PDA

Zobacz pełną wersję : wędrówka



Anonymous
09-09-2002, 09:39
Witam Bieszczadników i pytam.Kto po 12 września będzie w Bieszczadach ? Szukam ekipy do której można się w tym terminie dołączyć i wspólnie wędrować po tych Górach. Pozdrawiam i zazdroszczę Wam spotkania w Dwerniku!!

Szaszka
09-09-2002, 11:20
To nie zazdrosc, tylko tam przyjdz!!! To jest spotkanie bieszczadnikow - internautow. Chyba jestes jednym i drugim? :)
Haslo brzmi: Najlepsze pierogi w Bieszczadach sa w knajpie w Dwerniku.
Odzew: Admin lubi je zwlaszcza jesienia. Przesyla ci swieza partie.
pozdrawiam,
Szaszka

Anonymous
09-09-2002, 13:17
Pewnie, że przyjadę jak znajdę ekipę a coś mnie się wydaje że z tym drugim będzie już problem .Pozdrawiam

Anonymous
09-09-2002, 14:04
...spadasz mi z nieba...wlasnie od podan tygodnia probuje zwerbowac ekipe na wrzesniowy wypadprzed zmudna i nudna nauka w pazdzierniku....co okazuje sie byc niemalym wysilkiem..blizsi przyjaciele wpadli w trans wrzesniowych poprawek....a reszta znajomych wymiguje sie zrzucajac wine na brak kasy...i jakichkolwiek checi...ale udalo mi sie na razie skompletowac 3-osobowa(moze4)grupe!jestesmy z torunia(jedna z osob z poznania)i ruszamy w bieszczady z soboty na niedziele-14.09.ok.6-7.00 dowleczemy sie pociagiem do zagorza,a co dalej(?)-zobaczymy!!!jesli masz ochote-daj znac!naopisz skad jestes i ile masz lat;nasze dotychczasowe ustalenia to:spanie w schroniskach,na sianie....i gdzie sie tylko da(na namiot to juz chyba za pozno),wedrowka z calym ekwipunkiem-o ile damy rade-bo po lipcowo-sierpniowych wedrowkach mam kontuzje kostki i kolana....tak naprawde nic nie jest pewne na 100%-ale daj znac!najlepiej na komorke:603994830...

Jacek
09-09-2002, 20:50
Ja jadę sobię w październiku, chyba nie jestem przy zdrowych zmysłach , ale twierdzę , że będzie jeszcze lepiej niż było w maju.
Pozdrawiam i szczęścia życzę.