przykrości. Zdarzyć się może, że wprowadzam zamieszanie, tak jak to się stało z moim dzisiejszym testem ankiety, który miał na celu sprawdzenie jak faktycznie to działa. Wprowadzanie zamieszania nigdy nie jest moim celem i jeżeli tak się stało, to wszystkich za to serdecznie przepraszam.

2/ Lokalizacja KIMBu. Na pięć zgłoszonych propozycji odpowiadają mi trzy, więc nie jestem chyba aż tak wybredny. Ciekaw jestem, Piotrze, jak ta proporcja wygląda u Ciebie jest ? Wszystkie propozycje Tobie pasują ? Czy masz jakieś preferencje? Nie chcę mi się wierzyć, że jest Ci wszystko jedno. Chyba, że nie masz zamiaru przyjechać. Odpowiedz na to pytanie.

3/ Głosowanie. Można byłoby sobie wyobrazić, że wyboru dokonuje jednoosobowo Stały Bywalec. Przecież to on jest pomysłodawcą i mógłby tak zrobić. Wybrał on inną metodę wyboru - glosowanie, którego reguły z roku na rok ulepszane. Przecież chodzi chyba o to, aby na KIMB przyjechało jak najwięcej forumowiczów. Czy się mylę? Obecnie jesteśmy na etapie głosowania i szukania kompromisu. Moim celem nie jest skłócenie zwolenników rożnych lokalizacji, ale kompromis, a do tego potrzebna jest szczera wymiana poglądów. Pozwól więc, że będę zabierał głos na ten temat bez skrępowania.

andrzej627
17-01-2009, 21:17
Muczne jako alternatywa Krywego, gdyby tak wypadło głosem ludu? Czemu nie
Długi, popieram Cię.

Stały Bywalec
17-01-2009, 21:38
W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe www.krywe.webpark.pl
1) lucyna
2) długi
3) Aleksandra
4) Stały Bywalec

II. Muczne www.muczne.org
1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina

III. Sękowiec www.sekowiec.net
1) piskal

IV. Ustrzyki Górne www.carynska.pl
1) andrzej627
2) zbyszekj
3) Wojtek1121
4) Hero
5) Recon1

V. Wołosate http://www.podtarnica.bieszczady.net.pl/
1) Polej

iza
17-01-2009, 22:04
Muczne

Stały Bywalec
17-01-2009, 22:24
W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe www.krywe.webpark.pl

1) lucyna
2) długi
3) Aleksandra
4) Stały Bywalec


II. Muczne www.muczne.org

1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina
4) iza


III. Sękowiec www.sekowiec.net

1) piskal


IV. Ustrzyki Górne www.carynska.pl

1) andrzej627
2) zbyszekj
3) Wojtek1121
4) Hero
5) Recon1


V. Wołosate http://www.podtarnica.bieszczady.net.pl/

1) Polej



PS
Izo, od razu Twój głos uwzględniłem. Ale jeśli mnie pamięć nie myli, to osobiście zgłosiłaś inną lokalizację. Cóż, kobieta zmienną jest.

iza
17-01-2009, 22:36
Szanowny SB oczywistą rzeczą jest że kobieta zmienną jest . Po przeanalizowaniu propozycji Matyldy doszłam do wniosku iż jest ona „lepsza” , ot po prostu Matii dała propozycję która zaspakaja gusta / potrzeby wszystkich – są apartamenty, hotel, pole namiotowe i warunki – dlaczego nie spróbować czegoś nowego ?

Misieg
18-01-2009, 11:09
Ja głosuję na Sękowiec, miałem głosować na Muczne, ale ceny noclegów w tamtejszym hotelu są odstraszające, a domki w Sękowcu wspominam bardzo miło:)

Pozdrawiam

bertrand236
18-01-2009, 12:40
Ja głosuję na Sękowiec, miałem głosować na Muczne, ale ceny noclegów w tamtejszym hotelu są odstraszające, a domki w Sękowcu wspominam bardzo miło:)

Pozdrawiam

Nie musisz mieszkać w hotelu. Są tam też tańsze miejscówki.
Pozdrawiam

Misieg
18-01-2009, 13:45
Nie musisz mieszkać w hotelu. Są tam też tańsze miejscówki.
Pozdrawiam
np? z tego co patrzyłem to ceny zaczynają się od 45zł...i nie mówię tylko o hotelu, ale i reszcie miejsc noclegowych..

bertrand236
18-01-2009, 17:49
Np. U Pani Kuźniewskiej http://www.twojebieszczady.pl/noclegi/n_muczne.php
Jest jeszcze niedaleko w Tarnawie hotelik. Jak się tam zakwaterujesz, to masz mój transport gratis
Pozdrawiam

andrzej627
20-01-2009, 00:05
Reszta wyborców się czai i odda głos w dopiero w ostatniej chwili? Na co czekacie? Chcecie wybór lokalizacji przeciągnąć aż do wiosny? A o programie, plakietkach, koszulkach i baranie czy prosiaku będziemy dyskutować w dopiero w przyszłym roku?

Stały Bywalec
20-01-2009, 08:00
Dotychczas głosowało 16 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe www.krywe.webpark.pl

1) lucyna
2) długi
3) Aleksandra
4) Stały Bywalec


II. Muczne www.muczne.org

1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina
4) iza


III. Sękowiec www.sekowiec.net

1) piskal
2) Misieg


IV. Ustrzyki Górne www.carynska.pl

1) andrzej627
2) zbyszekj
3) Wojtek1121
4) Hero
5) Recon1


V. Wołosate http://www.podtarnica.bieszczady.net.pl/

1) Polej


PS 1
Andrzeju - nie obawiaj się o dotrzymanie terminów. Zdążymy.

PS 2
Zauważyłem pewną ciekawostkę. Jeden z naszych kolegów (Ten, Który Odżegnuje się od Jakiejkolwiek Koalicji), aby zachęcić drugiego do zmiany głosu, oferuje mu nawet przewóz z Tarnawy Niżnej do Mucznego.
Następnym krokiem może okazać się sponsorowanie zakwaterowania - byle by w wybranej przez "sponsora" miejscowości.
Wracamy więc jakby do I Rzeczypospolitej, w której regułą było kupowanie na sejmikach głosów szlacheckich przez magnatów.
Ale ponieważ to, co my robimy, jest rozrywką, i tylko rozrywką, ludzi dorosłych, więc osobiście nie widzę w tym nic zdrożnego.

Wojtek1121
20-01-2009, 09:18
Wycofuję swój głos oddany na Ustrzyki Górne i głosuje na Muczne.

andrzej627
20-01-2009, 09:43
Nie mam innego wyjścia. Wojtek mnie wiezie swoim samochodem. Wycofuje głos na Ustrzyki. Głosuje na Muczne.

Wojtek1121
20-01-2009, 11:06
Andrzej627 "zmienia skórę" jakby wygrały Ustrzyki też bym go zawiózł więc jego tłumaczenie o zmianie głosu jest pokrętne.

dorota z krakowa
20-01-2009, 16:52
Jest jeszcze niedaleko w Tarnawie hotelik.


Ośmielam się głosować za hotelikiem "Nad Roztokami" w Tarnawie Niżnej.
Jest to - w przeciwieństwie do Mucznego - miejsce ciche, przyjazne, no i przede wszystkim tańsze.
Jeżeli moja propozycja (nieśmiała) przejdzie - mogę zabrać samochodem z Krakowa trzy, a nawet cztery osoby.

Byłby to mój debiut na KIMB-ie, więc liczę na wyrozumiałość

serdecznie pozdrawiam

Stały Bywalec
20-01-2009, 17:23
Ośmielam się głosować za hotelikiem "Nad Roztokami" w Tarnawie Niżnej.
Jest to - w przeciwieństwie do Mucznego - miejsce ciche, przyjazne, no i przede wszystkim tańsze.
Jeżeli moja propozycja (nieśmiała) przejdzie - mogę zabrać samochodem z Krakowa trzy, a nawet cztery osoby.

Byłby to mój debiut na KIMB-ie, więc liczę na wyrozumiałość

serdecznie pozdrawiam
Doroto, najpierw przeczytaj (w miarę dokładnie) 1-szy post w tym wątku tematycznym. Ten, który zainaugurował nasze głosowanie.
I dopiero potem głosuj.
Bo na razie, to:
"Dorota z Krakowa" wyrwała się jak "Filip z Konopi".

dorota z krakowa
20-01-2009, 17:36
"Dorota z Krakowa" wyrwała się jak "Filip z Konopi".

Przepraszam; faktycznie niedokładnie przeczytałam. Myślałam, że może jest jeszcze jakiś wybór...
W tej sytuacji głosuję oczywiście na Muczne.

Stały Bywalec
20-01-2009, 17:46
Przepraszam; faktycznie niedokładnie przeczytałam. Myślałam, że może jest jeszcze jakiś wybór...
(...)
Nic się nie stało. Szkoda tylko, że rzadko tu zaglądasz.
Bo zgłaszanie lokalizacji trwało ponad półtora m-ca i było dość burzliwe.
Poczytaj tu:
http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=4746

Do zobaczenia, a gdzie ?
Tego jeszcze nie wiemy.

dorota z krakowa
20-01-2009, 18:30
Nic się nie stało. Szkoda tylko, że rzadko tu zaglądasz.
Bo zgłaszanie lokalizacji trwało ponad półtora m-ca i było dość burzliwe.
Poczytaj tu:
http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=4746

Do zobaczenia, a gdzie ?
Tego jeszcze nie wiemy.

Nie zaglądałam. Mój błąd niestety.
Ale podtrzymuję zaproszenie podwiezienia samochodem z Krakowa - trzech - czterech bieszczadników udających się na KIMB.

mAAtylda
20-01-2009, 19:00
Jak się przedstawia ranking?

Stały Bywalec
21-01-2009, 06:58
Dotychczas głosowało 17 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe www.krywe.webpark.pl

1) lucyna
2) długi
3) Aleksandra
4) Stały Bywalec


II. Muczne www.muczne.org

1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina
4) iza
5) Wojtek1121
6) andrzej627
7) dorota z krakowa


III. Sękowiec www.sekowiec.net

1) piskal
2) Misieg


IV. Ustrzyki Górne www.carynska.pl

1) zbyszekj
2) Hero
3) Recon1


V. Wołosate www.podtarnica.bieszczady.net.pl

1) Polej



PS
Matyldo, tak więc wygląda ów "ranking". Prowadzi Twoje Muczne ("Twoje" - bo przez Ciebie zgłoszone).
Ale, ale ... Zauważyłem, że osoba używająca pseudonimu "mAAtylda" jeszcze nie głosowała !!!

vm2301
21-01-2009, 10:30
Zauważyłem, że osoba używająca pseudonimu "mAAtylda" jeszcze nie głosowała !!!


...przyczajony tygrys, ukryty smok...



Pozdrawiam;)

Stały Bywalec
21-01-2009, 12:53
...przyczajony tygrys, ukryty smok...

Może i tak.
Chociaż ja osobiście jestem zdania, że osoba, która zgłosiła dany obiekt, powinna dać przykład i jako jedna z pierwszych nań zagłosować.
Chociażby ze względu na właściciela (zarządcę) obiektu, z którym przecież już wcześniej uzgodniła to zgłoszenie.

mAAtylda
21-01-2009, 12:54
Czuję presję społeczną!

Basia Z.
21-01-2009, 13:18
Nie zaglądałam. Mój błąd niestety.
Ale podtrzymuję zaproszenie podwiezienia samochodem z Krakowa - trzech - czterech bieszczadników udających się na KIMB.

To jakby co, to ja się wstępnie piszę - i wchodzę w rozliczenie paliwa.

Ale termin jeszcze tak odległy, ze trudno mówić / pisać coś więcej.

B.

andrzej627
21-01-2009, 14:39
Chociaż ja osobiście jestem zdania, że osoba, która zgłosiła dany obiekt, powinna dać przykład i jako jedna z pierwszych nań zagłosować.

Jak widać, z kobietami nigdy nic nie wiadomo. Iza już zmieniła zdanie, a Matylda i Tarnina w dalszym ciągu się czają. Orsini w ogóle nie daje się namówić do glosowania. Basia rezerwuje miejsce w samochodzie, ale nie wypowiada sie co do lokalizacji.

No ale w końcu to kobiety rządzą tym światem i to one swoimi sposobami zdecydują, gdzie będzie KIMB.

Krysia
21-01-2009, 14:56
Andrzejku ależ kobiet na tym forum jest poprostu więcej, ale to nic bo jak na razie wśród głosujących 13 osób to mężczyźni, więc to Wy na tę chwilę decydujecie, a i jeszcze kilku mężczyz wybierającychh się na KIMB nie zagłosowało :mrgreen:

Basia Z.
21-01-2009, 15:50
Basia rezerwuje miejsce w samochodzie, ale nie wypowiada sie co do lokalizacji.



Tłumaczę się po raz 15. :mrgreen:
Mi jest wszystko jedno, gdzie KIMB się odbędzie.
Jak będę mogła przyjechać - to przyjadę obojętnie w jakie miejsce.
Jak nie będę mogła - to nie przyjadę.


B.

Tarnina
21-01-2009, 17:10
No cóż Andrzeju....ja swój typ mam od początku, ale czekam jeszcze, bowiem wolę dwa razy przemyśleć zanim zagłosuję, niż głos swój wycofywać i decyzję zmieniać. Serdeczności :)

Stały Bywalec
21-01-2009, 17:33
Jak widać, z kobietami nigdy nic nie wiadomo(...)Orsini w ogóle nie daje się namówić do glosowania. (...)
No ale w końcu to kobiety rządzą tym światem i to one swoimi sposobami zdecydują, gdzie będzie KIMB.
Ależ Andrzeju, Ty chyba nie czytasz dokładnie (między wierszami) postów Orsini.
Ona po prostu ustawiła poprzeczkę b. wysoko: transport spod domu. Wojtek1121 już się łamie - ostatnio kupił plan Olsztyna i badał dojazd na ul. Promienistą od strony Warszawy.

I będziesz w nie lada kłopocie. Zamiast przylecieć z Paryża samolotem rejsowym do Warszawy, rozglądaj się za lotem na mazurskie lotnisko w Szymanach. Może jakiś czarter CIA z talibami Ci się trafi ?
A stamtąd, to już bez problemu Wojtek Cię odbierze. Pod warunkiem, że Orsini nie będzie miała zbyt wielu bagaży (dziewczyna lubi w końcu komfort, a różne fatałaszki i kosmetyki dużo miejsca w sakwojach turystycznych zajmują).

dorota z krakowa
21-01-2009, 17:40
To jakby co, to ja się wstępnie piszę - i wchodzę w rozliczenie paliwa.

Ale termin jeszcze tak odległy, ze trudno mówić / pisać coś więcej.

B.

Basiu, bardzo się cieszę, że (być może) pojedziemy razem na KIMB;
Paliwem się nie przejmuj. Wystarczy, że w drodze pogadamy, a po przyjeździe, wypijemy jakieś piwo.
Zostało jeszcze trochę czasu, więc trudno w tej chwili planować szczegółowo.

Bardzo się cieszę na spotkanie z Tobą :))))

Krysia
21-01-2009, 17:43
SB kupujesz mi szmatkę do monitora, bo właśnie go pobrudziłam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tarnina
22-01-2009, 17:27
Skoro Andrzej tak czeka na mój głos, postanowiłam go oddać właśnie dziś: SĘKOWIEC

Piskal
22-01-2009, 22:50
Skoro Andrzej tak czeka na mój głos, postanowiłam go oddać właśnie dziś: SĘKOWIEC

Brawo!

vm2301
22-01-2009, 22:56
Chyba na poprzednich KIMBach z tańców nic nie wyszło, bo męska część naciska na te kobitki, naciska;)

mAAtylda
22-01-2009, 23:06
Oj wyszło, wyszło!Ja tańce z Andrzejem wspominam bardzo miło !

vm2301
22-01-2009, 23:12
No to rozumiem Jego naciski;)

Stały Bywalec
23-01-2009, 07:09
Dotychczas głosowało 18 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe
www.krywe.webpark.pl

1) lucyna
2) długi
3) Aleksandra
4) Stały Bywalec


II. Muczne
www.muczne.org

1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina
4) iza
5) Wojtek1121
6) andrzej627
7) dorota z krakowa


III. Sękowiec
www.sekowiec.net

1) piskal
2) Misieg
3) Tarnina


IV. Ustrzyki Górne
www.carynska.pl

1) zbyszekj
2) Hero
3) Recon1


V. Wołosate
www.podtarnica.bieszczady.net.pl

1) Polej


PS
Cytat przeniesiony z sąsiedniego wątku poświęconego zgłaszaniu lokalizacji:

Witam Wszystkich!
Niezależnie od stażu na forum, wieku, płci, religii, czy przekonań politycznych, Wsiem Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.
Po kilkumiesięcznej przerwie postanowiłem zajrzeć co się dzieje na bieszczadzkich stronach i gdzie się odbędzie KiMB. Mam już zaklepany urlop na trzeci weekend maja więc mam zamiar uczestniczyć w obradach tak szacownego grona. Tak więc czekam na finał. Głosował nie będę. Dostosuję się do innych.
Duchu, umyka Ci gdzieś podstawowa prawda: Ty, nie głosując - też przecież głosujesz! Niektórzy przekonali się o tym boleśnie w wyborach do parlamentu w 2005 r.
Nie powielaj więc tego błędu i oddaj głos na jedną z 5-ciu zgłoszonych lokalizacji (szczegóły zawiera 1-szy post w tym wątku tematycznym). Masz na to czas aż do 15 lutego do godz. 20:00. Nawet na zmianę głosu, gdyby zaszła taka konieczność. A pewnie zajdzie.

Krysia
23-01-2009, 08:04
Ty, nie głosując - też przecież głosujesz! Niektórzy przekonali się o tym boleśnie w wyborach do parlamentu w 2005 r.
znaczy się kto, bo nie bardzo rozumiem? :evil:
co do samego głosowania: miało być przekupywanie, a ja tu żadnych propozycji korupcyjnych niestety nie widzę. I jak tu dorobić w dobie kryzysu? :lol:

Polej
23-01-2009, 11:48
mój głos: SĘKOWIEC

No ładnie! Zgłaszasz Wołosate, a później głosujesz na Sękowiec. Zdrada ! :evil:

Tarnina
23-01-2009, 11:58
No coś Ty, jaka zdrada? Wołosate jest świetnym miejscem pod każdym wzlędem na taką imprezkę, ale.........sercem zawsze Sękowiec :)

manio
23-01-2009, 13:50
Ja to bym chciał głosować na Wołosate, ale ze względu na sentyment i obietnicę posatawienia namiotu na obrady wybieram Sękowiec

Stały Bywalec
23-01-2009, 14:39
znaczy się kto, bo nie bardzo rozumiem? :evil:
co do samego głosowania: miało być przekupywanie, a ja tu żadnych propozycji korupcyjnych niestety nie widzę. I jak tu dorobić w dobie kryzysu? :lol:
Ad.1. Głosować trzeba zawsze, nawet jeśli wybór oznacza (w czyimś mniemaniu) tzw. mniejsze zło. Odniesienie do przedostatnich wyborów parlamentarnych z 2005 r. dotyczyło tego tzw. negatywnego elektoratu PiS, LPR czy Samoobrony, który podczas głosowania pozostał w domu. Bo pozostałe partie, aczkolwiek lepiej widziane, też nie zasługiwały na poparcie w wyborach. Przyznał się do tego m.in. mój kolega, który potem strasznie pomstował na wyłonioną koalicję rządową. Bardzo był zdziwiony, gdy mu powiedziałem, że sam jest sobie winien (takich jak on było wówczas wielu).
Tak więc także "tu i teraz" podczas naszych wyborów miejsca VIII KIMB zachęcam wszystkich (spełniających wymogi formalne, jakie wymienia 1-szy post w tym wątku) do wzięcia udziału w naszym głosowaniu.

Ad.2. Poczekaj tylko, spokojnie poczekaj. Do dnia zakończenia głosowania jest jeszcze sporo czasu. A z czasem Twoi sympatycy (ci od podwózki samochodem) zrobią się bardziej nerwowi i zdesperowani.

Krysia
23-01-2009, 14:46
Ad.2. Poczekaj tylko, spokojnie poczekaj. Do dnia zakończenia głosowania jest jeszcze sporo czasu. A z czasem Twoi sympatycy (ci od podwózki samochodem) zrobią się bardziej nerwowi i zdesperowani.

a więc czekam :mrgreen:

PS1-no to Twoi koledzy (ten negatywny elektorat do PiS) niestety w następne wybory poszli do urn i CO MAMY TERAZ???:evil::twisted::evil: to niech lepiej zostają w domu i nie głosują!!!

vm2301
23-01-2009, 14:49
Orsini, zamiast myśleć co mamy, Ty lepiej pomyśl co byśmy mieli...;)

A tak a propos, to czy czasem to nie jest nazbyt spóźniona kampania na Malkontenta Roku?

Pozdrawiam:)

Krysia
23-01-2009, 14:53
To jest realizm! i zobaczysz za kilka miesięcy co będzie. Jednak dla mnie to marna pociecha. Będziemy mieli drugą Irlandię...ale z okresu Wielkiego Głodu :evil::twisted:


No dobra:
słucham ofert: kto i za ile chce mój głos???

Stały Bywalec
23-01-2009, 15:18
(...)
No dobra:
słucham ofert: kto i za ile chce mój głos???

To jest jednoznaczna oferta Orsini. Jej jeden głos może przewazyć wynik wyborów. Do tej pory głosowało nas tylko 19 osób (a w zeszłym roku łącznie 24).

Ja natomiast występuję z inną, następującą propozycją "korupcyjną".
Obiecuję tu publicznie, że jeśli VIII KIMB odbędzie się w Krywem (na które osobiście głosowałem, co możecie sprawdzić), to moim wkładem gastronomicznym pod obrady KIMB będzie 5 (słownie: pięć) butelek 0,7 l dobrej ukraińskiej czystej wódki.
I podkreślam: oferta ta dotyczy tylko lokalizacji w Krywem.

Krysia
23-01-2009, 15:20
kobiecie wódkę???

No dobra to moje przemyślenia są takie:
Wołosate na taką imprezę by było najlepsze, ale Polej został sam na polu bitwy, a więc bez szans niestety.
UG ma za wielu przeciwników co też czyni je bez szans.
Pozostają 3 lokalizacje.
Z czego w Mucznym nigdy nie byłam, wygląda wszystko super, ale...
no własnie KIMB w hotelu???dwa-trochę bardzo niefajnie, że wszyscy się rozpełzną po różnych miejscówkach, a więc integracja kiepska.
no to pozostaje Krywe i Sękowiec. W tym pierwszym przypadku z tą integracją może być aż za bardzo, bo jak się kogoś nie lubi to nawet nie ma jak nie być w obecności tej osoby.
A więc wychodzi, że Sękowiec jest najlepszą lokalizacją.

Powyższe aboslutnie nie jest oddanym głosem a jedynie głośno myślę

Stały Bywalec
23-01-2009, 15:28
kobiecie wódkę???
Ty mnie chyba nie zrozumiałaś. Ja nie podałem ceny za Twój głos, lecz tylko przedstawiłem zachętę dla ogółu potencjalnych KIMB-owiczów.

A Ciebie, Droga Kobieto, zapraszam na dobre ciastka do Szelców w Ustrzykach Dolnych - pod warunkiem, że zagłosujesz na Krywe.

vm2301
23-01-2009, 15:29
Podbijajcie ceny, podbijajcie....a ja ofertę swojego głosu wystawię 14-go;)


PS. Ta wódka, to łoryginalna jak rozumiem...

Stały Bywalec
23-01-2009, 15:39
(...)
PS. Ta wódka, to łoryginalna jak rozumiem...
Bardzo dobrze rozumiesz. "Privatna kolekcija", "Chlibnyj dar", "Chołodnyj jar", itp. Banderole na flaszkach również oryginalne.

Krysia
23-01-2009, 15:55
Hmmm, a to jakiś problem wyskoczyć do Dolnych na rynek po Chlibnyj Dar jak się komuś zamarzy?:-D
Kiepski fant do przekupienia kogokolwiek :mrgreen:

mAAtylda
23-01-2009, 18:19
To jest czyste przekupstwo!Nieładnie, oj nieładnie!

Krysia
23-01-2009, 18:41
Aaaa tam zaraz;-) i tak wszystko jest na sprzedaż, a ja od początku popierałam akcję pt. BIORĘ, NIE DAJĘ w sensie łąpówek, takie naklejki w gazetach dawali nawet :mrgreen:

lucyna
23-01-2009, 22:53
Wycofuję swój głos.

Misieg
23-01-2009, 22:56
Ale kombinujecie:) określcie się raz i już :)

kobieta_bieszczadzka
23-01-2009, 23:20
:shock:Muczne..... a niech tam..... się na stękałam, zanim wybrałam uch....:razz::razz::razz:

Basia Z.
23-01-2009, 23:24
Wycofuję swój głos.

A co ?

Nie lubisz czystej wódki ?

B.

Piskal
24-01-2009, 01:41
Ja natomiast występuję z inną, następującą propozycją "korupcyjną".
Obiecuję tu publicznie, że jeśli VIII KIMB odbędzie się w Krywem (na które osobiście głosowałem, co możecie sprawdzić), to moim wkładem gastronomicznym pod obrady KIMB będzie 5 (słownie: pięć) butelek 0,7 l dobrej ukraińskiej czystej wódki.
I podkreślam: oferta ta dotyczy tylko lokalizacji w Krywem.
Ech Stały Bywalcze, kto jak kto, ale Ty powinieneś wiedzieć(i wiesz),że ukraińska wódka najlepiej smakuje w Sękowcu!!
A jak zagłosujecie na Sękowiec i KIMB tam się odbędzie, to macie u mnie oryginalne toruńskie pierniki!!!
PS. Nie przypuszczałem,że kiedykolweik będę musiał korumpować..

Stały Bywalec
24-01-2009, 06:48
Dotychczas głosowało 19 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe
www.krywe.webpark.pl

1) długi
2) Aleksandra
3) Stały Bywalec


II. Muczne
www.muczne.org

1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina
4) iza
5) Wojtek1121
6) andrzej627
7) dorota z krakowa
8. kobieta_bieszczadzka


III. Sękowiec
www.sekowiec.net

1) piskal
2) Misieg
3) Tarnina
4) manio


IV. Ustrzyki Górne
www.carynska.pl

1) zbyszekj
2) Hero
3) Recon1


V. Wołosate
www.podtarnica.bieszczady.net.pl

1) Polej



PS
Piskal - Sękowiec wysunął się już na drugą pozycję. Żebyś przypadkiem na tych "korupcyjnych" pierniczkach toruńskich nie zbankrutował ! 8)

krawc
24-01-2009, 14:06
Muczne - bo lubię zmiany

mAAtylda
24-01-2009, 14:06
Niech wygra najlepszy - MUCZNE!

Recon
24-01-2009, 14:27
Niech Pitera widzi :)
Jak wygrają Ustrzyki Górne to wszystkim głosującym na tę lokalizację przekażę książkę "Zapomniane Bieszczady" autor Paweł Kusal. Już robię zamówienie!
Chyba, że książka ta ma słabe notowania więc może trzeba zmienić na inną? (Gdy UG odpadną wtedy pójdzie na nagrody powsimordy).
ps. jedna lokalizacja jest niczym drażniątko i... poprę w drugiej turze, gdy odpadną UG.

Krysia
24-01-2009, 14:43
wow;-)))
no TO jest propozycja;-)))
:mrgreen:

Polej
24-01-2009, 14:53
Sytuacja się klaruje i może obędzie się bez dogrywki. Trza kwatery rezerwować! :mrgreen:

Krysia
24-01-2009, 14:55
jakie klaruje: Andrzej i Wojtek Cyferki wracajcie do poprzedniej wersji- UG :mrgreen:
książki dają bardzo ciekawe w zamian :mrgreen:

irek
24-01-2009, 15:42
Widzę, że Ustrzyki i Wołosate raczej bez szans więc oddaje swój głos na Sękowiec. Myśle że ci co glosowali na Krywe, UG, Wołosate zmienią swoje głosy na Sękowiec bo jakoś nie widzę KIMBu w poPRLowskim hotelu. Nie zastanawiał bym się gdyby to była Tarnawa i hotelik tam przynajmniej klimat jest a Muczne co prawda fajne jako miejsce ale obłożone towarzystwem w wypasionych furach i różnymi zjazdami firmowymi itp.

andrzej627
24-01-2009, 16:28
Widzę, że Ustrzyki i Wołosate raczej bez szans więc oddaje swój głos na Sękowiec.
Iras, chyba zbyt pochopnie uznałeś, że Ustrzyki nie mają szans wygrać. Pamiętaj, że wśród głosujących na Muczne jest co najmniej 5 osób, które o wiele bardziej wolą Ustrzyki niż Sękowiec. Jeżeli sam wolisz Ustrzyki, to daj szansę Ustrzykom.

Misieg
24-01-2009, 17:14
Nie zastanawiał bym się gdyby to była Tarnawa i hotelik tam przynajmniej klimat jest a Muczne co prawda fajne jako miejsce ale obłożone towarzystwem w wypasionych furach i różnymi zjazdami firmowymi itp.
Podpisuję się pod tym w 100% - to by było najlepsze miejsce z możliwych! (moja opinia)
Zresztą wyjdzie co ma wyjść, większość zadecyduje, myślę,że ta cała "agitacja" i kampania wyborcza jest śmieszna, niech każdy odda swój głos na 1 z miejsc,a nie 5000 razy zmienia swoje zdanie! Trochę powagi Panie i Panowie!:razz:

andrzej627
24-01-2009, 18:18
Podpisuję się pod tym w 100% - to by było najlepsze miejsce z możliwych! (moja opinia)

Trzeba było o tym pomyśleć w odpowiednim czasie. Teraz jest już za późno, ale będziesz mógł zgłosić to miejsce na przyszły rok.


Zresztą wyjdzie co ma wyjść, większość zadecyduje, myślę,że ta cała "agitacja" i kampania wyborcza jest śmieszna, niech każdy odda swój głos na 1 z miejsc,a nie 5000 razy zmienia swoje zdanie! Trochę powagi Panie i Panowie!:razz:
Misieg, to jest zabawa, tu nie potrzeba powagi. Gramy według zasad, które ustalił Stały Bywalec. Przypominam:


Czasu mamy dość dużo: do dn. 15 lutego do godz. 20:00. Można więc będzie (w razie takiej potrzeby) zmienić swój wybór, czy nawet oddany wcześniej głos w ogóle wycofać.
(...)
Także teraz - oprócz samego oddawania głosów - możemy sobie w niniejszym wątku wyborczym podyskutować. Ale już tylko na temat lokalizacji poddanych pod głosowanie. Możemy je chwalić, krytykować, zadawać pytania pod adresem osób, które je zgłosiły, tworzyć "koalicje wyborcze", namawiać innych do zmiany już dokonanego wyboru, etc.
Ale od tak dość szeroko zakreślonego tematu dyskusji raczej już nie odbiegajmy !!!

Ty sam się wahałeś. Chciałeś Muczne, ale zagłosowałeś inaczej.

A co według Ciebie ma zrobić człowiek, któremu pasują dwie lub trzy lokalizacje, a ma tylko jeden głos?

Misieg
24-01-2009, 18:41
Trzeba było o tym pomyśleć w odpowiednim czasie. Teraz jest już za późno, ale będziesz mógł zgłosić to miejsce na przyszły rok.

Misieg, to jest zabawa, tu nie potrzeba powagi. Gramy według zasad, które ustalił Stały Bywalec. Przypominam:

Ty sam się wahałeś. Chciałeś Muczne, ale zagłosowałeś inaczej.

A co według Ciebie ma zrobić człowiek, któremu pasują dwie lub trzy lokalizacje, a ma tylko jeden głos?
Nie czuję się na tyle "starym bywalcem" tego forum, aby proponować miejsce KIMBU, nie wiem czy się wahałem, podjąłem 1 wybór i się go trzymam mimo tego,że większość miejsc mi pasuje z różnych względów, a tym, którzy mają parę "wybranych" miejsc polecam na zdecydowanie się na jedno z nich - "problem" z głowy.

Derty
24-01-2009, 19:18
Hej:)

Łamię się... W tym roku muszę KIMBa zaliczyć, bo znów będę chory łaził cały rok:P Sam proponowałem Sękowiec...jednak gdy pojawiło się Muczne... A niech tam!! Tylko czy tam gdzieś można tani namiocik rozbić?

Stały Bywalcze - jeśli można prosić - dopisz mój głos za Mucznem:)

Pozdrawiam,
Derty

Stały Bywalec
24-01-2009, 19:25
Zwiększam swoją propozycję "korupcyjną".

Obiecuję, że jeśli VIII KIMB odbędzie się w Krywem, to dostarczę nań, ku ogólnej konsumpcji, już nie 3,5 l, lecz 5,0 l dobrej czystej wódki ukraińskiej.

I aby uspokoić obawy co poniektórych oświadczam, iż nie będzie to wódka kupiona z "mrówczego" przemytu na bazarze w Ustrzykach Dln., lecz nabyta legalnie w polskim sklepie monopolowym wódka "Nemiroff" (10 butelek 0,5 l).

Krysia
24-01-2009, 19:27
Uuuuu, możesz i 100 litrów wódki obiecać, bo to już chyba jasne, że będziemy wybierać pomiędzy Mucznem, a Sękowcem

Stały Bywalec
24-01-2009, 19:49
Orsini, idę "na maxa".

Już po raz ostatni zwiększam swoją propozycję "korupcyjną".

Obiecuję, że jeśli VIII KIMB odbędzie się w Krywem, to dostarczę nań, ku ogólnej konsumpcji, już nie 3,5 l, nie 5,0 l, lecz 10,0 l dobrej czystej wódki ukraińskiej.

I aby uspokoić obawy co poniektórych oświadczam, iż nie będzie to wódka kupiona z "mrówczego" przemytu na bazarze w Ustrzykach Dln., lecz nabyta legalnie w polskim sklepie monopolowym wódka "Nemiroff" (20 butelek 0,5 l).

I mam do Ciebie prośbę. Ww. towar dostarczę Wojtkowi1121, aby go dowiózł swoim samochodem pancernym do samego Krywego. Przypilnuj Go oraz Andrzeja627 (z którymi będziesz jechała), aby go po drodze "nie uszczuplili", czyli nie zaczęli spożywać.
A jak nie, to będziemy te flaszki targać z Piskalem na grzbiecie przez Hulskie i Ryli.

Krysia
24-01-2009, 20:05
buhahahaha
albo nie;-)pisałam coś innego ale skasowałam.
Prawie mnie przekupiłeś, ale...realnie patrząc to Krywe jest bez szans

Basia Z.
24-01-2009, 20:24
I aby uspokoić obawy co poniektórych oświadczam, iż nie będzie to wódka kupiona z "mrówczego" przemytu na bazarze w Ustrzykach Dln., lecz nabyta legalnie w polskim sklepie monopolowym wódka "Nemiroff" (20 butelek 0,5 l).



Gdyby to nie była czysta lecz "Medowa z percom" lub "Klukwa" tej samej firmy to może dałabym się skusić ;).

Szczególnie "Klukwa" !

Czystej raczej nie pijam.

Tak poważnie to ja akurat jestem zwolenniczką większej "dziczy" więc gdybym miała głosować - to głosowałabym albo na Krywe, albo ewentualnie na Sękowiec.

Ale wstrzymam się.
Albo mój głos nic nie będzie znaczył, albo jeśli pomoże przechylić szalę - to w ostatniej chwili oddam głos na Sękowiec lub Krywe (ale jeszcze nie teraz, więc proszę mnie nie liczyć).

Oddawanie głosu a potem wycofywanie go po prostu uważam za nieco niepoważne i dlatego wolę poczekać.

Pozdrowienia

Basia

Krysia
24-01-2009, 20:30
Sęk w tym, że wyboru dokonamy w 2 turze i w tym przypadku Sękowiec ma większe szanse

andrzej627
24-01-2009, 20:31
to już chyba jasne, że będziemy wybierać pomiędzy Mucznem, a Sękowcem
Albo między Mucznem a Ustrzykami. Irek przecież jest za Ustrzykami choć, jak na razie, oddał głos na inną lokalizację. Polej chyba też jest za Ustrzykami.

Krysia
24-01-2009, 20:32
Andrzeju a TY???:mrgreen::mrgreen:

vm2301
24-01-2009, 20:40
Dobrze, że SB drukuje te listę przebojów co jakiś czas, bo już miałem głosować na Bystre...choć pewnie bym się jutro wycofał...

Ja mam dylemat...patriotyzm lokalny nakazuje głosować w ramach ziomkostwa;)...ale plany transportowe trochę co innego...

...przyczajony tygrys...

andrzej627
24-01-2009, 20:42
Andrzeju a TY???:mrgreen::mrgreen:
Prawdę mówiąc wolę Ustrzyki. Zmieniłem głos na Muczne ze względów taktycznych.

Krysia
24-01-2009, 20:42
hahahaha na Bystre???no w sumie na Tarnawę też głosowano to i Ty możesz na Bystre :-P
A co wódeczka kusi?;-))


Prawdę mówiąc wolę Ustrzyki. Zmieniłem głos na Muczne ze względów taktycznych.

No właśnie, UG mają zbyt negatywny PR (takie teraz modne słowo) więc nie wygrają w 2 turze. Mi serce też mówi UG, ale rozum co innego

vm2301
24-01-2009, 21:09
hahahaha na Bystre???no w sumie na Tarnawę też głosowano to i Ty możesz na Bystre :-P
A co wódeczka kusi?;-))

A oferował ktoś gorzałkę za Bystre?

Na brak wódki nie narzekam, mam tyle ile organizm potrzebuje, a SB, choćby 5 kontenerów przywiózł, z przyjemnością postawię od siebie8-):wink:

O innych powodach mych rozterek pisałem...

Krysia
24-01-2009, 21:11
A oferował ktoś gorzałkę za Bystre?
...
nie ale to pewnie dlatego,że bystre nie bierze udziału w castingu :lol:
a to o wódeczce to do Krywego się odnosiło;-)

vm2301
24-01-2009, 21:15
No ale Krywe wcale nie musi być tym moim dylematem;)

Nad Sanem, w zasięgu mojego roweru i po-imprezowej kondycji jest jeszcze inna lokalizacja;)

Krysia
24-01-2009, 21:16
Czyli Sękowiec, a więc to jest to co mówię, że tylko ta lokalizacja ma szansę zawalczyć z Mucznem...i wygrać.

vm2301
24-01-2009, 22:00
To Ty tak twierdzisz...ja swego głosu jeszcze nie oddałem...


Pozdrawiam:)

Piskal
24-01-2009, 22:27
Orsini, idę "na maxa".

I mam do Ciebie prośbę. Ww. towar dostarczę Wojtkowi1121, aby go dowiózł swoim samochodem pancernym do samego Krywego. Przypilnuj Go oraz Andrzeja627 (z którymi będziesz jechała), aby go po drodze "nie uszczuplili", czyli nie zaczęli spożywać.
A jak nie, to będziemy te flaszki targać z Piskalem na grzbiecie przez Hulskie i Ryli.
Oczywiście, że pomogę Ci targać flaszki(te, które nam się szczęśliwie ostaną) z SĘKOWCA (który wygra!), gdy wszyscy razem pójdziemy na spacer na Krywe.

vm2301
24-01-2009, 22:59
..... z SĘKOWCA (który wygra!), gdy wszyscy razem pójdziemy na spacer na Krywe.

Nareszcie rozmowa schodzi na właściwe tory, nie gdzie spać, czy do stołu zasiąść, ale co po przyjeździe z czasem zrobić;)

Pozdrawiam:)

Krysia
24-01-2009, 23:01
ja pójdę z Wędrowcem na robale o 4 rano :-)

andrzej627
24-01-2009, 23:09
Nareszcie rozmowa schodzi na właściwe tory, nie gdzie spać, czy do stołu zasiąść, ale co po przyjeździe z czasem zrobić;)

Jestem jak najbardziej za spacerem do Krywego, ale w dzień. A do stołu zasiąść i spać wolę gdzie indziej.

Stały Bywalec
25-01-2009, 04:45
Dotychczas głosowały 23 osoby.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe
www.krywe.webpark.pl

1) długi
2) Aleksandra
3) Stały Bywalec


II. Muczne
www.muczne.org

1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina
4) iza
5) Wojtek1121
6) andrzej627
7) dorota z krakowa
8. kobieta_bieszczadzka
9) krawc
10) mAAtylda
11) Derty


III. Sękowiec
www.sekowiec.net

1) piskal
2) Misieg
3) Tarnina
4) manio
5) irek


IV. Ustrzyki Górne
www.carynska.pl

1) zbyszekj
2) Hero
3) Recon1


V. Wołosate
www.podtarnica.bieszczady.net.pl

1) Polej



.

bertrand236
25-01-2009, 13:50
S.B. Spać nie możesz, czy z imprezy wróciłeś? ;)
Pozdrawiam

mAAtylda
25-01-2009, 15:12
Niby sprawa jasna, ale Tusk swego czasu też był pewny wygranej.....

bertrand236
25-01-2009, 16:09
Niby sprawa jasna, ale Tusk swego czasu też był pewny wygranej.....

Przy tej ordynacji wyborczej nic nie będzie jasne do 15 lutego. Ludziska będą zmieniać zdanie jeszcze kilka razy. Anyczka nadal ma szansę na flaszkę.

Stały Bywalec
25-01-2009, 16:19
S.B. Spać nie możesz, czy z imprezy wróciłeś? ;)
Pozdrawiam
Jakieś ni to przeziębienie, ni to grypa, mnie dopadło. Wczoraj wieczorem popiłem aspirynę 3-ma piwami i poszedłem spać już ok. godz. 20-tej. I dlatego się w nocy obudziłem.

Wracając zaś do naszego głównego tematu, poniżej przedstawiam aktualny komunikat "sponsorsko-korupcyjny" (wg kolejności zgłoszeń).

1. Orsini wystawiła swój głos na aukcję. Dotychczas wpłynęła tylko 1 oferta. Moja. Zaproszenie na ciastka do Szelców w Ustrzykach Dln.

2. Ja obiecuję pod nasze obrady 10 l dobrej czystej wódki ukraińskiej (20 butelek 0,5 l oryginalnego Nemiroff'a kupionego legalnie w Polsce) - jeśli VIII KIMB (obrady główne dn. 16/17 maja) odbędzie się w Krywem. Jak na razie ta moja oferta odniosła skutek odwrotny do zamierzonego. Nikt nie powiększył grupki fanów Krywego, natomiast opuściła ją Lucy (bez słowa wyjaśnienia - taki afront mi uczyniła !).

3. Jeśli zwycięży lokalizacja VIII KIMB w Sękowcu, Piskal obiecuje oryginalne pierniczki toruńskie tym osobom, które się do tego przyczyniły głosując na Sękowiec. Niestety nic nie napisał o ilości tychże słodyczy. Nie wiadomo np. czy miał na myśli po 1 szt. czy po 1 kg.

4. Analogicznie Recon1 obiecuje wręczyć każdemu głosującemu na Ustrzyki Grn. książkę Pawła Kusala pt. "Zapomniane Bieszczady" (jeśli tylko Ustrzyki Grn. wygrają w rankingu propozycji lokalizacji VIII KIMB).

PS
Proszę o przedstawianie kolejnych propozycji "korupcyjnych". Uspokajam, że jak dotąd to ani CBA się mną nie zainteresowało, ani nawet zwykły dzielnicowy do mnie nie zapukał.

Krysia
25-01-2009, 16:26
No cóż-tu każdy głosuje przedziwnie-większość zgłaszających swoje lokalizacje głosuje na co innego to i ja zmienię zdanie i zagłosuję :razz:
Mam nadzieję, że pierniki będą w czekoladzie, bo ja na czekoladę łasa :smile:
Nikt mnie nie chce korumpować jakoś specjalnie to NIE!
A więc głosuję: Sękowiec!!!
Bo Krywe nie ma szans. I mam nadzieję, że ci od Krywego 14 lutego w jakieś paskudne hamerykańskie święto przerzucą swe głosy na Sękowiec.

a ci co chcą hotel to w Zatwarnicy jest b.fajny.

PS- SB Twoje ciastka na pewno pyszne, ale wiesz jak to kobiety-ciągle na diecie;-)))a pierniczek jeden maluni to ma mało kalorii;-)))

Polej
25-01-2009, 16:58
Nikt nie powiększył grupki fanów Krywego, natomiast opuściła ją Lucy (bez słowa wyjaśnienia - taki afront mi uczyniła !).

Widocznie po spożyciu Twego "specyfiku", musiała Ją strasznie boleć głowa :lol:

dorota z krakowa
25-01-2009, 17:32
. Nie zastanawiał bym się gdyby to była Tarnawa i hotelik tam przynajmniej klimat jest a Muczne co prawda fajne jako miejsce ale obłożone towarzystwem w wypasionych furach i różnymi zjazdami firmowymi itp.

Ja także chętnie oddałabym głos na Krywe, gdyby nie fatalny tam dojazd dla zwykłego (nie terenowego) samochodu.
Muczne ...Muczne jest alternatywą - ci w wypasionych furach zainstalują się w Wilczej Jamie, w Domku myśliwskim, albo u p. Gądkowej, a dla reszty przecież pozostaje magiczny hotelik w Tarnawie - do Mucznego 5 km.
A poza tym to jest tak niedaleko, że bez trudu - w razie jakiejś niewygody - można przenieść się do Tarnawy i zaznać wyjątkowych wrażeń; niebo oglądane w negatywie (więcej gwiazd niż czerni), duchy błądzące po korytarzu hoteliku, życzliwi gospodarze, piwo dla spragnionych w kawiarence...
Muczne jest dobrym miejscem. Pod warunkiem, że jest się tam chwilowo.

Krysia
25-01-2009, 17:48
Ale to oznacza, że główne spotkania, wieczory i nasiadówki odbędą się właśnie w tym hotelu

dorota z krakowa
25-01-2009, 17:50
Ale to oznacza, że główne spotkania, wieczory i nasiadówki odbędą się właśnie w tym hotelu

Przykro. To wyjątkowo ponure miejsce.

Krysia
25-01-2009, 17:55
Dorotko to oddaj głos na inny obiekt :razz:
jeszcze masz 4 do wyboru

vm2301
25-01-2009, 18:50
A jak tam standard w Sękowcu? W domkach, nawet tych Lux nie ma jacuzzi...;):lol:

Misieg
25-01-2009, 18:56
Standard jest taki jaki ma być, bieszczadzki, duży domek z kominkiem jest super, takie miejsca bez zbędnych bajerów najbardziej integrują:)

Krysia
25-01-2009, 19:00
A jak tam standard w Sękowcu? W domkach, nawet tych Lux nie ma jacuzzi...;):lol:
ha, ale nawet nie wiesz jakie jacuzzi jest w Sanie :-P
no tylko może nie w maju;-)))))

vm2301
25-01-2009, 19:07
No w Sanie majowego jacuzzi nie zażywałem, ale jabłońską whirlpool bath wspominam mile...pomimo temperatury

Krysia
25-01-2009, 19:09
No ja w maju też nie zaryzykuję tego Sanu, ale w lecie...
żadne jacuzzi się do tego nie umywa

PiotrekF
25-01-2009, 19:50
2. Ja obiecuję pod nasze obrady 10 l dobrej czystej wódki ukraińskiej (20 butelek 0,5 l oryginalnego Nemiroff'a kupionego legalnie w Polsce) - jeśli VIII KIMB (obrady główne dn. 16/17 maja) odbędzie się w Krywem. Jak na razie ta moja oferta odniosła skutek odwrotny do zamierzonego. Nikt nie powiększył grupki fanów Krywego, .....

PS
Proszę o przedstawianie kolejnych propozycji "korupcyjnych".....

Nie wiem , może pomogę a może nie . Do Twych "korupcyjnych" propozycji dodam Wiśniaku litewskiego ... pewną ilość ,jeśli Krywe.... . Przyjmiesz?


Pozdrawiam PF

Piskal
25-01-2009, 21:31
3. Jeśli zwycięży lokalizacja VIII KIMB w Sękowcu, Piskal obiecuje oryginalne pierniczki toruńskie tym osobom, które się do tego przyczyniły głosując na Sękowiec. Niestety nic nie napisał o ilości tychże słodyczy. Nie wiadomo np. czy miał na myśli po 1 szt. czy po 1 kg.


Obiecuję po paczce pierników przywiezionych na własnym grzbiecie. W czakoladzie oczywiście.
A co do standardu SĘKOWCA to rzeczywiśie dla bardziej wymagających jest hotel w Zatwanicy, 20 min drogi. Deklaruję się odprowadzić co bardziej płochliwe panie, jeśli wyrażą takie życzenie.

andrzej627
25-01-2009, 21:59
dla bardziej wymagających jest hotel w Zatwanicy, 20 min drogi.
3km w 20 min? Szybko idziesz.

vm2301
25-01-2009, 22:45
E to lepiej nie odprowadzać.

jak płochliwe, to dolecą tam w 5

bertrand236
25-01-2009, 22:47
I to pod górę jeszcze

Stały Bywalec
26-01-2009, 08:16
Dotychczas głosowało 25 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe
www.krywe.webpark.pl

1) długi
2) Aleksandra
3) Stały Bywalec
4) PiotrekF


II. Muczne
www.muczne.org

1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina
4) iza
5) Wojtek1121
6) andrzej627
7) dorota z krakowa
8. kobieta_bieszczadzka
9) krawc
10) mAAtylda
11) Derty


III. Sękowiec
www.sekowiec.net

1) piskal
2) Misieg
3) Tarnina
4) manio
5) irek
6) orsini


IV. Ustrzyki Górne
www.carynska.pl

1) zbyszekj
2) Hero
3) Recon1


V. Wołosate
www.podtarnica.bieszczady.net.pl

1) Polej



PS
Jak powyżej widać, w naszym głosowaniu wyraźnie prowadzi lokalizacja VIII KIMB w Mucznem. Z każdym nowym głosem zyskuje szanse zwycięstwa już nawet w I turze (jeżleli uzyska powyżej 50% oddanych głosów).
Zastanówmy się więc nad tym.
Muczne - przepiękna miejscowość worka bieszczadzkiego. Jestem nią autentycznie urzeczony, a podczas swoich corocznych wrześniowych pobytów w Bieszczadach odwiedzam ją co najmniej raz. Stanowi też bazę wypadową dla kilku ciekawych pieszych wycieczek, przede wszystkim na Bukowe Berdo (łatwe podejście), chociaż nie tylko tam.
Zaproponowany przez Matyldę ośrodek rekreacyjno - wypoczynkowy (b. hotel) jest, jak na Bieszczady, obiektem luksusowym. Pokoje z łazienkami, restauracja, itd. (szczegóły na stronie www). Zapewnia minimum komfortu nawet osobom mającym spore wymagania w tym zakresie.

A ja się tym osobom wcale nie dziwię, sam zresztą też chcę zawsze mieć łóżeczko z pościelą, własną łazienkę i żeby mi nikt obcy w pomieszczeniu, w którym śpię, nie palił ani nie chrapał. Sam podobno chrapię. Z żarciem już jest inaczej. Nie lubię nigdzie biegać na określoną godzinę, przygotuję je sobie sam lub wejdę do jakiegoś lokaliku gastronomicznego, który mi się trafi po drodze (choćby typu "Piekiełko" w Dwerniku, aktualnie nieczynne).

Ad rem. Wracamy do hotelu w Mucznem. Czy naprawdę chcecie obradować w hotelowej restauracji, nb. całkiem przyzwoitej ? Przecież w sobotni wieczór na pewno nie będziemy tam sami. Czy nam tam pozwolą wydzierać się i obradować w "podgrupach" ? Czy będziemy mogli słuchać gitarowych ballad Mania ? Czy nas stamtąd nie wygonią o północy, jeśli nie będziemy zamawiać coraz to nowych potraw i napitków ? Jesteście gotowi na większe wydatki ? Przecież do restauracji nie wniesiemy nic swojego, ani nalewki z Krakowa, ani piwa z Sopotu, ani flaszki zakupionej w delikatesach w Lutowiskach.
Doświadczenia poprzednich KIMB-ów, a zwłaszcza ostatniego, wykazują, że ich uczestnicy to ludzie raczej oszczędni (eufemizm).

Krywe to faktycznie zbyt wielki "survival" dla co poniektórych. Chociaż problem wódki mielibyście już wtedy z głowy. Ja oraz PiotrekF byśmy go rozwiązali. No dobrze, zostawmy więc (na razie) to Krywe na boku, chociaż do 15 lutego jeszcze się może sporo wydarzyć.

Uważam, że 3 pozostałe lokalizacje zapewnią naszemu KIMB-owi właściwy bieszczadzki klimat, a jednocześnie dadzą możliwość zapewnienia w miarę komfortowych warunków zakwaterowania. Przykładowo: z ośrodka w Sękowcu do hotelu w Zatwarnicy jest tylko jakieś 3 km. Spacer w nocy jest nieprzyjemny (niebezpieczny) ? No to odprowadzimy z Piskalem. Bezpiecznie i do samego łóżeczka. Mamy już w tej mierze pewne doświadczenie. W ub. roku we wrześniu odprowadzaliśmy mojego kolegę, a sami jeszcze potem szliśmy na piwo.

Ustrzyki Grn. i Wołosate też dają możliwości znalezienia lepszego zakwaterowania, nie tylko w "Hotelu Górskim". Podczas dwóch ostatnich KIMB-ów w Ustrzykach Grn. miałem w "agrogospodarstwie" pokoik w łazienką (samodzielną) i nawet z TV. Maluteńki, to prawda, ale znalazł się taki. A kilka identycznych obok stało wolnych.

Chyba że naprawdę wolicie obradować w restauracji hotelowej w Mucznem. Trudno, jeśli taka będzie wola większości, to się do niej z pokorą dostosuję.

Krysia
26-01-2009, 08:56
Chyba że naprawdę wolicie obradować w restauracji hotelowej w Mucznem.


I mam nadzieję, że ci od Krywego 14 lutego w jakieś paskudne hamerykańskie święto przerzucą swe głosy na Sękowiec.


to jest jedyne wyjście SB aby Muczne nie wygrało w pierwszej turze od razu, czyli bez walki :lol:

lucyna
26-01-2009, 09:14
Panie Prezydencie
Nastąpiły zmiany w moim terminarzu. Nie jestem do końca pewna czy będę na KIMB. Poprostu na dwoje babka wróżyła. Wycofałam swój głos, bo wydawało mi się iż niezbyt uczciwie narzucanie Krywego o ile nie jest się pewnym czy będzie się tam imprezować. W zaistniałej sytuacji, gdy zaczynają larum grać łamię się. Jeżeli zaakceptujesz takie pokrętne tłumaczenia to oddaję swój głos ponownie na Krywe.
Co do propozycji korupcyjnych najlepsze bez wątpięnia są dwie: Piotra (teraz to już wiecie dlaczego zmieniłam zdanie-te Jego nalewki to poezja krusząca najbardziej zatwardziałe serca) i Piskala. Czy jako osoba do cna skorumpowana mogę liczyć na oba fanty. Głosowałam na Krywe ale mieszkać będę w Sękowcu. Piskalku czy dostanę orginalny toruński pierniczek? Jeżeli pojawię się na KIMB to w 5, a może nawet więcej osób. Czy można dodać do mojegogłosu +? Moi Koledzy nie mają prawa głosu ale w Krywem pojawią się.

Piskal
26-01-2009, 09:21
Ad rem. Wracamy do hotelu w Mucznem. Czy naprawdę chcecie obradować w hotelowej restauracji, nb. całkiem przyzwoitej ? Przecież w sobotni wieczór na pewno nie będziemy tam sami. Czy nam tam pozwolą wydzierać się i obradować w "podgrupach" ? Czy będziemy mogli słuchać gitarowych ballad Mania ? Czy nas stamtąd nie wygonią o północy, jeśli nie będziemy zamawiać coraz to nowych potraw i napitków ? Jesteście gotowi na większe wydatki ? Przecież do restauracji nie wniesiemy nic swojego, ani nalewki z Krakowa, ani piwa z Sopotu, ani flaszki zakupionej w delikatesach w Lutowiskach.
Doświadczenia poprzednich KIMB-ów, a zwłaszcza ostatniego, wykazują, że ich uczestnicy to ludzie raczej oszczędni (eufemizm).


Poza tym porównajcie ceny noclegów, ja już to zrobiłem.
Orsini ma rację, i trudno w tym wypadku doszukiwać się jakiejś korupcji. O czekoladzie na piernikach wspomniałem już po oddaniu przez nią głosu na SĘKOWIEC.

Piskal
26-01-2009, 09:28
Piskalku czy dostanę orginalny toruński pierniczek?
Z tego co piszesz mogę wnioskować,że gdyby krywe przepadło w I turze, to głos oddasz na Sękowiec?
A zresztę niech tam! Masz u mnie pierniczki, Orsini też,ale reszta musi o nie walczyć, żebyśmy mogli 15 lutego zakrzyknąć za Sienkiewiczem:"SĘKOWIEC WZIĘTY!"

Krysia
26-01-2009, 09:40
Szczerze powiedziawszy to ja pierników nie lubię(więc się nie połasiłam na nie), ale jednego spróbuję - w końcu prawdziwy z Torunia :razz:

Recon
26-01-2009, 10:14
Prezesie, jeśli nas z restauracji hotelowej w Mucznem będą chcieli wywalić o godzinie 24, to jej nie opuścimy. Do policji daleko a jak przyjedzie to przynajmniej KIMB przejdzie do historii.
W tej chwili nie ma co drzeć szat przecież zgtłaszający Muczne wszystko uzgodnił!

lucyna
26-01-2009, 10:19
Z tego co piszesz mogę wnioskować,że gdyby krywe przepadło w I turze, to głos oddasz na Sękowiec?
A zresztę niech tam! Masz u mnie pierniczki, Orsini też,ale reszta musi o nie walczyć, żebyśmy mogli 15 lutego zakrzyknąć za Sienkiewiczem:"SĘKOWIEC WZIĘTY!"
To rozumie się samo przez się. W innym wypadku nie zostanę skorumpowana.

vm2301
26-01-2009, 11:30
Ja zakładam, że skoro tyle ludzi głosuje na Muczne, znając cel naszej tam wizyty, to musi zaś tam być jakieś miejsce, gdzie można nieskrępowanie pobiesiadować, czyż nie?

W ośrodku tym nie byłem wcześniej - na stronie widać zdjęcia czegoś jakby stołówki z kominkiem w suterenie i jakies parasole nad ławki jakby z tyłu budynku.

Jeśli jednakże miałaby to być taka knajpa bez charakteru, to będzie nie fajnie.


Jestem człekiem tolerancyjnym, rozumiem potrzeby tych nawykłych do wygód;), a jednocześnie nie chcę pozbawiać się kontaktu z łonem przez ludzi nie urządzanym...przynajmniej zbytnio.
Nie znoszę tych pseudo-reastauracji, tak praktycznie urządzonych terakotą, linoleum
i sosnowymi meblami, gdzie podają podgrzewane mrożonki.

Myślę, że wygodę z ładna okolicą, bez konieczności dojeżdżania sobie gdzieś tam, by połazić gwarantuje inna lokalizacja.


Póki co;) głosuję na Sękowiec.



Pozdrawiam:)

Krysia
26-01-2009, 11:43
Póki co;) głosuję na Sękowiec.
Pozdrawiam:)
No;-))))

dorota z krakowa
26-01-2009, 18:43
Dorotko to oddaj głos na inny obiekt :razz:
jeszcze masz 4 do wyboru

Głosowałam na Muczne, bo jest blisko Tarnawy, gdzie zamierzam się ewentualnie zatrzymać a i tak planowałam wyjazd do Tarnawy w czasie KIMBU.
Teraz zmieniam zdanie, bo wspominając ponure wnętrza, obsługę hotelową i całą tę aurę zupełnie, widzę, że kompletnie nie pasuje do spotkania Bieszczadników.
W hotelu w Muczem spałam kilka razy. Właściciele zmieniali się z szybkością straszną (jedna z pracujących tam dziewczyn uciekła w Beskid Niski).
Za każdym moim tu pobytem, było okropnie zimno - ciepła woda w wykafelkowanej łazience, ciekła raz dziennie i trzeba było na nią polować.
Restauracja nic się od tego czasu nie zmieniła; okropne, ponure wnętrze, za kotarką kaplica.
Nigdy nie zapomnę obiadu, jaki nieopatrznie kiedyś tam - już za nowego właściciela - zjadłam; był to "kotlet po bieszczadzku". Prezentowało się to danie tak:
kotlet schabowy, na nim plaster ananasa, a to wszystko polane roztopionym serem żółtym najgorszego gatunku. Horror. Nie do zjedzenia.
W zeszłym roku, mając nikłą nadzieję na zmianę szefa kuchni - udałam się tam znowu. Sala jadalna była kompletnie pusta, a panienka kelnerka oznajmiła, że jest rezrwacja. Można ewentualnie szybko zjeść żurek -
z jajkiem.
Niestety w tym hotelu nic nie zmieniło się od 15 lat (piętnastu lat).
Czytając posty innych Bieszczadników, dochodzę do wniosku, że jednak najlepszym miejscem na KIMB - jest SĘKOWIEC.
Wiele razy byłam w Sękowcu, ale nigdy w legendarnych domkach - to jest dla mnie chyba okazja.
Czy można wycofać swoją propozycję?
Zmienić ją?

mAAtylda
26-01-2009, 18:44
ciepła woda w wykafelkowanej łazience, ciekła raz dziennie i trzeba było na nią polować.


To tak jak w Sękowcu!

PiotrekF
26-01-2009, 18:55
Jeśli wolno ... chcę pewną 'rzecz" sprostować . Ja nie oddałem glosu na Krywe , jedynie chciałem wzmocnić "ofertę korupcyją" (czuły na apel Stałego Bywalca). Oczywiście jeśli krywe .... oferta zawsze aktualna choć ja na KIMB się nie wybieram . Proszę tego nie "czytać" jako afront, bardzo proszę :wink:
Widocznie poprzednio niezbyt jasno to wyraziłem.

Pozdrawiam PF

Stały Bywalec
26-01-2009, 19:35
Już uwzględniłem, Doroto, przeniesienie Twojego głosu na Sękowiec. A zresztą możesz go jeszcze nie raz zmienić, aż do dn. 15 lutego do godz. 20:00.
Bawimy się bowiem w tzw. głosowanie bezstresowe, tj. jawne, rozłożone w czasie i poprzez dyskusję. Przed chwilą przyszedł mi do głowy ów termin "głosowanie bezstresowe". Ale skoro jest wychowanie dzieci bezstresowe, to i chyba głosowanie również może być takie.

Żarty na bok. Głosując, zapominamy o jednej dość istotnej okoliczności. W jakich warunkach spędzimy te kilka "najważniejszych godzin w roku", przeznaczonych na nasze spotkanie - nazwijmy je plenarnym. Te tzw. obrady główne KIMB - wieczór 16 maja i noc 16/17 maja.
Myślimy o urokach samej miejscowości, o warunkach zakwaterowania. I bardzo dobrze, bo tak też trzeba. Ale to przecież nie wszystko, to dopiero wręcz początek.
Jak nam spotkanie plenarne nie wyjdzie, to będziemy VIII KIMB wspominać ze złością, chociażby nawet miejscowość była urocza, zakwaterowanie na miarę oczekiwań, a i pogoda piękna.

Proszę więc o zastanowienie się, czy restauracja hotelowa w Mucznem jest w tym kontekście rozwiązaniem trafnym.

Na zakończenie nieco złośliwości, ale nie adresowanej indywidualnie, tylko tak trochę "ogólnie" ukierunkowanej.
Na dwóch ostatnich KIMB-ach byłem prawie aż do samego końca - gdy wychodziłem, było już dobrze po godz. 2:00 w nocy. Jakoś nie zauważyłem, aby niektórzy zwolennicy Mucznego (z obecnej listy głosujących) długo wtedy przebywali z nami. Wręcz przeciwnie, zmywali się już ok. godz. 22:00, tłumacząc "bo to jestem zmęczony", "bo jutro czeka mnie jazda samochodem", itp. Albo w ogóle wychodzili "po angielsku".
I teraz też może dojść do sytuacji, że po godz. 22-giej już wśród nas zwolenników Mucznego jakoś będzie mało. Za to zostaniemy w knajpie hotelowej (jeżeli zwycięży lokalizacja w Mucznem), gdzie nie wadomo, czy np. Manio będzie mógł grać i śpiewać, a my Mu w tym "pomagać". Będziemy za to zamawiać coraz droższą i coraz gorszą wódkę, a ok. północy nas stamtąd mniej lub bardziej delikatnie wyproszą.

Matyldo - jesli nie mam racji, to napisz tak. Rozwiej te moje obawy. Puść wodze wyobraźni i powiedz nam, w jakich warunkach - Twoim zdaniem - przebiegałoby nasze plenarne zpotkanie w Mucznem.
A przedtem koniecznie sprawdź, czy w tamt. restauracji hotelowej nie są przypadkiem wymagane po godz. 20:00 stroje wieczorowe.

Polej
26-01-2009, 19:39
Teraz zmieniam zdanie

Przed oddaniem głosu trzeba się trochę zastanowić. Jak jeszcze kilka osób zrewiduje swe głosy, to SB nie połapie się zupełnie kto na co głosował i zrobi się totalny chaos. :)

Stały Bywalec
26-01-2009, 19:54
Przed oddaniem głosu trzeba się trochę zastanowić. Jak jeszcze kilka osób zrewiduje swe głosy, to SB nie połapie się zupełnie kto na co głosował i zrobi się totalny chaos. :)
Bez obawy - śledzę to na bieżąco i - jak już zapewne zauważyłeś, wydaję codzienne poranne komunikaty.
A równolegle kontroluje mnie Andrzej627 (i to gdzieś w odległej Francji), prowadząc ewidencję naszych głosów przy pomocy programu Excel.
I jestem prawie pewien, że na Nim (tj. Andrzeju) lista osób nadzorujących się nie kończy.

Krysia
26-01-2009, 19:58
Czy można wycofać swoją propozycję?
Zmienić ją?
TAK;-)
i jeszcze prawdziwego piernika dostaniesz z Torunia:-P

Basia Z.
26-01-2009, 20:04
Raz kozie śmierć - głosuję na Sękowiec (żadna korupcja nie ma na to wpływu, jestem odporna na korupcję).

B.

irek
26-01-2009, 20:10
Matyldo - jesli nie mam racji, to napisz tak. Rozwiej te moje obawy. Puść wodze wyobraźni i powiedz nam, jak - Twoim zdaniem - przebiegałoby nasze plenarne zpotkanie w Mucznem.
A przedtem koniecznie sprawdź, czy w tamt. restauracji hotelowej nie są przypadkiem wymagane po godz. 20:00 stroje wieczorowe.

No właśnie osoba zgłaszająca miejsce i obiekt pewnie poczyniła jakieś wstępne ustalenia z właścicielem więc warto by było powiedzieć nam na co możemy tam liczyć bo obawiam się, że obawy SB mogą być zasadne. To w końcu hotel i będą tam pewnie jacyś goście więc nie ma co liczyć, że zawładniemy restauracją. Być może jest tam jakaś altana na zewnątrz do biesiadowania ale czy nasza zabawa nie zostanie rozpędzona po 22. Po doświadczeniach z ostatnich KIMBów właściciel zdaje sobie sprawę, że pewnie tylko kilka osób zakwateruje się w hotelu? Ja osobiście wybrał bym Carpathie albo Wilczą Jame. Może liczy że zarobi na restauracji i będziemy masowo nabywać u niego potrawy i alkohol? tu też może się przeliczyć ;)

bertrand236
26-01-2009, 20:38
...
Na zakończenie nieco złośliwości, ale nie adresowanej indywidualnie, tylko tak trochę "ogólnie" ukierunkowanej.
Na dwóch ostatnich KIMB-ach byłem prawie aż do samego końca - gdy wychodziłem, było już dobrze po godz. 2:00 w nocy. Jakoś nie zauważyłem, aby niektórzy zwolennicy Mucznego (z obecnej listy głosujących) długo wtedy przebywali z nami. Wręcz przeciwnie, zmywali się już ok. godz. 22:00, tłumacząc "bo to jestem zmęczony", "bo jutro czeka mnie jazda samochodem", itp. Albo w ogóle wychodzili "po angielsku".
..

Zaraz tam złośliwości. Wcale się nie obrażam. Wywołałeś do tablicy, to się przyznaję. Tak było. Nie każdy może balować do woli. Jak trza siadać na drugi dzień za kółko, to trza wcześnie od kielicha wstać. Ale byłem tym co się pożegnał i napewno po angielsku nie wychodziłem. Pewnie będzie tak i w tym roku, no chyba żebym z Krywego musiał sam drałowac w nocy. Co to, to nie.
Pozdrawiam wszystkich zdecydowanych i "choragiewki" też pozdrawiam;)

vm2301
26-01-2009, 21:41
Moje doświadczenie biesiadnicze mówi mi jasno jedno:

1) Lepiej wypada grillowania raczej przy takiej okazji niż kotlety po bieszczadzku, czy inne schabowe w restauracji, sztywność sosnowych krzeseł i siedzenie przy 10 metrowym stole

2) Spotkania najfajniejsze są wokół ogniska, gdzie można podrzeć japy udając śpiewanie, bez krępacji śmiać się i płakać, rozmawiać, róbta co chceta

3) Bardzo krępujące jest to, gdy ktoś z sąsiedztwa przychodzi uciszać i komentować jakie to chamstwo zjechało.

...zaczynam mieć wrażenie jakby te tzw Obrady KIMB-u schodziły na dalszy plan...zaraz po dobrym noclegu, bliskości zaplanowanych tras na kolejne dni, wygodzie itp .... a wydawało mi się, że to jest gwóźdź programu...

Pozdrawiam;)

Krysia
26-01-2009, 21:49
Przez opis tego kotleta to ja dziś nie zjem kolacji :lol:

Stały Bywalec
27-01-2009, 07:23
Dotychczas głosowało 27 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe
www.krywe.webpark.pl

1) długi
2) Aleksandra
3) Stały Bywalec
4) lucyna


II. Muczne
www.muczne.org

1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina
4) iza
5) Wojtek1121
6) andrzej627
7) kobieta_bieszczadzka
8. krawc
9) mAAtylda
10) Derty


III. Sękowiec
www.sekowiec.net

1) piskal
2) Misieg
3) Tarnina
4) manio
5) irek
6) orsini
7) vm2301
8. dorota z krakowa
9) Basia Z.


IV. Ustrzyki Górne
www.carynska.pl

1) zbyszekj
2) Hero
3) Recon1


V. Wołosate
www.podtarnica.bieszczady.net.pl

1) Polej



PS
PiotrekF - zgodnie z regulaminem Twój głos anulowałem. Początkowo bowiem źle Cię zrozumiałem i uznałem, że głosujesz na Krywe. Potem jednak napisałeś wprost, że na VIII KIMB nie przyjedziesz.
To niby jak - w przypadku zwycięstwa Krywego - dostarczyłbyś tam (cyt.) "wiśniak litewski, w pewnej ilości" ? Pocztexem ?
A poza tym, co oznacza owo sformułowanie "w pewnej ilości" ? 100 g dla Lucy na spróbowanie ? 1 flaszka na kilkadziesiąt osób ?
Uprawiasz, Brachu, tzw. austriackie gadanie.

Gosiczek L-wo
27-01-2009, 08:43
A czy ja jako dopiero zarejestrowana a jak wielu forumowiczów wie od wielu wielu lat uczestniczę w różnego rodzaju spotkaniach bieszczadzkich,i cóż ja mam nie mam prawa głosu bo brak liczby postów daty rejestracji itd.
Jak przyjadę na KIMB to osobiście porozmawiam z Szanownym Prezydentem

Piskal
27-01-2009, 09:19
A czy ja jako dopiero zarejestrowana a jak wielu forumowiczów wie od wielu wielu lat uczestniczę w różnego rodzaju spotkaniach bieszczadzkich,i cóż ja mam nie mam prawa głosu bo brak liczby postów daty rejestracji itd.
Jak przyjadę na KIMB to osobiście porozmawiam z Szanownym Prezydentem
Tak jest! Porozmawiaj.Wszystko mu wygarnij. Niech sobie nie myśli!;)

Gosiczek L-wo
27-01-2009, 13:10
Gdy patrze na listę rozterka mnie ogarnia,bo wszędzie są znajomi czy to Mucznem,czy tez w Sękowcu cóż gdybym miała prawo głosu to Sękowiec.
A to z kilku przyczyn,pierwsza to już mamy z Tarniną skuteczną metodę pozbywania się natrętnych adoratorów ,druga togdzieś po kiIMBie trzeba dojść do siebie i tu tylko Iras może pomóc bo ciupać drewko też trzeba umieć

Marcowy
27-01-2009, 13:20
Ja osobiście wybrał bym Carpathie albo Wilczą Jame.

Niestety, Carpathia w KIMB-owy weekend jest w całości zajęta przez grupę zorganizowaną. A za Wilczą Jamą nie przepadam, więc nie dzwoniłem ;)



Jakoś nie zauważyłem, aby niektórzy zwolennicy Mucznego (z obecnej listy głosujących) długo wtedy przebywali z nami. Wręcz przeciwnie, zmywali się już ok. godz. 22:00, tłumacząc "bo to jestem zmęczony", "bo jutro czeka mnie jazda samochodem", itp. Albo w ogóle wychodzili "po angielsku".



Wywołałeś do tablicy, to się przyznaję. Tak było.

Przysiągłbym, że to alibi było do mnie :lol: Masz rację, Bertrandzie, trzeba się uderzyć w pierś! To prawda, nie odtrąbiłem urbi et orbi swego wyjścia z KIMB-u 2008. Jak wychodziłem sikać, to też nikomu słówka na ten temat nie pisnąłem. Świnia ze mnie, nie bieszczadnik...

Ale jest na to rada: KIMB-owicz oddający głos na konkretną lokalizację powinien jednocześnie zobowiązać się, że - zmęczony czy rześki, trzeźwy czy pijany - wytrwa na KIMB-owym placu boju:
- do godziny 6 rano, jeśli impreza odbywa się w preferowanym przezeń ośrodku lub
- tylko do godziny 2, jeśli wygra nielubiany ośrodek.
:-D

Stały Bywalec
27-01-2009, 13:21
(..)Jak przyjadę na KIMB to osobiście porozmawiam z Szanownym Prezydentem
Nawet się domyślam przyczyny Twoich pretensji.
Otóż pewnie Tata - skuszony propozycją moją i PiotrkaF - rwie się, aby zagłosować na lokalizację VIII KIMB w Krywem, a Ty i Mama jesteście przeciw. I tylko dlatego zabrałyście Mu laptop.
Zgadłem ?

vm2301
27-01-2009, 15:41
- do godziny 6 rano, jeśli impreza odbywa się w preferowanym przezeń ośrodku lub
- tylko do godziny 2, jeśli wygra nielubiany ośrodek.

Dlaczego Prezydent dekretu jeszcze nie wydał, przecież ma niemal nieograniczona władzę;0

Gosiczek L-wo
27-01-2009, 15:45
Aja mimo wszystko głosuję no właśnie?.......sękowiec

andrzej627
27-01-2009, 16:18
Przypominam:

COŚ W RODZAJU REGULAMINU WYBORCZEGO:

1. Aby głos był ważny, post powinna zamieścić osoba, która:
a) stała się członkiem Naszego Forum najpóźniej do końca 2008 r.,
b) w chwili zakończenia głosowania będzie miała minimum 50 postów na Forum,
c) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma ochotę, wolę oraz realne możliwości przyjazdu na VIII KIMB i tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić.

Gosiu, nie spełniasz punktu 1a.

irek
27-01-2009, 16:24
Tu chyba można zrobić wyjątek Gosia uczestniczyła w kimbach nie jest nowa. Pewnie nie zakładała konta bo takowe ma Wojtek więc sumując ich razem (bo przeważnie razem zawsze uczestniczą w spotkaniach) spełnia wszystkie warunki ;) Podeszła uczciwie do sprawy, mogła oddać głos z konta taty np.

bertrand236
27-01-2009, 16:36
Tu chyba można zrobić wyjątek Gosia uczestniczyła w kimbach nie jest nowa. Pewnie nie zakładała konta bo takowe ma Wojtek więc sumując ich razem (bo przeważnie razem zawsze uczestniczą w spotkaniach) spełnia wszystkie warunki ;) Podeszła uczciwie do sprawy, mogła oddać głos z konta taty np.


Popieram, mimo głosu oddanego na Sękowiec :?

Stały Bywalec
27-01-2009, 17:25
Aja mimo wszystko głosuję no właśnie?.......sękowiec
Rzeczywiście nie spełniasz wymogów formalnych.
Ale jeśli nam tu publicznie oświadczysz, że Twój Tata (zalogowany jako "wojtek legionowo", ponad 300 postów) upoważnił Cię do głosowania w Jego imieniu na lokalizację VIII KIMB w Sękowcu, to wtedy głos uznam.

Ale już potem Ojciec nie będzie mógł odrębnie zagłosować !

I oczywiście obecność na KIMB obowiązkowa (najlepiej całą familią).

Tarnina
27-01-2009, 18:25
Ja również popieram, Gosia uczestniczy w spotkaniach od dawna i uważam,że powinna być dopuszczona do głosowania.

Derty
27-01-2009, 20:26
Hej:)
Zmieniam zdanie - jeśli to dopuszczalne. Wciąż się waham i sądzę, że jednak musi być Sękowiec. SB - wiem, że wychodzę na człeka chwiejnego ale...takie uwarunkowania;P Jeśli możesz, to zmień mój głos i dziękuję. To jest mój ostateczny wygłos i koniec kropka.
Pozdrawiam Bieszczadolubów
Derty

irek
27-01-2009, 20:35
Hej:)
Zmieniam zdanie - jeśli to dopuszczalne. Wciąż się waham i sądzę, że jednak musi być Sękowiec. SB - wiem, że wychodzę na człeka chwiejnego ale...takie uwarunkowania;P Jeśli możesz, to zmień mój głos i dziękuję. To jest mój ostateczny wygłos i koniec kropka.
Pozdrawiam Bieszczadolubów
Derty

No właśnie tak się zastanawiałem jak by twój namiocik wyglądał na parkingu przed hotelem :mrgreen:

Krysia
27-01-2009, 20:40
Hmmmm Derty ciekawe dlaczego tak głosujesz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
"...Maciek ja tylko żartowałem...":mrgreen::mrgreen::mrgreen:
a żeby Ci to udowodnić to: Sb wycofuję swój głos w ogóle.

iza
27-01-2009, 23:52
Hej:)
Zmieniam zdanie - jeśli to dopuszczalne. ...

to ja też - prosze mnie dopisac do Ustrzyk , za długo już w tym Mucznym siedzę .

Pozdrowienia dla S.B ;)

andrzej627
28-01-2009, 00:07
to ja też - prosze mnie dopisac do Ustrzyk , za długo już w tym Mucznym siedzę .

Ja już nic z tego nie rozumiem. Chyba w końcu wszyscy wylądujemy w Sękowcu.

Recon
28-01-2009, 00:40
Ja podtrzymuję Ustrzyki Górne i nawet się nie chwieję. Muczne uważam za moje drażniątko, ale UG to najlepsze miejsce, według mnie, dla pogodzenia różnych racji.
Teraz tak pomyślałem, że nikt jakoś nie zgłosił Cisnej a tam przecież Forumowy lokal.

iza
28-01-2009, 00:41
Drogi Andrzeju wcale się Tobie nie dziwie ze nie rozumiesz bo to manewr taktyczny jest .Proszę się nie przejmować bo w planie mam jeszcze co najmniej ze dwa razy zdanie zmienić .
Andrzeju trzymajmy się jednego zawiązana koalicja musi wygrać .
Nie trać wiary

mAAtylda
28-01-2009, 00:46
Andrzeju musisz być dzielny, razem osiągniemy wiele. Wierz Andrzeju bo wiara góry przenosi ( może nawet Bieszczady).

andrzej627
28-01-2009, 00:53
Ja już parę dni temu na wszelki wypadek zmierzyłem odległość z Zatwarnicy do Sękowca.

Stały Bywalec
28-01-2009, 07:37
Dotychczas głosowało 26 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe
www.krywe.webpark.pl

1) długi
2) Aleksandra
3) Stały Bywalec
4) lucyna


II. Muczne
www.muczne.org

1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina
4) Wojtek1121
5) andrzej627
6) kobieta_bieszczadzka
7) krawc
8. mAAtylda


III. Sękowiec
www.sekowiec.net

1) piskal
2) Misieg
3) Tarnina
4) manio
5) irek
6) vm2301
7) dorota z krakowa
8. Basia Z.
9) Derty


IV. Ustrzyki Górne
www.carynska.pl

1) zbyszekj
2) Hero
3) Recon1
4) iza


V. Wołosate
www.podtarnica.bieszczady.net.pl

1) Polej



PS
Niepotrzebnie niektórzy z Państwa mają skrupuły zmieniając swój głos. Realizujemy przecież nowatorski system wyborów: głosowanie jawne, rozłożone w czasie i poprzez dyskusję. I tak aż do dn. 15 lutego godz. 20:00. Sposób ten zdaje egzamin tylko w naszych "kameralnych" warunkach. Gdyby go przenieść na forum np. naszego parlamentu, powstałoby chyba totalne bezhołowie.

Gosiczek L-wo
28-01-2009, 17:38
Szanowny Panie Prezydencie mam zgodę Taty na udział w głosowaniu ,
Więc mój głos jest .....Sękowiec.
Więc bardzo proszę zaliczyć ten głos jako ważny.
Pozdrawiam

Stały Bywalec
28-01-2009, 19:05
Szanowny Panie Prezydencie mam zgodę Taty na udział w głosowaniu ,
Więc mój głos jest .....Sękowiec.
Więc bardzo proszę zaliczyć ten głos jako ważny.
Pozdrawiam
Dobrze, uwzględnię.
Ale gdyby Tata (zalogowany na forum jako "wojtek legionowo", ponad 300 postów) wykradł Wam (Mamie i Tobie) laptop i sam osobiście zagłosował (czego nb. Mu życzę), to wtedy Twój głos unieważnię.

POZDROWIENIA I OZDROWIENIA DLA OJCA !!!

PiotrekF
28-01-2009, 19:35
PS....
Uprawiasz, Brachu, tzw. austriackie gadanie.

:lol: Tu (z kąd pochodzę)kiedyś był austriacki zabor ,wiec dlatego tak Ci się "skojarzyło".
Niech tylko Krywe ..... . Obiecałem!

Pozdrawiam PF

Stały Bywalec
29-01-2009, 08:01
Komunikatu o stanie głosowania dziś nie będzie. Za mało postów napisaliście i dwa komunikaty (wczorajszy i dzisiejszy) pojawiłyby się zbyt blisko siebie..
Proszę więc sobie po prostu tę wczorajszą informację aktualizować o 1 głos oddany na Sękowiec.

Przedstawiam natomiast poniżej aktualny komunikat "sponsorsko-korupcyjny" (wg kolejności zgłoszeń).

1. Orsini wystawiła swój głos na aukcję. Początkowo dała się skusić Piskalowi i głosowała na Sękowiec. Następnie jednak widocznie uznała , iż 1 paczka pierników toruńskich to za mało i swój głos wycofała. Tak więc nadal Jej oferta pozostaje chyba aktualna.

2. Ja obiecuję pod nasze obrady 10 l dobrej czystej wódki ukraińskiej (20 butelek 0,5 l oryginalnego Nemiroff'a kupionego legalnie w Polsce) - jeśli VIII KIMB (obrady główne dn. 16/17 maja) odbędzie się w Krywem. Dodatkowo PiotrekF obiecuje w tej sytuacji bliżej nie określoną ilość wiśniaku litewskiego, którego smakowe walory potwierdziła Lucy. Wielka szkoda tylko, iż PiotrekF osobiście nie wybiera się na KIMB, pomimo że - jako mieszkaniec b. Galicji - nie miałby tam daleko.

3. Jeśli zwycięży lokalizacja VIII KIMB w Sękowcu, Piskal obiecuje oryginalne pierniczki toruńskie tym osobom, które się do tego przyczyniły głosując na Sękowiec. Po 1 paczce na buzię głosująca na Sękowiec plus 1 paczka dla wybierającej inną opcję Lucy (tak z czystej sympatii).

4. Analogicznie Recon1 obiecuje wręczyć każdemu głosującemu na Ustrzyki Grn. książkę Pawła Kusala pt. "Zapomniane Bieszczady" (jeśli tylko Ustrzyki Grn. wygrają w rankingu propozycji lokalizacji VIII KIMB). Osobiście radziłbym się nad tą propozycją zastanowić - zwłaszcza osobom, które już zbyt długo siedzą w Mucznem (pozwolisz Izo, że posłużyłem się Twoim dowcipnym sformułowaniem).

PS
Proszę o przedstawianie kolejnych propozycji "korupcyjnych". Uspokajam, że jak dotąd to ani CBA się mną nie zainteresowało, ani nawet szary dzielnicowy do mnie nie zapukał. Póki co, odpowiednie służby antykorupcyjne zrobiły najazd na Sopot, dość odległy od Warszawy.

Piskal
29-01-2009, 09:07
3. Jeśli zwycięży lokalizacja VIII KIMB w Sękowcu, Piskal obiecuje oryginalne pierniczki toruńskie tym osobom, które się do tego przyczyniły głosując na Sękowiec. Po 1 paczce na buzię głosująca na Sękowiec plus 1 paczka dla wybierającej inną opcję Lucy (tak z czystej sympatii).


Lucy i Orsini.Słowo się rzeko kobyłka w SĘKOWCU.

Krysia
29-01-2009, 09:20
he he he ale mnie tylko 1 osoba może przekupić, a puki co Sękowiec zagrożony chyba nie jest?przynajmniej nie wygląda na to

lucyna
29-01-2009, 10:24
Masz szczęście Panie prezydencie, że Cię lubię. Nie tylko nie doniosę do CBŚ ale nawet aktywnie włączę się w aferę korupcyjną. Dla głosujących na Krywe "załatwię" nie byle jakie mapy i przewodniki. To będą wydawnictwa z projektów niemożliwe do zakupienia na otwarym rynku. Oferta nie dotyczy Orsini.

Krysia
29-01-2009, 10:28
Oferta nie dotyczy Orsini.
:lol::lol::lol::lol::lol:
Ja głosowałam na Sękowiec i nie widze powodu aby ten głos zmieniać, poprostu go wycofałam i jak na razie podtrzymuję tę decyzję;-)

vm2301
29-01-2009, 11:36
Oj Lucy zaczyna przebijać, wódki morze w życiu wypiłem, pierników nie jem, bo mnie zona na dietę wysłała, Krywe od Sękowca rzut kamieniem....hmmm pomyślę;)


Lucyno,

Co to konkretnie za makulaturę będziesz rozdawać, coś fajnego naprawdę, czy jakieś badziewiaste broszury? Te mapy to czego i w jakiej skali?

Pozdrawiam:)

lucyna
29-01-2009, 11:56
Tego to jeszcze nie wiem. Nie wiem co uda mi się wżebrać od koordynatorów.
Masz w zęby.:))) Kiedy to ja rozdawałam bzdety. Za dwa tygodnie dostaniesz mapę Ruthenusa "Kotlina Uherczańska i okolice" skala 1;25000.

vm2301
29-01-2009, 12:08
Masz w zęby.:))) Kiedy to ja rozdawałam bzdety. Za dwa tygodnie dostaniesz mapę Ruthenusa "Kotlina Uherczańska i okolice" skala 1;25000.


O już rękoczynami grozi...hehe

A skąd ja mogę wiedzieć, czy rozdajesz bzdety, czy nie. Nigdy nic mnie osobiście nie podarowałaś

Za Kotlinę z góry dziękuje:), nareszcie, opowiada po całym internecie jakie to prezenty rozdaje, a wrzuci raz na 3 lata jakąś mapiną i zadowolona...:lol:;)



No to wolną chwilą popatrzę na mapę jakąś awaryjną drogę odwrotu trza by wymyślić...ale póki co jestem tylko i wyłącznie potencjalnym zwolennikiem Krywego.


Z drugiej strony muszę się przyznać, że byłem i jestem za lokalizacja gdzieś w dolinie Sanu, a między Krywem,a Sękowcem wybór polegał niemal na rzucie monetą;)


Jak mapy będą fajne, wódka schłodzona, a do pierników toruńskich dołączony będzie autograf Ojca Dyrektora, to zmieniam głos jeszcze dziś;)


Pozdrawiam:)

lucyna
29-01-2009, 12:15
Wrr co za Cholernik. No dobra dorzucę: "Podkarpacki smak dziejów infromator turystyczny" i "Ścieżka dendrologiczno-edukacyjna Drzewa parku podworskiego w Jureczkowej".

vm2301
29-01-2009, 12:19
No, gadasz czasem jak człowiek:lol::lol::lol:;)

mAAtylda
29-01-2009, 18:36
Nudno się zrobiło w kwestii głosowania, więc zmieniam głos na USTRZYKI GÓRNE!

vm2301
29-01-2009, 18:44
A ja na Bystre!!!!!





No dobra, żartowałem;)

mAAtylda
29-01-2009, 18:51
A ja nie, proszę uwzględni mój głos.

andrzej627
29-01-2009, 19:36
Nudno się zrobiło w kwestii głosowania, więc zmieniam głos na USTRZYKI GÓRNE!
Iza i mAAtylda wywołały trochę zamieszania. Iza zgłosiła Ustrzyki, a zagłosowała na Muczne. MAAtylda zgłosiła Muczne i trzymała się tej lokalizacji.

Iza zmieniła głos na Ustrzyki, ale ma zamiar jeszcze zmienić zdanie. Iza, dobrze byłoby jednak trzymać się zgłoszonej przez siebie kandydatury. Zostań już przy Ustrzykach.

Wobec wycofania przez mAAtyldę poparcia dla Mucznego nie pozostaje mi nic innego, tylko z powrotem zagłosować na Ustrzyki. Ta lokalizacja jest już sprawdzona, a eksperymentowanie w Mucznem mogłoby się nie udać.

Stały Bywalcze, proszę o ponowne wpisanie mojego głosu na Ustrzyki.

Krysia
29-01-2009, 19:53
Aaaaa takie buty???
ok w takim razie:
USTRZYKI GÓRNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

andrzej627
29-01-2009, 19:57
Aaaaa takie buty???
ok w takim razie:
USTRZYKI GÓRNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:
Czy należy to interpretować jako Twój głos za Ustrzykami?

Piotr
29-01-2009, 20:02
Wobec intensywnych zmian głosów i narobienia zamieszania przez Izę i Maatyldę oraz ewentualnej zmiany majowego harmonogramu, również zagłosuję na jedną z lokalizacji. Ponieważ w/w zmienią głos jeszcze co najmiej 2 razy (myślę że z 5) a inni również ochoczo zmieniali (i będą zmieniać) za przyzwoleniem SB, również zmienię głos jeszcze z 24 razy (na dobę), zastanawiam się w sumie nad odpaleniem skryptu, który mi będzie wysyłał posta z automatu, co godzinę z innym głosem, żeby się nadto nie przemęczać i nie stracić podczas nieobecności. Tylko z szacunku dla Szanownego prezydenta, skrypt nie będzie zmieniał głosu co 30 sekund ;) Ostatecznie może jednak zrezygnuje z tego pomysłu i na razie głosuje ręcznie na Ustrzyki. Byłbym wdzięczny, gdyby mnie ktoś powiadomił jak już SB podsumuje, żebym wiedział kiedy kolejnego posta wysłać. Gdyby mnie czasem nie było to proszę SB o zmianę na Muczne, natomiast gdyby mnie dłużej nie było to kolejnym razem głosuję na Krywe. Ponieważ w między czasie inni tez zmienią głosy i sypnie się plan, więc ponownie głosuje na Ustrzyki, ale już po podliczeniu zmieniam na Sękowiec - sorry SB za rozpiskę, ale po co mam sam tego pilnować skoro są miłośnicy podliczania. No, myślę że do soboty to wystarczy, gdyby jednak było mało to kolejno poproszę na Sękowiec i Krywe, potem znowu na Sękowiec, choć dziś głosowałem na Ustrzyki, ale zamierzałem zmienić na Muczne, żeby za długo nie siedzieć w Wołosatem, czyli ostatecznie głosuje na Krywe, co z uwzględnieniem zmian da że chyba głosuje na Sękowiec jednak, ale nie jestem pewien, więc zostanę chyba przy Krywem zmieniając go na pierwszą myśl z uwzględniem trzeciej i czwartej. Tak, to jest mój ostateczny głos (dziś wieczorem) - SB proszę o podliczenie wyników.

Krysia
29-01-2009, 20:08
Piotrze jesteś złośliwy? :lol::lol::lol:
Andrzejku TAK, głosuję na UG!!!Ja się tam czuję jak w domu, kiedyś nawet wracając w aucie jak podjechaliśmy powiedziałam po długiej drodze-uff nareszcie w domu, i dopiero po chwili zaraz zaraz w jakim domu, ja mam dom 700km dalej :-P

vm2301
29-01-2009, 20:08
:lol:

Tarnina
29-01-2009, 20:15
Jeśli mogę coś dodać, nie zachowujcie się jak dzieci. Ludzie ! Co Wy robicie?! A może KIMB wcale się nie odbędzie??? Albo jeszcze jedna opcja, będzie kilka KIMB-ów, każdy w podanej lokalizacji? Zastanówcie się, może akurat byłoby to dobre, bo w ostatniej chwili jak będę np. w Mucznym i mi się nie spodoba , to sobie do UG skoczę, albo do Krywego. Ehhhhh.....

andrzej627
29-01-2009, 20:43
Tarnina, w zeszłym roku byliśmy najpierw w Bystrem, które nie miało szczęścia w losowaniu. Stamtąd pojechaliśmy do Ustrzyk, gdzie odbył się KIMB.

Myślę, że zamieszanie w tym wątku może spowodować wzrost zainteresowania tymi ośrodkami, które były zgłoszone, a nie wygrały. Jeżeli będziemy przejeżdżać przez Muczne, to na pewno zrobimy wizję lokalną w hotelu. Gdybyśmy mieli w tym roku przyjechać na dłużej, to może zaczęlibyśmy nasz pobyt w Bieszczadach od Mucznego albo Zatwarnicy.

Przyjedziemy na KIMB gdziekolwiek będzie.

Krysia
29-01-2009, 20:45
Przynajmniej coś się dzieje i jest ruch na forum :lol:, a nie jak w topicu Marcowego o Powsimordach :-P cisza...

Polej
29-01-2009, 21:30
a nie jak w topicu Marcowego o Powsimordach :-P cisza...
Głosowanie jest tajne i wszyscy w napięciu oczekują jego wyników ;)

Stały Bywalec
29-01-2009, 21:55
Wobec intensywnych zmian głosów i narobienia zamieszania przez Izę i Maatyldę oraz ewentualnej zmiany majowego harmonogramu, również zagłosuję na jedną z lokalizacji. Ponieważ w/w zmienią głos jeszcze co najmiej 2 razy (myślę że z 5) a inni również ochoczo zmieniali (i będą zmieniać) za przyzwoleniem SB, również zmienię głos jeszcze z 24 razy (na dobę), zastanawiam się w sumie nad odpaleniem skryptu, który mi będzie wysyłał posta z automatu, co godzinę z innym głosem, żeby się nadto nie przemęczać i nie stracić podczas nieobecności. Tylko z szacunku dla Szanownego prezydenta, skrypt nie będzie zmieniał głosu co 30 sekund ;) Ostatecznie może jednak zrezygnuje z tego pomysłu i na razie głosuje ręcznie na Ustrzyki. Byłbym wdzięczny, gdyby mnie ktoś powiadomił jak już SB podsumuje, żebym wiedział kiedy kolejnego posta wysłać. Gdyby mnie czasem nie było to proszę SB o zmianę na Muczne, natomiast gdyby mnie dłużej nie było to kolejnym razem głosuję na Krywe. Ponieważ w między czasie inni tez zmienią głosy i sypnie się plan, więc ponownie głosuje na Ustrzyki, ale już po podliczeniu zmieniam na Sękowiec - sorry SB za rozpiskę, ale po co mam sam tego pilnować skoro są miłośnicy podliczania. No, myślę że do soboty to wystarczy, gdyby jednak było mało to kolejno poproszę na Sękowiec i Krywe, potem znowu na Sękowiec, choć dziś głosowałem na Ustrzyki, ale zamierzałem zmienić na Muczne, żeby za długo nie siedzieć w Wołosatem, czyli ostatecznie głosuje na Krywe, co z uwzględnieniem zmian da że chyba głosuje na Sękowiec jednak, ale nie jestem pewien, więc zostanę chyba przy Krywem zmieniając go na pierwszą myśl z uwzględniem trzeciej i czwartej. Tak, to jest mój ostateczny głos (dziś wieczorem) - SB proszę o podliczenie wyników.

I to jest, proszę ja Was, prawdziwie obywatelska postawa.
Zgodnie z duchem Twojego powyższego postu, no bo nie przecież z jego literą, zaliczam Twój głos jako oddany na ... Skorodne.

PS
A tak naprawdę - na Ustrzyki Grn. Masz szansę jeszcze go nie raz zmienić. Ale nie tak nerwowo i szybko, Piotrze, skąd takie tempo u Ciebie ? Czyżbyś znów wypił podwójnego drinka z red bullem ?

Krysia
29-01-2009, 22:18
To jaki jest wynik na chwilę obecną?
Tu akcja dzieje się szybciej niż na filmie normalnie :lol:

iza
30-01-2009, 00:17
Wow ….strasznie nie lubię jak mi się w paradę wchodzi a mi tu Piotr strasznie namieszał , ale ze to Piotr to chyba go przekonam aby glosował jak należy, przekupie Go a już moja głowa w tym czym . SB skłonna jestem Ci kalkulator zafundować

Stały Bywalec
30-01-2009, 06:46
Dotychczas głosowało 29 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe
www.krywe.webpark.pl

1) długi
2) Aleksandra
3) Stały Bywalec
4) lucyna


II. Muczne
www.muczne.org

1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina
4) Wojtek1121
5) kobieta_bieszczadzka
6) krawc


III. Sękowiec
www.sekowiec.net

1) piskal
2) Misieg
3) Tarnina
4) manio
5) irek
6) vm2301
7) dorota z krakowa
8. Basia Z.
9) Derty
10) wojtek legionowo (wz. Gosiczek L-wo)


IV. Ustrzyki Górne
www.carynska.pl

1) zbyszekj
2) Hero
3) Recon1
4) iza
5) mAAtylda
6) andrzej627
7) orsini
8. Piotr


V. Wołosate
www.podtarnica.bieszczady.net.pl

1) Polej



PS
Izo - podczas naszego "forumowego" spotkania we wrześniu ub. roku w domku Pastora jedynie Tobie udawało się (nieco) powstrzymywać Piotra przed spożywaniem nadmiernej ilości podwójnych drinków z podwójnym red bullem. Teraz znów powrócił do swego ulubionego napitku. Alkohol Go oszołomił, red bull dodał skrzydeł, a mieszanka ta miała dwa skutki: pozytywny i negatywny. Pozytywny - gdyż Piotr podjął jednak decyzję o przyjeździe na VIII KIMB, a negatywny - bo Piotr zagłosował tak, jak zagłosował (vide Jego post powyżej). W pierwszej chwili naprawdę myślałem, iż to głos na Skorodne.
Izo, możesz więc i teraz podziałac na Niego ... moderująco ?

Gosiczek L-wo
30-01-2009, 17:24
Co to znaczy wz ja sama głosowałam i zdania nie zmieniam .No chyba żeby,ale nie sądzę.
Zawsze mogę dojechać w pewne miejsca a tatę przywiozę i w dodatku w namiocie spać będziemy jak zawsze.Więc lokali wyszukanych nam nie trzeba towarzystwo się liczy

Gosiczek L-wo
30-01-2009, 17:40
Jeśli mogę coś dodać, nie zachowujcie się jak dzieci. Ludzie ! Co Wy robicie?! A może KIMB wcale się nie odbędzie??? Albo jeszcze jedna opcja, będzie kilka KIMB-ów, każdy w podanej lokalizacji? Zastanówcie się, może akurat byłoby to dobre, bo w ostatniej chwili jak będę np. w Mucznym i mi się nie spodoba , to sobie do UG skoczę, albo do Krywego. Ehhhhh.....
Aneta Masz rację jak nam się nie spodoba to zabieramy zabawki i jedziemy do UG albo,no Wiesz gdzie nad potok samochód mam więc od nikogo nie będziemy zależne a po Tate przyjadę póżniejchyba,że pojedzie swoim.

Stały Bywalec
30-01-2009, 18:11
Aneta Masz rację jak nam się nie spodoba to zabieramy zabawki i jedziemy do UG albo,no Wiesz gdzie nad potok samochód mam więc od nikogo nie będziemy zależne a po Tate przyjadę póżniejchyba,że pojedzie swoim.
A cóż to za "rozbijacka" polityka, godząca w jedność Naszego Forum i KIMB ?!

A teraz, Gosiu, poważnie:
1) Bieszczady dobrze znasz, przypuszczam że o wiele lepiej niż niektórzy starsi (stażem i wiekiem) członkowie Naszego Forum,
2) na poprzednich KIMB-ach bywałaś, co Ci się wielce chwali,
3) jednak na Naszym Forum to jesteś jeszcze "szczawik", i to bynajmniej nie z racji wieku, lecz dlatego, że zalogowałaś się dopiero w tym roku, a teraz (gdy piszę te słowa) masz zaledwie 9 postów.

I właśnie dlatego (pkt. 3) Twój głos uznałem za oddany tylko "w zastępstwie". Inaczej nie mogłem. Wiem, że masz kilku zwolenników na Forum, którzy być może uznają, że źle postąpiłem.
Trudno, reguł gry się podczas meczu nie zmienia. Jak chcecie, to nazywajcie mnie Kazimierzem VII Upartym.
A Ty, jakl chcesz, to się obraź. Nie pierwszyzna mi to. Aktualnie chodzi obrażona na mnie moja córka, chyba dokładnie w Twoim wieku (rocznik 1987). I żebym to ja wiedział, dlaczego.

Krysia
30-01-2009, 19:36
I żebym to ja wiedział, dlaczego.
eee...chciała iść na zakupy i nie dostała kieszonkowego?:lol:

Gosiczek L-wo
30-01-2009, 19:44
Panie Prezydencie czy ja a znam Bieszczady ?.
Nie i jeszcze raz nie ja zawsze,od lat kilkunastu odkrywam coś nowego.

bertrand236
03-02-2009, 09:18
Jak tam notowania?

Stały Bywalec
03-02-2009, 09:49
Jak tam notowania?
Bez zmian. Kliknij poprzednią stronę, jest tam ostatni komunikat z 30 stycznia.
Wszyscy się przyczaili.

andrzej627
03-02-2009, 14:59
Wszyscy się przyczaili.
Według mnie głosowanie trwa za długo.

Polej
03-02-2009, 16:31
Według mnie głosowanie trwa za długo.

Też tak myślę.

Tarnina
03-02-2009, 17:55
Ja również zgadzam się z przedmówcami.

vm2301
03-02-2009, 18:52
Jakie głosowanie?

Stały Bywalec
03-02-2009, 19:57
Według mnie głosowanie trwa za długo.
Powinno ożywić się na finiszu.
Poza tym, proszę zauważyć, dzięki zastosowanemu systemowi mamy szansę uniknąć 2-giej tury głosowania. Jeżeli 15 lutego (w niedzielę) bardziej aktywnie będziemy śledzić niniejszy wątek, to możemy w ostatnich godzinach przenosić głosy na lokalizacje z najlepszymi rokowaniami.

Wojtek1121
03-02-2009, 20:09
Proszę o zmianę mojego głosu. Wracam do wyboru Ustrzyk Górnych jako miejsca KIMbu.

bertrand236
04-02-2009, 00:03
Kopiuję mój post z innego wątku, bo byc może tam nie zaglądacie...

Byłem dzisiaj na małym spotkaniu bieszczadzkim w ... Z kilkoma czynnymi forowiczami /jak ja nie lubię tego słowa/zastanawialiśmy się nad jednym tematem. Wg stanu na dzien dzisiejszy /proszę mnie poprawić jeżeli się mylę/ na miejsce KIMBU głosowało 29 osób. Na Powsimordy niespełna połowa. Czyli nie jest istotne, co i kto na tym forum "wyprawia" tylko jest istotne, gdzie się napijemy i kto ile flaszek przytarga. Trochę mi smutno jest...
Pozdrawiam

andrzej627
04-02-2009, 00:20
(...) na miejsce KIMBU głosowało 29 osób. Na Powsimordy niespełna połowa.
Szkoda, że te dwa głosowania odbywają się w tym samym czasie. Przykro mi, że nie śledziłem wątku o Powsimordach na tyle uważnie, aby móc wziąć udział w głosowaniu.

bertrand236
04-02-2009, 00:28
Szkoda, że te dwa głosowania odbywają się w tym samym czasie. Przykro mi, że nie śledziłem wątku o Powsimordach na tyle uważnie, aby móc wziąć udział w głosowaniu.

A dogrywka,to pies?

Andrzeju! Trochę powagi. Proszę.

Stały Bywalec
04-02-2009, 06:43
Dotychczas głosowało 29 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

I. Krywe
www.krywe.webpark.pl

1) długi
2) Aleksandra
3) Stały Bywalec
4) lucyna


II. Muczne
www.muczne.org

1) bertrand236
2) Marcowy
3) Marcin Scelina
4) kobieta_bieszczadzka
5) krawc


III. Sękowiec
www.sekowiec.net

1) piskal
2) Misieg
3) Tarnina
4) manio
5) irek
6) vm2301
7) dorota z krakowa
8. Basia Z.
9) Derty
10) wojtek legionowo (wz. Gosiczek L-wo)


IV. Ustrzyki Górne
www.carynska.pl

1) zbyszekj
2) Hero
3) Recon1
4) iza
5) mAAtylda
6) andrzej627
7) orsini
8. Piotr
9) Wojtek1121


V. Wołosate
www.podtarnica.bieszczady.net.pl

1) Polej



PS 1
Przypominam, że aby nasze głosowanie rozstrzygnąć już w 1-szej turze, zwycięska lokalizacja powinna otrzymać ponad połowę liczby ważnie oddanych głosów. Do chwili obecnej głosowało 29 osób, zatem aktualnie (za kilka minut może się to zmienić) taka "większość bezwzględna" wynosi 15.
PS 2
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to powinny zagłosować (a potem oczywiście przyjechać na VIII KIMB).

Piskal
04-02-2009, 09:28
Sekowiec.Jest tu i dla Boga świecka i dla biesa ogarek:

-klimat,
-sala konferencyjna pod gwiazdami, a w razie niepogody namiot wojskowy, -dyskusje przy ognisku(nie ma jak ognisko-vide wątek Bertranda),
- możliwość przyniesienia własnych alkoh..wróć-napojów regeneracyjnych,
-możliwość negocjacji cen,
-wyżerkę można zrobić wspólną w domku, albo i kilka"wyżerków",
-dla Orsini domek ze świeżą pościelą i prysznicem,ale jest też, jeśli sobie ktoś życzy pole namiotowe,
-wycieczki co najmniej trzy:Otryt-Chata Socjologa,Dwernik Kamiń-Hylaty- Zatwarnica i, oczywiście, Krywe,
- przemiła szefowa i jej fraucymer(uwaga kawalerowie-fraucymer do wzięcia),
-łatwy dojazd zarówno samochdem jak i PKS-em, alibo i pieszo, np. z Polany albo z Wetliny,
-stada węży Esculapa, co prawda nie widziałem żadnego, ale możemy się zaczaić z dzidami i poczekać, broń Boże nie do polowania, wiem,że są pod ochroną.

Poza tym nieprawdą jest, że jak tam przyjeżdżamy, to w promieniu 20 km. brakuje piwa.Plotka zawsze z 10 km. zrobi 20.
Nieprawdaż Stały Bywalcze?


)

Wracamy do hotelu w Mucznem. Czy naprawdę chcecie obradować w hotelowej restauracji, nb. całkiem przyzwoitej ? Przecież w sobotni wieczór na pewno nie będziemy tam sami. Czy nam tam pozwolą wydzierać się i obradować w "podgrupach" ? Czy będziemy mogli słuchać gitarowych ballad Mania ? Czy nas stamtąd nie wygonią o północy, jeśli nie będziemy zamawiać coraz to nowych potraw i napitków ? Jesteście gotowi na większe wydatki ? Przecież do restauracji nie wniesiemy nic swojego, ani nalewki z Krakowa, ani piwa z Sopotu, ani flaszki zakupionej w delikatesach w Lutowiskach.
Doświadczenia poprzednich KIMB-ów, a zwłaszcza ostatniego, wykazują, że ich uczestnicy to ludzie raczej oszczędni (eufemizm).


A teraz do urn Rodacy!

Stały Bywalec
04-02-2009, 12:17
Piskal - jesteś świetnym mecenasem Sękowca. Jeśli ta lokalizacja wygra, to chyba będziesz miał u Basi abonament na jej fraucymer (przez cały czas trwania KIMB). Jak byś nie wyrabiał, to możesz jeden kuponik odstąpić.

Przyjrzyjmy się teraz pozostałym wnioskodawcom.

Długi - zgłosił Krywe i zamilkł. W zasadzie to ja bardziej niż On reklamowałem Tosię i jej agrogospodarstwo. Złożyłem równiez potężną propozycję sponsorsko - korupcyjną (cały czas aktualną - jeśli zwycięży Krywe).

Matylda - zgłosiła Muczne, pobyła tam trochę i wyjechała do Ustrzyk Grn.

Tarnina - zgłosiła Wołosate i pojechała na spotkanie z Piskalem.

Iza - zgłosiła Ustrzyki Grn. i po pewnych perturbacjach nawet tam dotarła. Ale teraz siedzi sobie cichutko i nawet nie zająknie się w sprawie namówienia innych do głosowania na tę lokalizację. To już Andrzej 627 więcej za sprawą Ustrzyk Grn. agitował i gardłował. A szkoda, Izo, bo Ustrzyki Grn. są już na 2-gim miejscu, tuż - tuż za Sękowcem. Jest jeszcze nadzieja, że Pastor obudzi się ze snu zimowego.

andrzej627
04-02-2009, 15:14
Matylda - zgłosiła Muczne, pobyła tam trochę i wyjechała do Ustrzyk Grn.

No właśnie, poszedłem Mucznego tylko dla Matyldy. Na dzisiaj jesteśmy razem w Ustrzykach.

Krysia
04-02-2009, 15:26
I lepiej w nich zostańcie, bo jak mnie w jajo robicie to normalnie na Krywe zagłosuję :lol::lol:

andrzej627
04-02-2009, 15:47
I lepiej w nich zostańcie, bo jak mnie w jajo robicie to normalnie na Krywe zagłosuję :lol::lol:
Orsini, nic się nie martw, zostanę z Tobą w Ustrzykach.

Polej
04-02-2009, 16:32
I tak wygra Wołosate ;)