PDA

Zobacz pełną wersję : Marszrutki Szegini - Lwów - czy sa kursy wieczorno-nocne ?



Doczu
04-04-2009, 10:10
Witam.
Wprawdzie połączenia te nie są mi obce, ale jakoś nigdy nie miałem okazji podróżować tym środkiem lokomocji w godzinach nocnych czy wieczornych.
Zatem pytanie - czy w okolicach godziny 23.00 czy północy jest jakaś szansa dostać się marszrutką do Lwowa, czy raczej niespecjalnie ?
No i jesli to ma znaczenie, to czy łatwiej jest znaleźć taki transport w tygodniu, czy jednak w weekend. Niewykluczone, że będę miał potrzebę aby skorzystać w niedzielę z tej opcji.
Pozdrawiam.

Henek
04-04-2009, 21:27
czy raczej niespecjalnie ?
niespecjalnie

katarzynowosc
05-04-2009, 01:24
Hej, Doczu!
Z tego, co wiem - marszrutki jeżdżą do wieczora, ostatnia ze Lwowa odchodzi jakoś 19.30/19.40 (http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-g.pl?tr=&t=%D8%C5%C3%C8%CD%B2&f=&b=460800), więc nawet jeśli wraca, to dla Ciebie za wcześnie.
Swoją drogą - polecam stronę, chociaż słabo aktualizowana - większość rzeczy się zgadza, a to i tak dobrze:)

Przemyśl nie ma kursów wieczornych, niestety.

Jeśli Ci po drodze - z Krakowa codziennie o 21.50 odjeżdża autobus do Lwowa (na Stryjskim wakzale koło 7 rano, trzeba rezerwować bilety. Do znalezienia na stronie rda.krakow.pl)

Tyle. Jak coś znajdę - dam znać, póki co tylko ten Kraków przychodzi do głowy.
Pozdrowienia ciepłe!
katja

Doczu
05-04-2009, 09:04
heh no tego sie obawiałem :/
stronka bus.com.ua jest mi znana doskonale, ale po cichu liczyłem na jakieś "nieoficjalne" kursy czy tez przedsiębiorczość niezrzeszonych przewoźników.
Wychodzi jednak na to, że jednak będzie lipa :-(
A co do kursu z Krakowa, to z Katowic także jeździ autobus, ale jednak chciałbym uniknąć przejazdów przez granicę - sporo czasu traci się na tej operacji.
Niemniej dzięki za odpowiedzi.

Doczu
21-04-2010, 22:44
Pozwolę sobie odświeżyć temat.
Wiem że nocą przejeżdża kilka Polskich busów, czy PKSów przez przejście Medyka-Szegini i tu moje kolejne pytanie - czy ktoś próbował /udało mu się wsiąść tuz za granicą ? Tak sobie pomyślałem że w perspektywie gdy z Krakowa o 21 jest Bus, to granicę przekroczy ok 2 w nocy, a to by mnie bardzo urządzało gdyby udało się do niego wsiąść i dojechać do Lwowa nad ranem.
Pytanie tylko czy jest szansa na to że zatrzyma się taki pojazd, oraz czy zabierze w miarę wolnych miejsc ?
Jakby ktoś miał doświadczenia w tej kwestii to chętnie wysłucham.