PDA

Zobacz pełną wersję : Połonina Równa- zdjęcia z długiego weekendu majowgo



przemek p
12-06-2009, 15:34
Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z Ostrej Hory, Połoniny Równej i Holicy.

http://picasaweb.google.pl/ulec44/PoOninaRowna#slideshow/

Miłego oglądania. :smile:

WUKA
12-06-2009, 16:28
Dzięki!Fajnie się "wędrowało"!

buba
14-06-2009, 23:50
pikne :) ze tez ja mialam takiego pecha ze rok temu z rownej tylko mgle widzielismy.. a widoki widac warte poogladania!!! :D

przemek p
17-06-2009, 10:06
Cieszę się, ze się podoba.:)
Buba, przejazdżaliście niedaleko (niedawna objazdówka samochodowa, z której pokazałaś zdjęcia, z resztą z niejakim, znanym mi Pawłem zwanym Silent'em) trzeba było podskoczyć na Ostrą i Równą. ;)
A widoki piękne. Pusto w górach. Spotkaliśmy tylko grupę turystów z wyjazdu organizowanego przez rzeszowski PTTK na Holicy.

buba
18-06-2009, 13:29
Cieszę się, ze się podoba.:)
Buba, przejazdżaliście niedaleko (niedawna objazdówka samochodowa, z której pokazałaś zdjęcia, z resztą z niejakim, znanym mi Pawłem zwanym Silent'em) trzeba było podskoczyć na Ostrą i Równą. ;)
.
no bylismy niedako :) ale jako ze rok temu juz bylismy na rownej to nie szlismy drugi raz... tyle jest miejsc w ktorych jeszcze nie bylam ze czasem szkoda czasu aby gdzies wracac.. wogole pewnie bysmy nie zahaczali w tym roku o bieszczady wschodnie gdyby nie planowany zlot tego forum :/ a na ostra pewno sie kiedys wybiore..

widze ze silent to powszechnie znana osobistosc- wszedzie go rozpoznaja ;)

buba
18-06-2009, 13:32
Spotkaliśmy tylko grupę turystów z wyjazdu organizowanego przez rzeszowski PTTK na Holicy.

sami znajomi :) a sasza, masza i witek byli?? :D

Basia Z.
18-06-2009, 22:07
Cieszę się, ze się podoba.:)
Buba, przejazdżaliście niedaleko (niedawna objazdówka samochodowa, z której pokazałaś zdjęcia, z resztą z niejakim, znanym mi Pawłem zwanym Silent'em)


O rany - to Buba zna Silenta !
A my wszyscy z jednego kursu przewodnickiego (tzn. ja byłam szefem, Przemek i Silent - uczestnikami)
Pozdrów go serdecznie, dawno go nie widziałam.

Basia

buba
18-06-2009, 22:14
O rany - to Buba zna Silenta !
A my wszyscy z jednego kursu przewodnickiego (tzn. ja byłam szefem, Przemek i Silent - uczestnikami)
Pozdrów go serdecznie, dawno go nie widziałam.

Basia

powiem ci wiecej- mam w domu w albumie zdjecie jak stoisz przy oknie i gadasz z silentem :) z mikolajek łemkowskich 2003 :D ten swiat jest naprawde maly!!

a silentem to nawet gadalam o tobie- bardzo sie ucieszyl jak mu powiedzialam ze bedziesz pod pikujem i sie tam wszyscy spotkamy! niestety sie nie udalo :(

przemek p
21-06-2009, 21:25
sami znajomi :) a sasza, masza i witek byli?? :D

Jeżeli chodzi o Saszę- przewodnika ze Lwowa, który prowadził tę grupę to tak. Natomiast dwie pozostałe osoby nie wiem czy były (byli jacyś Rosjanie z nimi). :)