PDA

Zobacz pełną wersję : Wątek-wypowiedzi szanownych i mniej szanownych userów dotyczących mojej skromnej osob



lucyna
15-01-2009, 22:03
Bardzo proszę Moderatorów o przeniesienie wypowiedzi Michała z wątku poświęconego usuwaniu krzyży na Chryszczatej w to miejsce. Toczy się ciekawa, merytoryczna rozmowa więc nie ma sensu wczynać tam jatki.
Mojego Ulubionego Michała zaś proszę aby tu wpisywał wszystkie smaczki pod moim adresem. Przyrzekam iż będę je czytać i nawet odpowiadać na zaczepki. Podobną prośbę wysyłam do wszystkich szanownych Kolegów,którzy chca sobie pogadać na mój temat.

Michał
15-01-2009, 22:39
Bardzo proszę Moderatorów o przeniesienie wypowiedzi Michała z wątku poświęconego usuwaniu krzyży na Chryszczatej w to miejsce. Toczy się ciekawa, merytoryczna rozmowa więc nie ma sensu wczynać tam jatki.
Mojego Ulubionego Michała zaś proszę aby tu wpisywał wszystkie smaczki pod moim adresem. Przyrzekam iż będę je czytać i nawet odpowiadać na zaczepki. Podobną prośbę wysyłam do wszystkich szanownych Kolegów,którzy chca sobie pogadać na mój temat.

Jo - ale proszę moderatorów o wypierdzilenie innych postów.
Zróbta porzundek, o ile to możliwe.

Szanowna Pani WPP - specjalnie dla Pani założę temat na OFF _ POD TYTUŁEM "dajmy se po ryju".

P.s.
ja qufa jestem jakiś niedorozwinięty - łona widzi merytorykę a ja pierdo.. chyba lenie jakoweś.
Zapisuję się do wracza - flaszkę mam.

Buziaki moja Ty bieszczadniczko!!!!!!!!!!!!
Mniam

lucyna
15-01-2009, 22:46
Grzeczny misio. Widzisz jakie fajne miejsce ci stworzyłam. Za buziaki dziękuję. Przyjmuję je tylko od misia-pysia.

Stały Bywalec
16-01-2009, 07:44
Toż to istny kabaret.
Opracujcie parę takich autorskich skeczy i wystąpcie z nimi na VIII KIMB. Nagrodzimy Was szczerymi brawami.

trzykropkiinicwiecej
16-01-2009, 18:01
...albo jakiś nową Powsimordę dorzucić... kto komu bardziej naubliżał, kto jest bardziej wszystkowiedzący, kto komu cokolwiek... żeby było tak przyjaźnie jak prz ogniu w Górach...

Zefir
06-02-2009, 23:25
Ale jaja Buahahahahaha