PDA

Zobacz pełną wersję : Lista obecności na najbliższym VIII KIMB



Stały Bywalec
02-03-2009, 08:40
VIII KONGRES INTERNAUTÓW MIŁOŚNIKÓW BIESZCZAD
ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 15 - 17 MAJA 2009 R.
W ZAJEŹDZIE "POD CARYŃSKĄ" W USTRZYKACH GÓRNYCH.
SPOTKANIE GŁÓWNE: WIECZÓR 16 MAJA I NOC 16/17 MAJA.
POCZĄTEK: GODZ. 19:00

W terminie do 10 maja br. proszę zamieszczać w tym wątku informacje nt. swojej obecności, wraz z podaniem liczby osób towarzyszących. Informacja taka posiada pewne znaczenie organizacyjne, zwłaszcza dla Jacka.

Prawo przyjazdu na KIMB posiada każdy zalogowany członek Naszego Forum, wraz z osobami towarzyszącymi.
Poprzednie listy głosujących (w I i II turze) nie mają absolutnie nic wspólnego z aktualnie założoną listą obecności - poza, oczywiście, obowiązkiem wpisania się na nią. :smile:

Dam przykład i zacznę od siebie: jeśli nic extra nadzwyczajnego się nie przydarzy (tfu, tfu, odpukać :-) ), to przybędę na pewno.
I zapewne solo - moja piękniejsza połowa jest bowiem raczej tylko umiarkowaną zwolenniczką Bieszczad.

Stały Bywalec
02-03-2009, 08:58
o Kochaniutki, Tobie się dopiero oberwie,więc lepiej siłą tego Klopsika na KIMB przyciągnij :twisted::twisted::twisted:
Tego drugiego nie musisz-za nim płakać nie będę, jak coś
Klopsika zapisuję niniejszym na listę obecności na VIII KIMB z urzędu. Płakać nie powinien - przecież Pastor obiecał Mu jakaś oszałamiającą objętość "taty z mamą". :-D
Powinien wręcz piętami się w d... kopać i zaiwaniać na tegoroczny KIMB.:-D

A "ten drugi", to przeciez wczoraj wycofał swój głos. I za Nim właśnie powinnaś płakać, bo to przystojny facet. Wystraszyliście Go z Andrzejem627 i się chłopina zdeprymował.:-)

Krysia
02-03-2009, 09:23
wycofał się?nie widziałam, łikendowałam w Warszawie, więc nie zauważyłam
Gorzej, że się będę musiała winem z Wojtkiem podzielić :twisted::twisted:

Pastor
02-03-2009, 10:04
Klopsika zapisuję niniejszym na listę obecności na VIII KIMB z urzędu. Płakać nie powinien - przecież Pastor obiecał Mu jakaś oszałamiającą objętość "taty z mamą". :-D
Powinien wręcz piętami się w d... kopać i zaiwaniać na tegoroczny KIMB.:-D

A "ten drugi", to przeciez wczoraj wycofał swój głos. I za Nim właśnie powinnaś płakać, bo to przystojny facet. Wystraszyliście Go z Andrzejem627 i się chłopina zdeprymował.:-)


Michał z Klopsikiem dopiero od Andrzeja627 dowiedzieli się że na KIMB się nie wybierają, to teraz im nie pasuje przyjeżdżać, żeby nie narażać Andrzeja627 na dementi!

Krysia
02-03-2009, 10:09
No zobaczymy kto miał rację czy ja czy SB.
Ja mówiłam,że Klopsik wyraźnie napisał, że go UG nie interesują.
Oczywiście bardzo bym chciała Klopsa zobaczyć na KIMBie, więc mam nadzieję, że mi udowodni, że to ja byłam w błędzie i źle zinterpretowałam jego słowa

długi
02-03-2009, 23:34
Będę z Joanną
Długi

Pawelk
02-03-2009, 23:49
o ile mnie nie zasypie dwu metrowy śnieg, nie podtopi Łabuńka (taka nasza lokalna Wisła i Odra razem wzięte:-P ) i w dodatku dożyje i będę w stanie się poruszać to oczywiście się zjawie (nie wiem czy na zabytkowej Jawie) ale będę....

andrzej627
03-03-2009, 00:05
Michał z Klopsikiem dopiero od Andrzeja627 dowiedzieli się że na KIMB się nie wybierają, to teraz im nie pasuje przyjeżdżać, żeby nie narażać Andrzeja627 na dementi!
Pastor, jak najbardziej pasuje.

Klopsik, Michał. Moje wezwanie abyście rozwiali wątpliwości jest w dalszym ciągu aktualne. Nie róbcie jaj, tylko przyjeżdżajcie na KIMB. Będę się bardzo cieszył, jak przyjedziecie. Zawsze chciałem Was poznać.

Piskal
03-03-2009, 09:20
Piskalek przyjeżdza, na dzień dzisiejszy solo, ale jak powstanie duet, tercet albo kwartet to uaktualni informację.

Krysia
03-03-2009, 09:43
a czy ktoś może przewinąć do przodu czas?bo ja już bym chciała maj...

Hero
03-03-2009, 09:46
Ja mam szczery zamiar przyjechać. Mam nadzieję, że nic nie pokrzyżuje mi planów. Nie wiem w ile osób, ale prawdopodobnie we dwoje.

Marcowy
03-03-2009, 10:07
- Marcowa
- Marcówna
- Marcowy

irek
03-03-2009, 10:09
i ras

dorota z krakowa
03-03-2009, 18:32
Mam zapytanie: jak wygląda sprawa rezerwacji noclegów na czas KIMBU "Pod Caryńską" - czy należy to robić indywidualnie, czy też załatwiane jest to "odgórnie", po zatwierdzeniu wszystkich chętnych do uczestnictwa.
I jeszcze - jaka jest cena noclegu.

Polej
03-03-2009, 19:08
Mam zapytanie: jak wygląda sprawa rezerwacji noclegów na czas KIMBU
Noclegi każdy załatwia indywidualnie.

bertrand236
03-03-2009, 19:22
Wzorem roku ubiegłego wpadnę na chwilę, może dwie. Sam bez Renatki. Chyba...

Pozdrawiam

Krysia
03-03-2009, 19:27
Ja myślę, że wszyscy co głosowali wpadną?

Jurko
03-03-2009, 21:11
Głosowałem więc będę ...

Krysia
03-03-2009, 21:15
aaaaa Jurko;-)))Ty koło mnie mieszkasz :smile:
czy wiesz już może jak i kiedy będziesz jechał?;-)

bertrand236
03-03-2009, 21:23
Ja myślę, że wszyscy co głosowali wpadną?

Byle do UG, a nie w UG ;)

Krysia
03-03-2009, 21:26
hahahaha, no ja w sumie jestem za obiema opcjami-mamy ujemny przyrost naturalny, a ktoś musi na nasze emerytury potem pracować :razz:

Jurko
03-03-2009, 21:40
aaaaa Jurko;-)))Ty koło mnie mieszkasz :smile:
czy wiesz już może jak i kiedy będziesz jechał?;-)

Prawdopodobnie będę wyruszał tak gdzieś 12 lub 13.05 i wszystko wskazuje, że będę skazany na masowe środki komunikacji .....

DUCHPRZESZŁOŚCI
03-03-2009, 21:42
hahahaha, no ja w sumie jestem za obiema opcjami-mamy ujemny przyrost naturalny, a ktoś musi na nasze emerytury potem pracować :razz:
Czyżbyś chciała osobiście zapewnić przyrost?;)
Mam nadzieję (chociaż Ona, głupich matką),że się nie obrazisz.
A wracając do tematu - będę na KIMB-e jak zawsze w Bieszczadach, sam.

Krysia
03-03-2009, 21:45
Ja się nie obrażam :-P:razz:
Jurko aha, no to niestety tak jak ja buuu ale co tam

Jurko
03-03-2009, 22:04
J
Jurko aha, no to niestety tak jak ja buuu ale co tam

Nie narzekaj ! podróż naszymi kolejami ma swoje "zalety" ;) uczy np. jak nie dać się okraść :-P.... i pokory gdy trzeba skorzystać z WC :smile: ..... no i najważniejsze obecny rozkład jazdy umożliwia mi dotarcie do UG " już" tak w około 28 godzin :smile::smile:

joorg
03-03-2009, 22:32
...wpadnę.. Sam bez Renatki. Chyba...
Hmm... niezłe plany:smile: bertrandzie masz.
Pozdrawiam
ps. "Chłopaki pójdę z Wami..";) co?

andrzej627
03-03-2009, 22:36
"Chłopaki pójdę z Wami..";) co?
Na Pikuj?

Krysia
04-03-2009, 08:38
Jurko bliżej maja dowiem się o szczegóły, bo jeszcze TAM to było prościej-miałam jakiś pociąg około 17 i na rano w Sanoku, gorzej z powrotem. Ale wtedy się korzysta z autobusów-kiedyś mi Aleksandra podała taką opcję za co jej dziękuję. Firma Neobus-mają np taki, który wyjeżdża koło 20stej z Wawki. Jedzie dużo szybciej od pociągu. Ty masz w ogóle gorzej, bo się jeszcze musisz przemieścić do jakiegoś większego miasta

Jurko
04-03-2009, 10:15
Wielkie dzięki za podpowiedź ! już sprawdziłem w necie .... to mi pozwoli skrócić podróż o blisko połowę ......

Krysia
04-03-2009, 10:49
Nie ma za co;-)))to jak chce Ci się szukać to poszukaj co dalej-Sanok UG o której są PKSy;-)))

Recon
04-03-2009, 12:58
Od 1 marca tego roku Neobus ma nowy rozkład.
http://www.neobus.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=4&Itemid=4

Krysia
04-03-2009, 13:02
Dalej jest ten po 20;-)))

Polej
05-03-2009, 09:21
Będę + 3 osoby

chwastek
07-03-2009, 14:48
ja :oops: ... jak tylko znajdę sposób na jak najmniej bolesne dla mojego zadka pokonanie 570 kilometrów ... nawigacja wyliczyła mi czas podróży 7h37min ale 10 h to byłaby bardziej wiarygodna wersja ... a zatem jak się zorganizuję to byłoby mi niezmiernie miło spotkać się z WAMI ... hmmm?

Krysia
07-03-2009, 18:09
ale Ty marudzisz;-)))
rozumiem, że chcesz mi tytuł za rok odebrać :mrgreen:
żywcem nie oddam:mrgreen::mrgreen:
A to już innej komunikacji nie ma jak samochód?
Nie zastanawiaj się tylko planuj w tym terminie urlop i już

Derty
22-03-2009, 14:01
Co nie Orsini?:) 500 czy 1000 km - co to za różnica:P Aby jechać. Ja zgłaszam się i ...Czarcika. Nawet jeśli ją za warkocz przywlokę:twisted: Bo ciągle marudzi, ze praca, praca, praca...;/
Pozdrawiam,
Derty

Xiro
23-03-2009, 15:05
A to już innej komunikacji nie ma jak samochód?

oczywiście że jest, ale -wierz mi - przychodzi taki moment że przestajesz ten fakt zauważać.......... :mrgreen:

Stały Bywalec
27-03-2009, 14:57
W innym wątku, przy okazji dyskusji nt. naszego pisma ws. naprawy drogi do Zatwarnicy, spytałem się Mavo, czy będzie na VIII KIMB-ie.
Oto jak mi odpowiedział:

Nie wiem, czy mogę być na KIMB-ie, albowiem jako prezes Związku Zbieraczy Kitu jesteśmy mimo wszystko lekką konkurencją.(...)
Rozumiecie coś z tego ?
Mavo, mógłbyś nam wyjaśnić tę aluzję ?

Osobiście nie mam nic przeciwko temu, aby Prezes Związku Zbieraczy Kitu, o ile przy okazji jest również zalogowanym członkiem Naszego Forum (a Mavo jest nim przecież), wziął udział w KIMB-ie. :lol:

kobieta_bieszczadzka
03-04-2009, 12:57
8-) będę...

Polej
11-04-2009, 16:11
Cosik mało ludków potwierdziło przyjazd, a plany były wielkie …

Basia Z.
11-04-2009, 21:17
Cosik mało ludków potwierdziło przyjazd, a plany były wielkie …


No sorry, ja pisałam już kilka razy, że w miarę możliwości będę to będę i chyba nie muszę tego powtarzać kilka razy.
Już sobie zaklepałam urlop i jak mi nie wypadnie coś na prawdę nadzwyczajnego to przyjadę.

Dla mnie osobiście najważniejszy jest wypad na Pikuj i na to się nastawiam, wobec czego będę w piątek około południa w Ustrzykach Dolnych. A co dalej to się okaże. Będę mieć ze soba namiot, śpiwór karimat, więc jestem całkowicie niezależna.

BTW czy ktoś z Kolegów dysponuje może telefonem do Irka i mógłby mi przesłać na priv, bo zapomniałam go zapytać, a z tamtego forum się wypisałam, więc i pw mi nie działa.

Pozdrowienia

Basia

Xiro
12-04-2009, 01:42
Dla mnie osobiście najważniejszy jest wypad na Pikuj
Basia

...... a to nie KIMB?! (i przy okazji w ramach imprezy stowarzyszonej wyjazd na Pikuj? )

Basia Z.
12-04-2009, 14:08
...... a to nie KIMB?! (i przy okazji w ramach imprezy stowarzyszonej wyjazd na Pikuj? )

Ależ oczywiście że KIMB, a konkretniej jego część.

B.

Basia Z.
12-04-2009, 17:07
Bardzo dziękuję wszystkim.
Telefon do Irka dostałam już cztery razy, więcej nie trzeba :grin:

B.

buba
13-04-2009, 00:51
Bardzo dziękuję wszystkim.
Telefon do Irka dostałam już cztery razy, więcej nie trzeba :grin:

B.

ja tez nie mam kontaktu do nikogo z was.. a moze by sie jaki przydal jakbysmy sie nie mogli znalezc albo co.. tylko mi niestety ten PW tu nie dziala :( basiu, moze mi wyslesz numer do ciebie albo do irka na priv na jakims innym forum albo na maila (biedronka.buba@gmail.com)

Stały Bywalec
13-04-2009, 06:19
W ten miły świąteczny dzień przypominam, że VIII KIMB już tuż - tuz.
A przyjadą nań, jeśli poważnie traktują swoje słowo, m.in. następujące osoby:


VIII KONGRES INTERNAUTÓW MIŁOŚNIKÓW BIESZCZAD A.D. 2009 ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 15 - 17 MAJA W ZAJEŹDZIE "POD CARYŃSKĄ"
W USTRZYKACH GÓRNYCH.
SPOTKANIE GŁÓWNE: WIECZÓR 16 MAJA I NOC 16/17 MAJA.
POCZĄTEK: GODZ. 19:00
OBECNOŚĆ WSZYSTKICH PONIŻEJ WYMIENIONYCH OSÓB
- OBOWIĄZKOWA.

Głosowało 30 osób.

Ostateczny rozkład głosów okazał się następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):


I. Sękowiec - ośrodek wypoczynkowy

www.sekowiec.net

1) piskal
2) Basia Z.
3) bertrand236
4) Pastor
5) Marcowy
6) dorota z krakowa
7) długi
8. Tarnina
9) manio
10) klopsik
11) kobieta_bieszczadzka
12) krawc
13) Misieg


II. Ustrzyki Górne - zajazd "Pod Caryńską"

www.carynska.pl

1) orsini
2) Stały Bywalec
3) Jaro
4) WUKA
5) andrzej627
6) Jurko
7) Wojtek1121
8. Recon1
9) vm2301
10) Marcin Scelina
11) mAAtylda
12) zbyszekj
13) Polej
14) Hero
15) iza
16) Piotr
17) irek


PS
Uprzejmie proszę Recona1, aby sobie skopiował ww. listę zwycięskiego elektoratu "ustrzyckiego" (17 osób).:-)

Tyle gwoli przypomnienia ...
:smile:

Recon
13-04-2009, 20:40
A niby po co mam kopiować?
Widziałem osobiście i przy świadkach, że Prezes nosi ze sobą kalendarium (chyba się nawet z nim nie roztaje?!), a w nim kapownik z... hmm.... no listę w nim widziałem. Czyżby na KIMB nie raczył go zabrać?
Aż nie chcę wiedzieć co ma tam więcej ponotowane. ;)

Stały Bywalec
16-04-2009, 20:47
A niby po co mam kopiować?
Widziałem osobiście i przy świadkach, że Prezes nosi ze sobą kalendarium (chyba się nawet z nim nie roztaje?!), a w nim kapownik z... hmm.... no listę w nim widziałem. Czyżby na KIMB nie raczył go zabrać?
Aż nie chcę wiedzieć co ma tam więcej ponotowane. ;)
Ale Pan Prezes Kurtyka wie. :lol:

andrzej627
16-04-2009, 22:05
Ekipa w składzie: Wojtek1121 z Anią i dwóch Andrzejów melduje się w Hotelu Górskim 13 maja.

Drugi Andrzej to mój kolega szkolny, którego odnalazłem dzięki Internetowi, z którym jeździmy teraz w Bieszczady. Jest cichym użytkownikiem forum jako andsiejk.

Stały Bywalec
18-04-2009, 21:16
(...)
Drugi Andrzej to mój kolega szkolny, którego odnalazłem dzięki Internetowi, z którym jeździmy teraz w Bieszczady. Jest cichym użytkownikiem forum jako andsiejk.
Pamiętam. Dwa lata temu byliśmy z nim w Dydiowej.