PDA

Zobacz pełną wersję : Rzeszowski Klub IMB zaprasza



Strony : 1 [2]

Jimi
06-11-2014, 18:29
Zgadza się wszystko, co napisał Henio. Spotkanie było bardzo miłe, dużo zdjęć. Bardzo fajnie było się z Wami zobaczyć.

don Enrico
03-02-2015, 16:58
Zrobiłem na dziś rezerwację na 19.30

Jimi
03-02-2015, 17:30
Dzięki Henio

don Enrico
27-09-2015, 20:09
Hej !
Chciałem tylko przypomnieć że pierwszy wtorek miesiąca już był .... więc nie czekajcie bezsensownie....
Dopiero jak minie cały tydzień na pierwszy wtorek października

... to jest termin spotkania

don Enrico
01-03-2016, 23:26
Protokół z XXIII plenarnych obrad Klubu Rzeszowskiego.
W dniu 1 marca roku pańskiego 2016 nastąpiło połączenie z pierwszym wtorkiem miesiąca.
Na obrady przybyli ci co chcieli i mogli, a reszty nie było.
We wstępie zostały przekazane pozdrowienia ze Świdowca od kolegi Jojo który siedzi tam w śnieżycy i myśli o nas (pewnie by się napił coś ?)
Dla podniesienia poziomu obrad zakupione zostały dwie paczki paluszków sezamkowych.
Gestor obiektu zwanego pub Anomalia poinformował przybyłych na obrady , że został zakupiony na nasze potrzeby nowy, większy telewizor, ale kabelek zaginął.
Po długich staraniach odnaleziona została dziurka USB dzięki czemu kol. Bartolomeo mógł pokazać swoją wizję powitania z Uchatym w zimowej scenerii Czarnohory.
Następnie było wystąpienie koleżanki Jimi , która zreferowała międzynarodowe spotkanie wójta gminy Czarna (z czarnym krawatem) z burmistrzem Czerwonogradu (to ten z czerwonym krawatem), które odbyło się w pałacu Potockich na okoliczność powiększenia polskich Bieszczadów w 1951 roku *
* zainteresowanych odsyłam do właściwej literatury
Dalszy ciąg obrad zajęło wystąpienie kolegi Komisarza który namawiał do wyjazdy w Pieniny Spiskie, na co kol. Bazyl przedstawił własną (nie kolorowaną) wersję zdobywania zimowego Popa Iwana
Jako ostatni wystąpił kol. Ciepły przedstawiając najzabawniejszą wersję ski-turowania po trawie w okolicach Gładyszowa i Kamiennej Góry.
Na zakończenie nie został podpisany protokół rozbieżności, nie wiedzieć czemu ??? przecież wszyscy rozeszli się w różne strony

Piskal
18-05-2016, 10:00
Rzeszowie, ja cię wyzywam.
Konkretnie wyzywam cię na udeptaną. Względnie, wylaną, zapłytkowaną, brukowaną czy drewnianą. Czy jakie te podłogi w knajpach macie. 27 maja, w godzinach wieczornych. Może cały Rzeszów nie wyjedzie na długi weekend?
Hej, kufle w dłoń!

don Enrico
18-05-2016, 12:39
A i owszem , kufle w dłoń chetnie weźmiem, jeno nie na udeptanej ziemi, ino hen , daleko na krańcach bieszczadowych.
Nie wiem , czy ktoś zostanie.

sir Bazyl
18-05-2016, 16:05
(...) 27 maja, w godzinach wieczornych. Może cały Rzeszów nie wyjedzie na długi weekend?
Hej, kufle w dłoń!
Aleś termin wymyślił! Obawiam się, że może nie cały wyjedzie ale forumowicze pewnie tak.

Marcus
04-03-2017, 10:35
Witam,
czy rzeszowskie spotkania w dalszym ciągu odbywają się w pierwsze wtorki miesiąca o godzinie 20.oo w pubie Anomalia ?

don Enrico
06-03-2017, 08:00
Tak.
Od drzwi prosto i salka po prawej stronie. Najbliższe 7 marca