PDA

Zobacz pełną wersję : Wiadomość dla koniarzy



T.B.
11-09-2002, 02:51
Może jeżdżących konno po Bieszczadach zainteresuje wiadomość o Wszechstronnym Konkursie Konia Bieszczadzkiego?

www.ait.com.pl/konie/wkkb.html

Szaszka
11-09-2002, 16:49
HURAAAA!!!!!!!!!!!!!!! Urlopy podpisane!!!!!!!!!!! W przyszly piatek bede juz w Bieszczadach!!!!!!!!!!!!!! Tralalala!
Usmiech mam od ucha do ucha i nie schodzi mi z gęby. Co sobie przypomne, to az mi serce skacze z radosci!!!
I bedziemy w Lesku na tym konkursie. Moze w konkurencji ułańskiej uda sie zaprezentowac ciecia szabla, a nie jakims tam palcatem. :)))
Kto chce, niech przybywa!!! Rozpoznacie mnie na pewno, bede chodzic z szaszka u boku.
pozdrawiam,
Szaszka

T.B.
11-09-2002, 19:43
Szablą?! :-O
To trzeba im powiedzieć, żeby oprócz butelek naszykowali jakieś łozy.

Szaszka
12-09-2002, 09:43
Jak mozesz to powiedz. :)

T.B.
12-09-2002, 14:07
Jasne, że powiem!
Ale czy posłuchają? :-/

Czy mogę liczyć na krótką relację i jakieś zdjęcia zaraz po zawodach przesłane e-mailem? Do mojego "kontaktu", czyli Tomka Kwiatkowskiego - a dokładniej mówiąc, do Żubraczego - ta technika jeszcze nie dotarła. Komputer to on ma już dawno, ale drutów do niego jeszcze nie przeciągnęli, a fale to docierają - jak wiatr wieje z dobrego kierunku.

Szaszka
12-09-2002, 14:23
Zaraz po zawodach ruszamy rajdem z Leska do Strzebowisk, baaardzo okrezna droga. Tak wiec opisy i zdjecia bede mogla zamiescic dopiero po powrocie do pracy - 7 pazdziernika...
Ale przeciez Asiczka, jako mieszkanka Leska, moze byc na zawodach, no i wrzucic tu raport i jakies zdjecia "na gorąco".
Asiczko, co ty na to?

T.B.
12-09-2002, 15:10
Asiczko, co Ty na to? :)