PDA

Zobacz pełną wersję : II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00



Strony : [1] 2

Stały Bywalec
16-02-2009, 08:41
VIII Kongres Internautów Miłośników Bieszczad odbędzie się w dniach 15 - 17 maja 2009 r.
Główne nasze zebranie plenarne: wieczór 16 maja i noc 16/17 maja.

I tura wyborów nie przyniosła rozstrzygnięcia co do miejsca naszego tegorocznego spotkania.
W II turze stają zatem w szranki dwie konkurencyjne potencjalne lokalizacje VIII KIMB.

1. Sękowiec (przysiółek Zatwarnicy) - ośrodek wypoczynkowy. Zgłosił Piskal.

www.sekowiec.net


2. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską". Zgłosiła Iza.

www.carynska.pl



A ZATEM - GŁOSUJEMY. AŻ DO DN. 1 MARCA, DO GODZ. 20:00.

COŚ W RODZAJU REGULAMINU WYBORCZEGO
(nie tyle gwoli przypomnienia nam wszystkim, ile raczej z myślą o osobach rzadziej zaglądających na Nasze Forum - wsród nich także mogą się znaleźć potencjalni wyborcy)

1. Aby głos był ważny, post powinna zamieścić osoba, która:
a) stała się członkiem Naszego Forum najpóźniej do końca 2008 r.,
b) w chwili zakończenia głosowania będzie miała minimum 50 postów na Forum,
c) sama sobie uczciwie przyrzeknie, że ma ochotę, wolę oraz realne możliwości przyjazdu na VIII KIMB i tylko jakieś naprawdę nadzwyczajne wydarzenie mogłoby to jej uniemożliwić.

2. Głosujemy jawnie - tu, w niniejszym wątku tematycznym. Osoba uprawniona (wg powyższych kryteriów) zamieszcza post, w którym podaje wybraną przez siebie lokalizację.
Czasu mamy dość dużo: do dn. 1 marca do godz. 20:00. Można więc będzie (w razie takiej potrzeby) zmienić swój wybór, czy nawet oddany wcześniej głos w ogóle wycofać. W razie większej liczby postów "wyborczych" jednej osoby liczyć się będzie tylko ten ostatni.

3. Jak widzicie, system ten nie tylko jest jawny, ale i bardzo transparentny. Już w trakcie głosowania możemy na bieżąco śledzić jego wyniki, a po jego zakończeniu każdy będzie mógł osobiście dokonać podsumowania i sprawdzić ogłoszone wyniki finalne.

4. VIII KIMB odbędzie się w miejscu wybranym przez ponad połowę ogólnej liczby osób głosujących.

5. W przypadku idealnej równości liczby głosów (jak to miało miejsce przy wyborze lokalizacji ubiegłorocznego KIMB) zorganizujemy losowanie.
Gdyby okazało się ono konieczne, zorganizujemy je publicznie - w obecności osób zainteresowanych konkurencyjnymi obiektami (gdyż wtedy, już z przebiegu wcześniejszego, jawnego głosowania, wiadomo będzie, kto jaką "opcję" reprezentuje).

6. Czynnego prawa wyborczego absolutnie proszę nie mylić z prawem uczestniczenia w KIMB!
Na VIII KIMB, podobnie jak na wszystkie poprzednie, przyjechać może każdy członek Naszego Forum, z osobami towarzyszącymi włącznie. Listę uczestników zaczniemy pisać później, już po zakończeniu głosowania. Podobnie jak program naszego spotkania, który przecież w dużej mierze też zależeć będzie od wybranej lokalizacji Kongresu.

7. Admina (aż w Kanadzie !) i Moderatorów proszę, aby czuwali nad przebiegiem głosowania - tak, aby nie zakłócił go żaden "domorosły informatyk" i aby wyeliminować tzw. klony, czyli ew. osoby, które zachorują na rozdwojenie jaźni i zechcą głosować pod różnymi pseudonimami (być może nawet na obydwie lokalizacje).

8. I na zakończenie jeszcze jedna uwaga. Podobnie jak w I turze, także i teraz - oprócz samego oddawania głosów - możemy sobie w niniejszym wątku wyborczym podyskutować. Ale już tylko na temat dwóch lokalizacji ostatecznie poddanych pod głosowanie. Możemy je chwalić, krytykować, zadawać pytania pod adresem osób, które je zgłosiły, namawiać innych do zmiany już dokonanego wyboru, etc.
Ale od tak dość szeroko zakreślonego tematu dyskusji raczej już nie odbiegajmy !!!



A TERAZ - GŁOSUJEMY.
PROSZĘ ROZPOCZYNAĆ.

vm2301
16-02-2009, 09:15
No cóż, "głosowanie czas zacząć" - zawołał Mistrz Ceremonii.....


SĘKOWIEC


Pozdrawiam:)

Piskal
16-02-2009, 09:21
Wobec tego rozpoczynam.

1. Ponieważ nie jestem z przyczyn obiektywnych (brak paszportu) zainteresowany ani Lwowem, ani Pikujem już zaplanowałem sobie pieszą marszrutę z Leska do Ustrzyk, w których planuję być 16-go.Nie dlatego, że nie mam wiary w SĘKOWIEC, ale też ta lokalizacja mi się podoba.

2.Jeśli wygra "mój" SĘKOWIEC zawsze będę miał czas tę marszrutę zmienić.

3. Ponieważ nie jestem żadną z naszych pań nie wycofuję ani nie zmieniam głosu. Głosuję na SĘKOWIEC.

4.Nie zamierzam już nikogo przekonywać(chyba że coś wyjdzie w praniu), odsyłam raczej do moich postów w zakładce o lokalizacji KIMBu

5.Propozycja korumpcyjna cały czas aktualna.

Krysia
16-02-2009, 09:25
3. Ponieważ nie jestem żadną z naszych pań nie wycofuję ani nie zmieniam głosu. Głosuję na SĘKOWIEC.
.
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
Panowie TEŻ głosy zmieniali!!!
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
w takim razie USTRZYKI GÓRNE!!!!

Basia Z.
16-02-2009, 10:35
Sękowiec i basta !

B.

bertrand236
16-02-2009, 11:25
Skoro nie mogę w drugiej turze głosowac na Muczne, to głosuję na

Sękowiec

Pozdrawiam

Stały Bywalec
16-02-2009, 12:56
Ja na razie jeszcze nie głosuję, tylko przypominam obietnice "sponsorsko - korupcyjne", jakie dotyczą obu rywalizujących lokalizacji.

1. Jeśli zwycięży lokalizacja VIII KIMB w Sękowcu, Piskal obiecuje oryginalne pierniczki toruńskie tym osobom, które się do tego przyczyniły głosując na Sękowiec. Po 1 paczce na buzię głosującą na Sękowiec plus po 1 paczce dla Lucy i Orsini (tak z czystej sympatii).

2. Analogicznie Recon1 obiecuje wręczyć każdemu głosującemu na Ustrzyki Grn. książkę Pawła Kusala pt. "Zapomniane Bieszczady" (jeśli tylko Ustrzyki Grn. wygrają w rankingu propozycji lokalizacji VIII KIMB).

.

Pastor
16-02-2009, 13:18
Mój stan zdrowia można by określić, posługując się pewnym skrótem myślowym tak: jest dobrze ale nie beznadziejnie!
W związku z tym na KIMB się wybieram,gdziekolwiek by się nie odbywał,
głosuję na Sękowiec!

Marcowy
16-02-2009, 17:23
Sękowiec

dorota z krakowa
16-02-2009, 17:36
Oczywiście Sękowiec.

Stały Bywalec
16-02-2009, 18:38
Aby Orsini nie było samej smutno w Ustrzykach Grn., to do Niej dołączę.
Głosuję na Ustrzyki Górne.

Krysia
16-02-2009, 18:44
Aby Orsini nie było samej smutno .
och chociaż Ty :grin:
dziękuję!!!
To może pójdź ze mną na Pikuj jeszcze?

Stały Bywalec
16-02-2009, 19:18
och chociaż Ty :grin:
dziękuję!!!
To może pójdź ze mną na Pikuj jeszcze?
To już by było za dużo tego dobrego.
Nie można kobiety zanadto rozpieszczać.:grin:

Krysia
16-02-2009, 19:19
A kto nagra na komórkę:
Ratujcie mnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jaro
16-02-2009, 19:53
Ustrzyki

WUKA
16-02-2009, 20:52
Ustrzyki!

długi
16-02-2009, 23:59
Mój stan zdrowia można by określić, posługując się pewnym skrótem myślowym tak: jest dobrze ale nie beznadziejnie!
W związku z tym na KIMB się wybieram,gdziekolwiek by się nie odbywał,
głosuję na Sękowiec!

A więc się spotkamy, co mnie cieszy.
Sękowiec
Długi

Tasiek
17-02-2009, 01:54
miejsce nie jest aż tak ważne najważniejsze, że może uda się spotkać i popróbować regionalnych wyrobów opisywanych na tym forum

Stały Bywalec
17-02-2009, 08:15
Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco.

Dotychczas głosowało 12 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec
www.sekowiec.net

1) vm2301
2) piskal
3) Basia Z.
4) bertrand236
5) Pastor
6) Marcowy
7) dorota z krakowa
8. długi


II. Ustrzyki Górne
www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA


PS
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (a potem koniecznie przyjechać na VIII KIMB).

andrzej627
17-02-2009, 08:26
Ustrzyki

Piskal
17-02-2009, 09:25
miejsce nie jest aż tak ważne najważniejsze, że może uda się spotkać i popróbować regionalnych wyrobów opisywanych na tym forum
Tys prawda.
PS. Brakuje Ci tylko 10 postów aby zagłosować (na SĘKOWIEC). Może warto się postarać i nabyć, jak pisze Stały Bywalec,"czynnego prawa wyborczego".

Jurko
17-02-2009, 13:30
Ustrzyki !

Stały Bywalec
17-02-2009, 14:04
Piskal, podjąłeś się obrony Sękowca po tym, jak wygrał w I turze, ale Ci muszę teraz napisać, że masz bardzo kiepski ... kontrwywiad.
Patrzę ja na tę Twoją dotychczasową drużynę i ... wlasnym oczom nie wierzę.

Ty lepiej przygotuj na dzień walnej batalii (1 marca) jakieś oddziały zaporowe. Tak, jak to czynił niegdyś marszałek Żukow. Bo inaczej, to Cię Twoi właśni ludzie pojmają i rzucą w Ustrzykach Grn. pod nogi pięknej Izie, która po cichutko, ale b. skutecznie kieruje drużyną ustrzycką.

Piskal
17-02-2009, 21:08
Piskal, podjąłeś się obrony Sękowca po tym, jak wygrał w I turze, ale Ci muszę teraz napisać, że masz bardzo kiepski ... kontrwywiad.
Patrzę ja na tę Twoją dotychczasową drużynę i ... wlasnym oczom nie wierzę.

Ty lepiej przygotuj na dzień walnej batalii (1 marca) jakieś oddziały zaporowe. Tak, jak to czynił niegdyś marszałek Żukow. Bo inaczej, to Cię Twoi właśni ludzie pojmają i rzucą w Ustrzykach Grn. pod nogi pięknej Izie, która po cichutko, ale b. skutecznie kieruje drużyną ustrzycką.
Sugerujesz,że mogę poczuć się jak Donald Tusk po drugiej turze wyborów prezydenckich w 2005 roku? Zapewniam cię, że będę czuł się znacznie lepiej. Mnie Ustrzyki nie przeszkadzają a do 1 marca mamy jeszcze dużo czasu. Na razie obserwuję głosowanie.

Stały Bywalec
18-02-2009, 07:45
Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco.

Dotychczas głosowało 14 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec
www.sekowiec.net

1) vm2301
2) piskal
3) Basia Z.
4) bertrand236
5) Pastor
6) Marcowy
7) dorota z krakowa
8. długi


II. Ustrzyki Górne
www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko


PS 1
Irka oraz osoby wybierające się z Nim w dniach 15 i 16 maja na (lub tylko pod) Pikuj proszę, aby naprawdę poważnie zastanowiły się nad zasadnością dalszego Ich uczestnictwa w tym głosowaniu. Albowiem:

a) nasz VIII KIMB już dawno zaplanowaliśmy na dni 15 - 17 maja, w tym spotkanie główne wieczorem 16 maja i nocą 16/17 maja;

b) spotkanie główne możemy rozpocząć 16 maja najpóźniej chyba o godz. 19:00, dłużej nie powinniśmy zwlekać w oczekiwaniu na Was (godz. 19:00 to wprawdzie jeszcze raczej wczesna pora, ale z obserwacji dwóch ostatnich KIMB-ów wiem, że część spośród nas wymyka się z "obrad", jawnie lub chyłkiem, już ok. godz. 22-giej, a następnego dnia to już ich w ogóle na KIMB-ie nie ma);

c) istnieje realna obawa, że wrócicie 16 maja dopiero późnym wieczorem - zmęczeni, niewymyci, senni, itp.; znając trochę Irka wiem, że Jemu wystarczy kwadrans na odświeżenie się, a potem będzie mógł balować do białego rana, ale znając trochę również inne osoby spośród Was, to przeczuwam, że większość z nich prostu wykąpie się i pójdzie spać; np. Naszym Paniom nie wystarczyłoby bowiem już czasu i energii na wykąpanie sią, umycie i ułożenie włosów, nawonnienie się, przebranie się, zrobienie kupki i świeżego makijażu, etc.;

d) w tej sytuacji większość "Pikujowców" spotkałaby się z pozostałymi uczestnikami VIII KIMB (i to tylko tymi, którzy już w niedzielę 17 maja rano nie wyjadą) dopiero właśnie 17 maja - czyli praktycznie by Was na VIII KIMB, a w szczególności na jego głównym zebraniu, nie było;

e) to, co powyżej (lit. a - d) napisałem, to oczywiście tylko tzw. gdybanie - wynikające jednak z całkiem realnej ewentualności (rozważcie to wszystko, proszę Was).


PS 2
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (a potem koniecznie przyjechać na VIII KIMB).

Krysia
18-02-2009, 07:57
SB w tym tempie to pikujowców zaraz będzie więcej i trzeba będzie uchwałą specjalną przenieść główne obrady na Ukrainę, więc lepiej składaj podanie o paszport :-P

Stały Bywalec
18-02-2009, 08:17
SB w tym tempie to pikujowców zaraz będzie więcej i trzeba będzie uchwałą specjalną przenieść główne obrady na Ukrainę, więc lepiej składaj podanie o paszport :-P
Ad. 1. Nie sądzę. W I turze głosowało 30 osób i jakoś nie widzę większości z nich w Irkowej kompanii. A i wsród tych, którzy się już u Irka zapisali, są tacy, którzy się w mniej lub bardziej ostatniej chwili wycofają (jak to w życiu bywa :-)).

Ad. 2. Oczywiście, że podanie o nowy paszport już wkrótce złożę. Wybieram się bowiem do Lwowa na jednodniową wycieczkę - 15 maja, nawet solo (dołączyłbym wtedy do np. "Krainy Wilka"), albo z naszą grupą tuż po KIMB-ie, jeśli tylko Basia Z. taką jednodniową wycieczkę zorganizuje.

Stały Bywalec
18-02-2009, 15:38
W związku z wyjaśnieniami Irka zamieszczonymi tu:
http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=4918&page=11 ,
wycofuję swoje zastrzeżenia, jakie jeszcze miałem rano, pisząc pierwszy mój dzisiejszy post (ten o godz. 6:45).

Wojtek1121
18-02-2009, 20:34
Oddaję głos na Ustrzyki Górne.

Stały Bywalec
19-02-2009, 05:53
Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco.

Dotychczas głosowało 15 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

www.sekowiec.net

1) vm2301
2) piskal
3) Basia Z.
4) bertrand236
5) Pastor
6) Marcowy
7) dorota z krakowa
8. długi


II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko
7) Wojtek1121


PS
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (a potem koniecznie przyjechać na VIII KIMB).

Pawelk
19-02-2009, 16:44
uczciwie przyznaje się iż nie spełniam pkt 1a... nie mniej jednak nie ma zamiaru "produkowania" ponad 40 postów*
najwyżej ktoś uzna mój głos za nie ważny:


"Ustrzyki Górne"


*ponad 30 postów

Tarnina
19-02-2009, 17:30
Pawelk, niestety pewnie SB nie uzna Twojego głosu. Coś za bardzo się rozkręcacie...głowa do góry Piskal :)
SĘKOWIEC

Piskal
19-02-2009, 19:28
Jesli SB nazwał mnie menadżerem SĘKOWCA, chociaż takim nie jestem, to jeszcze tylko w jeden sposób mogę zareklamować SĘKOWIEC. Przypomnieć mianowicie, że SĘKOWIEC opiewali w swoich utworach najwięksi poeci, np:

SĘKOWCU ojczyzno moja ,ty jesteś jak zdrowie
Adam Mickiewicz

SĘKOWIEC potęgą jest i basta!
Stanisław Wyspiański

Jeśli nie chcesz mojej zguby
Do SĘKOWCA weź mnie luby
Aleksander hr.Fredro

Czy już współcześnie piękny poemat Zbigniewa Herberta "Powrór pana Cogito do SĘKOWCA"

Stały Bywalec
20-02-2009, 07:17
Piskal, zapomniałeś o najważniejszym. Już starożytni Rzymianie kiedyś z trwogą zakrzyknęli (co przeszło do historii): Hannibal ante Sękowiec !
:-D

Ad rem.
Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco.

Dotychczas głosowało 16 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

www.sekowiec.net

1) vm2301
2) piskal
3) Basia Z.
4) bertrand236
5) Pastor
6) Marcowy
7) dorota z krakowa
8. długi
9) Tarnina


II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko
7) Wojtek1121


PS 1
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (a potem koniecznie przyjechać na VIII KIMB).

PS 2
Osobom, którym brakuje nieco postów, a marzą o zagłosowaniu (m.in. Pawelk, Tasiek) :-D , przypominam, że na Naszym Forum są również takie tematy, jak różne zgadywanki (w dziale: relacje z wypraw w Bieszczady), czy gra w skojarzenia (w dziale: off topic). Możecie także tworzyć limeryki bieszczadzkie w dziale: poezja i proza.
A ostatni wymagany post (ten 50-ty) możecie napisać już np. dn. 1 marca, oddając Wasz głos (koniecznie przed godz. 20:00).

Piskal
20-02-2009, 09:34
Piskal, zapomniałeś o najważniejszym. Już starożytni Rzymianie kiedyś z trwogą zakrzyknęli (co przeszło do historii): Hannibal ante Sękowiec !

Oraz z pieśni Horacego Carpe diem Sękowiec quam minimun credula postero
(Korzystaj z dnia w Sękowcu jak najmniej ufając przyszłości).

Krysia
20-02-2009, 09:35
Ene due rike fake Sękowiec :mrgreen:

Misieg
20-02-2009, 10:03
Tutte le strade portano a Sękowiec - mój głos jak poprzednio pada na Sękowiec!

Pawelk
20-02-2009, 16:01
Dzięki za rade Stały Bywalcu ale sądzę, że "masowa produkcja" postów jest delikatnie mówiąc "dziwna"

ni mniej ni więcej po prostu pojawię się tam gdzie się pojawi KIMB - i basta :-P

A gdzie się podziali wszyscy CI którzy chcą KIMB-u w "uszczykach" ??
...jak już wchodzimy w tematy sławienia Sękowca w piśmie i pieśni....


".....Ustrzyki - to stolica Bieszczad jest...."

lucyna
20-02-2009, 16:13
Dzięki za rade Stały Bywalcu ale sądzę, że "masowa produkcja" postów jest delikatnie mówiąc "dziwna"

ni mniej ni więcej po prostu pojawię się tam gdzie się pojawi KIMB - i basta :-P

A gdzie się podziali wszyscy CI którzy chcą KIMB-u w "uszczykach" ??
...jak już wchodzimy w tematy sławienia Sękowca w piśmie i pieśni....


".....Ustrzyki - to stolica Bieszczad jest...."
Hmm w każdej sytuacji można znaleźć wyjście. Paweł jest nowym, bardzo wartościowym "nabytkiem" naszego foruum więc proponuję Panu Prezydentowi następujące wyjście. W imieniu Pawelk głusuję na Ustrzyki Górne. Oboje spełniamy wymagane kryterium: Kolega chce być na KIMB, ja mogę głosować.

andrzej627
20-02-2009, 16:38
A gdzie się podziali wszyscy CI którzy chcą KIMB-u w "uszczykach" ?? "
Czają się.

Recon
20-02-2009, 16:49
No qrcze jak już Lucynka zagłosowała na Ustrzyki to nie będę zwlekał i powiem tylko tak:

Fiku miki głosuję na... Ustrzyki :)

dorota z krakowa
20-02-2009, 17:35
Hmm w każdej sytuacji można znaleźć wyjście. Paweł jest nowym, bardzo wartościowym "nabytkiem" naszego foruum więc proponuję Panu Prezydentowi następujące wyjście. W imieniu Pawelk głusuję na Ustrzyki Górne. Oboje spełniamy wymagane kryterium: Kolega chce być na KIMB, ja mogę głosować.
Bardzo fajnie Lucyno:-P
A tak przy okazji - najserdeczniejsze życzenia w dniu Twojego Święta!
Życzę Ci wielu sukcesów zawodowych, miłych i bezkonfliktowych grup turystycznych, wielu wspaniałych przeżyć i spotkań na szlaku.
Niech Ci się wiedzie...

lucyna
20-02-2009, 21:17
Dziekuję za życzenia.
Moje święto? :)
Ale ja nie jestem kotem. Jestem tylko dumną własnością rozpieszczonych 6 mruczusiów.:))

manio
20-02-2009, 23:14
W imieniu moich kolegów, którzy chcą przyjechać na KIMB a nie mają prawa głosu, proszę o zaliczenie 6 głosów na Sękowiec.

A w swoim imieniu również głosuję na Sękowiec.

Piskal
21-02-2009, 00:43
".....Ustrzyki - to stolica Bieszczad jest...."
Jaaasne. Tylko że KSU śpiewało o Ustrzykach Dolnych. Ale nieźle kombinujesz!

Stały Bywalec
21-02-2009, 09:30
Piskal, nie jest prawdą, wbrew temu co twierdzą sami Amerykanie, że Amerykę odkrył porucznik Colombo z Genui. Ją bowiem odkrył Krzysztof Kolumb z Sękowca.
Orsini, torba borba ósme smake Ustrzyki Grn.
:-D

Ad rem.
Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco.

Dotychczas głosowało 20 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

www.sekowiec.net

1) vm2301
2) piskal
3) Basia Z.
4) bertrand236
5) Pastor
6) Marcowy
7) dorota z krakowa
8. długi
9) Tarnina
10) Misieg
11) manio


II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko
7) Wojtek1121
8. Pawelk (wz. lucyna)
9) Recon1


PS 1
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (a potem koniecznie przyjechać na VIII KIMB).

PS 2
Osobom, którym brakuje nieco postów, a marzą o zagłosowaniu (m.in. Tasiek) :-D , przypominam, że na Naszym Forum są również takie tematy, jak różne zgadywanki (w dziale: relacje z wypraw w Bieszczady), czy gra w skojarzenia (w dziale: off topic). Możecie także tworzyć limeryki bieszczadzkie w dziale: poezja i proza.
A ostatni wymagany post (ten 50-ty) możecie napisać już np. dn. 1 marca, oddając Wasz głos (koniecznie przed godz. 20:00).

PS 3
Swego czasu uczyniłem wyjątek dla Gosiczka L-wo, teraz więc musiałem go zrobić dla Pawelka, w zastępstwie którego głos oddała Lucyna.
Lucy - wiesz, że w ten sposób pozbawiłaś się możliwości głosowania w swoim własnym imieniu ? I to pomimo okoliczności, że bynajmniej nie zwolniłem Cię z obecności na VIII KIMB ?

lucyna
21-02-2009, 10:17
Dziękuję Panie Prezydencie.
Ja będę na KIMB nie będąc. O ile znam życie będę jednym z tematów poruszanych na tej imprezie.
Na pewno spotkam się z Wami o ile dostąpię tego zaszczytu i razem połazęgujemy. Jestem już umówiona z naszą Izą i Dercikiem. Mam cichutką nadzieję, że do nas dołączysz Ty i Miecio, a także inni Szacowni Wsółforumowicze.

Stały Bywalec
21-02-2009, 11:20
Dziękuję Panie Prezydencie.
Ja będę na KIMB nie będąc. O ile znam życie będę jednym z tematów poruszanych na tej imprezie.
(...)
Jasne, że tak. Osobiście wygłoszę panegiryk na Twoją cześć.
Ale jednak musisz być obecna. Jak się "posypię", będę potrzebował suflera.
:smile:

lucyna
21-02-2009, 11:56
Panie Prezydencie doskonale wiesz, że bardzo chcę być na KIMB i równie doskonale wiesz dlaczego na KIMB nie będę. To impreza ogólna naszego forum, wszyscy mają prawo w niej uczestniczyć. Nie mam prawa histerycznie reagować więc zacisnęłam zęby i nie pojadę do Sękowca :))) Są sprawy dla mnie bardzo istone, zasady, których nie złamię. Nawet dla Was, przykro mi ale to jest silniejsze ode mnie.
Spotkamy się na szlaku w niedzielę o ile mnie odbierzecie ze Smolnika (moim faworytem jest Sękowiec). Obiecałeś mi pokazanie brodu i Krywe.

Tarnina
21-02-2009, 12:13
Panie Prezydencie zgłaszam veto! Jakim prawem Lucyna ma zaliczony głos a wyraźnie opowiada się,że na KIMB-ie nie będzie??? Jagna też głos swój oddała w I turze , a nie został on zaliczony. Uważam,że głos Lucyna wz. Pawelk powinien zostać anulowany, chyba,że Lucyna wyrazi chcęć osobistego uczestniczenia w KIMBie.

Piskal
21-02-2009, 13:08
Nie mam nic przeciwko Lucynie, ale popieram argumentację Tarniny. I zapewniam,że poparłbym nawet wtedy gdyby Pawelk głosował za Sękowcem.

Krysia
21-02-2009, 13:31
Lucyna to powiedz dla spokojności, że będziesz i już.
a że się potem rozmyślisz lub mam nadzieję, że nie to już inna sprawa-kobieta zmienną jest :-P

lucyna
21-02-2009, 15:01
Przykro mi Krysiu ale nie będę kłamać. Osoba, która nie będzie na KIMB nie ma prawa decydować o miejscu imprezy. Zresztą mój głos byłby inny i padłby na Sękowiec. Paweł chce być na KIMB, chce uczestniczyć w życiu forum więc nie widzę powodu aby Mu pomóc.

bertrand236
21-02-2009, 18:16
Uawżam, że głos Lucyny powinien być nieważny. Zgodnie z regulaminem głosowania jaki ustalił S.B.
Pozdrawiam

Tarnina
21-02-2009, 19:01
Lucyno, mój syn też chce być na KIMBie, był już kilka razy, ale nie głosuje, więc powinnam go zarejestrować a w jego imieniu odda głos ktoś , kto ma prawo wyborcze, ale na KIMB nie jedzie, czyż taki właśnie jest Twój tok rozumowania? Odnosnie Orsini, to pozostawiam jej ostatnią wypowiedź bez komentarza.

WUKA
21-02-2009, 19:42
Ciągle,Orsini,powołujesz się na jakąś mityczną cechę kobiet,którą jest zmienność.Nie znoszę tej cechy u ludzi (obojętnie jakiej płci),bo trace zaraz do takiego kogos zaufanie.Myślę,ze trafniejszym słowem jest tu kapryśność,ale naprawdę trzeba dużo dobrej woli,żeby to w kims cenić. Jasne,ze nie należy do KIMBowego głosowania podchodzić ze śmiertelną powagą, jakby od tego zależały losy swiata a przynajmniej tej imprezy,ale trochę stanowczości chyba nie zawadzi!??

Krysia
21-02-2009, 20:04
i kto tu malkontenci???ja???:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

lucyna
21-02-2009, 20:05
Lucyno, mój syn też chce być na KIMBie, był już kilka razy, ale nie głosuje, więc powinnam go zarejestrować a w jego imieniu odda głos ktoś , kto ma prawo wyborcze, ale na KIMB nie jedzie, czyż taki właśnie jest Twój tok rozumowania?
Przykro mi ale swój głos już pożyczyłam. Liczy się litera czy duch prawa? Limit został wprowadzony aby uniemożliwić lipne głosowania typu loguję się aby w ostatniej chwili oddać głos decydujący na dane miejsce. Były już ponoc takie próby. To nie byli Współforumowicze. Jeżeli Twój syn czyta to forum, uczestniczy w życiu forum (nawet gdyby był maluszkiem) to nie widzę nic złego w zalogowaniu się i pożyczeniu głosu.

Tarnina
21-02-2009, 22:25
Otóż Lucyno, zawsze liczy się litera prawa, która w tym wątku mówi, że głosuje osoba do tego uprawniona a nie ktoś za tą osobę. Więc patrząc na to zgodnie z literą prawa, oddany przez Ciebie głos wz. Pawelk jest nieważny.
Mając na uwadze powyższe, Sznowny Prezydencie Forum , apeluję o wycofanie tego głosu, albo ja wycofuję się z tej zabawy.

Stały Bywalec
21-02-2009, 22:48
Po całodziennej analizie (skończonej dopiero przed chwilą), przeczytaniu niezliczonej ilości komentarzy do kodeksów, zamówieniu "na cito" opinii w renomowanych kancelariach prawniczych, jak również przemyśleniach własnych (wspomaganych rzutem monetą), postanowiłem:

- uwzględnić protest złożony przez Tarninę i osoby Ją popierające.

Lucy, wykorzystałaś moją słabość do Ciebie oraz okoliczność, że rano miałem potwornego kaca po wczorajszej imprezie, z której wróciłem już dobrze po północy. W czasie tej "imprezki" pito dosyć ostro, a ja zachowywałem trzeźwość dzięki b. prostemu trickowi: ze szwedzkiego stołu dobierałem sobie głównie chleb, grubo smarując go prawdziwym wiejskim smalcem (takim ze skwareczkami). Ale do czasu - w końcu nawet taki "podkład" okazał się niewystarczający.

Pawelk, a Ty weź się do roboty i pisz posty, zamiast chować się babie pod spódnicę !
:lol:

Wyjątek był tylko jeden (dla Wojtka Legionowo) i wystarczy. Wyjątek ma potwierdzać regułę, a nie tworzyć nową.

W najbliższym komunikacie już nie znajdziecie tego cwanego tandemu Lucyna - Pawelk.
:lol:

bertrand236
21-02-2009, 23:03
Ufff.
Nadal wierzę w PREZYDENTA.
Oczywiście tego forum.

Pastor
21-02-2009, 23:38
Przeczytałem z uwagą wypowiedzi moich szanownych przedmówców a także decyzje Sz. Prezydenta Forum i zebrało mi się na polemikę.
Oczywiście,stosując literę regulaminu trudno mi kwestionować te wypowiedzi czy też decyzję Sz. Prezydenta. Nie zawsze jednak stosuje się literę prawa - littera docet, littera nocet. Równie ważny jest duch prawa - littera enim occidit, spiritus autem vivicat.
Zastanówmy się, co jest ważniejsze,deklaracja przyjazdu (bądż nieprzyjazdu) na KIMB czy sam realny przyjazd!
Jestem przekonany że WPP (dwojga imion) na VIII KIMB przyjedzie. Doszedłem do tego na podstawie dedukcji i skrótowo przedstawiam mój tok rozumowania.
Wszyscy wiemy że WPP na Forum jest służbowo, skierowana przez nieznanych, tajemniczych mocodawców. To ja się pytam,a co będzie jeśli owi mocodawcy wyślą Ją na KIMB??? (np. w charakterze tzw. V kolumny?) No i co,unieważnić unieważnienie czy jak? Poza tym WPP będzie chciała uciąć plotki które szerzą ludzie złośliwi i małostkowi (do mnie też doszły po linii prywatnej),że po tym jak nazwała niejakiego Pastora chamem a koleżankę przewodniczkę "żałosną kobyłą" będzie się wstydziła i bała przyjechać na KIMB. Eee tam.... Żeby się wstydzić to trzeba mieć choć trochę kindersztuby a żeby się bać to trzeba mieć trochę wyobrażni. Ani o jedno ,ani o drugie nie podejrzewam WPP dwojga imion LBP (pseudonim służbowy-Grupa Bieszczady).
Uprzejmie informuje że jest to mój głos w dyskusji nad ważnym problemem,tak ważnym że nawet Sz. Prezydent dał się chwilowo "skołować".
Pozdrawiam wszystkich!
................................ + Pastor ręką własną

lucyna
21-02-2009, 23:43
Przeczytałem z uwagą wypowiedzi moich szanownych przedmówców a także decyzje Sz. Prezydenta Forum i zebrało mi się na polemikę.
Oczywiście,stosując literę regulaminu trudno mi kwestionować te wypowiedzi czy też decyzję Sz. Prezydenta. Nie zawsze jednak stosuje się literę prawa - littera docet, littera nocet. Równie ważny jest duch prawa - littera enim occidit, spiritus autem vivicat.
Zastanówmy się, co jest ważniejsze,deklaracja przyjazdu (bądż nieprzyjazdu) na KIMB czy sam realny przyjazd!
Jestem przekonany że WPP (dwojga imion) na VIII KIMB przyjedzie. Doszedłem do tego na podstawie dedukcji i skrótowo przedstawiam mój tok rozumowania.
Wszyscy wiemy że WPP na Forum jest służbowo, skierowana przez nieznanych, tajemniczych mocodawców. To ja się pytam,a co będzie jeśli owi mocodawcy wyślą Ją na KIMB??? (np. w charakterze tzw. V kolumny?) No i co,unieważnić unieważnienie czy jak? Poza tym WPP będzie chciała uciąć plotki które szerzą ludzie złośliwi i małostkowi (do mnie też doszły po linii prywatnej),że po tym jak nazwała niejakiego Pastora chamem a koleżankę przewodniczkę "żałosną kobyłą" będzie się wstydziła i bała przyjechać na KIMB. Eee tam.... Żeby się wstydzić to trzeba mieć choć trochę kindersztuby a żeby się bać to trzeba mieć trochę wyobrażni. Ani o jedno ,ani o drugie nie podejrzewam WPP dwojga imion LBP (pseudonim służbowy-Grupa Bieszczady).
Uprzejmie informuje że jest to mój głos w dyskusji nad ważnym problemem,tak ważnym że nawet Sz. Prezydent dał się chwilowo "skołować".
Pozdrawiam wszystkich!
................................ + Pastor ręką własną
Hmm na KIMBie nie pojawię się z prostej przyczyny. Jako osoba niezbyt dobrze wychowana nie chcę usiąść przy jednym ognisku z chamem i kobyłą. Wódę chleję tylko z przyjaciółmi to drugi powód dlaczego nie przybędę na owo spotkanie.

Stały Bywalec
22-02-2009, 06:26
Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco.

Dotychczas głosowało 19 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

www.sekowiec.net

1) vm2301
2) piskal
3) Basia Z.
4) bertrand236
5) Pastor
6) Marcowy
7) dorota z krakowa
8. długi
9) Tarnina
10) Misieg
11) manio


II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko
7) Wojtek1121
8. Recon1


PS 1
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (a potem koniecznie przyjechać na VIII KIMB).

PS 2
Osobom, którym brakuje nieco postów, a marzą o zagłosowaniu (m.in. Pawelk i Tasiek) :-D , przypominam, że na Naszym Forum są również takie tematy, jak różne zgadywanki (w dziale: relacje z wypraw w Bieszczady), czy gra w skojarzenia (w dziale: off topic). Możecie także tworzyć limeryki bieszczadzkie w dziale: poezja i proza.
A ostatni wymagany post (ten 50-ty) możecie napisać już np. dn. 1 marca, oddając głos (koniecznie przed godz. 20:00).

.

Tarnina
22-02-2009, 09:34
Kaziku, dziękuję za poparcie mojej argumentacji, rownież uważam, że wyjątek był tylko jeden dla Wojtka i niech tak zostanie.

andrzej627
22-02-2009, 10:59
Wracam do meritum sprawy.


Dajcie sobie spokój z Sękowcem. Żeby nie bić piany. Bardzo lubie Sękowiec. Byłem tam rok temu,w tym roku też kilka dni. Mam rezerwcje już na następmy rok. To świetna baza wypadowa,oaza spokoju, niestety jako miejsce KIMB-u odpada. Tam po prostu nie ma warunków koniecznych przy tego typu imprezach.

Czy coś się tam zmieniło?


Ustrzyki G. i sam Zajazd pod Caryńską gościły Nas już dwukrotnie (VI i VII KIMB). Nie zmienia się zwycięskiej ekipy, nie zmienia się sprawdzonego miejsca na rzecz jakichś fantasmagorii dopiero spodziewanych! Ustrzyki G. dlatego się sprawdziły jako miejsce KIMB-ów, ponieważ mogą zaspokoić wszystkie oczekiwania, na różnym poziomie. Odpowiednia baza noclegowa i gastronomiczna to główny choć nie jedyny atut.Dodam jeszcze że kandydatura UG-ZpC nie koliduje z kandydaturą Sękowca. Po prostu, zakochani i nawiedzeni(Derty i inni) udają się do Sękowca,tam drogą np. losowania typują ofiarę która nie będzie pić tylko wozić d.... szanownych uczestników wte i wewte!
Uprzejmie apeluję do przyjaciół ZpC oraz tych wszystkich których poprzednie KIMB-y (VI i VII) nie rozczarowały, o poparcie tej kandydatury! Pamiętajcie, to będzie spotkanie u naszych przyjaciół. Oni już wiedzą co to jest KIMB, potrafią wszystko co trzeba zorganizować i bawić się razem z nami!!!


Czy coś się tam zmieniło?

Coś musiało się gdzieś zmienić, skoro sam Pastor głosuje na Sękowiec.

Krysia
22-02-2009, 11:03
Czy coś się tam zmieniło?

Coś musiało się gdzieś zmienić, skoro sam Pastor głosuje na Sękowiec.
może nie tylko kobieta zmienną jest?:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pastor
22-02-2009, 14:47
Mówiąc nieco brutalnie,tylko krowa nie zmienia zdania. Ja zmieniłem. Skoro mogli niektórzy głosować na Muczne,godząc się z tym że KIMB odbędzie się w hotelowej kaplicy,dlaczego nie miałby się odbyć w wojskowym namiocie???. To jest mój wybór, mój głos. Nikogo nie agituje, nie namawiam do zmiany głosu.Nie zmieniłem zdania co do UG - ZpC. Nadal uważam że UG są miejscem najwygodniejszym do odbycia KIMB-u.Ale czy chodzi tylko o wygodę??? W moim przekonaniu,ważniejszy jest klimat. Ja zagłosowałem na klimat,prawdziwie bieszczadzki klimat KIMB-u.To głosowanie rozstrzygnie gdzie odbędzie się VIII KIMB. Niech zwycięży najlepszy!

andrzej627
22-02-2009, 15:04
W moim przekonaniu,ważniejszy jest klimat. Ja zagłosowałem na klimat,prawdziwie bieszczadzki klimat KIMB-u.
Teraz rozumiem.

dorota z krakowa
22-02-2009, 19:20
Dziekuję za życzenia.
Moje święto? :)
Ale ja nie jestem kotem. Jestem tylko dumną własnością rozpieszczonych 6 mruczusiów.:))
Lucyno, życzenia złożyłam Ci z okazji Dnia Przewodnika Górskiego, który przypadał na 20. lutego.
Bardzo cenię Twoje komentarze na Forum, Twoją wiedzę; bardzo cenię Twoje opinie, Twoją drapieżność.
Dlatego specjalnie czekałam na tę okazję, aby w jakiś obiektywny sposób dać Ci znać, że dzięki Forum, jesteś moim wirtualnym przewodnikiem, a Twoje kontrowersyjne nieraz komentarze - pozwalają mi zachować potrzebny nieraz dystans do wielu spraw bieszczadzkich.
Tak więc jeszcze raz wszystkiego to, co najlepsze.

Fiaa
22-02-2009, 19:24
Po całodziennej analizie (skończonej dopiero przed chwilą), przeczytaniu niezliczonej ilości komentarzy do kodeksów, zamówieniu "na cito" opinii w renomowanych kancelariach prawniczych, jak również przemyśleniach własnych (wspomaganych rzutem monetą), postanowiłem:

- uwzględnić protest złożony przez Tarninę i osoby Ją popierające.


Choinka. A już chciałem wystawić mój głos na licytację i miałem nadzieję na łatwy zarobek. ;)

Pastor
23-02-2009, 00:35
Hmm na KIMBie nie pojawię się z prostej przyczyny. Jako osoba niezbyt dobrze wychowana nie chcę usiąść przy jednym ognisku z chamem i kobyłą. Wódę chleję tylko z przyjaciółmi to drugi powód dlaczego nie przybędę na owo spotkanie.

Kolejny raz nazywasz mnie chamem i ja to rozumiem. Jak się nie ma argumentów,pozostają inwektywy. Rzeczywiście, nie usiądziemy przy jednym ognisku, wątpie żebyśmy się pomieścili.
Natomiast martwi mnie to że chlejesz wódę, mimo że to w jakiś sposób wyjaśnia Twoją agresje,chociaż jej nie usprawiedliwia. Alkohol jest powodem wielu anomalii zdrowotnych, wzmaga idee nadwartościową,powoduje huśtawkę nastrojów, agresje itd. itp. Zresztą, wystarczy przeczytać parę Twoich postów...........
Medycyna zna takie przypadki,chociaż z reguły jest bezradna. Dlatego zawsze podkreślam, najważniejsze żebyśmy zdrowi byli!!!

mAAtylda
23-02-2009, 00:37
Już dawno odkryto,że w zasadzie tylko jedna choroba jest nieuleczalna - niezależnie od przypadku.

Stały Bywalec
23-02-2009, 07:23
Nie rozumiem jednego.

Powyżej, w tym wątku, pojawiły się dwa określenia, rzekomo obraźliwe: "cham" i "kobyła".

Co do pierwszego, to przecież niedawno sąd powszechny orzekł, iż "cham" nie stanowi obrazy. A chodziło nie o byle kogo tak przezwanego, lecz o samego Pana Prezydenta RP (przezwanego przez Pana Posła Janusza Palikota, jak by ktoś nie pamiętał). Cham to w końcu postać biblijna i część z nas zapewne od niego pochodzi, czy tego chcemy, czy nie. Już pan Zagłoba słusznie wywodził, że tylko szlachta pochodzi od Jafeta, Żydzi i Arabowie od Sema, a cała reszta - właśnie od Chama.

Co zaś do owego drugiego określenia ("kobyła") przypisanego podobno jakiejś pani, to przyznam, iż gdyby np. mnie nazwano "ogierem", to chodziłbym z tego powodu dumny jak paw, a na KIMB-ie posyłałbym płci pięknej znaczące i obiecujące spojrzenia.

Tak więc, Kochani, naprawdę nic się nie stało.

Krysia
23-02-2009, 07:56
A ja w kwestii formalnej: co jak będzie brzydka pogoda-zimno i mokro?W Ustrzykach jest gdzie się schować i obradować RAZEM, a w Sękowcu?ludzie się rozejdą na mniejsze imprezki po domkach-do jednego i tak się wszyscy nie zmieszczą. Czy tak ma wyglądać integracja?

Basia Z.
23-02-2009, 08:47
A ja w kwestii formalnej: co jak będzie brzydka pogoda-zimno i mokro?W Ustrzykach jest gdzie się schować i obradować RAZEM, a w Sękowcu?ludzie się rozejdą na mniejsze imprezki po domkach-do jednego i tak się wszyscy nie zmieszczą. Czy tak ma wyglądać integracja?

Przecież była mowa o dużym namiocie udostępnionym przez szefostwo ośrodka.

B.

Krysia
23-02-2009, 08:56
No właśnie namiocie-a ja się pytam co jak będzie padało (ogniska się już nie rozpali) i zimno-skoro ogniska nie będzie to kto wytrzyma w zimnym namiocie?a jeśli nawet się rozpali to kto na deszczu przy nim siedział będzie? ludzie się rozejdą po domkach na mniejsze imprezki przy kominkach.

Więc weźcie to pod rozwagę przy głosowaniu. W UG tego problemu nie będzie w razie deszczu i zimna

Basia Z.
23-02-2009, 09:30
Więc weźcie to pod rozwagę przy głosowaniu. W UG tego problemu nie będzie w razie deszczu i zimna

Jak będą ocieplacze - to zimno nie będzie.

B.

Piskal
23-02-2009, 09:45
Powyżej, w tym wątku, pojawiły się dwa określenia, rzekomo obraźliwe: "cham" i "kobyła".

Co do pierwszego, to przecież niedawno sąd powszechny orzekł, iż "cham" nie stanowi obrazy. A chodziło nie o byle kogo tak przezwanego, lecz o samego Pana Prezydenta RP (przezwanego przez Pana Posła Janusza Palikota, jak by ktoś nie pamiętał). Cham to w końcu postać biblijna i część z nas zapewne od niego pochodzi, czy tego chcemy, czy nie. Już pan Zagłoba słusznie wywodził, że tylko szlachta pochodzi od Jafeta, Żydzi i Arabowie od Sema, a cała reszta - właśnie od Chama.

Co zaś do owego drugiego określenia ("kobyła") przypisanego podobno jakiejś pani, to przyznam, iż gdyby np. mnie nazwano "ogierem", to chodziłbym z tego powodu dumny jak paw, a na KIMB-ie posyłałbym płci pięknej znaczące i obiecujące spojrzenia.

Tak więc, Kochani, naprawdę nic się nie stało.
Moim zdaniem stało się. Panuj trochę nad tym Kaziu, zamiast bezustannie stawać w obronie Lucyny. Oczywiście, że przy odrobinie dobrej woli na wszystko można znaleźć usprawiedliwienie, ale spodziewałbym się raczej po Tobie, jako po Prezydencie KIMBu takich mniej więcej słów:
Kochani panujmy nad emocjami. Nie temu służy niniejszy wątek, jeśli ma ktoś potrzebę obrzucać się inwektywami niech założy wątek" Inwektywy na Forum". Wróćmy raczej do merytorycznej duskusji na temat!Dziękuję.

Tarnina
23-02-2009, 10:01
Orsini, sama na początku oddałaś głos na Sękowiec, potem zmieniłaś na Ustrzyki,bo jak mawiasz ( co stało się już monotematyczne ) kobieta zmienną jest, ale mówisz chyba o sobie, bo ja jako kobieta się do tego nie poczuwam. KIMB w Sękowcu już był i to w fantastycznym gronie, a z tego co pamietam integracja była lepsza niż w innych miejscach. Kto nie był niech żałuje. Chyba , że brakuje Ci integracji z miejscowymi Ninjami, to zmienia postać rzeczy. Co do słów Pastorka, to ma tu w zupełności rację, Lucyna publicznie obraża ludzi i jest to nie na miejscu , uważam,że teraz powinna publicznie te osoby przeprosić. W tym miejscu ciśnie mi się na klawiaturę takie powiedzenie , że "słoma z butów wystaje ".

irek
23-02-2009, 10:01
Nie ma się co oszukiwać jak będzie piękna pogoda i w miarę ciepłe noce to KIMB w Sękowcu będzie rewelacyjny i dużo fajniejszy niż w Ustrzykach. Ale jeżeli będzie syfiasta deszczowa pogoda i zimnica to będzie totalna porażka. Bo nikt mi nie powie że siedzenie w wilgotnym zimnym namiocie to przyjemność, no może dla tych co będą jechali na wysokoprocentowym wspomaganiu. Ale zimne piwo to już wtedy na pewno nie smakuje. Do tej pory w Sękowcu odbyły się dwa KIMBy II i III. Na II pogoda dopisała była wspólna ława na zewnątrz przed recepcją i w miarę ciepła noc, choć po jakimś czasie i tak towarzystwo uciekło do środka. Na III zapowiadało się fajnie rozpaliliśmy ognisko ale deszcz i zła pogoda zrobiła swoje i wszyscy musieliśmy ubić się w malutkim barku. Było bardzo fajnie (kameralnie) ale i bardzo ciasno choć tamte KIMBy nie miały takiej frekwencji jak obecnie. Dalszy przebieg KIMBu z powodu fatalnej pogody polegał na zajęciach podgrupach i osobnych imprezach w kilku domkach. Więc jeżeli nie wstrzelimy się w pogodę to i namiot wojskowy nie na wiele się zda bo nie zapominajcie, że maj to nie lipiec i noce w górach bywają czasami bardzo zimne.
Mi tak naprawdę to obojętne gdzie się to odbędzie bo oba miejsca bardzo lubię dlatego nie będę glosował ale uważam, że przy takiej ilości osób UG są lepszym i pewniejszym rozwiązaniem. Sękowiec jest fajny na spotkanie kilkunastu osób ale nie na taki spęd.

Krysia
23-02-2009, 10:03
Tarnino jedno krótkie pytanie: ile wtedy przyjechało osób na KIMB?
zdaje się , że dużo mniej niż teraz się zapowiada

Tarnina
23-02-2009, 10:06
Powiedzmy,że porównywalnie, ale nie liczyłam, zapytaj Irasa, może pamięta.

Krysia
23-02-2009, 10:09
Myślę, że nieporównywalnie-teraz zapowiada się dużo więcej osób i się ludzie podzielą w grupki po domkach jak będzie zła pogoda. A może to i lepiej w sumie?

vm2301
23-02-2009, 10:44
Nie tylko nie lepiej, ale dużo gorzej. Nie taka jest chyba idea KIMB-u?...no ale może się nie znam...nigdy nie byłem...

irek
23-02-2009, 10:59
Powiedzmy,że porównywalnie, ale nie liczyłam, zapytaj Irasa, może pamięta.

Na III KIMBie w Sękowcu było około 22 osób

Tarnina
23-02-2009, 11:01
Ale ja na III byłam.

irek
23-02-2009, 11:04
Przepraszam chodziło o III kimb

Basia Z.
23-02-2009, 11:07
Nie tylko nie lepiej, ale dużo gorzej. Nie taka jest chyba idea KIMB-u?...no ale może się nie znam...nigdy nie byłem...

No wybaczcie - ale po to właśnie jest demokratyczne głosowanie.

Osoby, które nie wyobrażają sobie wspólnej zabawy w takiej sytuacji - głosują na Ustrzyki Górne. Osoby, którym ewentualne zimno jest niestraszne - głosują na Sękowiec.

Ja głosuję na Sękowiec, bo potrafię się doskonale bawić przy ognisku również w temperaturze ujemnej.
Ubieram wtedy czapkę i rękawiczki ;-) i nawet żadne "wpomagacze" nie są mi potrzebne.

Jednocześnie jeżeli wygra ta druga opcja - nie zamierzam się obrażać i nie przyjeżdżać.

A i tak największą atrakcją będzie dla mnie wyjazd na Pikuj :-)

Każdy głosując ma prawo wyrazić swoje zdanie.

Natomiast uważam też, że agitacja na rzecz swojej lokalizacji - jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Jednak ja nie zamierzam pod jej wpływem zmieniać zdania.

Pozdrowienia

Basia

manio
23-02-2009, 11:36
Irasku Ty wiesz że ja do ZpC to zawsze z chęcią pojadę ,ale wydaje mi się że jednak mylisz się co do tego że jest to lepsze miejsce na obrady.Prosty przykład ,przy ładnej pogodzie atmosfera będzie lepsza na obrady w Sękowcu przy złej w Ustrzykach ,tylko co Jacek zrobi z miejscowymi typu Nija ,Bartek ,Baranek czy Józek Polański którzy jak coś wyczują to nie odpuszczą(w przypadku ładnej pogody to nie ma z nimi problemu bo idą w plener).Obradom to może przyda "kolorytu" ,ale atmosfery nie będzie żadnej.Jeśli zrobisz imprezę zamkniętą to jak to widzisz???.."bramkarz ",który kogoś wpuszcza a kogoś nie i na jakiej zasadzie???Jacek i tak ma mało ludzi żeby ktoś bez przerwy stał na bramie ,bo na Kimbie wiesz jak jest, jedni wchodzą drudzy wychodzą ,jedni idą zjeść drudzy po flaszkęi tak w kółko.

vm2301
23-02-2009, 11:38
Przecież chyba nikt nie głosuje tak, czy inaczej, bo zakłada, że łatwiej mu będzie w takiej lokalizacji zrobić sobie imprezę zamkniętą we własnym gronie.

:)

Basia Z.
23-02-2009, 11:44
Przecież chyba nikt nie głosuje tak, czy inaczej, bo zakłada, że łatwiej mu będzie w takiej lokalizacji zrobić sobie imprezę zamkniętą we własnym gronie.

:)

Ależ oczywiście (tak to rozumiem).
Ja głosuję tak a nie inaczej, bo na podstawie opisów obu miejsc (żadnego z nich nie znam osobiście) wyobrażam sobie, ze w Sękowcu będzie lepsza atmosfera na obrady.

B.

irek
23-02-2009, 11:48
Irasku Ty wiesz że ja do ZpC to zawsze z chęcią pojadę ,ale wydaje mi się że jednak mylisz się co do tego że jest to lepsze miejsce na obrady.Prosty przykład ,przy ładnej pogodzie atmosfera będzie lepsza na obrady w Sękowcu przy złej w Ustrzykach ,tylko co Jacek zrobi z miejscowymi typu Nija ,Bartek ,Baranek czy Józek Polański którzy jak coś wyczują to nie odpuszczą(w przypadku ładnej pogody to nie ma z nimi problemu bo idą w plener).Obradom to może przyda "kolorytu" ,ale atmosfery nie będzie żadnej.Jeśli zrobisz imprezę zamkniętą to jak to widzisz???.."bramkarz ",który kogoś wpuszcza a kogoś nie i na jakiej zasadzie???Jacek i tak ma mało ludzi żeby ktoś bez przerwy stał na bramie ,bo na Kimbie wiesz jak jest, jedni wchodzą drudzy wychodzą ,jedni idą zjeść drudzy po flaszkęi tak w kółko.

He he zakapiory są wszędzie w Sękowcu też się pewnie ktoś przyczepi Siódemka, Zajączek, Pawełek i inni ;)
Pamiętasz jak to jeden z nich mówił do ciebie "te Gołota" albo tekst o harmonijce "nie dmuchaj jak nie twoje" eh to były czasy :mrgreen:

andrzej627
23-02-2009, 12:59
zapowiadało się fajnie rozpaliliśmy ognisko ale deszcz i zła pogoda zrobiła swoje i wszyscy musieliśmy ubić się w malutkim barku.

Nie wygląda to zachęcająco. Czy po powrocie z Pikuja będziemy mogli się pożywić w tym "malutkim barku" ?

Misieg
23-02-2009, 13:02
Jeżeli tam Ci jadło nie będzie odpowiadać, zawsze można zjeść coś w hotelu w Zatwarnicy.

Krysia
23-02-2009, 13:18
No a pod Caryńską wieeeeeeeeeeeeeeeeelki na cały talerz schaboszczak, wysmażony, chrupiący, pachnący...pychaaaaaaaa :mrgreen::mrgreen:

irek
23-02-2009, 13:23
Jeżeli tam Ci jadło nie będzie odpowiadać, zawsze można zjeść coś w hotelu w Zatwarnicy.

No nie do końca zawsze. Zakładając, że jest jakaś grupa w hotelu bo poza sezonem czasami stoi pusty. I w hotelu jest jadłodajnia nie ma restauracji gdzie można o każdej porze coś zjeść z karty. Można sobie zamówić o określonych godzinach w porach posiłku i tylko to co jest akurat przewidziane na dany dzień w jadłospisie. Faktem jest, że jedzonko w hotelu jest bardzo smaczne o ile coś się nie zmieniło. W barku w Sękowcu w menu są tylko zapiekanki i pizza z mikrofali. Więc pozostaje własny wikt albo jedzenie o określonej porze w hotelu, najbliższa restauracja jest w Pszczelinach lub Ustrzykach.

Pastor
23-02-2009, 13:28
Jeżeli tam Ci jadło nie będzie odpowiadać, zawsze można zjeść coś w hotelu w Zatwarnicy.

Potwierdzam! W Zatwarnicy jest smaczna kuchnia, b. przyzwoite warunki, klimat też jest (pod sklepem). Trzykrotnie pomieszkiwałem w Zatwarnicy. Zarówno hotel jak i sama Zatwarnica mają u mnie plus.
Pozdrawiam + Pastor manu propria

andrzej627
23-02-2009, 13:36
W barku w Sękowcu w menu są tylko zapiekanki i pizza z mikrofali.
Iras, dzięki za konkretną odpowiedź.

Stały Bywalec
23-02-2009, 13:39
I teraz już się zapewne domyślacie, dlaczego ja - stały bywalec Sękowca - oddałem swój głos na Ustrzyki Grn. Po prostu mógłbym się podpisać pod argumentacją Irka.
Ale zwolennicy KIMB w Sękowcu niech się nie przejmują. Tam też (w razie organizacji KIMB-u) będzie bardzo fajnie.
Inaczej po prostu być nie ma prawa.
:-D

PS
Piskal, ja po prostu chciałem ten cały "zgrzyt" obrócić w żart. I stąd przywołałem aż wypowiedź p. Zagłoby nt. synów Noego. I dajmy już temu spokój. :-)

Krysia
23-02-2009, 13:45
Powsimordy stawiają !!!
komu i co?:mrgreen::-D:mrgreen:

Stały Bywalec
23-02-2009, 13:51
Orsini, ja przeciez tego nie napisałem.
:lol:
A zresztą - może i napisałem (już nie pamiętam).
:lol:

Krysia
23-02-2009, 13:54
Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec : Dzisiaj - 12:47
:mrgreen::-D:mrgreen:

Xiro
23-02-2009, 14:03
komu i co?:mrgreen::-D:mrgreen:

...no choćby wino z nagrodowej flaszki od Hero :mrgreen:

Krysia
23-02-2009, 14:06
o nie!!!wina nikomu nie dam!!!:twisted::mrgreen:

Hero
23-02-2009, 14:07
Wyciągnięty do tablicy chcę potwierdzić, że wino jest gotowe i czeka niecierpliwie na maj :)

vm2301
23-02-2009, 14:08
Oczywiście wiele się może do maja zmienić, ale biorąc pod uwagę pewne nowe dla mnie okoliczności, niekoniecznie dyskutowane tu sprawy gastronomiczno-lokalowe bynajmniej, a raczej te natury transportowej jestem zmuszony zmienić front i zagłosować jednak na Ustrzyki Górne jako tę jawiącą się dogodniejszą dla mnie lokalizację.

Pozdrawiam:)

PS. Oczywiście w przypadku wygranej Sękowca ubolewać absolutnie nie będę, jedynie zacisnę zęby i sprostam ewentualnym trudnościom;)

Stały Bywalec
23-02-2009, 14:10
Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec : Dzisiaj - 12:47
:mrgreen::-D:mrgreen:
Faktycznie - przypominam sobie.:-)

Ale zaraz po chwili ugryzłem się w język.
Nie ma żadnego obowiązku stawiania (komukolwiek i czegokolwiek :-D). Jak ktoś zechce, to postawi. I obojętne, czy będzie to nobilitowany Powsimorda, czy zwykły, szary Kimbuś (Kimbusia).

A teraz poważnie. Jeśli zwycięży Sękowiec, to osoby które wybierają się na Pikuj, powinny sobie wcześniej zabezpieczyć jedzenie na "po powrocie", bo w ostatniej chwili to faktycznie mogą mieć z tym problem. Ale przecież z tym nie ma problemu - wystarczy tylko pamiętać i się przygotować).

Krysia
23-02-2009, 14:24
zmienić front i zagłosować jednak na Ustrzyki Górne
to jeśli pozostaniesz im wierny i UG wygrają to Ci postawię :mrgreen::-D:mrgreen:
wino z butelczyny Hero oczywiście-a wino to pyszne i dzielić się nim nie mam zamiaru:lol:

vm2301
23-02-2009, 14:29
Trzymam za słow...kielich;)

andrzej627
23-02-2009, 15:36
Oczywiście w przypadku wygranej Sękowca ubolewać absolutnie nie będę, jedynie zacisnę zęby i sprostam ewentualnym trudnościom;)
Zgadzam się z Tobą. Ja tez ubolewać nie będę, ale zadaję sobie jednak pytanie, czy rzeczywiście klimat w Sękowcu jest o tyle lepszy niż w Ustrzykach, aby było warto zaciskać zęby? Wątpię o tym. Opieram się na wspomnieniach uczestnika KIMBów w Sękowcu:


Nie ma się co oszukiwać jak będzie piękna pogoda i w miarę ciepłe noce to KIMB w Sękowcu będzie rewelacyjny i dużo fajniejszy niż w Ustrzykach. Ale jeżeli będzie syfiasta deszczowa pogoda i zimnica to będzie totalna porażka. Bo nikt mi nie powie że siedzenie w wilgotnym zimnym namiocie to przyjemność, no może dla tych co będą jechali na wysokoprocentowym wspomaganiu. Ale zimne piwo to już wtedy na pewno nie smakuje. Do tej pory w Sękowcu odbyły się dwa KIMBy II i III. Na II pogoda dopisała była wspólna ława na zewnątrz przed recepcją i w miarę ciepła noc, choć po jakimś czasie i tak towarzystwo uciekło do środka. Na III zapowiadało się fajnie rozpaliliśmy ognisko ale deszcz i zła pogoda zrobiła swoje i wszyscy musieliśmy ubić się w malutkim barku. Było bardzo fajnie (kameralnie) ale i bardzo ciasno choć tamte KIMBy nie miały takiej frekwencji jak obecnie. Dalszy przebieg KIMBu z powodu fatalnej pogody polegał na zajęciach podgrupach i osobnych imprezach w kilku domkach. Więc jeżeli nie wstrzelimy się w pogodę to i namiot wojskowy nie na wiele się zda bo nie zapominajcie, że maj to nie lipiec i noce w górach bywają czasami bardzo zimne.
Mi tak naprawdę to obojętne gdzie się to odbędzie bo oba miejsca bardzo lubię dlatego nie będę glosował ale uważam, że przy takiej ilości osób UG są lepszym i pewniejszym rozwiązaniem. Sękowiec jest fajny na spotkanie kilkunastu osób ale nie na taki spęd.

Co na to zwolennicy Sękowca?

Krysia
23-02-2009, 15:44
Toż Basia napisała, że może i w rękawiczkach siedzieć jak zimno będzie.
Andrzejku może lepiej zająć się tymi, którzy jeszcze nie oddali swych głosów?
Zwolenników KIMBu w Sękowcu niczym nie przekonasz;-))))

bertrand236
23-02-2009, 16:06
A ten KIMB to wesele jakieś jest? Miejsce musi być stosowne, żarcie też. Może jeszcze jakąś kapelę obstalujecie? ;) Kurna! Ludzie! Toż to jedna noc obrad. Czy nikt z Was ogniska nie potrafi w deszczu rozpalić? Kiełbaski z ogniska nie można? Nikt z Was nocy nie zarwał w niezbyt nawet wygodnych warunkach? Przeciaż tam jest namiot, miejsce na ogień i barek. Liczy się towarzystwo chyba. Jak będzie trzeba, to i do UG przyjadę tylko DLACZEGO mam przyjechać w gorsze miejsce? Nie rozumiem i nikt jak dotąd tego mi nie wyjaśnił, a Andrzejowi napisałem na PW.

Więcej w tym wątku się nie odezwę i czekam na ogłoszenie wyniku.
Pozdrawiam

irek
23-02-2009, 16:10
Basia napisała, że ani tu ani tu nie była więc trudno się jej dziwić że wybrała to czy tamto. Ja zaliczyłem 2 KIMBy w Sękowcu i 2 w UG. Te z Sękowca milej wspominam było fajniej ale to były inne realia, nieduża grupa, która wcześniej bardzo dobrze się znała o takich samych wymaganiach i upodobaniach kiedyś nawet nazywana TWA. Ale czasy się zmieniają jest nas coraz więcej z różnych półek ;) więc i wymagania inne. W UG oprócz ogniska, sali, jedzenia i noclegów pod dostatkiem, mamy internet, rzutnik multimedialny gdyby ktoś chciał zrobić slajdowisko czy pokaz filmów. Ja np mogę zrobić prezentację ze wszystkich kimbów jak mi Piotr podeśle fotki z Dwernika i ktoś ze Smolnika bo z tych nie mam dokumentacji zdjęciowej ;) a jest co pokazywać oj jest :mrgreen:

manio
23-02-2009, 17:26
Basia napisała, że ani tu ani tu nie była więc trudno się jej dziwić że wybrała to czy tamto. Ja zaliczyłem 2 KIMBy w Sękowcu i 2 w UG. Te z Sękowca milej wspominam było fajniej ale to były inne realia, nieduża grupa, która wcześniej bardzo dobrze się znała o takich samych wymaganiach i upodobaniach kiedyś nawet nazywana TWA. Ale czasy się zmieniają jest nas coraz więcej z różnych półek ;) więc i wymagania inne. W UG oprócz ogniska, sali, jedzenia i noclegów pod dostatkiem, mamy internet, rzutnik multimedialny gdyby ktoś chciał zrobić slajdowisko czy pokaz filmów. Ja np mogę zrobić prezentację ze wszystkich kimbów jak mi Piotr podeśle fotki z Dwernika i ktoś ze Smolnika bo z tych nie mam dokumentacji zdjęciowej ;) a jest co pokazywać oj jest :mrgreen:

Irasku realia są takie same ,tylko co poniektórzy z nas inni.W innych wątkach marudzą, że stare Bieszczady już nie wrócą ,że nie ten klimat ,nie ci ludzie itd itp,że chetnie by wrócili do starych czasów,a jak nadarza się taka okazja żeby posiedzieć przy ognisku i przy gitarze ,to wtedy piszą ,że jedzenie, że spanie ,że rzutnik , że zimno ,że ciepło ze nikt nie chce pryknąć w oponkę.........Ja jadąc na swój pierwszy KIMB nie znałem nikogo, a wspominam go najmilej.no ale takie czasy ilu ludzi tyle opinii:lol:i tak przyjadę gdziekolwiek on się odbędzie i na nikogo się nie obrażę(szczególnie za Gołotę ;))

Pawelk
23-02-2009, 17:47
...no w koncu w domu

Bardzo dziękuję Lucynie za miłe słowa i za wstawiennictwo za moją osobą.

Piskal przesłuchałem przeczytałem teksty KSU i nie ma w nich mowy o kóre "uszczyki" chodzi :-P -grunt to dobrze kombinować :lol:
Tarnina luzik... nie głosujemy tu nad sprawami życia i śmierci


a tak całkiem na marginesie.....

....chyba ważniejsze od tego "gdzie", jest "kto" i "w jakiej atmosferze"- przynajmniej ja tak myślę, że nie miejsce a ludzie tworzą atmosfere -lepszą albo gorszą a miejsce jest jedynie dodatkiem

Krysia
23-02-2009, 18:02
no właśnie, zwłaszcza, że większość główne obrady i tak ma gdzie indziej dzień wcześniej do rana we wspaniałej atmosferze;)

Tarnina
23-02-2009, 18:07
....chyba ważniejsze od tego "gdzie", jest "kto" i "w jakiej atmosferze"- przynajmniej ja tak myślę, że nie miejsce a ludzie tworzą atmosfere -lepszą albo gorszą a miejsce jest jedynie dodatkiem

Owszem , ludzie, ale jeśli nie uczestniczyłeś w KIMB-ach ani w UG ani w Sękowcu nie wiesz jak to wygląda.

Andrzeju kilka slów do Ciebie, może nie będą miłe, ale Twoje wypowiedzi trącą nutą "podstarzałej" upierdliwości. Nikt nie zabrania głosować Ci na UG, ja też to miejsce lubię, ale w innym czasie . Nie musisz wstawiać co chwilę cytatów czyichś wypowiedzi, aby je złośliwie, łapiąc za słówka, komentować.Powiedz , jak chcesz uczstniczyć w wyprwie Pikujowej, jak Tobie przeszkadzają warunki Sękowca??? Zastanów się dobrze czego chcesz, ja widzę Cię jednak tylko w warunkach conajmniej Hotelu Górskiego i w wytwornej restauracji, a nie przy ognisku z usmoloną kiełbaską na patyku, czy na twardej karimatce w namiocie, gdzie sufit przecieka przy gwałtownej ulewie. Ehhhhhhhhh Bieszczadnicy ( cholerka ).

klopsik
23-02-2009, 18:20
Sekowiec

Krysia
23-02-2009, 18:21
Klopsik przyjedziesz na KIMB???dajesz słowo???:lol:
świat się wali :-P

Piskal
23-02-2009, 21:56
...no w koncu w domu



Piskal przesłuchałem przeczytałem teksty KSU i nie ma w nich mowy o kóre "uszczyki" chodzi :-P -grunt to dobrze kombinować :lol:


Zobacz na You Tubie teledysk do tej piosenki, ewentualnie okładkę pierwszej płyty KSU "Pod prąd". Tzn. okładkę analogowej płyty, bo nie wiem jak to tam jest na kompakcie, gdzie jest zdjęcie zespołu pod tablicą Ustrzyk Dolnych. Ale to tak na marginesie, bo nie ma to większego znaczenia. Ja zdecydowanie bardziej wolę Górne.

vm2301
23-02-2009, 22:39
@Andrzeju

Zaciskanie zębów będzie wynikać jedynie z tego, że z Sękowca trudniej się wydostać, co w przypadku napiętego planu działania juz od świtu poniedziałkowego znaczenie może mieć.
A reszta? Spanie, żarcie, wygody? Mam to tam, gdzie mieszczę wiele rzeczy tego świata;)

pozdrawiam:)

andrzej627
23-02-2009, 23:22
Sękowiec już prawie zwyciężył, a tu znowu Andrzej zamieszał. Wczoraj wyciągnął złośliwie stare wypowiedzi Pastora, którego udało się nam już przekabacić na Sękowiec. Dzisiaj ciągle ględzi o tym, czy będzie coś do jedzenia w barze. Sam nic mądrego nie napisze, tylko się podpiera wypowiedziami innych. Łapie wszystkich za słówka. Iras napisał coś o niepogodzie, a Andrzej ciągle to powtarza.

Jak mu się nie podoba KIMB w Sękowcu, to niech siedzi w Hotelu Górskim w Ustrzykach i chodzi na spacery do Zjazdu Pod Caryńską, bo tylko do tego się nadaje. Albo jeszcze lepiej. Niech jedzie do Mucznego z tymi wszystkimi paniusiami: z tą wygodnicką, co zgłosiła Muczne, z tą, co potrzebuje deski do pracowania i z tą, co zmienną jest. Przynajmniej będziemy mieli spokój w Sękowcu.

Irasowi też zamieszał w głowie. Planowana była wycieczka do Lwowa, o on prowokacyjnie się pyta, czy Pikuj jest zbyt ambitny dla kimbowiczów. Wszedł Irasowi na ambit. Iras zaproponował wiec, że zawiezie kimbowiczów na wyprawę na Pikuj, na którą Andrzej błyskawicznie się zapisał. Zwariował chyba. Jak ten stary zgred chce tam wejść? Przecież Pikuj jest wyższy niż Tarnica. Jak on sobie to wyobraża noc pod Pikujem? Przecież nie ma nawet namiotu. A czy on w ogóle spał kiedyś w namiocie? Pisał już coś o jakimś hotelu w pobliskim kurorcie.

Andrzej jest strasznie upierdliwy i złośliwy.

Potwierdzam upierdliwość. Do złośliwości się nie przyznaje.

Swojego czasu spędzałem wakacje w namiocie. Nie miałem wtedy materaca, tylko siennik. Namiot nie miał tropiku i w razie deszczu było w nim mokro. Jeździłem wtedy do Chałup, a nie w Bieszczady.

Noc pod Pikujem zamierzam spędzić w namiocie, tak jak inni uczestnicy wyprawy. Czy do Sękowca mam też przyjechać z namiotem?

PS. Tarnina, mam nadzieję, że masz poczucie humoru i nie obrazisz się za parodię Twojego postu.

Krysia
23-02-2009, 23:29
No i czemu zaraz twarda karimata?
http://img510.imageshack.us/img510/3748/materaczpompka.jpg (http://imageshack.us)
w Realu 2osobowy z pompką za 45zł :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
więcej wiary kochani;-)
DAMY RADĘ;-)))
WSZYSCY!!!

Stały Bywalec
23-02-2009, 23:53
(...)
PS. Tarnina, mam nadzieję, że masz poczucie humoru i nie obrazisz się za parodię Twojego postu.
Andrzeju, chylę czoło i podziwiam klasę !:-)

Ale tego pomysłu z Pikujem to i tak Ci nigdy nie wybaczę !:twisted::-D

Krysia
23-02-2009, 23:56
Ale tego pomysłu z Pikujem to i tak Ci nigdy nie wybaczę !:twisted::-D
jest na to rada-jedź z nami i w zieloną noc pod Pikujem wyciągniesz Andrzejowi śledzie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Stały Bywalec
24-02-2009, 00:17
jest na to rada-jedź z nami i w zieloną noc pod Pikujem wyciągniesz Andrzejowi śledzie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Droga Orsini, już któryś raz z rzędu składasz mi tę propozycję, za co jestem zresztą Ci bardzo wdzięczny i czuję się dowartościowany.:-)

Ale też zmuszasz mnie do odpowiedzi, i to odmownej. Jej przyczyny są dwie:
1) już sobie wcześniej zaplanowałem wyjazd do Lwowa na 15 maja, a planów zmieniać nie lubię - tym bardziej, iż nie dotyczą one tylko mojej osoby,
2) nie miałbym takiej 100% pewności, że wracając z wycieczki na Pikuj, uda mi się 16 maja wrócić do Sękowca lub Ustrzyk Grn. najpóźniej wczesnym wieczorem, a jako "główny macher" od zwołania VIII KIMB absolutnie nie powinienem zawieść.
:-|

Recon
24-02-2009, 01:04
Musze coś też skrobnąć ;)
Qrcze robi sie całkiem fajny mecz, a już chciałem przełazić po murawie w cieniu od trybuny krytej (via Nowak z dawnej Legii). Nic z tego… idzie walka na całego i nawet kości trzeszczą. Czyli jest o co walczyć. Muszę baczniej „bala” obserwować i drużynie pomóc. Chociaż jakoś ta druga tura już mnie tak nie emocjonuje jak pierwsza.
Zatwarnica to moje takie sentymentalne miejsce. Sękowiec mniej znam, bo nie wchodziłem na jej teren. A hotel BARR zawsze wspominam z miłą nutką.
Ja lubię planować i pomimo, że walka wre to już wiem gdzie będę spał i zapewne jadł.
Jeśli chodzi o „takie sobie niespodziewane jedzenie na cito” w BARR-ze to już teraz trzeba sobie odpuścić… a będąc tam, z rana zaplanować obiadokolację a wieczorem śniadanie i to na konkretną godzinę.
Spacer z Sękowca do Zatwarnicy na pewno dostarczy wrażeń i to różnych ;) i najwyżej za mostem nie skręcę w prawo tylko w lewo i pójdę na Dwernik-Kamień :P
Gram w tym meczu pierwszy raz, strzeliłem gola, kibice mnie zauważyli i jakąś nagrodę nawet dostanę.
Osobiście mi zależy byśmy zeszli wszyscy z boiska zadowoleni i bez kontuzji a już o jakiś brutalnych faulach to trzeba zapomnieć. Nawet ten niechcący złapawszy kontuzję to ma przyjechać na pomeczową odprawę!!!!
Gram w drużynie Uszczyk i na boisku i poza chcę ich godnie reprezentować. Chcę byśmy wygrali, ale jeśli przegramy to po godnej walce.
Graliście kiedyś zespołowo??? Może niektórzy sobie przepisy przypomną, będzie łatwiej walczyć!

Stały Bywalec
24-02-2009, 07:25
Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco.

Dotychczas głosowało 20 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

www.sekowiec.net

1) piskal
2) Basia Z.
3) bertrand236
4) Pastor
5) Marcowy
6) dorota z krakowa
7) długi
8. Tarnina
9) Misieg
10) manio
11) klopsik


II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko
7) Wojtek1121
8. Recon1
9) vm2301


PS 1
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (pod warunkiem, że potem przyjadą na VIII KIMB).

PS 2
Osobom, którym brakuje nieco postów, a marzą o zagłosowaniu (m.in. Pawelk i Tasiek) :-D , przypominam, że na Naszym Forum są również takie tematy, jak różne zgadywanki (w dziale: relacje z wypraw w Bieszczady), czy gra w skojarzenia (w dziale: off topic). Możecie także tworzyć limeryki bieszczadzkie w dziale: poezja i proza.
A ostatni wymagany post (ten 50-ty) możecie napisać już np. dn. 1 marca, oddając głos (koniecznie przed godz. 20:00).

.

Krysia
24-02-2009, 08:24
1) już sobie wcześniej zaplanowałem wyjazd do Lwowa na 15 maja, a planów zmieniać nie lubię - tym bardziej, iż nie dotyczą one tylko mojej osoby,
Wybacz, że pytam: czy w swojej uprzejmości zdradzisz mi sekret z kim to niby do tego Lwowa dnia 15 maja masz zamiar pojechać?Tak pytam, bo zdecydowana większość chętnych wybrała Pikuj jednak.

Stały Bywalec
24-02-2009, 08:42
(...) z kim to niby do tego Lwowa dnia 15 maja masz zamiar pojechać? (...)
Jak to "niby" ? Ja nie zamierzam tam pojechać "na niby", ale w rzeczywistości ! Pokażę Ci pieczątkę w paszporcie.

PS
Właśnie napisałem post w dziale OT, w wątku "humor ze szlaku". Dotyczy on m.in. (a raczej: głównie) zmienności kobiecego charakteru. "Kobieta zmienną jest" - często to powtarzasz. :-D

Krysia
24-02-2009, 08:45
Ale ja pytałam nie czy ( bo w to ja nie wątpię), a z kim?:mrgreen:
I czy jest sens się tak upierać przy swoim?
Moja mama zawsze powtarzała taką mądrość jak ja się tak upierałam:
-Na złość mojej mamie odmrożę sobie uszy
A więc nie odmrażaj sobie uszu i jedź z nami proszę <oczy kota ze Sherka>

Stały Bywalec
24-02-2009, 08:59
Ale ja pytałam nie czy ( bo w to ja nie wątpię), a z kim?:mrgreen:
A znasz bajkę "O Magdzie" ?
- Ma z kim, a nie ma gdzie.
:-D
Jeszcze trochę cierpliwości, poczekaj do pierwszych dni marca. Basia Z. zna szczegóły, jak chcesz, to się Jej spytaj (ale tylko poprzez priv.).

Krysia
24-02-2009, 09:01
Basia jedzie z nami z tego co pamiętam :mrgreen:

Piskal
24-02-2009, 09:26
Kochani, a zwłaszcza Kochani Sękowicze. Nie chcę krakać, ale śniło mi się dzisiaj,że spotkaliśmy się w Ustrzykach żeby deliberować o...miejscu KIMBu. Kaziu, nawet nie miałem okazji z Tobą pogadać(w tym śnie),tak się kręciłeś z kąta w kąt.

Krysia
24-02-2009, 09:29
A ja Ci się śniłam???eee chyba nie, boś się zlany potem nie obudził :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Stały Bywalec
24-02-2009, 10:09
(...) Kaziu, nawet nie miałem okazji z Tobą pogadać(w tym śnie),tak się kręciłeś z kąta w kąt.
Tomciu, bo mnie Orsini ciągle męczy i męczy. Nawet we śnie.

Orsini, moja żona (bo ja zdecydowanie odmówiłem) wybiera się z naszym bieszczadzkim kotkiem do Twojej koleżanki po fachu. Już czas - skończył 8 miesięcy. Uważasz, że to dobrze ?

Wracając zaś do tematu (post powinien być na temat, sam o to apelowałem), informuję, że jeszcze nie oddało głosu sporo osób głosujących w I turze, czyli takich żelaznych tegorocznych KIMB-owiczów.

Poza tym podtrzymuję, Piskal, to co już wcześniej napomknąłem: Twoja sękowiecka drużyna pachnie mi V kolumną !:-D Ty lepiej co poniektórym zablokuj komputery w najbliższą niedzielę !:-D

vm2301
24-02-2009, 10:09
@Orsini,

Piskal o śnie opowiada, anie jakowymś koszmarze, zdaje mi się;)

Tarnina
24-02-2009, 10:10
Poczucie humoru to ja mam , ale czytając Twoj post z moim niby cytatem zastanwiałam się kiedy to napisałam. Andrzejku jak już korzystasz z cytatu to prawdziwego, bo jeśli chodzi o literę prawa.....Nie mogłam powstrzymać się od napisania wcześniejszego postu do Ciebie, bowiem działa mi to po prostu od dłuższego czasu na nerwy i zastanawiam sie nad tym czy nadal mam chęć uczestniczenia w KIMBie .

Krysia
24-02-2009, 10:15
SB nie mam zielonego pojęcia o kotach, zapytam wieczorem koleżanki tylko weź mi przypomnij proszę w końcu jakiej on/ona jest płci, bo się pogubiłam :mrgreen:

Stały Bywalec
24-02-2009, 10:21
Ależ Tarnino, Andrzej przecież zaraz pod spodem zastrzegł, że to łże-cytat.
Poza tym napisał w nim aż tyle samokrytyki, że naprawdę powinnaś Mu wybaczyć !:-D

Przecież Ty sama byś tak o Nim nigdy nie napisała, ani nawet nie pomyślała !:-D
Mam rację ?
Powiedz, proszę, że mam.
:-D


PS
Orsini, mój kotek jest płci mojej. Czyli przystojnej brzydkiej.

Tarnina
24-02-2009, 10:24
Tak tak Kaziku, masz. Ale co do Andrzeja to nie poczucie humoru powinnam mieć tylko anielską cierpliwość.

lucyna
24-02-2009, 11:15
Moim zdaniem stało się. Panuj trochę nad tym Kaziu, zamiast bezustannie stawać w obronie Lucyny. Oczywiście, że przy odrobinie dobrej woli na wszystko można znaleźć usprawiedliwienie, ale spodziewałbym się raczej po Tobie, jako po Prezydencie KIMBu takich mniej więcej słów:
Kochani panujmy nad emocjami. Nie temu służy niniejszy wątek, jeśli ma ktoś potrzebę obrzucać się inwektywami niech założy wątek" Inwektywy na Forum". Wróćmy raczej do merytorycznej duskusji na temat!Dziękuję.
Szanowny współforumowiczu, proszę panuj nad emocjami. Nie mam dostępu do internetu więc odpisuję dopiero dziś. Nie interesuje mnie ani Pastor ani inne osoby z którymi nie zamiwrzam siąść do ogniska. Nie rozmawiam o nich. Proszę abyś przeczytał wszystkie posty niejakiego Pastora. Gro z nich dotyczy mojej osoby, mojej firmy, można je zakwalifikować jako ataczki personlane. Jeżeli ktoś non stop usiłuje mi nadepnąć na odcisk to nie dziw się, że reaguję.

Tarnina
24-02-2009, 12:00
Szanowny współforumowiczu, proszę panuj nad emocjami. Nie mam dostępu do internetu więc odpisuję dopiero dziś. Nie interesuje mnie ani Pastor ani inne osoby z którymi nie zamiwrzam siąść do ogniska. Nie rozmawiam o nich. Proszę abyś przeczytał wszystkie posty niejakiego Pastora. Gro z nich dotyczy mojej osoby, mojej firmy, można je zakwalifikować jako ataczki personlane. Jeżeli ktoś non stop usiłuje mi nadepnąć na odcisk to nie dziw się, że reaguję.

Lucyno, ja jako osoba postronna , odbieram to inaczej. Raczej Ty panuj nad emocjami, bo z Twoich wypowiedzi niejednokrotnie wynika, że niestety sobie z tym nie radzisz. Sama sobie jesteś winna ,że ludzie reagują na Twoją Osobę w taki a nie inny sposób.

lucyna
24-02-2009, 12:09
Lucyno, ja jako osoba postronna , odbieram to inaczej. Raczej Ty panuj nad emocjami, bo z Twoich wypowiedzi niejednokrotnie wynika, że niestety sobie z tym nie radzisz. Sama sobie jesteś winna ,że ludzie reagują na Twoją Osobę w taki a nie inny sposób.
Wybacz ale nie interesuje mnie to jak ludzie reagują. Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek będac niesprowokowana ostro odpowiedziała.

Tarnina
24-02-2009, 12:11
Wybacz ale nie interesuje mnie to jak ludzie reagują. Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek będac niesprowokowana ostro odpowiedziała.

A szkoda, bo ja mówi przysłowie : " jak Cię widzą , tak Cię piszą ".

Basia Z.
24-02-2009, 12:40
A szkoda, bo ja mówi przysłowie : " jak Cię widzą , tak Cię piszą ".

A ja proponuję darować sobie wszelkie wypominania tego co było kiedyś.

Nie ważne jak ktoś kiedyś kogoś nazwał, ważne to co przed nami.

Ze swojej strony nie mam pretensji do nikogo i z ogromną przyjemnością usiądę przy ognisku z każdym :-)

Pozdrowienia

Basia

Tarnina
24-02-2009, 12:42
Lucyna, teraz Twoja kolej :)

Basia Z.
24-02-2009, 12:45
Lucyna, teraz Twoja kolej :)

Ja sobie wypraszam, ale nikogo "do tablicy" nie wzywam.

B.

lucyna
24-02-2009, 12:52
A ja proponuję darować sobie wszelkie wypominania tego co było kiedyś.

Nie ważne jak ktoś kiedyś kogoś nazwał, ważne to co przed nami.

Ze swojej strony nie mam pretensji do nikogo i z ogromną przyjemnością usiądę przy ognisku z każdym :-)

Pozdrowienia

Basia
Nigdy w życiu. Na to nie licz. Proszę tylko abyś nie wp... mi się do wątków i ich nie niszczyła.

Basia Z.
24-02-2009, 12:56
Nigdy w życiu.

Nie pisałam do Ciebie.

Pisałam ogólnie aby zaprzestać powracania do przeszłości.
(szczególnie do Pastora oraz Stałego Bywalca, którzy moim zdaniem niepotrzebnie wracają do starych zaszłości).

A Ty zrobisz jak będziesz chciała.

B.

Pastor
24-02-2009, 14:23
Ogłaszam politykę miłości! Przypominam równocześnie, co juz uprzednio pisałem - najważniejsze żebyśmy zdrowi byli!
Apeluje o udział w głosowaniu a także o udzial w KIMB-ie!
Co do dyskutowanej ostatnio kwestii wspólnego siedzenia przy ognisku. Rzeczywiście, jest problem. Z racji potężnych gabarytów (128 kg wagi - przerośnięty mięsięń piwny),nie przypuszczam abym pomieścił się przy jednym ognisku np. z WPP (monstrualnie przerośnięte ego). Obiecuje jednak, na wypadek gdyby KIMB był w Sękowcu, że mój kolega rozpali osobne ognisko dla Grupy Bieszczady!
Pozdrawiam! + Pastor ręką własną

lucyna
24-02-2009, 14:50
W pełni zgadzam się z Pastorem. Jego ego i moje monstrualnie rozrośnięte (co fakt to fakt) razem nie pomieszczą się przy jednym ognisku. Mogę nawet dodać, tylko po to aby wprowadzić słowa Przedpiścy o milości forumowej w czyn, że Połonina wielkim artystom boł.

WUKA
24-02-2009, 14:57
Lucynko,czy "boł" czy "był" na jedno wychodzi,bo FAKTEM TO JEST!!!

lucyna
24-02-2009, 14:59
Lucynko,czy "boł" czy "był" na jedno wychodzi,bo FAKTEM TO JEST!!!
:oops:
Ups żart tłumaczony nie jest żartem.

Stały Bywalec
24-02-2009, 19:30
W pełni zgadzam się z Pastorem. Jego ego i moje monstrualnie rozrośnięte (co fakt to fakt) (...) Mogę nawet dodać, tylko po to aby wprowadzić słowa Przedpiścy o milości forumowej (...)
Ale oboje świntuszą ! :lol:
A Lucy w dodatku się reklamuje i wpędza mężczyzn w kompleksy.:lol:

manio
24-02-2009, 20:01
Ale oboje świntuszą ! :lol:
A Lucy w dodatku się reklamuje i wpędza mężczyzn w kompleksy.:lol:

Drogi S.B w moim przypadku trafiłeś w samo sedno od pewnego czasu mam kompleksy, bo nie wiem co zrobić, albo co wciągnąc żeby mnie (Grupa Manio) było dwóch i żeby jeden"ja" robił coś o czym drugi "ja" bym nie wiedział.Ileż to spraw bym załatwił tłumacząc się, to nie ja to pewnie ten drugi.Ja nic nie pisałem i nikogo nie atakowałem to ten drugi jest agresywny ,ale to przecież nie prawdziwy "ja"...........Kurde może by się przenieść w Bieszczady tam powietrze tak cudnie działa8-)

andrzej627
24-02-2009, 21:30
Chyba znowu będę musiał napisać coś upierdliwego, aby dyskusja wróciła do tematu.

Piskal
24-02-2009, 22:29
Poza tym podtrzymuję, Piskal, to co już wcześniej napomknąłem: Twoja sękowiecka drużyna pachnie mi V kolumną !:-D Ty lepiej co poniektórym zablokuj komputery w najbliższą niedzielę !:-D
Stały Bywalcze, w niedzielę nie tylko nie zablokuję komputerów, ale nawet nie doczekam przy swoim końca głosowania. Po prostu na 19 idę do teatru i będę nocować w Toruniu w mieszkaniu bez internetu.Pozwolisz więc, że po spektaklu zadzwonię do Ciebie i wszystkiego się dowiem z ust samego Prezydenta. Będzie okazja, żeby sobie pogadać o tym i o owym. A zwłaszcza o owym.

Krysia
24-02-2009, 22:35
V kolumna czy nie Szanowny Prezydencie uprzejmie donoszę;-))) i proszę wymusić na Klopsiku obietnicę, że jeśli KIMB się odbędzie w UG to on daje słowo, że i tam się pojawi. W przeciwnym wypadku nie spełnia on jakiegoś tam punktu regulaminowego i proszę go nie uwzględniać w głosowaniu.
:-P

andrzej627
24-02-2009, 22:46
Widzę, że nie tylko ja jestem upierdliwy.

Krysia
24-02-2009, 23:02
I Ty Brutusie przeciwko mnie???


orsini (http://forum.bieszczady.info.pl/member.php?u=2179) [Edit (http://forum.bieszczady.info.pl/vbshout.php?do=archive&page=41#) | Delete (http://forum.bieszczady.info.pl/vbshout.php?do=archive&page=41#)] klops na KIMB się wybierasz?

Wczoraj 17:23 klopsik (http://forum.bieszczady.info.pl/member.php?u=201) jezeli w sekowcu sie napocznie
klopsik (http://forum.bieszczady.info.pl/member.php?u=201) a w sanie zakonczy
Wczoraj 17:26 Browar (http://forum.bieszczady.info.pl/member.php?u=1605) a do UG też masz zamiar przybyć?ocipiałeś czy co?
Wczoraj 17:27 klopsik (http://forum.bieszczady.info.pl/member.php?u=201) a w ug plynie san ?



tak po krótce, jak ktoś chce to w archiwum może poczytać.
A więc Szanowny Prezydencie w myśl powyższego proszę o usunięcie głosu Klopsika do czasu aż uroczyście nie da słowa, że i do Ustrzyk Górnych na KIMB mimo braku Sanu w nich przyjedzie.

andrzej627
24-02-2009, 23:05
Orsini, gratuluję. W łapaniu za słówka jesteś lepsza.

Stały Bywalec
25-02-2009, 07:45
Od ostatniego wczorajszego porannego komunikatu wprawdzie nic się nie zmieniło, ale potem była tu taka burza mózgów (kilka stron zapisanych), że postanowiłem komunikat powtórzyć.

Dotychczas głosowało 20 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

www.sekowiec.net

1) piskal
2) Basia Z.
3) bertrand236
4) Pastor
5) Marcowy
6) dorota z krakowa
7) długi
8. Tarnina
9) Misieg
10) manio
11) klopsik


II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko
7) Wojtek1121
8. Recon1
9) vm2301


PS 1
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (pod warunkiem, że potem przyjadą na VIII KIMB).

PS 2
Osobom, którym brakuje nieco postów, a marzą o zagłosowaniu (m.in. Pawelk i Tasiek) :-D , przypominam, że na Naszym Forum są również takie tematy, jak różne zgadywanki (w dziale: relacje z wypraw w Bieszczady), czy gra w skojarzenia (w dziale: off topic). Możecie także tworzyć limeryki bieszczadzkie w dziale: poezja i proza.
A ostatni wymagany post (ten 50-ty) możecie napisać już np. dn. 1 marca, oddając głos (koniecznie przed godz. 20:00).

PS 3
Orsini, Twój donos na Mr. Klopsika jest akualnie wnikliwie analizowany przez odpowiednie specsłużby, a On sam został już poddany prewencyjnej inwigilacji. Na razie jednak z pionu prawnego odpowiedniej Agencji (bynajmniej nie towarzyskiej, chociaż pracuje w niej jeszcze kilku byłych towarzyszy) otrzymałem opinię, że przytoczona przez Ciebie wypowiedź Mr. Klopsika stanowi (cyt.): "... wirtualny bełkot niedający materiału dowodowego, powstały najprowdopodobniej pod wpływem spożycia przez Obiekt taniego alkoholu niskoprocentowego, jakim jest piwo".
Dalej pan mecenas napisał również (cyt.): "... nieznajomość geografii Polski, w tym niewiedza przez jakie to miejscowości przepływa rzeka San, nie przesądza jeszcze o złej woli Obiektu, który w dodatku został chwilę wcześniej sprowokowany niecenzuralnym zapytaniem, czy aby nie ocipiał".
W tej sytuacji, Orsini, muszę trzymać się litery prawa. Zakładam, iż Mr. Klopsik przeczytał post wprowadzający do tego wątku, a następnie z pełną świadomością podjął decyzję o oddaniu głosu na Sękowiec.

.

Krysia
25-02-2009, 07:53
Być może to był bełkot, ale z którego JASNO wynika, że Klopsik do Ustrzyk Górnych nie zamierza przyjechać.
Czym się wieć jego głos różni od głosu Lucyny???że ona nie chciała przyjechać ani do UG, ani do Sękowca???
Ale złamany został TEN SAM punkt regulaminu,.
Głosu Jagny też NIE uznałeś swego czasu.
Więc albo postępujesz tak samo, albo ja się tak nie bawię i zabieram zabawki czy jak to tam szło, bo zapomniałam.

vm2301
25-02-2009, 08:24
Nie strasz, nie strasz, bo ....

A po co Ty Orsini od razu napuszczasz na Klopsa tego policmajstra, skoro on sam (Klopsik znaczy się) może się wytłumaczy z tego, co miał na myśli?

Po drugie nie denuncjuj kablu jeden, bo ja Cie do właściwych władz podpieprzę za eksperymenty na zwierzętach...znaczy się hodowanie tych pseudo-psów krzyżówki pudla z turkuciem podjadkiem.

Stały Bywalcze,

Orsini jest upierdliwą babą, ale w pewnym stopniu ma rację. Każdy głosujący, bez względu na preferencje i gorliwość w lansowaniu określonej lokalizacji, musi dawać wyraźny wyraz chęci i determinacji w planowaniu przyjazdu na KIMB, bez względu na miejsce.


Pozdrawiam o świcie:)

Stały Bywalec
25-02-2009, 08:30
Być może to był bełkot, ale z którego JASNO wynika, że Klopsik do Ustrzyk Górnych nie zamierza przyjechać.
Czym się wieć jego głos różni od głosu Lucyny???że ona nie chciała przyjechać ani do UG, ani do Sękowca???
Ale złamany został TEN SAM punkt regulaminu,.
Głosu Jagny też NIE uznałeś swego czasu.
Więc albo postępujesz tak samo, albo ja się tak nie bawię i zabieram zabawki czy jak to tam szło, bo zapomniałam.
Orsini, widzę, że nie jest Ci do śmiechu.

A zatem powaznie.

1. W sprawie Lucy i Pawelka rzeczywiście przeholowałem, ale potem się zreflektowałem i oddany głos anulowałem.

2. Jagna oddając swój głos od razu napisała "jak w tym czasie będę w Polsce", co od razu postawiło pod znakiem zapytania ważność Jej głosu. Zważ też, iż napisała to tutaj, nie tylko na Naszym Forum, ale właśnie w odpowiednim wątku poświęconym głosowaniu. Zwróciłem się do Niej z prośbą o doprecyzowanie (wyjaśnienie) tej sprawy, zarówno publicznie, jak i poprzez priv. Nie odpowiedziała w ogóle.

3. Gdyby więc Klopsik też tak sobie "gdybał" oddając swój głos, albo czynił to później w niniejszym wątku tematycznym, to też bym Jego głosu nie uznał. Gdyby to miało miejsce formalnie w tym wątku. Ale nie, On tak się tylko luźnie gdzie indziej wypowiedział (w dodatku raczej nieprecyzyjnie), Ty to podejrzałaś - podsłuchałaś, a następnie "doniosłaś". Wybacz, ale na podstawie "donosów", że "ktoś - coś" nie mam prawa anulować komuś jego głosu.

4. Najlepiej by było, gdyby to sam Zainteresowany (Klopsik) się teraz wypowiedział, oddalając (albo potwierdzając) Twoje wątpliwości. Tu, w tym wątku. Albo do mnie poprzez priv.

Krysia
25-02-2009, 08:35
4. Najlepiej by było, gdyby to sam Zainteresowany (Klopsik) się teraz wypowiedział, oddalając (albo potwierdzając) Twoje wątpliwości. Tu, w tym wątku. Albo do mnie poprzez priv.
dobrze wiesz, że się nie doczekasz.
Uznajesz głos kogoś kto nie ma zamiaru przyjechać-nie widzę żadnej różnicy pomiędzy nim a Lucyną, że Lucyna tu to powiedziała, a on niżej???
masz archiwum w shoucie-jaki problem poczytać?
Rozumiem, że jeśli wygra Sękowiec, a ja głosowałam na UG to już nie będę miała obowiązku się tam pojawić?ok TRZYMAM ZA SŁOWO w takim razie.

Stały Bywalec
25-02-2009, 08:40
Widzę, że nie tylko ja jestem upierdliwy.
Andrzeju, Ty to stanowisz wręcz łagodny i prawie bezobjawowy przypadek tej dolegliwości.
:smile:

Krysia
25-02-2009, 08:43
Nie wprowadzaj zamętu w naszej drużynie;-)))
ja co prawda jestem kibicem Lecha,ale...:lol:
Dobrze zrozumiałam-jeśli wygra opcja, która mi nie pasi to tak jak Klopsik nie musze tam jechać. Mi pasuje :lol::-P

Piskal
25-02-2009, 08:49
Rozumiem, że jeśli wygra Sękowiec, a ja głosowałam na UG to już nie będę miała obowiązku się tam pojawić?ok TRZYMAM ZA SŁOWO w takim razie.
Lucyna w ogóle nie ma zamiaru być na KIMBie a Orsini jak wyżej. Czuję się zatem zwolniony z pierniczków. Co więcej. Wycofuję swoją propozycję korupcyjną. Jeśli ktoś głosował na Sękowiec powinien to uczynić z wolnej i nieprzymuszonej woli.A i ja będę miał czyste sumienie bo brzydzę się korupcją nawet jeśli tylko bawimy się w korupcję. Przecież to jasne,że przywiozę kilka paczek pierników nawet do Ustrzyk.Ot, z czystej sympatii.

Krysia
25-02-2009, 08:56
Ja to tylko się zastanawiam co się stało i gdzie się podziały flaszki oferowane przez SB w I turze :lol::lol:

Michał
25-02-2009, 11:23
Orsini
Masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia?

Ja to tylko się zastanawiam co się stało i gdzie się podziały flaszki oferowane przez SB w I turze :lol::lol:

Zapewne na sam widok tych flaszek by Cię zemdliło - chętnie zobaczę jak sobie z tym radzisz praktycznie.

Vote
Sękowiec

Pozdrawiam

Krysia
25-02-2009, 11:24
Jak przyjedziesz to zobaczysz;-))

Pastor
25-02-2009, 11:36
Orsini
Masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia?


Zapewne na sam widok tych flaszek by Cię zemdliło - chętnie zobaczę jak sobie z tym radzisz praktycznie.

Vote
Sękowiec

Pozdrawiam

Zdziwiłbyś się Michale.
Oczywiście Orsini,jak to dama, wódki nie pije, ale spirytus to i owszem. Oczywiście, w rozsądnych ilościach (najwyżej wiadro i dość - chyba że dziurawe,to dwa).
Pozdrawiam! + P....

Krysia
25-02-2009, 11:40
I co więcej bardzo miło wspominam ten spirytus :-P:razz:

Tarnina
25-02-2009, 12:24
Michał na KIMB-ie? :) Gratuluję wyboru miejsca Michale :)

Basia Z.
25-02-2009, 12:28
Michał na KIMB-ie? :) Gratuluję wyboru miejsca Michale :)


Ja po prostu nie mogę się już doczekać kiedy poznam Was wszystkich. :razz: :razz: :razz:

B.

Krysia
25-02-2009, 12:34
15 maja pod Pikujem większość :-)
no chyba, że poprowadzisz w tym dniu tajemniczą wycieczkę do Lwowa, o której pisał SB :razz:

Basia Z.
25-02-2009, 12:48
15 maja pod Pikujem większość :-)
no chyba, że poprowadzisz w tym dniu tajemniczą wycieczkę do Lwowa, o której pisał SB :razz:

Nie - obiecałam Stałemu Bywalcowi przygotować program wycieczki do Lwowa ale na 18 maja (poniedziałek po KIMB-ie) i zamieścić go na forum do 1 marca (mam jeszcze 2 dni czasu :wink: ).

Pozdrowienia

Basia

Krysia
25-02-2009, 12:53
A to łon nie doczytał, bo z uporem twierdzi, że wycieczka do Lwowa odbędzie się 15 maja;-)

Krysia
25-02-2009, 13:44
SB własnie była koleżanka weteryniarz i mówi, że kocurka to już 6 miesięcy można, generalnie 6-7 miesięcy to dobry czas, bo jeszcze nie zaczął znaczyć w domu

lucyna
25-02-2009, 15:58
SB własnie była koleżanka weteryniarz i mówi, że kocurka to już 6 miesięcy można, generalnie 6-7 miesięcy to dobry czas, bo jeszcze nie zaczął znaczyć w domu
Co takiego?:-x
Ten złoczynca chce wysterylizować Sabinka? Okaleczyć prawdziwego bieszczadnika? Nie rozmawiam z Prezydentem.

Michał
25-02-2009, 17:10
No w ch... mnie strzyka

Co takiego?:-x
Ten złoczynca chce wysterylizować Sabinka? Okaleczyć prawdziwego bieszczadnika? Nie rozmawiam z Prezydentem.

W ramach darmowej terapii domowej przepisuję Ci prawdziwy bieszczadniku regulamin tego forum.
Wypad TROLLU
Blee

Stały Bywalec
26-02-2009, 00:30
Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco:

Dotychczas głosowało 21 osób.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

www.sekowiec.net

1) piskal
2) Basia Z.
3) bertrand236
4) Pastor
5) Marcowy
6) dorota z krakowa
7) długi
8. Tarnina
9) Misieg
10) manio
11) klopsik
12) Michał


II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko
7) Wojtek1121
8. Recon1
9) vm2301


PS 1
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (pod warunkiem, że potem przyjadą na VIII KIMB).

PS 2
Osobom, którym brakuje nieco postów, a marzą o zagłosowaniu (m.in. Pawelk i Tasiek) :-D , przypominam, że na Naszym Forum są również takie tematy, jak różne zgadywanki (w dziale: relacje z wypraw w Bieszczady), czy gra w skojarzenia (w dziale: off topic). Możecie także tworzyć limeryki bieszczadzkie w dziale: poezja i proza.
A ostatni wymagany post (ten 50-ty) możecie napisać już np. dn. 1 marca, oddając głos (koniecznie przed godz. 20:00).

.

Piskal
26-02-2009, 20:28
Twoja sękowiecka drużyna pachnie mi V kolumną !
Ostrzegam, że będzie nie na temat, ale ta kolumna przypomniała mi pewną anegdotę, którą opowiadał mi mój przyjaciel, nauczyciel historii. Wiemy, że greckie kolumny dzielą się na doryckie, jońskie i korynckie. Jego uczeń na sprawdzianie w odpowiedzi na pytanie o rodzaje kolumn greckich wymienił tylko dwa:gotyckie i końskie. Szkoda, że współczesny "Przekrój" nie kontynuuje humoru z zeszytów szkolnych.

andrzej627
26-02-2009, 21:03
Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco:

Dotychczas głosowało 21 osób.



Dołożę 2 kolumny.

Jak dotychczas w II turze nie glosowało 13 osób, które wzięły udział w I turze:

1) Aleksandra
2) Marcin Scelina
3) Derty
4) wojtek legionowo
5) krawc
6) kobieta_bieszczadzka
7) Piotr
8) zbyszekj
9) Hero
10) iza
11) mAAtylda
12) Polej
13) irek

Za to głosowały 4 osoby, które nie wzięły udziału w I rundzie:

1) orsini
2) Pastor
3) klopsik
4) Michał

Misieg
26-02-2009, 21:31
hmm...to jak Andrzeju ...skoro głosowało dotychczas 21 osób, u Ciebie jest 13 + 4= ... a do tego nie ma mnie ani w pierwszej ani w 2 turze, a w obu brałem udział....

irek
26-02-2009, 21:41
hmm...to jak Andrzeju ...skoro głosowało dotychczas 21 osób, u Ciebie jest 13 + 4= ... a do tego nie ma mnie ani w pierwszej ani w 2 turze, a w obu brałem udział....

Przeczytaj jeszcze raz uważnie post Andrzeja :mrgreen:

andrzej627
26-02-2009, 21:42
Rachunek się zgadza:
30-21=9=13-4.

Niuta
27-02-2009, 08:28
30-13+4=21 czyli OK

Stały Bywalec
27-02-2009, 08:52
Lucyna w ogóle nie ma zamiaru być na KIMBie a Orsini jak wyżej. Czuję się zatem zwolniony z pierniczków. Co więcej. Wycofuję swoją propozycję korupcyjną. Jeśli ktoś głosował na Sękowiec powinien to uczynić z wolnej i nieprzymuszonej woli.A i ja będę miał czyste sumienie bo brzydzę się korupcją nawet jeśli tylko bawimy się w korupcję. Przecież to jasne,że przywiozę kilka paczek pierników nawet do Ustrzyk.Ot, z czystej sympatii.
A więc mamy jasność. W przypadku wygranej Sękowca osoby głosujące na tę lokalizację nie otrzymają po paczce pierników toruńskich. Za to my wszyscy, niezależnie od miejsca VIII KIMB, zostaniemy nimi poczęstowani - ew. także i w Ustrzykach Górnych (Piskal obiecał przywieźć kilka paczek).

Muszę się więc w tym miejscu zapytać również i Recona, czy podtrzymuje On swoją "ofertę korupcyjną", czy może też się chce z niej wycofać. Bo po godz. 20-tej dnia 1-go marca, to już będzie za późno !
Przypominam, iż Recon1 obiecał wręczyć każdej osobie głosującej na Ustrzyki Grn. - oczywiście tylko w razie zwycięstwa tej lokalizacji - książkę pt. "Zapomniane Bieszczady" autorstwa Pawła Kusala.
Reconie - czekamy zatem (my, którzy już oddaliśmy głos na Ustrzyki Grn., jak i elektorat dopiero potencjalny) na Twoją odpowiedź. Twoje ewentualne milczenie będzie oczywiście oznaczać podtrzymanie oferty - no bo skoro się coś przyrzekło, a potem nie odwołało, to znaczy, że nadal to obowiązuje.

Nie muszę chyba dodawać, iż w przypadku nie wycofania przez Recona Jego oferty, rachunek ekonomiczny będzie prosty: osoby, które przyczynią się do zwycięstwa Ustrzyk Grn. nie tylko otrzymają po ww. książce, ale również skosztują Piskalowych pierników.
:smile::smile::smile:

PS
Pozostałe "propozycje korupcyjne" - z powodu odrzucenia przez Was w I turze głosowania lokalizacji, których one dotyczyły - są oczywiście już teraz całkowicie bezprzedmiotowe.

lucyna
27-02-2009, 09:28
Moja propozycja nie została wycofana. Osoby głosujące na Krywe dostaną obiecane mapy.

Piskal
27-02-2009, 09:50
SB nie wypaczaj, proszę moich wypowiedzi.Czy myślisz,że osoby głosujące na UG nie były by poczęstowane w Sękowcu?I odwrotnie.

Tarnina
27-02-2009, 10:00
SB nie wypaczaj, proszę moich wypowiedzi.Czy myślisz,że osoby głosujące na UG nie były by poczęstowane w Sękowcu?I odwrotnie.

To się nazywa mieć dobrą klasę :)

Stały Bywalec
27-02-2009, 10:06
SB nie wypaczaj, proszę moich wypowiedzi.Czy myślisz,że osoby głosujące na UG nie były by poczęstowane w Sękowcu?I odwrotnie.
Wcale tak nie napisałem ani nawet nie pomyślałem. Przecież osoby obdarowane nie schowałyby pierników do plecaków, tylko paczuszki z nimi by otworzyły. A i Ty sam przewidywałeś na pewno jakąś rezerwę dla wyjątkowych łakomczuchów.
:smile:
Ale to już tylko historyczne gdybanie, liczy się rzeczywistość.
:smile:

Piskal
27-02-2009, 10:16
Ok. To żeby już zakończyć temat. Przywiozę kilka paczuszek, wsypie się do większego naczynia i jedzcie i jedzcie z tego wszyscy.;)

Stały Bywalec
27-02-2009, 10:20
Moja propozycja nie została wycofana. Osoby głosujące na Krywe dostaną obiecane mapy.
Bardzo miło to z Twojej strony, gdyż wychodziśz poza zakres swojej wcześniejszej oferty. Krywe przegrało z kretesem (ostatecznie dostało 1 głos), więc oferta dla głosujących na tę lokalizację stała się już całkowicie bezprzedmiotowa.
:-(
Ale, ale ... Czemu użyłaś liczby mnogiej ?
Nawet jeśli uznać Twoją interpretację, to mapy należą się jedynie Aleksandrze - tylko Ona jedna pozostała bowiem w Krywem !!! :smile:
.

lucyna
27-02-2009, 11:01
Bardzo miło to z Twojej strony, gdyż wychodziśz poza zakres swojej wcześniejszej oferty. Krywe przegrało z kretesem (ostatecznie dostało 1 głos), więc oferta dla głosujących na tę lokalizację stała się już całkowicie bezprzedmiotowa.
:-(
Ale, ale ... Czemu użyłaś liczby mnogiej ?
Nawet jeśli uznać Twoją interpretację, to mapy należą się jedynie Aleksandrze - tylko Ona jedna pozostała bowiem w Krywem !!! :smile:
.
Liczą się intencje. Krywe było zarazem najgorszą i najlepszą lokalizacją KIMB. Dla przepraszam za określenie przeciętnego KIMBowicza ze względów logistycznych i noclegowych było wyjątkowo złe ale dla tych czujących i pamiętających klimat niekomercyjnych Bieszczadów sprzed lat wprost wymarzoną. Do Aleksandry wystosowałam na pw ofertę korupcyjną. Dla pozostałych Kolegów zmieniających głos ze względów stategicznych w ostatnich chwili aby wspomóc lokalizację Sękowca mam oficjalną propozycję. Jeżeli jesteście zainteresowani mapami Ruthenusa o ekomuzeum to proszę się ze mną skontaktować na pw.
Dlaczego? Pamiętasz Bieszczady sprzed lat? Miały inny klimat, dzieliliśmy się tym co posiadalisy. Czasami bochnem chleba z wystaną konserwą przeznaczonym na 1 namiot można było poczęstować jeszcze kogoś głodnego albo nakarmić tę wspaniałą psią cholerę Pruta (pies ratownik Lutka, który żebrał ale nie zjadał, musieliśmy zawsze iść po "właściciela" aby ta morda pozjadała wyżebrane kęsy).

Stały Bywalec
27-02-2009, 15:01
(...) Do Aleksandry wystosowałam na pw ofertę korupcyjną. Dla pozostałych Kolegów zmieniających głos ze względów stategicznych w ostatnich chwili aby wspomóc lokalizację Sękowca mam oficjalną propozycję. Jeżeli jesteście zainteresowani mapami Ruthenusa o ekomuzeum to proszę się ze mną skontaktować na pw.
(...)
I znów niepotrzebnie w liczbie mnogiej.:lol: Dotyczy to tylko Długiego. bo ja przerzuciłem 15.02. swój głos na Ustrzyki Grn. (już po odejściu Długiego, gdy w Krywem pozostałem tylko z Aleksandrą)
Owszem, postąpiłem tak ze względów strategicznych. Gdyby podobnie (jak Długi i ja) uczynił to "elektorat" Mucznego i Wołosatego, oraz ww. "samotnica" z Krywego, nie musielibyśmy teraz przeżywać II tury głosowania.

lucyna
27-02-2009, 15:25
To była super propozycja korupcyjna. Nie mam już map gdyż odezwali się ludkowie, którzy nie będą na KIMB (z róznych przyczyn, cżęść ma podobne zdanie do mojego) ale chca mieć możliwość zapoznania się z tym wydawnictwem Ruthenusa.

Stały Bywalec
27-02-2009, 15:50
To była super propozycja korupcyjna. Nie mam już map gdyż odezwali się ludkowie, którzy nie będą na KIMB (...) ale chca mieć możliwość zapoznania się z tym wydawnictwem Ruthenusa.
Twoja wola, Pani.
Ale rozumiem, że wcześniej Aleksandrę i Długiego (zgodnie z własnymi deklaracjami) też uwzględniłaś w owym "kartograficznym" rozdzielniku.

Aleksandro i Długi, czy Wy widzicie, jak ja dbam o Wasze interesy ? Czy Wy choć to trochę docenicie ?
:lol:

lucyna
27-02-2009, 16:01
Twoja wola, Pani.
Ale rozumiem, że wcześniej Aleksandrę i Długiego (zgodnie z własnymi deklaracjami) też uwzględniłaś w owym "kartograficznym" rozdzielniku.

Aleksandro i Długi, czy Wy widzicie, jak ja dbam o Wasze interesy ? Czy Wy choć to trochę docenicie ?
:lol:
Ja jestem pod wrażeniem. Nawet mam nagrodę dla Ciebie. Takie małe kociątko z Gór Sanocko-Turczańskich, które chyba dziś poczęła moja piękna Sonka (nie upilnowałam, cztery tygodnie była zamknięta, gdy uspokoiła się i przestała wyć wołając kocury wypóściłam ją, a ona wykorzytała sytuację). Dzieci na pewno będą śliczne i madre. Mama jest trójkolorową damą, a tata prawie mądry.:lol:

Recon
27-02-2009, 16:33
Muszę się więc w tym miejscu zapytać również i Recona, czy podtrzymuje On swoją "ofertę korupcyjną", czy może też się chce z niej wycofać. Bo po godz. 20-tej dnia 1-go marca, to już będzie za późno !
Przypominam, iż Recon1 obiecał wręczyć każdej osobie głosującej na Ustrzyki Grn. - oczywiście tylko w razie zwycięstwa tej lokalizacji - książkę pt. "Zapomniane Bieszczady" autorstwa Pawła Kusala.
Reconie - czekamy zatem (my, którzy już oddaliśmy głos na Ustrzyki Grn., jak i elektorat dopiero potencjalny) na Twoją odpowiedź. Twoje ewentualne milczenie będzie oczywiście oznaczać podtrzymanie oferty - no bo skoro się coś przyrzekło, a potem nie odwołało, to znaczy, że nadal to obowiązuje.

Nie muszę chyba dodawać, iż w przypadku nie wycofania przez Recona Jego oferty, rachunek ekonomiczny będzie prosty: osoby, które przyczynią się do zwycięstwa Ustrzyk Grn. nie tylko otrzymają po ww. książce, ale również skosztują Piskalowych pierników.
:smile::smile::smile: .

Nie czytam już tych "ogórkowych" postów i stąd moje milczenie. Trochę czuję się zakłopotany takim pytaniem bo przedstawia mnie jako człowieka mało poważnego. Rozumiem jednak intencję, bo niektórych trzeba po kilka razy pytać i za każdym razem jest inna odpowiedź, są też osoby zmienne i nawet się z tym afiszują i tych trzeba też dopytać, ale i tak do końca nie będzie wiadomo czy już dały ostateczną odpowiedź.
Ja odpowiem inaczej...
"Anegdota opowiada o szlachcicu Jakubie Zaleskim i królu Janie III Sobieskim
Pewnego razu szlachcic spod Łukowa, Jakub Zaleski, przyjechał konno (była to wówczas naturalna forma podróżowania) do Warszawy; chciał wyprosić u Jana III Sobieskiego wójtostwo po swym zmarłym bracie. Króla na zamku nie było, bawił na polowaniu. Zaleski, szukając w puszczy myśliwych, natknął się na dworzanina. Zapytany przez niego, co będzie, jeśli król nie przychyli się do prośby o urząd wójta, odparł: to niech w ogon moją kobyłę pocałuje.

Kiedy szlachcic znalazł się przed obliczem króla, rozpoznał w nim przypadkowego dworzanina. Władca jeszcze raz zapytał, co będzie, jeśli Zaleskiemu nie przyzna wójtostwa. Ten wtedy rzekł: Słowo się rzekło, kobyła u płotu.

Króla rozbawiła śmiała odpowiedź, udzielił zgody, a słowa te, obecnie uważane za przysłowie, dotrwały do dnia dzisiejszego."

marcins
27-02-2009, 18:44
Ustrzyki Górne.

mAAtylda
27-02-2009, 19:00
Ustrzyki Górne.

Stały Bywalec
27-02-2009, 21:52
No proszę, jak pięknie podziałało. :lol:
Kto jeszcze życzy sobie książeczkę (właściwie jest to album), o której mowa powyżej ?

PS
Jutro rano jeden z ostatnich już komunikatów wyborczych.

Aleksandra
27-02-2009, 22:23
Aleksandro i Długi, czy Wy widzicie, jak ja dbam o Wasze interesy ? Czy Wy choć to trochę docenicie ?
:lol:

Widzę i cieszę się. Aż mnie wyobraźnia zawiodła, gdy pomyślałam, co by to było, gdyby prezydent RP dbał tak o każdego głosującego w wyborach i zabiegał o dotrzymanie wyborczych obietnic ...

Zostaje tylko krzyczeć: Stały Bywalec na Prezydenta !!!

Jednocześnie uspokajam Cię - Lucyna dba o sprawiedliwe wręczenie łapówki ;)

Pozdrawiam serdecznie

Krysia
27-02-2009, 23:34
Zostaje tylko krzyczeć: Stały Bywalec na Prezydenta !!!
ja mam inne zdanie w tym temacie :twisted::twisted:

Stały Bywalec
28-02-2009, 07:25
Reconie, przepraszam Cię, że miałem wątpliwości, ale przecież my w zasadzie znamy się tylko wirtualnie i miałem prawo nie wiedzieć, ktoś zacz.
Dopiero teraz się przekonałem, żeś człek dotrzymujący złożonych obietnic.
W przeciwieństwie do Jednej Takiej, która najpierw obiecuje mapy i przewodniki, a jak przychodzi co do czego, to wciska dzikie koty, których hodowlę uprawia pod własnym łózkiem.
:lol:
Ad rem.
Na ok. półtorej doby przed zakończeniem głosowania sytuacja przedstawia się następująco.

Dotychczas głosowały 23 osoby.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

www.sekowiec.net

1) piskal
2) Basia Z.
3) bertrand236
4) Pastor
5) Marcowy
6) dorota z krakowa
7) długi
8. Tarnina
9) Misieg
10) manio
11) klopsik
12) Michał


II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko
7) Wojtek1121
8. Recon1
9) vm2301
10) Marcin Scelina
11) mAAtylda


PS 1
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (pod warunkiem, że potem przyjadą na VIII KIMB).

PS 2
Mam również przykry obowiążek przypomnienia, że głosować powinny tylko te osoby, które (niezależnie od innych kryteriów, jakie wymienia 1-szy post w tym wątku), naprawdę zamierzają przyjechać na VIII KIMB. Otrzymuję (publicznie i poprzez priv.) informacje, że wśród powyżej wymienionych osób są jednak i dwie takie osoby, które - mówiąc kolokwialnie i młodzieżowo - robią sobie jaja.
Wypada mi więc je teraz poprosić (jeśli to prawda, bo gdybym był o tym przekonany, to sam bym je wykreslił), aby wycofały oddane głosy.
Albo wręcz przeciwnie - żart zamieniły w serio i podjęły decyzję o przyjeździe na VIII KIMB. :-)

PS 3
Pozwolę sobie na bliższe określenie obietnicy "korupcyjnej" Recona1. Proszę kliknąć:
http://www.wydawca.com.pl/?s__karta.id__53



.

Polej
28-02-2009, 08:45
Widać , że szykuje się ciekawa końcówka głosowania :wink:

Misieg
28-02-2009, 09:34
a ja chwilowo proszę o wycofanie mojego głosu.

andrzej627
28-02-2009, 10:45
PS 2
Mam również przykry obowiążek przypomnienia, że głosować powinny tylko te osoby, które (niezależnie od innych kryteriów, jakie wymienia 1-szy post w tym wątku), naprawdę zamierzają przyjechać na VIII KIMB. Otrzymuję (publicznie i poprzez priv.) informacje, że wśród powyżej wymienionych osób są jednak i dwie takie osoby, które - mówiąc kolokwialnie i młodzieżowo - robią sobie jaja.
Wypada mi więc je teraz poprosić (jeśli to prawda, bo gdybym był o tym przekonany, to sam bym je wykreslił), aby wycofały oddane głosy.
Albo wręcz przeciwnie - żart zamieniły w serio i podjęły decyzję o przyjeździe na VIII KIMB. :-)

Niech zwycięży lepsza lokalizacja. Lepsza, to znaczy uznana, za lepszą przez większość tych forumowiczów, którzy zamierzają przyjechać.

Zwracam się do Klopsika i do Michała. Osobiście traktuję Wasze glosy poważnie i cieszę się, że będziemy mieli okazję spotkać się na KIMBie. Rozwiejcie jednak wątpliwości, o których pisze Stały Bywalec. Wypowiedzcie się jasno na ten temat.

Michał
28-02-2009, 11:17
Witajcie

Aby zadowolić wszystkich

WYCOFUJĘ swój głos

Tarnina
28-02-2009, 11:52
Wiecie co Wam powiem, jesteście niepoważni, skoro ktoś oddał już głos ,jakim prawem podżegacie Go do zmiany bądź wycofania, każdy z nas umie czytać regulamin i każdy za siebie odpowiada. Ja naprawdę w tym momencie zastanawiam sie nad wycofaniem mojego głosu, skoro to jest tu tak pożądane i na topie.
A Ty Michał chyba nie dałeś sie sprowokować? Duch w narodzie upada... :(

andrzej627
28-02-2009, 12:07
Jestem za tym, aby na KIMB przyjechało jak najwięcej forumowiczów. Michał, szkoda, że nie masz zamiaru przyjechać, bo tak zrozumiałem wycofanie Twojego głosu.

Recon
28-02-2009, 13:41
Tak sobie myślę...
... że maszkiecić czy tam "pierniczyć" lubi nawet spora grupa ludzi niż czytać i oglądać obrazki ;) ,
... że Sękowiec jest też fajny i jak wygra to ja trochę na tym zaoszczędzę ;)
... że jak wygra Sękowiec to zobaczę wreszcie jak tam jest w tym ośrodku w którym nigdy nie byłem,
... że bardzo lubię Zatwarnicę za masę wspomnień,
... że mam już rezerwację w BARR-ze i fajnie nad ranem wracać przez drewniany most na Sanie,
... że obecnie głosuję na Ustrzyki to właściwie z myślą o innych,
... że jak wygrają Ustrzyki to są same "za" niż "przeciw",
... że słowo się rzekło kobyłka u płotu,
... że jest mi smutno z oświadczeń Lucyny i jej braku na KIMB-ie,
... że tworzą się takie animozje pomiędzy ludźmi, którzy zapewne kochają JP II a nie słuchają jego rad i nauk,
... że już niedługo wreszcie się skończy głosowanie i oby nie było losowania,
... i, że czas skończyć o tym moim myśleniu :)

mAAtylda
28-02-2009, 13:47
A jako wierna uczestniczka KIMBów, z nadzieją na kolejny prezent urodzinowy - zawsze mnie zaskakiwały - nawet do Sękowca pojadę.
Hm... tylko kot mi kwiaty ofiaruje jak Jania nie będzie?Dlatego liczę na Ustrzyki!

andrzej627
28-02-2009, 17:10
Matylda, pozwolisz, że przypomnę tamte chwile:

Panna mAAtylda ma w oczach dwa nieba (http://www.youtube.com/watch?v=I5umR6-Jnec)

kobieta_bieszczadzka
28-02-2009, 20:08
Sękowiec

Pastor
28-02-2009, 22:50
..............

Zwracam się do Klopsika i do Michała. Osobiście traktuję Wasze glosy poważnie i cieszę się, że będziemy mieli okazję spotkać się na KIMBie. Rozwiejcie jednak wątpliwości, o których pisze Stały Bywalec. Wypowiedzcie się jasno na ten temat.


Szanowni: Kazimierzu i Andrzeju!
Niepięknie pogrywacie.
Wasze nastawienie jest wyraznie stronnicze. Głosujemy na podstawie regulaminu, a nikt nie uprzedzał że jego interpretacja będzie rozszerzająca, czyniona w dodatku ad hoc, według bieżących potrzeb. Kazdy kto głosuje umie czytać i jeśli głosuje, należy domniemywać że na KIMB ma zamiar przyjechać. Inna interpretacja, w moim rozumieniu, to zwykłe czepialstwo z którego słynie....... Dziwię się Kazimierzu że wpisujesz się w tą poetykę, przecież jesteś Prezydentem (Honorowym!!!) wszystkich forowiczów, nie tylko tych którzy miejsce KIMB-u widzą 100 lub 200 metrów od Hotelu Górskiego.
Jakoś nikt nie zadaje takich pytań tym którzy głosują poprawnie, tj. na UG.
Andrzeju! Gdybyś do mnie zwrócił się z takim pytaniem jak do Michała czy Klopsika, odpowiedziałbym Ci bardzo niegrzecznie. Z całym szacunkiem, to nie Twoja sprawa!
Apeluje o więcej luzu i dystansu. Jeśli miejsce KIMB-u ma być ustalone przy pomocy tricków i chwytów poniżej pasa, to zastanawiam się, podobnie jak Tarnina, czy jest sens przyjeżdżać. Jeszcze raz muszę to przemyśleć. Będziecie ewentualnie mogli skreślić mój głos, bo ja sam go nie wycofam.
Pozdrawiam i życzę wszystkim: niech zwycięży najlepszy!!!
......................................... + Pastor ręką własną

Pawelk
01-03-2009, 00:00
Chociaż świeży na forum jestem i temat mnie żywo interesuje to ....

Dlaczego niektóre osoby to głosowanie traktują śmiertelnie poważnie i zarzucają innym osobom jakieś pokątne zagrywki ? Kurdeee przecież nie głosujemy w sprawie czy wysłać milion dolców na dożywania dzieci w Afryce czy dla dzieci w Chinach....
Ludzie dajta se na luz- czy to ważne gdzie ? No nie wiem chyba, że ktoś ma jakiś konkretny interes być w X a nie w Y. Z Sękowca do Ustrzyk Górnych jest niecałe 30 km(w drugą strone zapewniam, że podobnie) - czy to tak wiele że jest o to jakaś cicha bitwa?
Przecież każdy ma swój rozum i już nie przesadzajmy że Andrzej czy Kazimierz stosuje wobec kogoś jakąś psychomanipulacje - no Ludzie tak to się paranoi można nabawić....

Recon myślec trzeba.....byle nie za długo :wink:

Prywatnie jestem za Ustrzykami ale i Sękowcem nie pogardze

andrzej627
01-03-2009, 00:32
Prywatnie jestem za Ustrzykami ale i Sękowcem nie pogardze
Pawelk, dokładnie jak ja.

Niestety, ludzie nie zawsze nawzajem dobrze się rozumieją. Nieraz jedno niewinne pytanie potrafi wywołać niespodziewaną i gwałtowną reakcję, a nawet agresję. Ja sam staram się pisać łagodnie, nie atakować innych użytkowników. Mam nadzieję swoimi wypowiedziami rozwiewać wątpliwości, szukać porozumienia, łagodzić konflikty. Ostatnio jakoś mi się to udaję.

Stały Bywalec
01-03-2009, 07:35
Na niecałe 14 godzin przed zakończeniem głosowania sytuacja przedstawia się następująco.

Dotychczas głosowały 22 osoby.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

www.sekowiec.net

1) piskal
2) Basia Z.
3) bertrand236
4) Pastor
5) Marcowy
6) dorota z krakowa
7) długi
8. Tarnina
9) manio
10) klopsik
11) kobieta_bieszczadzka


II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko
7) Wojtek1121
8. Recon1
9) vm2301
10) Marcin Scelina
11) mAAtylda


PS 1
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (pod warunkiem, że potem przyjadą na VIII KIMB).

PS 2
Mam również przykry obowiążek przypomnienia, że głosować powinny tylko te osoby, które (niezależnie od innych kryteriów, jakie wymienia 1-szy post w tym wątku), naprawdę zamierzają przyjechać na VIII KIMB. Otrzymuję (publicznie i poprzez priv.) informacje, że wśród powyżej wymienionych osób występują jednak i takie (nieliczne), które - mówiąc kolokwialnie i młodzieżowo - robią sobie jaja.
Wypadanego mi więc je teraz poprosić (jeśli to prawda, bo gdybym był o tym przekonany, to sam bym je wykreslił), aby wycofały oddane głosy.
Albo wręcz przeciwnie - żart zamieniły w serio i podjęły decyzję o przyjeździe na VIII KIMB. :-)
Zaznaczam jednak, iż ja osób tych nigdy publicznie nie piętnowałem, nie wskazywałem ich imiennie (a wskazanych przez kogoś innego - wręcz broniłem). "Nagonkę" :-) na te osoby uczynili natomiast inni (których też nie wymienię).
I mimo to otrzymałem niezasłużony "opeer" od Wielebnego Pastora, w którym mnie - człeka gołębiego serca - wrzucił On do jednego worka ze znanym "jastrzębiem" i wręcz "ekstremistą" - może nie całego Forum, ale na pewno działu tematycznego pn. KIMB.:lol:
Cóż, za grzechy moje - przyjmuję !

PS 3
Pozwolę sobie na bliższe określenie obietnicy "korupcyjnej" Recona1. Proszę kliknąć:

http://www.wydawca.com.pl/?s__karta.id__53

Wygląda zatem na to, że w razie wygranej Ustrzyk Grn. Recon1 poniesie spory wydatek, ale coż - sam tego chciał. :-)
Ja też obstawiam Ustrzyki Grn. i powiem Państwu, co zrobię, jeśli okaże się, że i mnie ww. książka się należy (w przypadku ostatecznego zwycięstwa Ustrzyk Grn.):
a) podziękuję pięknie Reconowi (tak z dworskim ukłonem) i ową książkę przyjmę,
b) przeczytam ją, wstawię do domowej biblioteczki i często będę do niej wracał, pokazywał innym, chwalił się nią, itp.,
c) podczas najbliższego koncertu WOŚP za kwotę stanowiącą równowartość ceny książki (45 zł) kupię od wolontariuszy Jurka Owsiaka czerwone serduszko.

PS 4
W tej chwili jest 11:11.
Gdyby stan remisowy był równiez o godz. 20-tej, to oczywiście oferta Reconowa stanie się bezprzedmiotowa (niezależnie od tego, czy On tego zechce, czy nie). Nawet gdyby Ustrzyki Grn. zwyciężyły potem w losowaniu. Bo wtedy już nie głosy "elektoratu" ustrzyckiego, lecz ślepy los zadecyduje o zwycięstwie jednej lub drugiel lokalizacji.




.

lucyna
01-03-2009, 09:03
Hmm można trochę obniżyć koszty, które może ponieść Recon. Nie zapominajmy iż Barszczu www.ruthenus.pl (http://www.ruthenus.pl) nadal jest naszym Kolegą forumowym (mimo starać czynionych przez pewnego kolegę (przez małe k) aby Mu pobyt tutaj obrzydzić). Może zgodzi się sprzedać albumy po kosztach. Mówiąc wprost ja zawsze kupuję u Niego mapy w cenie druku.

lucyna
01-03-2009, 09:25
Hmm można trochę obniżyć koszty, które może ponieść Recon. Nie zapominajmy iż Barszczu www.ruthenus.pl (http://www.ruthenus.pl) nadal jest naszym Kolegą forumowym (mimo starać czynionych przez pewnego kolegę (przez małe k) aby Mu pobyt tutaj obrzydzić). Może zgodzi się sprzedać albumy po kosztach. Mówiąc wprost ja zawsze kupuję u Niego mapy w cenie druku.
Acha i informacja dla Pastora, ktory non stop rozpacza, że tworzę jednoosobową grupę (co jest prawdą bo Lucyna+Beata to już grupa). Na forum witam nowego Kolegę Grześf. Z Anyczką, która powraca do nas, do kraju i grupy to już jest nas czworo(Anyczka, Grześ, WPP w dwóch osobach, mam nadzieję, że nadal Biedluk będzie z nami współpracował i że dostanę tyle zleceń, że będzie mógł dołączyć do nas i Misieg) to na forum będzie nas 6. Oczywiście, nie jesteśmy sformalizowani i nie zamierzamy się stowarzyszać ale będziemy współpracować. Oczywiście są i zawodowi przewodnicy wśród nas. Na tym forum z osób najbliżej ze mną wspólpracujących są zalogowani i Sławek, i Grzesiek, i Andrzej, i Mariusz więc grupa potęgą jest i basta. No i szeg www.krainawilka.pl (http://www.krainawilka.pl) jest przewodnikiem ale to raczej ja kiedyś u niego pracowałam. Chyba byłam w jego grupie łącznie przez kilka tygodni ale sentyment pozostał.

sir Bazyl
01-03-2009, 12:24
Acha i informacja dla Pastora, ktory non stop rozpacza, ...
Qrcze, trzymaj się Wielebny!

... Z Anyczką, która powraca do nas, do kraju i grupy to już jest nas czworo(Anyczka, Grześ, WPP w dwóch osobach, mam nadzieję, że nadal Biedluk będzie z nami współpracował i że dostanę tyle zleceń, że będzie mógł dołączyć do nas i Misieg) to na forum będzie nas 6.
Przyznać się, kto z kim, kto pod kim i jak bardzo (chodzi oczywiście o podległość służbową a nie kopanie dołków czy inne jakieś) :mrgreen:

www.krainawilka.pl (http://www.krainawilka.pl)
O co chodzi z tą krainą? A może są jakieś tantiemy za podawanie linków?

Żeby nie było całkiem poza tematem, więc pytam: czy można nie głosować i przyjechać na KIMB, i ewentualnie do jakiego w takim przypadku rzędu forumowiczów zostanie się zaliczonym?

lucyna
01-03-2009, 12:35
1. Masz rację. Może zdarzyć się, że w ostatniej chwili wparuję na KIMB i powitania zacznę od Wielebnego. Już raz z nim wódkę chlałam więc niech strzeże się. Poza tym w niedzielę jestem poumawiana z Kolegami, nie wywiną się z tego.
2. No co obie czułyśmy się wstrętnie. Ala wyciągnęła pierwsza rękę i przeprosiła, a ja byłam druga. I też przeprosiłam. Obie zmądrzałyśmy. Muszę przyznać, że jak po raz pierwszy po miesiącach zaczęłyśmy gadać to byłam szczęśliwa.
Nikt nie rządzi.
3. Sama nie wiem. Ot wk... ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o Bieszczadach, a na Kolegach z krainy wieszają psy.

Stały Bywalec
01-03-2009, 12:45
(...)
Żeby nie było całkiem poza tematem, więc pytam: czy można nie głosować i przyjechać na KIMB, i ewentualnie do jakiego w takim przypadku rzędu forumowiczów zostanie się zaliczonym?
Można, a nawet trzeba.
Zostanie się wtedy zaliczonym do forowiczów - oportunistów (z powodu rezygacji z głosowania, pomimo posiadanego prawa głosu).:-)

Do Lucy.
Kochanie, czy mogłabyś przynajmniej przez te ostatnie godziny dać nam spokój i nie pisać w tym wątku "nie na temat" ? Z wnikliwej egzegezy Twoich postów wiem przecież, że zrezygnowałaś i z głosowania, i z przyjazdu na KIMB. Na to drugie nie wyraziłem wprawdzie zgody (i nadal nie wyrażam), ale z doświadczeń domowych (2 baby) wiem, że jak się kobita uprze, to nie ma na to rady ...

A jeżeli rzeczywiście chcesz obniżyć koszty Recona1, to nawet nie wypada tak o tym pisać publicznie. Od tego jest opcja priv.:oops:

lucyna
01-03-2009, 13:11
Kochanie dla Ciebie wszystko. Poprostu przygotowuję Was na najgorsze. Co do Recona mea culpa. Decyzję o tym czy będę na KIMB podejmę w przeddzień KIMB. Kiedy będę pewna, że Pastor zaszczyci imprezę swoją obecnością.
Wrrr
Poza tym jak będziesz Panie Prezydencie zwracał mi uwagę to mogę w ostatniej chwili przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Sękowca.

Stały Bywalec
01-03-2009, 13:16
Kochanie dla Ciebie wszystko. (...)
Wrrr
Poza tym jak będziesz Panie Prezydencie zwracał mi uwagę to mogę w ostatniej chwili przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Sękowca.
Miauuu (zaczął się właśnie marzec).:lol:

Proszę bardzo. Ale uznam to za ostateczną Twoją deklarację uczestniczenia w VIII KIMB.
Jeśli potem znów się wykręcisz, to ... pogniewam się na Ciebie.
I Mieciowi naskarżę. :lol:

lucyna
01-03-2009, 13:18
Miauuu (zaczął się właśnie marzec).:lol:

Proszę bardzo. Ale uznam to za ostateczną Twoją deklarację uczestniczenia w VIII KIMB.
Jeśli potem znów się wykręcisz, to ... pogniewam się na Ciebie.
I Mieciowi naskarżę. :lol:
Ależ to miau jest dla Pastora.
Nie kuś Mieciem:lol:

krawc
01-03-2009, 13:27
Kreska na Sękowiec. Głosuję z mieszanymi uczuciami, bo charakter niektórych dyskusji na forum zniesmaczył mnie i z sercem rozdartym, bo długo wahałem się czy stanąć murem za mAAtyldą czyli uroczą dziewczyną z Tarnobrzegu, gdzie mieszkam, czy tez za równie uroczą Tarninką z Rzeszowa, czyli miasta do którego mam sentyment, z racji przeżytych tam kilku młodych lat (młodych wiec najpiękniejszych). Dlaczego Sękowiec ? Bo po pierwsze jestem zdania, że KIMB powinien odbywać sie w miejscach nieco odizolowanych (i trochę oddalonych) od namolnej cywilizacji, nawet w warunkach nieco spartańskich, aby przyjazd i pobyt tam wymagał nieco poświęcenia od jego uczestników. Uważam również za wskazane, aby miejsca obrad co roku (no-ostatecznie co dwa lata) zmieniały sie, dlatego w I turze głosowałem na Muczne, pomimo wątpliwości co do "nastrojowości" obiektu. Oddanie głosu na Sękowiec nie oznacza, ze uważam to miejsce za najlepsze, ale...

Stały Bywalec
01-03-2009, 13:30
Na już niecałe 8 godzin przed zakończeniem głosowania sytuacja przedstawia się następująco.

Dotychczas głosowały 23 osoby.

W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

www.sekowiec.net

1) piskal
2) Basia Z.
3) bertrand236
4) Pastor
5) Marcowy
6) dorota z krakowa
7) długi
8. Tarnina
9) manio
10) klopsik
11) kobieta_bieszczadzka
12) krawc


II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko
7) Wojtek1121
8. Recon1
9) vm2301
10) Marcin Scelina
11) mAAtylda


PS 1
Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (pod warunkiem, że potem przyjadą na VIII KIMB).

PS 2
Mam również przykry obowiążek przypomnienia, że głosować powinny tylko te osoby, które (niezależnie od innych kryteriów, jakie wymienia 1-szy post w tym wątku), naprawdę zamierzają przyjechać na VIII KIMB. Otrzymuję (publicznie i poprzez priv.) informacje, że wśród powyżej wymienionych osób występują jednak i takie (na szczęście nieliczne), które - mówiąc kolokwialnie i młodzieżowo - robią sobie jaja.
Wypada mi więc je teraz poprosić (jeśli to prawda, bo gdybym był o tym przekonany, to sam bym je wykreślił), aby wycofały oddane głosy.
Albo wręcz przeciwnie - żart zamieniły w serio i podjęły decyzję o przyjeździe na VIII KIMB. :-)
Zaznaczam jednak, iż ja osób tych nigdy publicznie nie piętnowałem, nie wskazywałem ich imiennie (a wskazanych przez kogoś innego - wręcz broniłem). "Nagonkę" :-) na te osoby uczynili natomiast inni (których też teraz nie wymienię).
I mimo to otrzymałem niezasłużony "opeer" od Wielebnego Pastora, w którym mnie - człeka gołębiego serca - wrzucił On do jednego worka ze znanym "jastrzębiem" i wręcz "ekstremistą" - może nie całego Forum, ale na pewno działu tematycznego pn. KIMB.:lol:
Cóż, za grzechy moje - przyjmuję !

PS 3
Pozwolę sobie na bliższe określenie obietnicy "korupcyjnej" Recona1. Proszę kliknąć:

http://www.wydawca.com.pl/?s__karta.id__53

Wygląda zatem na to, że w razie wygranej Ustrzyk Grn. Recon1 poniesie spory wydatek, ale cóż - sam tego chciał. :-)
Ja też obstawiam Ustrzyki Grn. i powiem Państwu, co zrobię, jeśli okaże się, że i mnie ww. książka się należy (w przypadku ostatecznego zwycięstwa Ustrzyk Grn.):
a) podziękuję pięknie Reconowi (tak z dworskim ukłonem) i ową książkę przyjmę,
b) przeczytam ją, wstawię do domowej biblioteczki i często będę do niej wracał, pokazywał innym, chwalił się nią, itp.,
c) podczas najbliższego koncertu WOŚP za kwotę stanowiącą równowartość ceny książki (45 zł) kupię od wolontariuszy Jurka Owsiaka czerwone serduszko.

PS 4
W tej chwili jest 12:11.
Gdyby natomiast o godz. 20-tej zdarzył się stan remisowy, to oczywiście oferta Reconowa stanie się bezprzedmiotowa (niezależnie od tego, czy On tego zechce, czy nie). Nawet gdyby Ustrzyki Grn. zwyciężyły później w losowaniu. Bo wtedy to już nie głosy "elektoratu" ustrzyckiego, lecz ślepy los zadecyduje o zwycięstwie jednej lub drugiej lokalizacji.




.

krawc
01-03-2009, 13:32
Zapomniałem dodać, że na KIMB mam zamiar przyjechać, niezależnie od tego , gdzie on się będzie odbywał.Liczy sie dla mnie tylko to, że będę miał okazje spotkać znowu jakże miłych starych i nowych znajomych - wszystkich bez wyjątku, niezależnie od tego po której stronie sztucznych barykad ustawili sie w ferworze dyskusji

mAAtylda
01-03-2009, 13:53
Bobie niezależnie gdzie się KIMB odbędzie - jedziemy razem!

Recon
01-03-2009, 13:54
Dzięki Lucynko za podpowiedź, chociaż pamiętałem o "opcji wspierania swoich". Barszcza miałem się spytać w postaci zapytania ofertowego. Nie chciałem tego wcześniej czynić bo na razie to wszystko na wodzie pisane, a ja lubię konkretnie.

dorota z krakowa
01-03-2009, 16:20
a ja chwilowo proszę o wycofanie mojego głosu.

Misieg, nie pękaj, proszę...

Misieg
01-03-2009, 18:32
Misieg, nie pękaj, proszę...
ok, wedle życzenia ponownie stawiam na Sękowiec:wink:

andrzej627
01-03-2009, 19:21
Mam dla wszystkich dobrą wiadomość. W przyszłym roku nie będę w ogóle uczestniczyć w dyskusji na temat lokalizacji KIMBu.

bertrand236
01-03-2009, 19:43
Andrzeju Tyle osób w tym wątku zmieniało zdanie, czasu tyle że szkoda gadać więc chyba zbyt szybko na te deklaracje. Na razie o tegorocznym KIMBIE dyskutujemy :-)
Pozdrawiam

andrzej627
01-03-2009, 19:52
Bertrand, w oczekiwaniu na ostateczne wyniki możemy sobie jeszcze pogadać o obecnym głosowaniu. Dziwię się, że wiele osób, które głosowały w pierwszej turze, dotychczas nie oddało jeszcze głosu. Czają się do ostatniej chwili? Czy zrezygnowali z udziału w głosowaniu? Zobaczymy za godzinę.

Krysia
01-03-2009, 19:57
wow
na razie to masz fantastyczny awatar :-P

zbyszekj
01-03-2009, 20:11
trzeba zagłosować jak w pierwszej turze Ustrzyki Górne

Pawelk
01-03-2009, 20:20
z tego co widzę jeden głos różnicy i niecała godzina do końca....
ciekawe czy w ostatniej chwili nie padną "strzały z za winkla" i tak się rozstrzygnie "batalia" o miejsce "kimbu"? :lol:

jeśli nie wygrają "uszczyki" to z pewną grupą osób zbojkotuje wybory pod pretekstem braku ogłoszenia ciszy wyborczej :mrgreen: :-P

andrzej627
01-03-2009, 20:26
w tych wyborach nie ma ciszy wyborczej, wprost przeciwnie

Polej
01-03-2009, 20:47
Ustrzyki Górne

Hero
01-03-2009, 20:50
Oddaję głos na Ustrzyki Górne.

iza
01-03-2009, 20:56
Żeby nie było że UG tylko jednym głosem wygrały:
Ustrzyki Górne - szach,

Piotr
01-03-2009, 20:57
Ustrzyki Górne - i mat.