PDA

Zobacz pełną wersję : Rawki zimową porą 1.03.2009



joorg
01-03-2009, 22:57
Piękna słoneczna pogoda , piękne ostatki(chyba) zimy , kilka fot.

Henek
01-03-2009, 23:10
Szczególnie ta OSTRA jest powalająca.
A tak na marginesie , to dlaczego zimą lepiej (i dalej) widać ?
Przykładowo , latem taka Ostra ledwie się przebija, a tu jak na wyciągnięcie dłoni.

majka777
01-03-2009, 23:13
Piękna słoneczna pogoda , piękne ostatki(chyba) zimy , kilka fot.

Aż chce się zapuścić No Line On The Horizon czyli nowe U2 ;)

Piękna Pani Zima.

joorg
01-03-2009, 23:22
Szczególnie ta OSTRA jest powalająca.
A tak na marginesie , to dlaczego zimą lepiej (i dalej) widać ?
Przykładowo , latem taka Ostra ledwie się przebija, a tu jak na wyciągnięcie dłoni.

Nie wiem dlaczego tak, ale tak już zimą jest, chyba większy kontrast przy biąłym sniegu. .Robiłem to na zoom x12 , na wyświetlaczu nie widziłaem nic , tak "po ciemku" robiłem. Była godz ok 14 , słońce było już gdzieś nad Kremenaros.

buba
02-03-2009, 00:18
piękne ostatki(chyba) zimy
no ja juz mam nadzieje ze niedlugo zaczna sie zielone relacje zamiast bialych!!

a ostra sie faktycznie superowo prezentuje :) kiedys by sie przydalo w koncu na nia wlezc bo ciagle ja tylko ze wszystkich stron ogladam a na szczycie to nie bylam..

buba
02-03-2009, 00:20
piękne ostatki(chyba) zimy
no ja juz mam nadzieje ze niedlugo zaczna sie zielone relacje zamiast bialych!!

a ostra sie faktycznie superowo prezentuje :) kiedys by sie przydalo w koncu na nia wlezc bo ciagle ja tylko ze wszystkich stron ogladam a na szczycie to nie bylam..

no i jak zwykle brakuje mi tych zdjec co zostaly ocenzurowane ;)

joorg
02-03-2009, 00:33
...a ostra sie faktycznie superowo prezentuje :) kiedys by sie przydalo w koncu na nia wlezc bo ciagle ja tylko ze wszystkich stron ogladam a na szczycie to nie bylam....no i jak zwykle brakuje mi tych zdjec co zostaly ocenzurowane ;)
Buba , mnie też tej Ostrej... Hory brakuje , i chyba ją muszę "zaliczyć ";) (wleżć)jeszcze tej zimy, puki co.No nie ...?,piękna jest.
Ps.zdjęć ocenzurowanych dzisiaj nie było :-(.

paszczak
02-03-2009, 00:38
Super!
Pięknie się rozpogodziło,a rankiem lekko się zaciągało http://tiny.pl/b78b.

PS. A czy gdzieś po drodze nie widzieliście nas??
2 ludków jadących do Wetliny na nartach bo jakiś wóz z Krosna to widziałem.

joorg
02-03-2009, 01:06
Super!....PS. A czy gdzieś po drodze nie widzieliście nas??
2 ludków jadących do Wetliny na nartach bo jakiś wóz z Krosna to widziałem.
Chyba widziałem , jak jechaliśmy w kierunku przełęczy , to Dwóch Gości po prawej stronie w kier. Wetliny na nartkach sunęło.Droda od Cisnej do Ug była biała , i za niedługo na zjeżdzie z serpentynki poślizgiem poszedłem w "bande" ze śniegu ,ale nic się nie stało , to było jak w zwolnionym filmie.

paszczak
02-03-2009, 08:35
No to miło było się przynajmniej widzieć Januszu ;) Tak właśnie podejrzewałem,że masz coś wspólnego z tym krośnieńskim autem. A zjazd drogą był super,zaoszczędził sporo km mozolnego dreptania...pozdrawiam,imiennik ;]

Henek
02-03-2009, 10:14
Na Ostrą jestem wyczulony od czasu jak OSTRO dała mi popalić.
Polecam. Można się przegrzać.
Joorgi !
Ty to masz jakieś znajomości w niebiesiech jeśli kolejny już raz sprzyjają Ci tak łaskawą pogodą !

joorg
03-03-2009, 19:39
Na Ostrą ...
Ty to masz jakieś znajomości w niebiesiech jeśli kolejny już raz sprzyjają Ci tak łaskawą pogodą !
Henku, nie mam znajomości, wręcz przeciwnie... mam "przechlapane'' Tam,bo jestem gotów podpisać cyrograf na wyłączność.
Ale po tych zimowych zdjęciowych widokach, jestem jeszcze bardziej "napalony";) na Ostrą i chyba pojadę do "niej" ...jeszcze tej zimy :lol:
ps. Bartek M. miał jeszcze lepszą inwersję ze Smereka.

Polej
03-03-2009, 19:50
Fantastyczną pogodę trafiliście. Janusz, chyba jednak do końca nie masz „przechlapane” :lol:
Ładne zdjęcia.

mAAtylda
03-03-2009, 20:01
Ja się muszę tam z Tobą kiedyś wybrać - zimową porą.

bartolomeo
03-03-2009, 20:19
jeszcze tej zimy
No to trzeba się pakować, ta zima chyba się już kończy :-( Nie wiem jak Wy, ale ja tę zimę będę dobrze wspominał: nie miałem dużo okazji aby połazić, ale wszystkie wyjazdy były wyjątkowo udane.

Bartek M. miał jeszcze lepszą inwersję ze Smereka.
Może lepszą a może nie - ktoś z nas musiałby być osobiście i w niedzielę i w poniedziałek w górach aby to stwierdzić. Ważne jest to, że obaj mieliśmy doskonałą widoczność :-) Nie gorszej życzę Ci z Ostrej!