PDA

Zobacz pełną wersję : Kamerka w Ustrzykach Gornych



GSSG
02-03-2009, 09:25
Może wiecie kiedy będzie działała ta kamerka z widokiem na Rawki

to jedno pytanie
drugie jest takie

Czy samochodem można dojechać (w lecie) do miejscowości Sękowiec

Rajmund Scheffler
02-03-2009, 10:40
Witam wszystkich forumowiczów . Kiedyś oglądaniem widoków z tej kamery rozpoczynałam i konczyłam każdy dzien. Pamiętam jak z wypiekami na twarzy obserwowałam busa parkującego na parkingu w Ustrzykach Górnych i czekałam na jego odjazd . Teraz został mi tylko rynek w Lesku i panorama z Lutowisk / dość kiepska/ . Czytając forum wiem , że takich nieuleczalnie chorych na Bieszczady jest sporo . Odważyłam się napisać te kilka słów bo od kilku dni dręczy mnie ciężka tęsknica a tylko Wy zrozumiecie ten stan . Wszyscy moi znajomi na wiadomośc , że urlop znowu spędzę w Bieszczadach mają dziwne miny / bo przecież Egipt , Włochy , Tunezja ... / . A ja tylko tu czuję się naprawdę szczęśliwa . Przepraszam , że tematykę wątku rozciągnęłam do granic możliwości ale juz czuję ulgę . Pamiętajcie aktywni forumowicze , że jest wielu bezimiennych , którzy codziennie śledzą wszystkie wątki , czerpią radość z waszych dyskusji i czerpią pełnymi garściami z waszej wiedzy . Pozdrawiam wszystkich Was bardzo serdecznie .
P.S A wracając do tematu , czy nie wiecie kiedy naprawią kamerkę w UG ?

vm2301
02-03-2009, 13:16
@gssg

GSSG
02-03-2009, 13:35
@gssg
dzieki
za skan mapy, posiadam mape ale ja mam zakaz wjazdu przed wsia sekowiec
dlatego pytam

dorota z krakowa
02-03-2009, 16:18
Może wiecie kiedy będzie działała ta kamerka z widokiem na Rawki

to jedno pytanie
drugie jest takie

Czy samochodem można dojechać (w lecie) do miejscowości Sękowiec

Kamerka z widokiem na Rawki ma, póki co, poważną awarię. Kiedy znowu zadziała - nie wiadomo. Mnie także bardzo brak tego widoku; ale cóż, siła wyższa.
W lecie do Sękowca można spokojnie dojechać, ale bardzo powolutku i slalomem. Podejrzewam, że zimą z dojazdem jest lepiej - śnieg wyrównuje może dziury w asfalcie.