PDA

Zobacz pełną wersję : Pytania do Admina



bertrand236
11-03-2009, 23:48
Szanowny Panie/Pani Admin.

Zmieniła sie strona www.bieszczady.info.pl (http://www.bieszczady.info.pl) Na forum chodzą plotki/pogłoski/przypuszcenia */*niepotrzbne skreślić/, że strona ta ma nowego właściciela. W związku z tym mam następujące pytania:

Czy jest to prawdą?
Kto jest obecnie Administratorem forum? Czy mogę poznać nazwisko lub chociaż nick?
Czy lista moderatorów forum jest bez zmian? Część Moderatorów założyła inne forum bieszczadzke.
O co chodzi z nowym forum? Wiem, że pytanie to powinienem zaadresować pod inny adres. Uczyniłem to i czekam na odpowiedź. Liczę jednak na stanowisko obecnego Admina.
Póki, co dokonczę swoją gawędę przy ognisku, a potem zobaczymy...

Babcia mnie uczyła: "Zgoda buduje, niezgoda rujnuje". Kochana Babcia
Pozdrawiam

diabel-1410
12-03-2009, 12:43
O to to od wczoraj staralem sie wejsc na ww.stronke a znajdowalem jakis zbior reklam. kiedy wchodzilem na forum otwieralo mi sie forum puste i bez tresci.Dzis jestem tu bo loguje sie przez adres e mail.Prosba wyjasnijcie ze to

admin
13-03-2009, 03:38
Szanowny Panie/Pani Admin.

Zmieniła sie strona www.bieszczady.info.pl (http://www.bieszczady.info.pl) Na forum chodzą plotki/pogłoski/przypuszcenia */*niepotrzbne skreślić/, że strona ta ma nowego właściciela. W związku z tym mam następujące pytania:

Czy jest to prawdą?



A jakie to ma znaczenie dla Ciebie? :)
Właścicielem domeny w dalszym ciągu jestem ja. Stroną zajmują się obecnie osoby, które mają za cel ruszyć ją z marazmu w którym była.





Kto jest obecnie Administratorem forum? Czy mogę poznać nazwisko lub chociaż nick?



Ja. Nic się nie zmieniło.





Czy lista moderatorów forum jest bez zmian? Część Moderatorów założyła inne forum bieszczadzke.



Nic mi nie wiadomo o zmianach na liście moderatorów.
O innym forum dowiedziałem się od Ciebie.

EDYTA: Jako, że Piotrek zajął się nowym forum domyślam się, że zrezygnował z moderacji tutaj.
Zmodyfikowałem zatem listę moderatorów. Jeśli Piotrek uzna, że w dalszym ciągu chce moderować forum.bieszczady.info.pl
przywrócę mu uprawnienia moderatora.






O co chodzi z nowym forum? Wiem, że pytanie to powinienem zaadresować pod inny adres. Uczyniłem to i czekam na odpowiedź. Liczę jednak na stanowisko obecnego Admina.



Jak wspomniałem nie mam na ten temat żadnej wiedzy ;)
Wiesz więcej niż ja. Z tego co widzę Piotrek, Irek i Staszek uczestniczą w tej inicjatywie.
Mają do tego prawo. Szkoda jedynie, że nie powiedzieli wcześniej choć "do widzenia" :)
Powodzenia chłopakom życzę.



O to to od wczoraj staralem sie wejsc na ww.stronke a znajdowalem jakis zbior reklam. kiedy wchodzilem na forum otwieralo mi sie forum puste i bez tresci.Dzis jestem tu bo loguje sie przez adres e mail.Prosba wyjasnijcie ze to

Forum na którym się znajdujesz jest tu gdzie powinno - pod adresem http://forum.bieszczady.info.pl
Rzecz w tym, że dotychczas wchodziłeś na nie z któregoś z bieszczadzkich serwisów - a tam ich administratorzy podmienili odnośniki tak by one prowadziły
do ich nowego forum.

tomekpu
13-03-2009, 08:53
Witam. Tak się składa że pomiędzy 3 a 4 kimbem była dyskusja pomiędzy adminami (Darek, Piotrek, Irek i Staszek) która miała nie dopuścić do schizmy. O ile mnie pamięć nie myli to zainteresowani dogadali się (pod naciskiem forumowiczów?). Od tego czasu wiele się na forum zmieniło, zniknęło sporo osób, pojawiło się dużo nowych forumowiczów, zmienił się charakter forum, zmieniły się realia gospodarcze. Prawda jest taka że forum generuje zwiększony ruch w domenie, a to już jest konkretna kasa. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i dziwię się że zainteresowani nie potrafili powiedzieć tego wprost, tylko robią to pośrednio. I jak Darek napisał, nie ma dla mnie znaczenia czyja jest domena, tylko to co jest na forum. Pozdrawiam, Tomek.

lucyna
13-03-2009, 08:56
Zero skandalu, nie ma afery. Teoria spiskowa Orsini, że wykupili nas Żydy nie potwierdziła się. Ja się tak nie bawię. Darek proszę Cię przyznaj się chociaż do tego, że jesteś cyklistą.:grin:

bertrand236
13-03-2009, 09:29
Dziękuję Darku za wyczerpującą odpowiedź na moje pytania. Masz rację, dla mnie nie ma to znaczenia, kto jest właścicielem strony ale tyle czasu tu spędziłem, nawiązałem znajomości, sporo się dowiedziałem, że chciałem wiedzieć-taki już jestem. Mam nadzieję, ze moje pytania za bardzo Cię nie dziwiły ;)

Pozdrawiam

lucyna
13-03-2009, 09:40
Witam. Tak się składa że pomiędzy 3 a 4 kimbem była dyskusja pomiędzy adminami (Darek, Piotrek, Irek i Staszek) która miała nie dopuścić do schizmy. O ile mnie pamięć nie myli to zainteresowani dogadali się (pod naciskiem forumowiczów?). Od tego czasu wiele się na forum zmieniło, zniknęło sporo osób, pojawiło się dużo nowych forumowiczów, zmienił się charakter forum, zmieniły się realia gospodarcze. Prawda jest taka że forum generuje zwiększony ruch w domenie, a to już jest konkretna kasa. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i dziwię się że zainteresowani nie potrafili powiedzieć tego wprost, tylko robią to pośrednio. I jak Darek napisał, nie ma dla mnie znaczenia czyja jest domena, tylko to co jest na forum. Pozdrawiam, Tomek.
Tak, z tego co orientuję się to tak to wyglądało z jednym małym wyjątkiem. W międzyczasie powstało jeszcze jedno bieszczadzkie forum. Na www.bieszczady24.pl (http://www.bieszczady24.pl) To wtedy Admini postanowili zacisnąć współpracę. Tamto forum upadło ale serwis pieknie rozwija się i stał się lokalną platformą informacyjną. Naprawdę warto tam zaglądać, są ciekawe wywiady, artykuły, bieżące informacje.
Wiem, że chodzi o kasę. Wiem co dzieje się na rynku reklam. Z reklam żyją dwa serwisy www.bieszczady.net.pl (http://www.bieszczady.net.pl) www.bieszczady.pl (http://www.bieszczady.pl) . Wiem, że tracą znaczenie na rynku, gestorzy rezygnują z ich usług. Wiem, że są na równi pochyłej, znam stratedie marketingowe dużych ośrodków, część gestorów prosi mnie abym decydowała u kogo mają się reklamować. Irek miał rację ja polecam tylko tych z którymi współpracuję lub uważam, że świadczą usługi na najwyższym poziomie. To forum jest narażone na informacje nazwijmy to biznesowe. Zapewne wiecie, że to ja wprowadziłam serwis Irka na rynek, przez długi okres czasu reklama u Nich była bardzo korzystna dla gestorów. Serwis Stacha to współdzieło Daniela tego z pewnej krainy. Stachu przy tworzeniu serwisu był jego pracownikiem. Z różnych powodów reklamodawcy odwracają się od nich, tracą kasę. Już wygadałam się publicznie. Darek zaproponował mi abym pracowała z Nimi przy reanimacji www.bieszczady.info.pl , a ja zgodziłam się. Kiedyś bardzo chciałam pracować z Piotrem przy www.twojebieszczady.pl (http://www.twojebieszczady.pl) ale Admin nie wyciągnął do mnie ręki. W tym roku zaproponowałam Mu aby nam pomógł. Część gestorów nie mogła sprzedać miejsc, moim zdaniem tylko dobra reklama mogła im pomóc. Wykupili reklamy u Piotra, zainteresowanie ośrodkami wzrosło, część ma już pełne obłożenie w sezonie.
Zupełnie inna sytuacja jest z Piotrem. O Nim można mówić same dobre rzeczy. Moim zdaniem jest człowiekiem bardzo uczciwym, prawym. Co On w tym wszystkim robi zupełnie nie wiem. Dla mnie to niemiła niespodzianka.
Więcej grzechów nie pamiętam.

Basia Z.
13-03-2009, 09:50
Zapewne wiecie, że to ja wprowadziłam serwis Irka na rynek, przez długi okres czasu reklama u Nich była bardzo korzystna dla gestorów. Serwis Stacha to współdzieło Daniela tego z pewnej krainy. Stachu przy tworzeniu serwisu był jego pracownikiem. Z różnych powodów reklamodawcy odwracają się od nich, tracą kasę.
Zupełnie inna sytuacja jest z Piotrem. O Nim można mówić same dobre rzeczy. Moim zdaniem jest człowiekiem bardzo uczciwym, prawym. Co On w tym wszystkim robi zupełnie nie wiem. Dla mnie to niemiła niespodzianka.

Uważam że wymienieni imiennie Koledzy powinni się ustosunkować do tego co tu o nich napisałaś - na tym, lub na tamtym forum.


Pozdrowienia

Basia

P.S.

Ja osobiście, jak zapewne większość z nas chcę sobie tylko podyskutować o górach. I na dwóch forach mi niewygodnie.

lucyna
13-03-2009, 10:04
Uważam że wymienieni imiennie Koledzy powinni się ustosunkować do tego co tu o nich napisałaś - na tym, lub na tamtym forum.


Pozdrowienia

Basia

P.S.

Ja osobiście, jak zapewne większość z nas chcę sobie tylko podyskutować o górach. I na dwóch forach mi niewygodnie.
Tak Basiu większość osób chce pogadać o górach. Mówiąc wprost nie wyobrażam sobie, że mogłabyś opuścić to forum. Wiesz dobrze, że obie niecierpimy się prywatnie ale muszę przyznać, że szanuję Cię jako człowieka gór. I wiesz, że nazwanie kogoś w tym środowisku łysą kobyłą jest zniewagą pomieszaną z szacunkiem i podziwem. Na pewno nie użyłabym takiego określenia w stosunku do innych osób.

Moim zdaniem Panowie powinni wyjaśnić dlaczego utworzyli swoje forum. Powinni wyjaśnić dlaczego wysłali tu Orsini i Tarninę aby przekonała Was do zmiany miejsca.

I jeszcze jedna uwaga ale już biznesowa. Otworzyła się ścieżka projektowa, PART chce abym powołała na terenie Bieszczadów klaster czyli stowarzyszenie grupy przedciębiorców sektora turystycznego. To specjaliści będą teraz decydować w jaki sposób będziemy się reklamować. Jeżeli przejdzie nasz projekt i klater powstanie to do regionu spłyną gigantyczne pieniądze na promocje i reklamę. To już tajemnica pewnego poliszynela więc sądzę, że admini o tym wiedzą.

Basia Z.
13-03-2009, 10:07
I wiesz, że nazwanie kogoś w tym środowisku łysą kobyłą jest zniewagą pomieszaną z szacunkiem i podziwem. Na pewno nie użyłabym takiego określenia w stosunku do innych osób.


Wiesz co - daj już sobie spokój.

Pozdrowienia

Basia

lucyna
13-03-2009, 10:11
Wiesz co - daj już sobie spokój.

Pozdrowienia

Basia
OK :mrgreen:

Marcowy
13-03-2009, 10:16
Ja uważam, że każdy powinien mieć własne forum i dlatego - jak niektórzy już wiedzą - wczoraj wieczorem założyłem swoje.

Moje forum jest najlepsze ze wszystkich, nie tylko bieszczadzkich, bo:
- nikogo nie można na nim obrażać,
- niczego nie da się na nim zareklamować,
- prywatnymi danymi nie można za jego pośrednictwem kupczyć,
- użytkowników nie można z niego wyciągnąć przekupując kalendarzem czy inną ciupagą,
- moderatorów nie trzeba zatrudniać, płacąc im pensje w dolarach kanadyjskich.

No i adres jest jakby trochę bardziej gramatyczny...

Henek
13-03-2009, 10:25
Tak czytam sobie co napisał Tomekpu

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i dziwię się ....
i się nie dziwię ;)

WUKA
13-03-2009, 10:35
Lucyna!Występujesz tu (i pewnie gdzieś też),jak sama napisałas służbowo.Wydaje Ci się więc,że innych także interesują te "podskórne"działania,zależności,tajemnicze wpływy i zasługi.Ja myślę,że tak nie jest.Każdy takie problemy ma bez forum a jeśli tu zaglada,to zapewne z innych powodów.Ciężka atmosfera nie jest czymś miłym i porywającym.Więcej luzu Ci życzę!

lucyna
13-03-2009, 10:38
Eee tam, a ja jutro idę z Piotrem na piwo. Właśnie z Nim rozmawiałam prywatnie. Powstanie nowego forum ma dość ciżekie podłoże związane z kasą. Lepiej przeciąć wrzód aby ropa wylała się, a potem można razem pójść w góry.

vm2301
13-03-2009, 10:54
Ale życie to zweryfikuje (mam na myśli forum i jego uczestników oczywiście, a nie bieszczadzki biznes)

Tam gdzie kroić się będą ciekawsze dyskusje, tam będą ludzie.

Dlatego ja jestem zarejestrowany również i na tym nowym (próbowałem też u Marcowego, ale chyba nie umiem;))

Inną sprawą jest to, czy gdyby na "nowym forum" pojawiły się setki użytkowników, prowadząc ciekawe dyskusje, stając się równie dobrym źródłem informacji, czy nie daj Boże platforma informacyjną;), to czy wtedy to "nowe" nie stanie sie równie łakomym kąskiem dla "gestorów"?

To chyba coś, z czym trzeba się pogodzić, jeśli ktoś posiada domenę, dba o prawidłowe funkcjonowanie forum, to chyba normalną rzeczą jest, że nie chce dokładać sam do tego "interesu", a nawet nie dziwi mnie sytuacja, jeśli chce z tego "interesu" uczynić interes.

Mam jedynie nadzieję, że nikt nie będzie próbował "sterować" forum, tym, czy innym, w imię komercjalnych sukcesów - bo wtedy to już nie będzie forum publiczne, a jedynie przybudówka jakiejś firmy, na której toleruje się pewne wypowiedzi.

Nie wspominając już o tym, jak się można czuć wyszukując wypowiedzi własnych, czy adwersarzy wśród potoku mniej lub bardziej jawnych reklam.

Przyjemnością czystą jest czytanie odpowiedzi na pytanie nawet nowiutkiego usera, które pomagają, informują, doradzają - to bardzo przydatne dla nas wszystkich - TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH.

Nie jesteśmy miłośnikami atrakcji oferowanych przez firmy branży turystycznej, przecież nawet "nowi" nie wpadają tu po to, by im doradzić firmę organizująca wczasy all-inclusive.

To, że ktoś poleca taki, czy inny ośrodek, noclegownię, czy transport nie jest równoznaczne z nachalną reklamą, z którą miewaliśmy tu do czynienia;)

Tym bardziej, że ludzie są coraz bardziej świadomi tego, że wiele firm podszywa się pod "szarych" ludzi piszących o "niby-swoich" doświadczeniach, doznaniach, czy opiniach na temat określonych "produktów", a w rzeczywistości wciskających ludziom jedyny słuszny wybór.

Ten rodzaj reklamy doczekał się już chyba systematyzacji w dziedzinie marketingu.

Przecież tam gdzie pojawiała sie "JOla z Dywit" nikt poważnej i uczciwej dyskusji o polityce (bodajże Samoobrony) nie oczekiwał.

Podobnie będzie z forum, które jest tuba reklamową klajstra, jakiejś firmy itp.

Owszem, ci "zieloni" oczekujący namiarów na ośrodek w Polańczyku nadal tu będą trafiać...pozycjonowanie googla to zapewni...


...ale Prawdziwi Bieszczadnicy (nie czepiać się definicji;))

będą

stąd

spieprzać

w podskokach...


Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie:)


Pozdrawiam:)

lucyna
13-03-2009, 11:00
To forum ma drugie dno. Jesteśmy kumplami więc bardzo często spotykamy się, rozmamiamy telefonicznie, poprzez pw i gg. Być może to jest jeden z powodów iż tak emocjonalnie reaguję. Pewne sprawy są bardzo bliskie mojemu sercu. Robert zwrócił mi uwagę iż lukier nie przykryje chamstwa.

Baśka mimo to, że mam do Ciebie ogromy żal, mimo to iż nadal mnie coś boli to nie miałam prawa obrażać Cię. Przepraszam za ową kobyłę. Jest mi naprawdę przykro, że Cię obraziłam.

I jeszcze jedno. Warknęłam do Marcina. To było idiotyczne. W tym wypadku to była sprzeczka między kumplami, dawno poszła w niepamięć i nie miała żadnego wpływu na naszą znajomość ale mimo wszytko przepraszam.

Basia Z.
13-03-2009, 11:01
...ale Prawdziwi Bieszczadnicy (nie czepiać się definicji;))

będą

stąd

spieprzać

w podskokach...


Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie:)


Pozdrawiam:)


I jak zwykle zgadzam się z Tobą.

Dotyczy to w równym stopniu obu forów.

B.

tomekpu
13-03-2009, 11:08
I jak robi się miło:lol:
Ja nie jestem prawdziwym Bieszczadnikiem, to i czasem pewnie będę tu zaglądał;)

lucyna
13-03-2009, 11:20
Ktoś chce spontaktować się ze mną przez panel użytkownika. Nie umiem obslugiwać tego ustrojstwa. Mój dziłający meil to przewodnik5@o2.pl lub lucynapsciuk@gmail.com

Wiecie co Panowie: Admin, Modzi i inni Informatycy z tego forum, przetłumaczcie to ustrojstwo.

Basia Z.
13-03-2009, 11:31
To forum ma drugie dno.


I właśnie to mi bardzo nie odpowiada i tego nie lubię.
Błeee.

Może wreszcie będzie jakieś normalne forum, na którym można pogadać bez "drugich den".

B.

vm2301
13-03-2009, 12:25
I jak robi się miło:lol:
Ja nie jestem prawdziwym Bieszczadnikiem, to i czasem pewnie będę tu zaglądał;)


Po pierwsze primo mówiłem, żeby nie czepiać się definicji;)

Po drugie primo nikt chyba nie chce w podskokach spieprzać.

Po trzecie primo ja też będę zaglądać...tak samo jak na to drugie.

Pozdrawiam:)

@Basiu

Może wreszcie będzie jakieś normalne forum, na którym można pogadać bez "drugich den".

A znasz jakieś forum, miejsce w realu, gdzie nie ma absolutnie żadnego drugiego, czy trzeciego dna?

Ja chyba nie znam, więc to dno toleruję....jeno nie próbuję tam nurkować;)

Pozdrawiam:)

Recon
13-03-2009, 12:28
Bertrand prawie(?) w imieniu nas Wszystkich napisał zapytanie do Admina. Admin odpowiedział. Z mojego punktu widzenia, odpowiedział klarownie i najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Forum nie zwija się, tylko dalej trwa. Naturalną rzeczą jest też, że przy okazji różnych rokoszy następują jakieś podziały, występują mowy pochwalne i przedstawiane są racje. Odbywają się mniej lub więcej czytelne próby kaptowania. Stoi za tym różny interes i to też jest naturalne bo każdy człowiek jest inny i jak na razie klonów ludzkich nie ma.
Jest opcja zostania na tym Forum, jest odejście na inne, jest działanie na kilku, jest całkowite odejście w siną dal. Każdy ma swój wybór poparty swoim interesem, przemyśleniami, układami etc...etc...
Czas otworzyć ten ul i zobaczyć co się dzieje na zewnątrz bo wiosna idzie, chciałoby się powiedzieć. I to mówię... napiszcie coś co będzie się z zaciekawieniem czytało, dyskutowało a nie jakieś tam anse personalne.
Mi osobiście tutaj, na tym Forum, z Wami, jest dobrze i tutaj zostaję!
Bieszczady są jedne i pomieszczą kilka obozów, co najwyżej będziemy wspominać i zwiedzać później pozostałości po niektórych.
Nie jestem tutaj aż takim autorytetem by o coś apelować bo to i tak nie ma sensu, nawet gdybym go miał. Krewkość niektórych jest tak silna, że nic i nikt ich nie powstrzyma. Nawet sami z sobą nie mogą dać sobie rady a cóż dopiero ktoś inny.
Czekam więc z nadzieją na okres gdy więcej z Was ruszy wreszcie w góry i coś opisze lub coś sobie przyponi... ale z wędrówek a nie z żółci. I tyle chciałem sobie na wątku technicznym pogadać :)

Basia Z.
13-03-2009, 12:43
Jest opcja zostania na tym Forum, jest odejście na inne, jest działanie na kilku, jest całkowite odejście w siną dal. Każdy ma swój wybór poparty swoim interesem, przemyśleniami, układami etc...etc...



A dlaczego "interesem, przemyśleniami, układam" ?

Czy nie można zwyczajnie pogadać dla przyjemności ?

B.

lucyna
13-03-2009, 13:25
I właśnie to mi bardzo nie odpowiada i tego nie lubię.
Błeee.

Może wreszcie będzie jakieś normalne forum, na którym można pogadać bez "drugich den".

B.
Dlaczego błłeee. Bo ludzie się lubią, spotykają się ze sobą, jeżdżą na imprezy, lojalnie współpracują ze sobą, wspierają się w trudnych chwilach?

Basia Z.
13-03-2009, 13:29
Dlaczego błłeee. Bo ludzie się lubią, spotykają się ze sobą, jeżdżą na imprezy, lojalnie współpracują ze sobą, wspierają się w trudnych chwilach?


Absolutnie nie nazwałabym tego "drugim dnem" tylko normalnym życiem.


B.

admin
13-03-2009, 14:12
A ja tylko zapytam co z tym "drugim dnem"?
Znowu o czymś nie wiem?

Dla mnie sprawa jest prosta. Przez wiele lat były problemy wynikające z tego, że trudno było pogodzić rosnące apetyty finansowe uczestników projektu. Cisno się zrobiło na rynku i kiedy postanowiłem z kolegą ruszyć bieszczady.info.pl z miejsca kogoś to ukłuło pod żebrami. Nie chce tutaj rozwijać tematu bo nie ma takiej potrzeby.

Jak ktoś wspomniał wcześniej: w sumie dobrze się stało. Wrzód chorego układu został przecięty i każdy (przynajmniej ja) wyjdzie na prostą. Po przemyśleniu stwierdzam, że ma to swoje tylko dobre strony.

lucyna
13-03-2009, 14:21
A ja tylko zapytam co z tym "drugim dnem"?
Znowu o czymś nie wiem?

Dla mnie sprawa jest prosta. Przez wiele lat były problemy wynikające z tego, że trudno było pogodzić rosnące apetyty finansowe uczestników projektu. Cisno się zrobiło na rynku i kiedy postanowiłem z kolegą ruszyć bieszczady.info.pl z miejsca kogoś to ukłuło pod żebrami. Nie chce tutaj rozwijać tematu bo nie ma takiej potrzeby.

Jak ktoś wspomniał wcześniej: w sumie dobrze się stało. Wrzód chorego układu został przecięty i każdy (przynajmniej ja) wyjdzie na prostą. Po przemyśleniu stwierdzam, że ma to swoje tylko dobre strony.
Aaa ten tego no dobra wygadam się. Wiesz, że nas czyta arcybiskup, jeden z najważniejszych hierarchów w polskim kościele. :mrgreen:

WUKA
13-03-2009, 15:09
A mnie bardziej od "drugiego czy trzeciego dna"(którymi sie nie interesuję,wkurzaj
ą jakieś "dalsze rzędy".A kto zatwierdził jakiś "stół prezydialny"???Samozwańcom mówię NIE! Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi,zapytania,podzielenia się własnymi przeżyciami,doświadczeniami itp.Czasem tych "z tyłu" (fuj! co za określenie) milej posłuchać i poczytać o czym prawią...niż tzw.egzekutywę.

admin
13-03-2009, 15:11
Aaa ten tego no dobra wygadam się. Wiesz, że nas czyta arcybiskup, jeden z najważniejszych hierarchów w polskim kościele. :mrgreen:

A wiesz że powinnaś sobie zrobić przerwę? ;)

WUKA
13-03-2009, 15:20
Lucyna,chcesz sobie załatwić całkowity odpust?

lucyna
13-03-2009, 15:33
:grin:No:grin:

A przy okazji podbudowuję morale forum:mrgreen:

joorg
13-03-2009, 15:36
...Wiesz, że nas czyta arcybiskup, jeden z najważniejszych hierarchów w polskim kościele. ....
Lucyna , a co to ma za znaczenie? , on jest takim samym człowiekiem jak i Inni czytający i piszący tu na forum.
Niech czyta, tego co tu sie pisze na spowiedzi sie nie dowie.:-D
Nie mam z tego powodu najmniejszych kompleksow i mysle, ze inni tez nie maja.

kobieta_bieszczadzka
13-03-2009, 15:41
A czasem mnie coś takiego nachodzi i wtedy podejrzewam........no i właśnie teraz podejrzewam, że wyznania Lucy mogą przynieś odwrotny skutek do zamierzonego 8-).......

lucyna
13-03-2009, 16:04
Hmm nie dość, że nam Kobita zzielieniało to i zaczęła myśleć. Leczę kompleksy za pomoca forum. :)))

vm2301
13-03-2009, 16:06
@Darku

Lucyna to tytan pracy klajstrowej, ona nigdy nie zwolni!

A już te zdradzieckie sugestie, by zrobiła sobie przerwę, to...cios w stylu Gołoty;)

Pozdrawiam;)


LUCYNO!

Ty masz kompleksy?????

Niemożliwe:)

lucyna
13-03-2009, 16:09
@Darku

Lucyna to tytan pracy klajstrowej, ona nigdy nie zwolni!

A już te zdradzieckie sugestie, by zrobiła sobie przerwę, to...cios w stylu Gołoty;)

Pozdrawiam;)
Ni zwolni, a forum jest jej tubą propagandowa. Po co mam wysilać się, dzwonić po ludziach, umawiać się na spotkania skoro mogę tu w dziale technicznym walnąć posta na temat klajstra. Ludziska to przeczytali, są zadowoleni, wchodzą w to, nawet kupią reklamę banerową u Piotra. :mrgreen:

vm2301
13-03-2009, 16:20
No a my bieszczadniki wiemy dzięki Tobie, gdzie quady wynajmować, hej:)

Recon
13-03-2009, 17:00
A dlaczego "interesem, przemyśleniami, układam" ?

Czy nie można zwyczajnie pogadać dla przyjemności ?

B.

Basiu.... przede wszystkim to! Ja to też dałem do "interesu". Nie każdy (interes) zaraz musi się z czymś złym kojarzyć, może przecież i z przyjemnością. Aby nie filozofować, kończę temat. :)

bertrand236
13-03-2009, 18:26
A jakie to ma znaczenie dla Ciebie? :)
.... Nic mi nie wiadomo o zmianach na liście moderatorów.
O innym forum dowiedziałem się od Ciebie.

EDYTA: Jako, że Piotrek zajął się nowym forum domyślam się, że zrezygnował z moderacji tutaj.
Zmodyfikowałem zatem listę moderatorów. Jeśli Piotrek uzna, że w dalszym ciągu chce moderować forum.bieszczady.info.pl
przywrócę mu uprawnienia moderatora.




...

No to następne pytanie mam: Kim jesteś tajemnicza EDYTO? /Pytam o funkcję na forum. O nic innego ;) /
Pozdrawiam

Pozdrawiam

admin
13-03-2009, 18:47
Hahha to mój przypis zamiast "edytowane / edit" czy czegoś innego lubię użyć "EDYTA" :)

vm2301
13-03-2009, 19:00
A ja już myślałem, że ona jest z tego drugiego dna...uff

;)

Michał
13-03-2009, 19:25
Wow

To forum ma drugie dno. ....

No, nareszcie się przyznałaś publicznie - zastanowię się jeszcze nad nominowaniem Ciebie do kategorii SuperTroll!!

P.s.
Cośta tak siedli na Admina - niby o swoich dyrdymałach, a tu admin winny.
Mata problem? - wykupta se domenę (np SuperTroll.pl) i róbta co chceta.
Sie nawet zrzutę zrobi dla Pani L. vel B.

Admin - pociachaj to, bo Bertrand się pogubi :-)

Pozdrówka

lucyna
13-03-2009, 20:49
Wow


No, nareszcie się przyznałaś publicznie - zastanowię się jeszcze nad nominowaniem Ciebie do kategorii SuperTroll!!

P.s.
Cośta tak siedli na Admina - niby o swoich dyrdymałach, a tu admin winny.
Mata problem? - wykupta se domenę (np SuperTroll.pl) i róbta co chceta.
Sie nawet zrzutę zrobi dla Pani L. vel B.

Admin - pociachaj to, bo Bertrand się pogubi :-)

Pozdrówka
Wow, mój Ulubiony Pan Michał pozostał z nami. W cichości serca (dowody w boxie:mrgreen:) miałam nadzieję, że dla Niego podstawą bytności na forum jest czytanie postów pani L. vel B. Jak się okazało nie byliłam się.:lol::lol:

vm2301
13-03-2009, 21:17
Ja też nigdy się nie byliłem.

Chciałbym spróbować, od czego zacząć?

WUKA
13-03-2009, 21:47
..od jedzenia byliny!

vm2301
13-03-2009, 21:50
...jak jedzenia, to bylinów się mówi.

Odmianów koleżanka się nie naumiała, no no no!

Pozdrawiam;)

diabel-1410
13-03-2009, 22:02
Adminie dzieki za odpowiedz a co do tresci forum to jak dlugo bede mogl posiedziec przy ognisku Bertranda,poczytac relacje Recoona to bede tu wpadal i obiecuje-drugiego dna szukal nie bede.Pozdrawiam tych co tu zostana i tych co odejda

bertrand236
13-03-2009, 23:02
Michale! Już wiem, co chciałem wiedzieć. Się w tym nie pogubię, a większej wiedzy w tym temacie nie potrzebuję, ale dziękuję za Twą troskliwość. ;-)
Diable! Rozpalając ognisko, zapowiedziałem, że będzie się ono palić do wiosny. Już niedługo będzie się palić, ale czy się komu to podoba, czy nie, zostanę z Wami. Może nawet jeszcze coś skrobnę?

Pozdrawiam

lucyna
14-03-2009, 13:49
Wróciłam ze spotkania z Piotrem. Rozmowa momentami może nie była ostra ale napewno dla obu stron bardzo nieprzyjemna. Tym bardziej, że Kolega był tak zdenerwoawany iż drzały Mu ręce. Jest na bieżąco, gdyż ktoś wysyła mu fragmenty naszych tekstów. Nie wiem kto ale dowiem się, a wtedy ta wiewiórka, która jest moim zdaniem kompletną idiotką dostanie ode mnie po buzi. I to mocno.
Piotr nie zgodził się napisać tu pożegnalnego posta, a szkoda. Odrzucił wszelką argumentację, że nowe forum powstało z powodów niejasnych czyli związanych z kasą. Znam Go od tej strony i wierzę Mu. Napewno nie jest człowiekiem interesowanym. Pozostałe argumenty nie trafiły mi do przekonania. Piotr ma przeczytać dyskusję w boxie i odpowiedzieć na zarzuty na swoim forum. Odpowiedzieć jasno dlaczego zdecydował się na założenie nowego forum. To Piotr jest ojcem założycielem bieszczadzkiegoforum. Jeden z jego argumentów przemówił mi do wyobraźni. Ten, że przed podziałem nie można tu było wytrzymać. To był jeden z powodów dlaczego napisałam list pożegnalny i gdyby nie tragedia, a potem podział to przestałabym się tu udzielać. Prawdę powiedziawszy to nowe forum jest skrojone pode mnie i moje potrzeby więc nie mogę mu zarzucić fuszerki. Ale także nie mogę Mu darować rozłamu.

Ktoś kto donosił Piotrowi wysnuł wniosek z moich wypowiedzi, że ja mam do niego pretensje o to, że mi nie płaci za wspólpracę. W tym momencie to ja wk... się. Powiedzmy jasno. To ja nie jestem zainteresowana pieniędzmi, nie zgodziłam się ich przyjąć. Piotr chciał mi płacić dniówki, chciał mi dawać połowę dochodów z reklam, kombinował jak koń pod górę ale nie zgodziłam się. Sadzę, że to ostatnie słowa na forum na ten temat.

WUKA
14-03-2009, 14:02
Oby!!!!!

admin
14-03-2009, 15:59
Lucyna - załatwiaj proszę swoje finansowe sprawy z Piotrkiem poza forum.
Nie wiem czy kogokolwiek to interesuje czy ma Ci płacić czy nie.

Nie rozumiem tej sytuacji, motywów które kierowały nimi też nie.
Nie wiem czy chcę to wyjaśnić. Na ten moment chyba nie ma to juz sensu.


P.S. Piotrek też nie odpisał na prostego maila którego do niego wysłałem.
Uważałem go za kolegę. Teraz nie wiem co myśleć. Na pewno nie ma już klasy.

lucyna
14-03-2009, 16:38
Przepraszam Cię Darek ale ta sprawa wyszła przy okazji. Kilka osób wypowiadajacych się w boksie poprostu trochę podgrzewało atmosferę. Wiem, że nie powinniśmy o tym rozmawiać ale zwróć uwagę. Non stop kilka osób zarzucało mi pewne nieetyczne zachowania na forum. Dlatego zareagowałam.

iza
14-03-2009, 18:24
Człowiek z klasą to ktoś kto potrafi znaleźć się w KAŻDEJ sytuacji – z kulturą, emocjami na wodzy.




P.S. Piotrek też nie odpisał na prostego maila którego do niego wysłałem.
Uważałem go za kolegę. Teraz nie wiem co myśleć. Na pewno nie ma już klasy.

Darku swoją klasę pokazałeś w całej okazałości .
Piotr nie ma chwilowo dostępu do netu co mogłeś wywnioskować choćby
z postów Lucyny. Z osądami i pewnymi słowami nie należy się śpieszyć a do pewnych poziomów zniżać się nie warto .

admin
14-03-2009, 18:38
OK Przepraszam.

Skoro nie ma dostępu do internetu to wyjaśnia dlaczego nie odpowiedział na maila.
Czekam zatem dalej.


Dla innych żywo zainteresowanych własnością domeny i strony/forum informuję, iż opublikowałem w rejestrze whois dane właściciela domeny bieszczady.info.pl.
Najpewniej w poniedziałek (firma utrzymująca domenę musi mieć czas na weryfikację wniosku) dane te będę dostępne w rejestrze.
Sprawdzić to można choćby tutaj:
http://webfabryka.pl/domeny/?a=whois

Mam nadzieję, że to zakończy wątek "sprzedażowy". ;)

Polej
14-03-2009, 21:09
To Forum było dla mnie (i jest nadal) jak dla wielu pewnie, odskocznią od codzienności, od problemów, od codziennej porcji kłamu, „brudnej” polityki itd Wizyty na Forum pozwalają na przetrwanie ciężkich okresów pomiędzy kolejnymi wizytami w Bieszczadach, daje chwile oddechu. Dzięki Forum poznałem wielu fantastycznych ludzi. Każdy z nas żyje w swoim własnym świecie, inaczej patrzymy i oceniamy fakty, każdy z nas jest inny.
Pomimo tego, niektórzy znają się już od kilku ładnych lat i wydawałoby się, że tworzymy swego rodzaju „jedność”, pomimo wzajemnych animozji, wielu sporów, pomimo, że w większości znamy się tylko wirtualnie. Jednak to było pewną iluzją, okazuje się, że nie ma wyjątków. Wszak jesteśmy tylko ludźmi! Nie znam powodów prób rozbicia Forum, choć można się ich domyśleć, zrobiło się zamieszanie i pozostał pewien niesmak.
Tak się dziwnie złożyło, że w tym samym czasie rozwiała się jeszcze jedna iluzja (moja osobista iluzja). Przykładem dla mnie była pewna bieszczadzka społeczność (bardzo znana miejscowość), postrzegana przeze mnie jako wzór współżycia ludzi w małej grupie. Ludzie w niej żyjący cechowali się radością życia, skromnością, bezinteresownością, otaczali się wzajemną opieką itd Okazało się, że to tylko dyrdymały. Po tym jak potraktowano jednego z członków owej społeczności, którego w potrzebie pozostawiono na pastwę losu, nie zdziwi mnie już nic! „Ideały poszły spać” – jak to ktoś powiedział, a ja dodam, że wiele wartości razem z nimi.

vm2301
14-03-2009, 21:47
Smutek wyczuwam w Twym piśmie Poleju... chyba niepotrzebny, bo zaś optymizmu zatracać nie wolno...żyje się tylko raz...;)

Ja tam myślę, że jak słońce nieco przygrzeje, to i ten stan odrętwienia minie.

Bo pustki...gdzie bądź by nie wlazł;)

Nie ma się z kim podrzaźnić, pośmiać też, kwiatków nie ma gdzie odgadywać, ogniska pogasły...

Alem dobrej myśli:)

Pozdrawiam:)

lucyna
14-03-2009, 21:55
Smutek wyczuwam w Twym piśmie Poleju... chyba niepotrzebny, bo zaś optymizmu zatracać nie wolno...żyje się tylko raz...;)

Ja tam myślę, że jak słońce nieco przygrzeje, to i ten stan odrętwienia minie.

Bo pustki...gdzie bądź by nie wlazł;)

Nie ma się z kim podrzaźnić, pośmiać też, kwiatków nie ma gdzie odgadywać, ogniska pogasły...

Alem dobrej myśli:)

Pozdrawiam:)
A ja nie. Forum jest na równi pochyłej. Od dłuższego czasu nie rozmawiamy ale pitolimy. Osiągnęliśmy poziom onetu. To zaczęło się od awantury klopsika, zalogowania się olicoś tam. Co najgorsze nie widać końca gadania o d... Maryni. Takie tematy jak o żubrach już nie powtórzą się.

vm2301
14-03-2009, 22:24
Lucyno,

Czy Ty od wczoraj bywasz na forach?

Przecież na KAŻDYM forum się pitoli mniej lub bardziej. I nie jest to kwestia bycia na jakiejś równi. To kwestia charakteru takich miejsc.

Poza tym nie każdy na forum się loguje służbowo, by jakąś misję informacyjna spełniać, by platformy informacyjne, czy mini przewodniki tworzyć.

Są ludzie, co to robią DLA ROZRYWKI i W DUPIE GŁĘBOKO mają jeśli poziom merytoryczny tego miejsca ktoś ocenia, nawet jeśli on faktycznie czasem spada.

Tematy ciekawe zawsze tu bywały i mam nadzieję, że będą...a że przy okazji ludzie chcą po prostu popitolić sobie głupot, pożartować, odreagować choć przez chwilę stresy dnia codziennego, to czy to coś złego?????

Czy Ty Lucyno zawsze z ludźmi tylko naukowe dyskusje prowadzisz? Nigdy nie gadasz z kumpelami o dupie Maryni? Nigdy nie czujesz potrzeby zamienić paru słów o byle czym?

Jeśli nie, to czas znaleźć specjalistę;)

Jeśli tak, to dlaczego z miejsca, w którym jak sama nie raz twierdziłaś, spotyka się grupa ludzi nie do końca dla siebie anonimowych chcesz zrobić PARK SZTYWNYCH UCZESTNIKÓW DYSKUSJI NA NAJWYŻSZYM MERYTORYCZNYM POZIOMIE?

...no i nie zrobisz tego na siłę, nie jesteś w stanie w żaden sposób kontrolować dyskusji, możesz próbować stymulować, prowokować...ale jeśli chętnych do Twej dysputy nie ma, to nie pitol o równi pochyłej, tylko się obraź i spadaj oglądać jakieś pierd...lnięte seriale;) hihihi


Pozdrawiam:)

marcins
14-03-2009, 22:52
Od jakiegoś już czasu zaglądam tu dużo rzadziej. Jakoś tak wyszło. Porobiły się różne awantury, podziały.

Moje podejście do tego forum myślę jest identyczne jak vm2301, Poleja, Recona czy Bertranda, więc nie bedę się powtarzał.

W tej chwili nawet się zastanawiam czy tematu wyjścia na Łopiennik w rok po wmurowaniu tablicy nie zaniechać i dać sobie siana.

Do Ciebie Lucyna mam prośbę daj sobie spokój z tymi gadkami o pobycie służbowym na forum, przestań ciągle wklejać reklamy w swoich postach lub prowadzić ciągłe wojny z wszystkimi po kolei. Na prawdę miło jest poczytać o naszych wspólnych czy też nie wypadach w różne dziwne miejsca, a ten cały kwas tylko kisi to wszystko...

Propo zagadek roślinnych to myślę je reaktywować gdy tylko towarzysz Zefir podgoni te swoje pieczarki. No chyba, że wkleił je po to, by pokazać co za cuda rosną w Turnicy, a nóż widelec są to gatunki endemiczne lub nowe dla nauki...

A na koniec prośba do różnych nawiedzonych osobników od leczenia kompleksów, urazów psychicznych i innych skrzywień są psychiatrzy, psycholodzy, spowiednicy i terapeuci umysłu, a forum to czy jakie kolwiek inne chyba nie jest najlepszym miejscem do leczenia się z takich zaburzeń osobowości.

bartolomeo
14-03-2009, 22:55
Są ludzie, co to robią DLA ROZRYWKI i W DUPIE GŁĘBOKO mają jeśli poziom merytoryczny tego miejsca ktoś ocenia
Jasna dupa! O mnie pisze, normalnie o mnie pisze! To ja mam w dupie poziom merytoryczny i szlag mnie trafia jak mi się wytyka, że piszę bzdurki czy bajki. W Bieszczady jeżdżę dla przyjemności i dla przyjemności zaglądam na forum. Wszelkie dyskusje "merytoryczne" od pewnego czasu omijam szerokim łukiem, jak włażą do interesujących mnie wątków to się z tych wątków usuwam. Niestety ostatnio muszę się usuwać ze wszystkich prawie wątków, nawet o ciekawostkach na drodze w Bieszczady nie mogę dyskutować... Jak tak dalej pójdzie to zniknę stąd zupełnie, bo mnie "merytoryka" przegoni...

majka777
14-03-2009, 23:27
Jasna dupa! O mnie pisze, normalnie o mnie pisze! To ja mam w dupie poziom merytoryczny i szlag mnie trafia jak mi się wytyka, że piszę bzdurki czy bajki. W Bieszczady jeżdżę dla przyjemności i dla przyjemności zaglądam na forum. Wszelkie dyskusje "merytoryczne" od pewnego czasu omijam szerokim łukiem, jak włażą do interesujących mnie wątków to się z tych wątków usuwam. Niestety ostatnio muszę się usuwać ze wszystkich prawie wątków, nawet o ciekawostkach na drodze w Bieszczady nie mogę dyskutować... Jak tak dalej pójdzie to zniknę stąd zupełnie, bo mnie "merytoryka" przegoni...

A ja myślałam, że jestem odosobniona w swoich odczuciach. Mnie nawet nie interesuje reklama wciśnięta między postami, bo na mnie nie działa :-)
Prawie już przywykłam do zupełnie bezsensownych złośliwości i kłótni. Kładłam je na karb słynnej "osobowości podkarpackiej" :-)
Nie mam ani wiedzy, ani ambicji aby uczestniczyć w merytorycznych dyskusjach, a i mam do tego prawo, bo tak jak większość obecnych na forum osób zajmuję się w życiu czymś zupełnie innym. A jeżeli czuję głód wiedzy - szukam jej raczej w księgarni.

W takim miejscu jak to, chciałbym po prostu podzielić się wrażeniami, emocjami i żeby było najzwyczajniej w świecie miło. To wszystko.

asia999
14-03-2009, 23:42
A ja bym chciała zapytać co to znaczy MERYTORYCZNIE w kontekście tego forum internetowego? Nie jestem żadnym specjalistą od gór, wielu z Was zadziwia mnie tutaj swoją wiedzzą i z zainteresowaniem czytam Wasze relacje i oglądam zdjęcia ale czy to, że nie jestem przewodnikiem, geologiem, ekologiem, czy inkszym ...logiem oznacza, że nie mogę tu nic napisać?

i jeszcze jedno - pisałam zresztą to już gdzieś na dole - nie jestem zagorzałą internautką, nie mam własnej strony, nie mam gg, nie mam profilu w nasze klasie, nie wiem co to "poziom onetu" to forum jest jedynym na którym jestem zalogowanana, i nie wiem za bardzo jak mam się zachować gdy jakieś wojny i podziały pozaekranowe wkraczają na ekran...uciekac mam czy co? Myślę, ze takich jak ja mało zorientowanych jest tu więcej. Czy naprawdę chodzi o to, żeby tu jeden merytoryczny prześcigał sie z drugim merytorycznym na ilość mądrych słow w poście?

"....Kultura - to, co zostaje, gdy już zapomnisz wszystko, czego się uczyłeś..."

pozdrawiam wszystkich merytorycznych i niemerytorycznych

paszczak
14-03-2009, 23:49
Autorów słów:

Jasna dupa! O mnie pisze, normalnie o mnie pisze

A ja myślałam, że jestem odosobniona w swoich odczuciach

ich poprzedników i następców wykazujących podobne odchyłki od "normy" serdecznie pozdrawiam. Niezmiernie mi miło, że samotny w tym szaleństwie nie zostałem ;)

vm2301
15-03-2009, 00:00
@Lucynko,

Mam nadzieję, że pamiętasz, że zawsze pisze co myślę i rozumiesz, że nie chodzi tu o Ciebie personalnie, tylko oczekiwania, które lansujesz.

Choć rozumiem Twoje chęci i marzenia, szanuje je, to jednak moje są po prostu diametralnie różne....

Pozdrawiam serdecznie:)

iza
15-03-2009, 00:16
Jasna dupa! O mnie pisze, normalnie o mnie pisze!... Jak tak dalej pójdzie to zniknę stąd zupełnie, bo mnie "merytoryka" przegoni...


Ciemna dupa ;) dla odmiany choć faktycznie mam tak samo

Pastor
15-03-2009, 07:09
............daj sobie spokój z tymi gadkami o pobycie służbowym na forum, przestań ciągle wklejać reklamy w swoich postach lub prowadzić ciągłe wojny z wszystkimi po kolei......................

A na koniec prośba do różnych nawiedzonych osobników od leczenia kompleksów, urazów psychicznych i innych skrzywień są psychiatrzy, psycholodzy, spowiednicy i terapeuci umysłu, a forum to czy jakiekolwiek inne chyba nie jest najlepszym miejscem do leczenia się z takich zaburzeń osobowości.

Ostatnio zapanowała jakaś nowa świecka tradycja żeby wypowiadać się w wątku technicznym, więc ja również.
Zapanowała również moda na zadawanie pytań Adminowi, więc ja również.
Szanowny Adminie,Panie Administratorze (według stopki), czy jest zgodne z regulaminem i duchem tego Forum, że wykorzystywane jest Ono przez osobę nie panującą nad własnymi emocjami, do tego by obsikiwać po nogach swoich adwersarzy,dawnych współpracowników???.
Niektóre z tych wypowiedzi noszą wyrażne znamiona czynu zabronionego,wyczerpujące dyspozycje art. art. 212 i innych, a przede wszystkim są niesmaczne i żałosne! Jak mamy traktować to co pisze osoba mająca na tym Forum wyjątkowy status, należąca rzekomo do "kręgu decyzyjnego",w rzeczy samej Twoja współpracownica,zaproszona przez Ciebie do realizacji poważnych projektów, w dodatku znajoma arcybiskupa!


Wiem, że chodzi o kasę. Wiem co dzieje się na rynku reklam. Z reklam żyją dwa serwisy www.bieszczady.net.pl www.bieszczady.pl . Wiem, że tracą znaczenie na rynku, gestorzy rezygnują z ich usług. Wiem, że są na równi pochyłej, znam stratedie marketingowe dużych ośrodków, część gestorów prosi mnie abym decydowała u kogo mają się reklamować. Irek miał rację ja polecam tylko tych z którymi współpracuję lub uważam, że świadczą usługi na najwyższym poziomie. To forum jest narażone na informacje nazwijmy to biznesowe. Zapewne wiecie, że to ja wprowadziłam serwis Irka na rynek, przez długi okres czasu reklama u Nich była bardzo korzystna dla gestorów. Serwis Stacha to współdzieło Daniela tego z pewnej krainy. Stachu przy tworzeniu serwisu był jego pracownikiem. Z różnych powodów reklamodawcy odwracają się od nich, tracą kasę. Już wygadałam się publicznie. Darek zaproponował mi abym pracowała z Nimi przy reanimacji www.bieszczady.info.pl , a ja zgodziłam się. Kiedyś bardzo chciałam pracować z Piotrem przy www.twojebieszczady.pl ale Admin nie wyciągnął do mnie ręki. W tym roku zaproponowałam Mu aby nam pomógł. Część gestorów nie mogła sprzedać miejsc, moim zdaniem tylko dobra reklama mogła im pomóc. Wykupili reklamy u Piotra, zainteresowanie ośrodkami wzrosło, część ma już pełne obłożenie w sezonie...........................

Czy naprawdę, Szan. Adminie podpisujesz się pod tymi bredniami??? Czy koniecznie musicie "dowalać" osobom które w tej chwili nie mogą się bronić? To jest ta klasa o której tu piszecie?
Piotr jest człowiekiem prawidłowym,którego ja bardzo szanuje! Nie mam zamiaru Go bronić,jak będzie trzeba obroni się sam.
Zdaję sobię sprawę że pisząc to narażam się na ostracyzm. Już kiedyś tak było,jak pisałem poprawnie to byłem "miłym,starszym panem, lekko cofniętym (?)",jak pisałem mniej poprawnie to byłem "chamem" i "trollem".
Ale taki już jestem. Z kim dobrze, to i do piekła pójdę, z kim zle, to i do nieba nie chcę!
Podrawiam! + Pastor ręką własną

lucyna
15-03-2009, 08:16
@ Pastor
Nikt nie jest pozbawiony możliwości obrony. Gdyby osoby, które wymieniłam chciały ustosunkować się i miały chociaż odrobinę odwagi cywilnej to napisałyby własną ręką sprostowanie. Nie rozumiem czy Admin zabronił, uniemożliwił im wejścia na forum? Jeżeli tak to przepraszam. Jeżeli zaś nie to powtarzam mężczyznę poznaje się nie potym jak zaczyna ale jak kończy.
Moim zdaniem Irek powinien napisać tu kilka słów. Nie napisze, zbyt dobrze go znam.

lucyna
15-03-2009, 08:27
Asiu nie znasz tego forum. Tu była wiedza. Tu byli ludzie, którzy mogli rozmawiać na każdy temat. Dyskutowaliśmy z naukowcami PAN o żubrach, z historykami o snochactwie, o problemach Bieszczadów,o kulturze i sztuce. W chwili obecnej pitolicie nie wiadomo o czym. Chciałam zrobić mini przewodnik po okolicznych atrakcjach, podać dojścia i co? Zacytuję dupa blada.
W odróżnieniu od Was chciałabym aby powróciło tamto forum, które było powszechnie czytane. Te 850 wejść o którym już dyskutowaliśmy. Jestem na kilku forach górskich, niektóre są ostro moderowane. Tam za takie pitolenie nie na temat jak w niektórych wątkach dostaje się ostrzeżenie, a jak ktoś ośmieli się powtórzyć swoje zachowanie wylatuje się z forum. Ciagle mieliście pretensje, że to forum zostało opanowane przez przewodników,nqaukowców no i było. Teraz opanowane jest przez dzieci onetu, ludzi którzy zalogowali się aby pisać dla samego pisania. Naukowcy odeszli, przewodnicy odchodzą. Jest jeszcze jedna sprawa. Ludzie dla których piszemy. Oni chcą czegoś dowiedzieć się o Bieszczadach, potrzbują porady i informacji, także komercyjnej. Chcą wiedzieć,gdzie zjeść, co zrobic ze sobą, gdy pada deszcz, na jaką imprezę pójść. Ja mam non stop kontakt z tymi ludźmi. Wy mówicie o swoich potrzebach, ja o swoich i o potrzebach ludzi z którymi rozmawiam. Wczoraj z Piotrem (tu poznaliśmy się, zakładamy stowarzyszenie, jest dziennikarzem i historykiem) rozmawiałam na gg o Hucie, uroczystościach, z naszym Pyrą rozmawiam telefonicznie o regionie,wojnie domowej itd, bo tu już nie da się. Odpowiadam na meile udzialając ludziom informacji, bo tu giną w zalewie bełkotu. itd

lucyna
15-03-2009, 08:31
@ Marcin, a kto wyciąga mój służbowy pobyt tutaj. Wy Ty, Wojtek i inni. Pokaż mi chociaż jednen kwas który ja, powtarzam ja rozpoczęłam. Możesz?
A nasze wypady, no cóż. Obawiam się, że było, minęlo co nie oznacza iż kiedyś jeszcze razem nie połazęgujemy. Nie będę jednak o tym pisac na forum, bo i po co.
Moi Drodzy i Mniejdrodzy to Wasze forum, bawcie się więc dobrze. Ja spadam na turystykę aby pogadać o górach, a w offie pomazurzyć czyli pośmiąc się i pozłośliwć.

lucyna
15-03-2009, 09:06
I jeszcze jedno. Kwestia Piotra. Kim jest Piotr S. dobrze wiem, znamy się prywatnie, łaziliśmy razem po górach. Wczoraj przez kilka godzin szczerze rozmawlialiśmy, wyjaśniliśmy sobie wszystko. Niedługo znowu będziemy ze sobą gadać, polazimy po górach, bo mam nadzieje, że przyjedzie w Bieszczady. Mam do Niego ogromny żal. Największy o to, że już nigdy nie będę mogła z Nim porozmawiać na forum. Nigdy nie będziemy się sprzeczać, kłocić, nie będę miala komu zarzucić, że jest stronniczy. No chyba, że bieszczadnicy usiądą przy ognisku na forum 321 gory. Dobre, stare czasy, to był taniec z szblami, krew polała się ale dyskusja była na wysokim merytorycznym poziomie.

PS.
I jeszcze jedno. Wczoraj dostałam w prezencie od Piotra stos map Compassa "Bieszczady". To dla biednych dzieciakow, które będę oprowadzać po Bieszczadach. Na mapach jest reklama Piotra, gdyż wspólpracuje On z tym wydawnictwem nanosząc poprawki na mapy. Na wydaniu 2008 wniósł 200 korekt. To dobrze świaczy o wydawnictwie. A co poreklamuję
www.compass.krakow.pl
PPS.
Zawsze noszę przy sobie dwie mapy, druga to Wojtka Krukara (przestał czytać forum) www.ruthenus.pl (http://www.ruthenus.pl) ( Barszczu wrócił na chwilę na forum, bo Go o to prosiłam ale wątpię aby pozostał).

Krysia
15-03-2009, 11:26
@ Marcin, a kto wyciąga mój służbowy pobyt tutaj. Wy Ty, Wojtek i inni. Pokaż mi chociaż jednen kwas który ja, powtarzam ja rozpoczęłam. Możesz?
.

a proszę bardzo KTO jak nie Ty wyskoczył z nowym forum?hę?
Czy możesz mi pokazać kogokolwiek na tym forum, kto kiedykolwiek wywołał większą aferę?


Wróciłam ze spotkania z Piotrem. Rozmowa momentami może nie była ostra ale napewno dla obu stron bardzo nieprzyjemna. Tym bardziej, że Kolega był tak zdenerwoawany iż drzały Mu ręce. .
szkoda, że nie dopisałaś, że mu i oczy wychodziły z orbit, tak samo by to było zgodne z prawdą;-))
choć w sumie jakby się zastanowił to by było bardziej możliwe niż drżenie rączek


To Piotr jest ojcem założycielem bieszczadzkiegoforum. .
wow, normalnie ojciec dyrektor?;-) ale znowu się to kupy nie trzyma co piszesz w takiej sytuacji. Bo jeśli to Piotr jest ojcem dyrektorem to dlaczego taki Irek miałby się z tego tłumaczyć? Czy Ty czasem myślisz co piszesz?czy piszesz co popadnie?


Jest na bieżąco, gdyż ktoś wysyła mu fragmenty naszych tekstów. Nie wiem kto ale dowiem się, a wtedy ta wiewiórka, która jest moim zdaniem kompletną idiotką dostanie ode mnie po buzi. I to mocno. .
No taaaak, to jest powód, za wysyłanie PRAWDZIWYCH fragmentów pisanych bredni komuś wlać, wlać za prawdę.
Ponadto gratuluję Adminowi takiej współpracownicy i zastanawiam się co go opętało, że kobietę z taką klasą (jak widać co to chce bić innych za to, że czytają/przesyłają kawałki jej wypocin dalej, które nota bene stanowią niezłą komedię) mianował na redaktora prowadzącego serwisu. Darku gratuluję strzału w kolano! Jak to napisałeś pozbyłeś się wrzodów, ale zapomniałeś o raku ;-))

lucyna
15-03-2009, 12:08
Witaj na forum. Hmmm wróciłaś, cieszę się z tego. Już nie przeszladza ci, że wykupili to forum Żydzi.

Ad.1.
Tak, to ja naciskam aby forum było na wysokim poziomie.

Ad.2.
Rozumiem, że występujesz w imieniu Piotra.

Ad.3.
Logika nie jest twoja najmocniejszą stroną. Jest dwóch administratorów. Irek i Piotr. Pastor postawił mi zarzuty. Mogę na nie odpowiedzieć ale to będą bardzo niemiłe słowa.

Ad.4.
Acha, rozumiem. Hmm ale ktoś pominął swoje brednie na temat sprzedaży tego forum i potraktowania nas jak kamienicę. Nie wiem czy wspomniał iż wystąpił z zarzutem, że wykupili nas Żydzi.
No cóż gratuluję.
To ty przyniosłaś tu te rewelacje, że Admin nas sprzesdał, że nie jest właścicielem domenty. Ponoć to jest powód powstania drugiego forum.

Porozmawiajmy o tym. Od kiedty to domena www.bieszczady.net.pl (http://www.bieszczady.net.pl) jest własnością Irka. Nie jest.

Krysia
15-03-2009, 12:14
Ad.2.
Rozumiem, że występujesz w imieniu Piotra.
.
No taaaak taaaak, właśnie to jest Twoje rozumowanie.
Chyba moje schnauzers są bardziej rozumne-no na to wychodzi :mrgreen::twisted:
Ja mam ubaw po same pachy
Przyjm do swojej mózgowniczki raz na zawsze jeśli jesteś w stanie (tu jednakoż mam wątpliwość), że NIKT mnie nie przysłał i NIE występuję w niczyim imieniu poza swoim własnym.

PS-zwrot, że "coś idzie do Żyda" jak jest sprzedane jest powszechny w społeczeństwie, ja rozumiem, że z wykształceniem u Ciebie kiepsko, ale na litość boską "Nasza szkapa" była lekturą w szkole podstawowej!!!:twisted:

lucyna
15-03-2009, 12:19
No taaaak taaaak, właśnie to jest Twoje rozumowanie.
Chyba moje schnauzers są bardziej rozumne-no na to wychodzi :mrgreen::twisted:
Ja mam ubaw po same pachy
Przyjm do swojej mózgowniczki raz na zawsze jeśli jesteś w stanie (tu jednakoż mam wątpliwość), że NIKT mnie nie przysłał i NIE występuję w niczyim imieniu poza swoim własnym.

PS-zwrot, że "coś idzie do Żyda" jak jest sprzedane jest powszechny w społeczeństwie, ja rozumiem, że z wykształceniem u Ciebie kiepsko, ale na litość boską "Nasza szkapa" była lekturą w szkole podstawowej!!!:twisted:
Tak, to jest moje rozumowanie. Przyczynowo-skutkowe.
Nie mam ubawu po pachy, nie ten charakter. Jestem zniesmaczona, zdegustowana, a przede wszystkim żal mi tego forum. Jestem jego cżęścią, kiedyś byłam z niego bardzo dumna. Nawet teraz prosiłam aby mój Kumpel w swoim przewodniku "Dzikie Bieszczady" zamieścił informacje o www.forum.bieszczady.info.pl (http://www.forum.bieszczady.info.pl)

Jestem w innej częśći społeczeństwa, nie jestem antysemitką, a takie wyrażenia uważam za hańbiące.

Krysia
15-03-2009, 12:22
Jestem zniesmaczona, zdegustowana, a przede wszystkim żal mi tego forum. Jestem jego cżęścią, kiedyś byłam z niego bardzo dumna.
i Ty to forum rozwalisz do końca :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
dziwię się, że Admin tego nie wie albo nie chce zauważyć.
No cóż, tak jak pisałam sam sobie strzelił w kolano :mrgreen:

lucyna
15-03-2009, 12:25
i Ty to forum rozwalisz do końca :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
dziwię się, że Admin tego nie wie albo nie chce zauważyć.
No cóż, tak jak pisałam sam sobie strzelił w kolano :mrgreen:
A tu cię boli. Jestem jaka jestem, mam swoje wady ale zazdrość i zawiść są mi obce. Być może Admin strzelił sobie w kolano z mego powodu, a być może nie. Nie wiem czy uda nam się wspołpraca ale jestem jednego pewna. Miałam wątpliwości ale teraz dziękuję ci. To ty swoimi uwagami spowodowałaś iż chcę się zająć serwisem Darka jako osoba pisząca teksty.

Marcowy
15-03-2009, 12:40
Korci mnie, żeby obu Wam zafundować tygodniowy odpoczynek od forum, więc ochłońcie, albo idźcie na priv.

lucyna
15-03-2009, 12:44
Możesz mi zafundować. Właśnie mi zaproponowali admini z forum historycy współpracę. Poszukują ludzi, którzy zajęliby się ich forum. Nie ja zaczęłam. Odpowiadam na zarzuty orsini.
I jeszcze jedno. Mam dla Was dobrą radę. Wszystko zostało wyjaśnione więc można ten wątek zamknąć i wysłać w czeluście archiwum.

Krysia
15-03-2009, 14:01
I jeszcze jedno. Mam dla Was dobrą radę. Wszystko zostało wyjaśnione więc można ten wątek zamknąć i wysłać w czeluście archiwum.
ooo chciałabyś...
Odpowiesz za każde swoje słowo.
Marcowy dlaczego pokasowałeś moje posty?bo były niewygodne dla Admina i Lucynki???co to za wybiórcze kasowanie?
Jeśli i ten post zniknie to ja odmawiam przyjęcia od Ciebie czegokolwiek na KIMBie
A puki co poczekam na swoją godzinę bez kasującego niewygodne rzeczy Marcowego, o! :mrgreen:

lucyna
15-03-2009, 14:09
Marcowy przywróć temu oszołomowu posty.

Krysia
15-03-2009, 14:17
Marcowy przywróć temu oszołomowu posty.
Marcowy daj temu userowi ostrzeżenie :mrgreen:
podobno Ty tu pilnujesz porządku.

asia999
15-03-2009, 14:26
Asiu nie znasz tego forum. Tu była wiedza. Tu byli ludzie, którzy mogli rozmawiać na każdy temat. Dyskutowaliśmy z naukowcami PAN o żubrach, z historykami o snochactwie, o problemach Bieszczadów,o kulturze i sztuce. W chwili obecnej pitolicie nie wiadomo o czym. Chciałam zrobić mini przewodnik po okolicznych atrakcjach, podać dojścia i co? Zacytuję dupa blada.
W odróżnieniu od Was chciałabym aby powróciło tamto forum, które było powszechnie czytane. Te 850 wejść o którym już dyskutowaliśmy. Jestem na kilku forach górskich, niektóre są ostro moderowane. Tam za takie pitolenie nie na temat jak w niektórych wątkach dostaje się ostrzeżenie, a jak ktoś ośmieli się powtórzyć swoje zachowanie wylatuje się z forum. Ciagle mieliście pretensje, że to forum zostało opanowane przez przewodników,nqaukowców no i było. Teraz opanowane jest przez dzieci onetu, ludzi którzy zalogowali się aby pisać dla samego pisania. Naukowcy odeszli, przewodnicy odchodzą. Jest jeszcze jedna sprawa. Ludzie dla których piszemy. Oni chcą czegoś dowiedzieć się o Bieszczadach, potrzbują porady i informacji, także komercyjnej. Chcą wiedzieć,gdzie zjeść, co zrobic ze sobą, gdy pada deszcz, na jaką imprezę pójść. Ja mam non stop kontakt z tymi ludźmi. Wy mówicie o swoich potrzebach, ja o swoich i o potrzebach ludzi z którymi rozmawiam. Wczoraj z Piotrem (tu poznaliśmy się, zakładamy stowarzyszenie, jest dziennikarzem i historykiem) rozmawiałam na gg o Hucie, uroczystościach, z naszym Pyrą rozmawiam telefonicznie o regionie,wojnie domowej itd, bo tu już nie da się. Odpowiadam na meile udzialając ludziom informacji, bo tu giną w zalewie bełkotu. itd

Lucyno - ja naprawdę doceniam Twoją wiedzę i właśnie chcę, żebyś tą właśnie wiedzą tu się dzieliła a nie tworzyła rysy psychologiczne ludzi, których znam tylko z literek na ekranie - bo jeśli jesteś przewodnikiem a nie psychologiem to piszesz NIEMERYTORYCZNIE po prostu...;)
Pozdrawiam Cię Lucyno i dawaj tu z siebie to co najlepsze:smile: szkoda życia na szarpanie się

ale to wątek techniczny więc spadam stąd ostatecznie

lucyna
15-03-2009, 14:30
Czy Ty nie jesteś za mądra Babo?
Masz rację, 10 punktów karnych za brak merytoryki!

PS>
Marcowy spi więc sama je sobie przyznaję.

Krysia
15-03-2009, 14:31
Czy Ty nie jesteś za mądra Babo?
Masz rację, 10 punktów karnych za brak merytoryki!
raczej za obrażanie innych userów nazywając ich oszołomami.
No wspaniały redaktor prowadzący serwisu.
I jak ja piszę, że Darek sobie sam w kolano strzelił to jest to kasowane, a tu piękny przykład :mrgreen::mrgreen:

Aleksandra
15-03-2009, 15:25
Napiszę tylko tyle: LITOŚCI....

@Lucyna, przed ową potęgową WIEDZY było na forum o d... M... (wiem co piszę, jako żem filozof z wyboru i wykształcenia)

Więc jeszcze raz: LITOŚCI....

Na szczęście przyjdzie wiosna!!!

Browar
15-03-2009, 15:28
Korci mnie, żeby obu Wam zafundować tygodniowy odpoczynek od forum, więc ochłońcie, albo idźcie na priv.

Marcowy,pierwszy post po poście 71 czytałem,tam orsini nikogo nie obrażała,wyraziła tylko dość trafne zdanie.Jeżeli go usunąłeś z rozpędu to przywróć.Jeżeli nie z rozpędu to jest to cenzura,nie wiem czy Twoja własna, czy w porozumieniu z adminem.A jeśli to cenzura,powiedz wprost,rozejdziemy się kulturalnie...

lucyna
15-03-2009, 15:36
A było, potem przeważała wiedza, teraz panuje nazwijmy to bardzo luźna atmosfera plus krystalizowanie poglądów. Spójrz jednak na statystyki. Forum niegdyś było kameralne, przeważali ludzie, którzy sporadycznie przyjeżdżali w Bieszczady i mówiąc wprost nie było to forum czytane. Potem pojawili się inni userzy, skoczyła poczytność. Przez cały czas powinniśmy mieć świadomość, że nas aktywnych jest garstka ale piszemy dla bardzo dużej społeczności bieszczadzkiej. Powinniśmy dbać o to aby to czytający wynosili stąd wiedzę, informację i mogli korzystać z naszych doświadczeń górskich. Z uporem maniaka wrócę do tego przedwczorajszego wątku, który został rozmydlony. Miał powstać mini przewodnik, a jest co? Wiem, że na forum górskim moga powstawać informatory. Sama coś takiego tworzę na forum turystyki. W 90% merytoryka, reszta to pytania i troszeczkę śmiechu. Wątek jest przyklejony, pod opieką nożyc Admina i Moda. Mimo to iż tam nie ma społeczności bieszczadzkiej jest czytany. Oczywiście licze się z tym, że kiedyś formuła się wyczerpie ale coś dobego pozostanie. Coś co będzie służyło długo ludziom.

lucyna
15-03-2009, 15:40
Marcowy,pierwszy post po poście 71 czytałem,tam orsini nikogo nie obrażała,wyraziła tylko dość trafne zdanie.Jeżeli go usunąłeś z rozpędu to przywróć.Jeżeli nie z rozpędu to jest to cenzura,nie wiem czy Twoja własna, czy w porozumieniu z adminem.A jeśli to cenzura,powiedz wprost,rozejdziemy się kulturalnie...
Dziękuję Marcowy. Nie ma cenzury, dyskusja została przywrócona.

Marcowy
15-03-2009, 15:44
Proszę uprzejmie, przywracam wycięte posty, możecie się delektować kompletną dyskusją :P

Orsini, nie ma obowiązku przyjmowania miana Powsimordy ani nagród z tego tytułu. Przypomnę, że w ubiegłym roku był taki precedens, wola została uszanowana i nikt z tego powodu specjalnie nie ucierpiał ani nie rozpaczał. To wolny kraj.

Na koniec powtórzę za Aleksandrą: LITOŚCI...

Krysia
15-03-2009, 15:46
dziękuję!

trzykropkiinicwiecej
15-03-2009, 15:49
że wykupili to forum Żydzi.

Ad.1.
Tak, to ja naciskam aby forum było na wysokim poziomie.



...popieram ALexandrę... LITOŚCI... hipokryzja przelawa się wiadrami a ludzie czytają wątki techniczne zamiast tematycznych

admin
15-03-2009, 15:50
Nic nie zostało usunięte - Marcowy jako moderator nie ma praw do tego by fizycznie usunąć posty. Ja postów ukrytych przez niego nie widzę.

Nikomu nóg nie obsikuję, nie obsikałem i nie będę obsikiwał :D.
W pewnym momencie zrobiło mi się przykro, że po kilku latach współpracy chłopaki bez słowa poszli sobie gdzie indziej. Po przemyśleniu i mailu Piotrka doszedłem do wniosku, że to wolny kraj i można postępować i w ten sposób.
To że ja liczyłem na inne zachowanie Piotrka, Irka i Stacha nie ma znaczenia.

Nikomu nie bronię się bronić - Irek stale był na forum i czytał to co było tutaj pisane.
Stachu od lat się tutaj nie pojawia, a Piotrek był w Bieszczadach bez dostępu do netu.
Nie róbcie jaj z rzeczywistości.

Dyskusja w tym wątku nie ma kompletnie już sensu. Zamykiam ten wątek.
Jeśli są jakieś pytania do mnie zapraszam na priv.