PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy raz



Anonymous
03-09-2002, 13:32
Siema
we wrzesniu chce pojechac w Bieszczady na tydzien. Jeszcze nigdy tam nie bylam. Plis, moze ktos poleci mi fajna trase na kilka dni, jade samochodem, ale chce go gdzies zostawic i lazic po gorach. Bieszczady duze sa, w kilka dni da rade zobaczyc ich kawalek, ktory najbardziej warto?? Prosze o rade - w ktora strone wyruszyc i gdzie kierowac sie w ciagy tych kilku dni? jade z warszawy
Dzieki!! natalia

Anonymous
03-09-2002, 14:51
Cze!

Aby znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie wystarczy jak sądzę poczytać forum wstecz (zwłaszcza na "początku wakacji"). Takich pytań było wiele :)

Nawiązując jeszcze do pytania: jesli chcesz uzyskać prezyzyjną odpowiedź musisz podać nam kilka informacji: jak długie trasy chcesz "robić", jak długo chcesz zostać, jakiego rodzaju tras oczekujesz ("ludne" bądź bezludne :)), czy jesteś sama czy np. z małymi dziećmi.

Generalnie Bieszczadzy to nie Tatry i nie wymagają tak wiele, ale jeżeli ma to być wycieczka którą będziesz wspominać dobrze w przyszłości to powinnaś wiedzieć czego oczekujesz i czego się spodziewać.

Jedno jest ważne - wybrałaś chyba najlepszy okres na zobaczenie Bieszczad (według mnie). Wrzesień, a szczególnie październik to miesiące w których naprawdę można odpocząć i zakochać się w Bieszczadach.

mała podpowiedź :) (http://forum.bieszczady.info.pl/search.php?f=2&search=jakie+trasy&globalsearch=0&match=1&date=0&fldsubject=1&fldbody=1)

Oczywiście zobowiązana jesteś do relacji ze sqwego pobytu na naszym forum :)

zdrowia
Darek
------------------------------
www.bieszczady.info.pl

frecio
04-09-2002, 22:36
Do Natali !!


A nie mówiłem.


frecio

Anonymous
09-09-2002, 16:37
Hmm.. dzieki za odpowiedz. Co do drugiej odpowiedzi, sorry! naprawde nie wiem o co chodzi. Moze to inna Natalia :)
Jest tak: jedziemy w dwie osoby, zero dzieci, za to samochod. Chcialabym dojechac do jakiegos "bezpiecznego" miejsca, w którym mogę zostawić samochód (np. u jakiegos gospodarza), przenocowac ze dwie noce, połazic wokół po prostych szlakach (kondycja średnia), potem wyruszyc na następne dwa dni wyżej w góry, nocleg w schronisku a wokół najpiękniejsze miejsca w Bieszczadach :) No mniej więcej tak. Lepiej kierowac się bardziej na zachód, w stronę Ustrzyk Górnych, czy raczej Wetliny? (mam mape ;)
Dzięki i pozdrawiam,
natalia