PDA

Zobacz pełną wersję : Naprawa auta w Biesach



Grzegorz Grabowski
19-02-2009, 11:23
Założyłem techniczny wątek,bo miałem mega problem z naprawą auta.
Zimą lubię sobie pojeździć pętlami po Bieszczadach,no i w styczniu zapakowałem dwójkę moich dzieciaków i pojechałem do Kija na kulig.
Ponieważ Kija jeszcze nie było to sobie wymyśliłem,że podjade do Skórki w Górnych na naleśniki.Po naleśnikach cuś w aucie strzeliło...ja na parkingu przed "Caryńską" z rozwalonym samochodem.
Znam teraz tylko jednego mechanika na terenie BPN w Stuposianach.Macie jeszcze jakieś namiary?Tak...na przyszłość:)

paszczak
19-02-2009, 12:17
Założyłem techniczny wątek,bo miałem mega problem z naprawą auta. [......]
Znam teraz tylko jednego mechanika na terenie BPN w Stuposianach.Macie jeszcze jakieś namiary?Tak...na przyszłość:)

Cześć,
może podziel się namiarami choć na tego jednego...być może ktoś znajdzie się w podobnej sytuacji i skorzysta.
Tymczasem pozdrawiam i wbrew interesom owych warsztatów nikomu nie życzę konieczności ich odwiedzania inaczej niż towarzysko ;)

WUKA
19-02-2009, 14:20
Naprawialiśmy szybko i tanio autko w warsztacie,który jest z lewej strony drogi z Dołżycy do Terki.Jak ustalimy blizsze szczegóły,podzielimy się....!

Grzegorz Grabowski
19-02-2009, 14:55
Cześć,
może podziel się namiarami choć na tego jednego...być może ktoś znajdzie się w podobnej sytuacji i skorzysta.
Tymczasem pozdrawiam i wbrew interesom owych warsztatów nikomu nie życzę konieczności ich odwiedzania inaczej niż towarzysko ;)
Jadąc przez wieś w kierunku Lutowisk warsztat jest po lewej stronie.W styczniu otworzył tam też sklep spożywczy a od maja podobno kwatery!

vm2301
19-02-2009, 16:01
W Baligrodzie coś tam dłubią też.

dorota z krakowa
19-02-2009, 17:07
Założyłem techniczny wątek,bo miałem mega problem z naprawą auta.


Jest bardzo dobry mechanik w Ustrzykach Dolnych.
Jadąc od Równi, za skrzyżowaniem w lewo; chyba drugi dom po prawej stronie.
Łatwo poznać, bo na podwórku stoi wiele samochodów.
Jadąc w kierunku Ustrzyk Dolnych, tuż za stacją benzynową, przed skrętem na Równię.
Ten człowiek kilka razy mi pomógł - nawet raz w niedzielę - mimo, że miał rodzinną uroczystość.
Według miejscowych, jest to najlepszy mechanik w całych Bieszczadach:-P
I jeszcze jedno - podobno unikać należy "naprawiaczy" w Stuposianach.
Wielki napis "Mechanika samochodowa" nie gwarantuje naprawy:sad:

Krzysztof Franczak
19-02-2009, 19:59
W Zadwórzu, w Rabem i w Czarnej oraz w Czarnej wulkanizacja. W tej ostatniej miło!

sturnus
19-02-2009, 20:04
W Polańczyku za Zakapiorem trzeba skęcić w pierwszą w lewo (tak jak do ZGK), na dole, po prawej jest mechanik... nic bliższego nie powiem o jego kompetencjach, bo nikogo nie zastałem (była sobota)

pozdrawiam

Goska
19-02-2009, 23:46
W Lesku duży warsztat koło cukierni Szelców. W ciągu 1 czy 2 dni (nie pamiętam dokładnie) ściągneli mi część, której nie mieli na stanie, no i oczywiście wymienili.
Przejęli się blondynką wybałuszającą na nich oczy przy jakichkolwiek próbach dyskusji nt samochodu/naprawy, bardzo mili.
G

vm2301
20-02-2009, 07:11
Koło Szelców są naprawdę OK. Dbają o klienta.

Marcin
22-02-2009, 12:06
W Uchercach Mineralnych są dwa zakłady (nie karne)... które również mają dobrą renomę.

tomas pablo
22-02-2009, 20:23
W Uchercach Mineralnych są dwa zakłady (nie karne)... które również mają dobrą renomę.
...potwierdzam, raz korzystałem.Trochę bałem się , czy poradzą sobie z moim zbyt skomplikowanym autkiem , którym wówczas jeżdziłem . A poradzili sobie.Za co dzięki wielkie !!