PDA

Zobacz pełną wersję : kto pomoże?



Anonymous
28-08-2002, 18:46
Hejka,

Wybieram sie w drugiej połowie września w Bieszczady - chaiałbmym znależć miejsca z którgo będę mógł robić jednodniowe wycieczki i wracać do miejsca zamieszkania - znacie może takie miejsca - najfajniesze szlaki, dobre i tanie spanko?
Z góry wszystkim dziękuje i do zobaczenia na szlaku.

Mam też pytanie - wiecie może kto zajmuje się ochrona naszych wilków? Nigdzie nie moge trafić na ślad.

Anonymous
28-08-2002, 19:08
>wiecie może kto zajmuje się ochrona naszych wilków? Nigdzie nie moge >trafić na ślad.

Odgórnie - Ministerstwo Ochrony Środowiska.
pozdr
Piotr

Stały Bywalec
28-08-2002, 21:45
Odpowiedź na 1 pytanie:
przeanalizuj stronę www.sekowiec.com , ale tak dokładnie, z wpisami do księgi gości włącznie
SB

Anonymous
28-08-2002, 23:45
>z wpisami do księgi gości włącznie

Patrząc na przed ostatni wpis w ksiedze, to nie wiem czy to dobry pomysł ;)))
Piotr

Stały Bywalec
29-08-2002, 16:23
Piotrze_Sz., ten przedostatni wpis to chyba jakaś konkurencja uczyniła. A swoją drogą, czemu go jeszcze Bartko nie zdjął ? Jest to wpis całkowicie anonimowy, niby z Warszawy, króciutko i niechlujnie zredagowany, bez najmniejszego uzasadnienia. Ot, prymitywny anonim.
SB

Anonymous
30-08-2002, 01:50
Własciwie to dobrze że nie zdjął. I tak na pierwszy rzut oka widać, że "koleś" nigdy tam nie był, bo uzył okreslenia "chata". Cenzurze zazwyczaj podlegaja wpisy np. wulgarne, a tu w sumie nic takiego nie ma.
Cóż, głupich nie sieja... :)
pozdr
Piotr

Anonymous
01-09-2002, 09:31
Nie kasowałem bo... Pani Basia pod rygorem nie wpuszczenia mnie więcej do Sękowca zabronila mi ...hi?