PDA

Zobacz pełną wersję : Proponowany program wycieczki do Lwowa



Basia Z.
05-03-2009, 09:28
Na prośbę Stałego Bywalca zamieszczam.

Termin:

18 maja 2009 (poniedziałek bezpośrednio po KIMB)

Program:

Godz. 6.37 wyjazd pociągiem z Ustrzyk Dolnych.
Godz. 9.55 dojazd do Chyrowa (przesunięcie czasowe o godzinę w przód).

W Chyrowie oczekiwałby około 15-osobowy bus, którym dojechalibyśmy do Lwowa.
Po drodze foto-stopy i zwiedzanie.

Około 11.30 - dojazd do Lwowa.
Zwiedzanie centrum miasta - Kaplica Boimów, Katedra Polska, Katedra Ormiańska oraz Katedra Greckokatolicka (św. Jura), Cmentarz Łyczakowski.

W przerwie zwiedzania obiad i kawa.

Godz. 18.00 wyjazd ze Lwowa.
Godz. 20.05 odjazd pociągiem z Chyrowa do Ustrzyk Dolnych.
Godz. 21.30 dojazd do Ustrzyk Dolnych (przesunięcie o godzinę wstecz)

Można dojechać do Sanoka (23.25) i od razu wracać do domu.

Koszty:

Każdy ubezpiecza się na własną rękę w domu przed wyjazdem !!!

Bilety na PKP każdy kupuje dla siebie.

Jedynym wspólnym kosztem jest cena busa - szacunkowo około 150 $ (tam i z powrotem) do podziału na ilość uczestników.

Ze względu na koszt do podziału wycieczka ma sens, jeżeli zainteresowanych będzie od 8 do 15 osób.

Ze względu na to, ze nie chcę busiarzowi zbędnie zawracać głowy załatwianie czegokolwiek zacznę w momencie, kiedy będzie minimum 8 osób chętnych (liczę w tym Stałego Bywalca i siebie).

Pozdrowienia

Basia

Pastor
11-03-2009, 14:04
Niech się coś dzieje!!!

Zarówno termin jak i program odpowiadają mi w zupełności. Niniejszym deklaruje udział, z jednym małym ale.....!
Nie wiem w jakiej kondycji będę po obradach głównych. Gdyby zdrowie szwankowało, niestety nie wezmę udziału żeby nie przeszkadzać młodym i zdrowym.
Deklaruje jednak,niezależnie od stanu zdrowia,że wpłacę równowartość przypadających na mnie kosztów, w wyznaczonym terminie.
Mam nadzieję że obrady, niechby nawet wyczerpujące,nie będą dla mnie przeszkodą! Mam nadzieję że będzie więcej chętnych (i zdrowych).
Pozdrawiam!
................ + Pastor ręką własną