PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam noclegu w Bieszczadach - OGŁOSZENIA



Nathan
27-02-2009, 18:04
Poszukuję samodzielnego, drewnianego domku dla 4 osób (w tym 2 dzieci) w okresie Wielkanocnym. Koniecznie z kominkiem. Bez wyżywienia. Wiem, że są google ale nie ma to jak miejsce z polecenia :) Słyszałem, że takie domki można znaleźć w Baligrodzie lub w Bystrem. Będziemy przemieszczać się samochodem więc niekoniecznie musi to być przy samych połoninach.

Być może ktoś z forumowiczów mógłby też polecić jakieś godne uwagi miejsca lub wydarzenia związane z tradycjami wielkanocnymi, w których można byłoby uczestniczyć na terenie Bieszczadów. Coś w stylu: jeśli święcenie koszyczka to tylko w tym kościółku. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Wojtek1121
05-03-2009, 17:32
Polecam ośrodek Wisan w Bystrem koło Baligrodu, wiele razy byłem.

Tasiek
10-03-2009, 23:29
Proponuję domki w ośrodku PGNiG w Czarnej, poza domkami część hotelowa z basenem sauną istnieje możliwość dokupienia posiłków
tel (013)4616161
Pozdrawiam Tasiek

KKKrzychoo
15-03-2009, 12:58
Zgadza się. To ładne i zorganizowane miejsce. Dwa pokoje na górze salon z kominkiem na dole, aneks kuchenny i łazienka z prysznicem. Oprócz kominka ogrzewanie CO. Drewno zamawia się i opłaca dodatkowo.
Wada - w ośrodku wypoczynkowym i daleko od popularnych szlaków

asiaz
15-05-2009, 13:18
Witam,
Szukam noclegu w Solinie blisko zapory na 27-28.06.2009. Pokoj 4-os. z lazienka.
Niestety tylko 1 noc, wiec nigdzie nie chca mi dac. Moze znacie jakies miejsca, gdzie ze spiworem sie znajdzie nocleg?
Pozdrawiam,
Asia

romanz
25-05-2009, 19:43
Witam, od kilku lat jeździmy żoną w październiku na wczasy. Poprzednio: augustowskie, lubelskie. Lubimy takie klimaty. W tym roku padło na Bieszczady. Jedziemy samochodem, ale generalnie czas spędzamy na spacerach i czytaniu. Szukamy przyjemnych i spokojnych miejsc, za szczególnym naciskiem na "spokojnych". Nie potrzebujemy barów, sklepów. Jakieś odludny punkt - baza wypadowa na kilkunasto-kilometrowe spacery. Najlepiej niedroga kwatera agroturystyczna z wyżywieniem na ok 7 dni. Czekam na jakieś sugestie lub zaproszenia.

tomas pablo
25-05-2009, 22:08
Witaj !
polecam miejscowość RAJSKIE . fajne jest też Muczne,Sękowiec-wpisz w wyszukiwarkę.w Rajskim polecam Rajski Gościniec.Zresztą miejsc noclegowych jest sporo.W pażdzierniku noclegi znajdziecie bez problemu.A pora jest wtedy CUDNA !! ( koniecznie zabierz aparat !!! ).Nie wiem czy znasz Biesy..ale miejsc na spacery i wędrówki jest bez liku.Jeśli jedziecie pierwszy raz-kup dobrą mape i jakiś przewodnik.I poczytaj w necie, tak by ukierunkować się, na to, czego wam potrzeba.
Pozdrawiam !

elprezeso
10-06-2009, 10:25
Witam!

Przeszukując sieć w poszukiwaniu noclegów stwierdziłem, że nie znalazłem takich jakich szukam. Poszukuję 2 noclegów w pokojach jednoosobowych.

Większość miejsc oferuje pokoje 2-osobowe i wzwyż, lub jeden pokój jednoosobowy. Na tym forum też nie znalazłem żadnych pomocnych informacji.

Pierwszy raz wybieram się w Bieszczady i jeżeli ktoś może polecić jakieś miejsce, byłbym wdzięczny.

Chodzi mi o noclegi w Wetlinie, ale w razie braku noclegów rozważam też i inne miejsca.

Pozdrawiam!

Erotis
13-06-2009, 20:41
Witam

Poszukuję pokoju dwu osobowego lub też małego domku letniskowego, w cenie maksymalnie 40 zł/osobodoba, wolałabym jednak ograniczyć się do 30 zł. Interesują mnie głównie noclegi w okolicach Wysokich Bieszczad lub też jezior bieszczadzkich. Zależy mi by w pokoju była łazienka i TV, fajnie gdyby można było skorzystać z aneksu kuchennego.

Znacie coś sprawdzonego i dobrego w takiej cenie, czy raczej nie ma szans?

Bardzo proszę o porady.

annak
14-06-2009, 21:12
Witam poszukuje noclegu w terminie jak we temacie dla 4 osob doroslych plus dwoje dzieci . Najlepiej jak by byl to domek letniskowy polozony w poblizu Jeziora Solina tudziez innego jeziora. Moze to byc tez gospodarstwo agroturystyczne.Interesuje nas model dwa pokoje jeden 4 os drogi dwie. Prosila bym o szybkie odpowiedzenie i podanie cen i szczegolow zakwaterowania.
Dziekuje ;]

Zapora
14-06-2009, 21:49
Witam i pozdrawiam
W tym roku zamierzam zabrać z rodzinę w Bieszczady w okolice Wetliny.
Ma być to 7-8 osób
4 osoby 11,12,15,18 lat
3-4 osoby 38,39,41,42 lata
Szukam najlepiej jakiegoś domku letniskowego z ludzkim właścicielem,bez wyżywienia.
Proszę też o opinię o tym ośrodku http://www.noclegwetlina.pl/
Serdecznie pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź

PiotrB
16-06-2009, 12:15
Witam

Poszukuję pokoju dwu osobowego lub też małego domku letniskowego, w cenie maksymalnie 40 zł/osobodoba, wolałabym jednak ograniczyć się do 30 zł. Interesują mnie głównie noclegi w okolicach Wysokich Bieszczad lub też jezior bieszczadzkich. Zależy mi by w pokoju była łazienka i TV, fajnie gdyby można było skorzystać z aneksu kuchennego.

Znacie coś sprawdzonego i dobrego w takiej cenie, czy raczej nie ma szans?

Bardzo proszę o porady.

W sezonie z takim wypasem to będzie ciężko, za Twój standard to 60-75 zł trzeba liczyc na głowę.

wojtass231
20-06-2009, 11:21
Witam wybieram się w bieszczady wraz z rodziną i tutaj znalazłem wolne miejsca http://wisla.bieszczadypolska.pl/ , może ktoś korzystał proszę o opnie i ewentualną pomoc odnośnie niedługich wycieczek ze względu na dzieci 4 i 6 letnie.

ostium
24-06-2009, 17:48
Czesc,
Sluchajcie mam takie pytanie, ostanio slyszalem od znajomego ze podobno gdzies jest w Bieszczadach taki dom/ osrodek prowadzony przez ksieży czy kogoś duchownego, jesli wiecie to prosze napiszcie:)

majka777
24-06-2009, 23:57
Czesc,
Sluchajcie mam takie pytanie, ostanio slyszalem od znajomego ze podobno gdzies jest w Bieszczadach taki dom/ osrodek prowadzony przez ksieży czy kogoś duchownego, jesli wiecie to prosze napiszcie:)

http://meteor.turystyka.pl/domrekolekcyjny,ustrzyki_gorne.html

asiek314
25-06-2009, 16:00
Czy może miał ktoś okazję wynajmować pokój u P. Boguszów w Wetlinie?Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Ofertę mają atrakcyjną ale jak to wygląda w rzeczywistości....Z góry dziękuję:razz:

efes
26-06-2009, 18:20
Szukam noclegu w Cisnej na 15 sierpnia. 1 doba, 7 osób.

zmokla_kura
04-07-2009, 20:33
szukam pokoju dwuosobowego w pierwszym tygodniu sierpnia, najlepiej z balkonem, albo na parterze :)

Giacobbe
12-07-2009, 19:02
Witam wszystkich,

Pod koniec lipca wybieram się pierwszy raz w Bieszczady.
Za bazę wypadową obrałem sobie Wołosate, a mój wybór podyktowany był głownie Tranicą, którą bardzo chciałbym zaliczyć. Co myślicie na temat tej miejscówy?

Szukam tez jakiegoś noclegu w tej okolicy. Co byście polecili?

Pozdrawiam

Gia

ada3103
12-07-2009, 21:27
Witaj.
Swego czasu jako zielony szczypiorek ja zadałam podobne pytanie na tym forum i z doświadczenia mogę poradzić,abyś nie oczekiwał odpowiedzi na tak "banalne" pytanie od wytrawnych bieszczadników.
Odeśla Cię do info dostępnego na tym forum, bo wiesz-nowicjuszmi zakochanymi w Biesach nikt się nie przejmuje, nie rozumie totalnego zagubienia w tym temacie.
Mogę podpowiedzieć jak sama to zrobiłam
Wiedziałam czego szukam w Biesach i zaczęłam przeszukiwać fora bieszczadzkie- a jest tego trochę;)
Wpisz w wyszukiwarkę-Wołosate- i zacznij krążyć wokół tego miejsca na zasadzie kręgów na wodzie.Zobaczysz że po drodze znakjdziesz ciekawe miejsca.
Ponieważ bukowałam sobie miejsce już w maju a wyruszam w sierpniu w tym miejscu nie jestem pewna czy coś znajdziesz bo to wszak sezon.Ale próbuj.
Z uczciwości wpojonej przez rodzców dodam że na szczegółowe pytania moje odpowiedział jeden,któremu głupie pytania szczypiorka wcale nie wydawały się głupie;)Jeśli się pogubisz pisz na mój priv.Pomogę jak będę umiała.Powodzenia

długi
12-07-2009, 22:59
Ostatnio korzystałem z noclegu u Pani Urszuli Grzegorz. Czysto, aneks kuchenny do dyspozycji gości. Odpowiadało mi, bo nie musiałem liczyć się z godzinami posiłków. Planowany pobyt na 2 dni przedłużyłem do tygodnia.
http://noclegi.e-nocleg.pl/ulagrzegorz
Pozdrawiam
Długi

robines
13-07-2009, 14:58
witaczka,miejscówa spoko,na zaliczenia idealna i to nie tylko tranicy ale i innej granicy.Wal śmiało,gdzieś zawsze kimanko założysz a później nam pobloguj jak palikot albo inny idol wszechczasów teraźniejszych,spox ziomal,pozdro.

Quentin
14-07-2009, 14:18
Witam, zakładam nowy wątek gdyż wszystko się szybko zmienia z zakwaterowaniem i nie ma co szukać w historii forum dalej niż 5 zakładka..:)

Miejsce które mnie interere to: Polańczyk, Solina, Wołkowyja.
Chcemy tam wpaść w 2 os na bardzo krótko 4-5 dni bo później ruszamy w góry.

Interesuje nas rozbicie namiotu. Ale nie pole namiotowe bo tam jest niebezpiecznie rzeczy zostawić (a szczególnie tam gdzie pijana młodzież która się zerwała ze smyczy mamuni;]). Znacie może miejsce, jakieś domostwo u miłych ludzi, którzy udostępnili by nam na te kilka dni kawałek ogródka pod namiot, ale również żebyśmy mogli skorzystać z łazienki i kuchni?
Oczywiście płacimy ile trzeba.

A jeśli nie, to może jakiś pokój? Bo generalnie już krucho z wolnymi terminami... nas interesuje 8-11 lub 12 sierpień.

Pozdrawiam serdecznie i dzięki za wszelką aktywność konwersacyjną :)

fidelli
18-07-2009, 23:40
Witam

W najbliższym czasie zapuszczam się dla odmiany trochę na północ; w Góry Sanocko-Turczańskie/Pogórze Przemyskie. I tu pojawia się problem..noclegów w internecie znacznie mniej niż w Bieszczadach i nad Soliną; jak już są to brak ceny i zdjęć. Jakoś nie mam ochoty wydzwaniać i wypytywać a i tak z braku zdjęć czy opinii innych jechać w zasadzie ciemno. Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie polecić nocleg w pokoju 2 osobowym w jakiejkolwiek miejscowości leżącej w obszarze między Krościenkiem, Załużem a Birczą? Dodam, że nie mam szczególnych wymagań; ot zwykła kwatera z dostępem do łazienki i aneksu kuchennego; liczy się jednak cena; max. 20-25 zł.


Z góry dziękuje i pozdrawiam.

emma
21-07-2009, 12:17
Na początku sierpnia (od 3 do 11) planuję swoją pierwszą wyprawę w Bieszczady, nie wiem jeszcze jaką trasą pojedziemy, być może najlepiej byłoby zatrzymać się na noclegi w dwóch różnych miejscach i spokojnie zwiedzac okolice, grupa będzie złozona zarówno z osób dorosłych jak i młodzieży, preferuję miejsca noclegowe w chałupach i domkach, z dala od sklepów i ulicznego hałasu, za to blisko szlaków i tego co wazne w Bieszczadach. Osoby dysponujące jeszcze wolnymi miejscami w tym terminie proszę o kontakt - emmarie@onet.eu tel. 504277152

kar
23-07-2009, 12:35
Witam ma ktoś kontakt na wolne domki nad Soliną w terminie 23-25.07.09.
Ciężko na necie coś wolnego znaleźć.

fidelli
25-07-2009, 14:52
Witam
Umieszczam dla odmiany jako samodzielny w wątek (poprzednio wpis w "Szukam noclegu w Bieszczadach) - licząc, że spotka się jakimkolwiek odzewem :) ; a może i komuś oprócz mnie się przyda.

A więc.. w najbliższym czasie zapuszczam się dla odmiany trochę na północ; w Góry Sanocko-Turczańskie/Pogórze Przemyskie. I tu pojawia się problem..noclegów w internecie znacznie mniej niż w Bieszczadach i nad Soliną; jak już są to brak ceny i zdjęć. Jakoś nie mam ochoty wydzwaniać i wypytywać a i tak z braku zdjęć czy opinii innych jechać w zasadzie ciemno. Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie polecić nocleg w pokoju 2 osobowym w jakiejkolwiek miejscowości leżącej w obszarze między Krościenkiem, Załużem a Birczą? Dodam, że nie mam szczególnych wymagań; ot zwykła kwatera z dostępem do łazienki i aneksu kuchennego; liczy się jednak cena; max. 20-25 zł.

<wSóWkA_mAłA<
26-07-2009, 22:04
Witajcie,
we wrześniu wybieram się na urlop w Bieszczady:-D
wybrałam wypoczynek w Terce, czy mógłby ktoś mi napisać coś więcej o tej miejscowości i polecić jakieś sprawdzone gospodarstwo agroturystyczne ze zwierzętami (krowa, króliki, koń itp.) ponieważ moja córeczka bardzo lubi zwierzęta.

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi :)

samotny wilk
27-07-2009, 11:47
Witam, znalazłam takie noclegi i chciałam znać wasze opinie i który byście polecili.(a może jeszcze jakiś inny?)
Czego oczekuję:
Czysto, ciepło, łazienka przy pokoju byłaby mile widziana, jeśli nie to też jakoś przeżyję, dla dwóch osób, ceny nie za duże. Nie chcę tylko, żeby to była typowa kwatera prywatna, gdzie właściciel puka mi do drzwi.
Jestem bardziej w stylu: bojówki + buty wojskowe niż szpilki + dyskoteka :grin:

1. U Eskulapa
2. Camping PTTK nr 150- tu pytanie jak to wygląda naprawdę, bo czytałam pozytywne opinie i negatywne, że niby stare domki brudne i kiepskie, że Hotel Górski byle jaki, a to ten sam właściciel, więc jak to jest naprawdę i jeżeli tu to czy domki czy te pawilony?
3. Hotelik "BIAŁY”, – jeżeli tu, to czy są pokoju 2 osobowe?
4. Zajazd "Pod Caryńską"

Dzięki z góry za rady. Pozdrawiam.

pytałam się o to chyba w złym temacie, dlatego daję jeszcze raz tutaj w zakwaterowaniu :roll:

Marcowy
27-07-2009, 11:57
Zamiast bezsensownie powielać wątek rzuć okiem na regulamin forum i podforum.

samotny wilk
27-07-2009, 13:54
Zamiast bezsensownie powielać wątek rzuć okiem na regulamin forum i podforum.

trochę mi nie poszło...ale teraz wcale nie ma mojego wątku. nawet tutaj mimo, że przeniesiony...

rafcinek
30-07-2009, 14:28
Terka to dobry wybór. Sam nieraz bywam w Terce. Przepiękna okolica - cisza i spokój. Przepiękny widok na Dolinę Sanu. Moim zdaniem jest to jedna z najpiękniej położonych miejscowości w Bieszczadach. Ze sprawdzonych noclegów mógłbym polecić Ci to - www.bieszczady.osa.pl (http://www.bieszczady.osa.pl/) .

<wSóWkA_mAłA<
30-07-2009, 16:04
Dzięki wielkie za odpowiedz, już myślałam że nikt mi nie odpisze. Dzięki również za linka :)

Pozdrawiam rafcinek




W Bieszczady przyjeżdza się raz, później się tylko wraca......

samotny wilk
31-07-2009, 10:38
a ja mam takie pytanie: co byście polecili w Ustrzykach Górnych na drugą połowę września na nocleg:

Camping PTTK nr 150
czy
Pod Caryńską - Zajazd ??

:roll:

aniaku
03-08-2009, 10:08
Witam:) wybieramy sie nad Jezioro Solińskie w polowie sierpnia, chcialibyśmy powędkowac i szukamy miejsca nad wodą, z mozliwością wypożyczenia łodki, fajnie by było jakby to było jakieś gospodarstwo agroturystyczne.
Szukamy miejsca cichego i spokojnego.
Polecicie cos??? prosze o rady bo czasu na rezerwacje mało :(

bozakrowka
05-08-2009, 13:37
Planuję powrót w Bieszczady po 20-tu latach niebytności na szlakach.
( sam się dziwię ze tyle wytrzymałem bez połonin, wędrówek, błota ...)
Pszeszukałem forum może coś mi umknęło, jeśli jest podobny wątek to proszę admina o przeniesienie.
Wracając do sedna sprawy...Zabieram żonę oraz córki do U.G. , czy ktoś może polecić mi kwaterę z prysznicem ,wc w pokoju (4 osoby)za logiczną cenę .
Prośba skierowana jest bardziej do ludzi którzy właśnie zjechali do "miejsc zakwaterowania" a byli w U.G. Planuję wyjazd w Bieszczady około 17-18.08. na 10 dni .
Szukałem w necie ale domyślam się, że nie wszyscy oferujący nocleg tam się reklamują . Jazda w ciemno niesie za sobą dreszczyk emocji tylko , że z dziećmi to jest duże ryzyko.
Proszę o pomoc w powrocie na bieszczadzkie szlaki :) .

p.s. po namyśle - może również być Wetlina jako miejcse zakwaterowania.

Shz
10-08-2009, 12:50
Witam! Może to zabrzmi śmiesznie, ale poszukuje wolnego noclegu w Bieszczadach (grupa 7-8 osób) jeszcze w sierpniu tego roku. Jest mi obojętne gdzie, choć nie ukrywam że optymalnym miejscem są Bieszczady Wysokie. Jestem gotów rozważyć każdą propozycję. Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam!

Daneyel
10-08-2009, 13:39
Witam wszystkich
Dwa lata temu wraz z moją żoną szwendaliśmy się po bieszczadzkich szlakach było super w związku z czym postanowiliśmy w tym roku a dokładniej we wrześniu wrócić w Bieszczady :razz: Dlatego tez mam do Was prośbę czy znacie może jakieś miejsce gdzie moglibyśmy się zatrzymać na około 5, 6 noclegów najlepiej w okolicy Wetliny, Ustrzyk Górnych. Aha malutki szczegół teraz jest nas już trójka :-P nasz szkrab we wrześniu skończy 9 miesięcy. W związku z powyższym miejsce musi być przyjazne dla takiego maluszka jak on :-P zarówno pod względem warunków w nim panujących jak i podejścia gospodarzy do rodziny z małym dzieckiem (wiadomo maluszek czasami grymasi). Licze na Wasza pomoc. Pozdrawiam

Shz
10-08-2009, 20:21
Witam! Może to zabrzmi śmiesznie, ale poszukuje wolnego noclegu w Bieszczadach (grupa 7-8 osób) jeszcze w sierpniu tego roku. Jest mi obojętne gdzie, choć nie ukrywam że optymalnym miejscem są Bieszczady Wysokie. Jestem gotów rozważyć każdą propozycję. Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam!

Jeżeli ktoś jest skłonny pomóc proszę o kontakt 505400383. Pozdrawiam!

wp.krzysztof
10-08-2009, 20:49
Witam:) wybieramy sie nad Jezioro Solińskie w polowie sierpnia, chcialibyśmy powędkowac i szukamy miejsca nad wodą, z mozliwością wypożyczenia łodki, fajnie by było jakby to było jakieś gospodarstwo agroturystyczne.
Szukamy miejsca cichego i spokojnego.
Polecicie cos??? prosze o rady bo czasu na rezerwacje mało :(


Ośrodek Turystyczno-Wypoczynkowy "ORZECH" w Bukowcu, nad rzeką Solinką, blisko do jeziora solińskiego, W okolicy (Terka) niezła smażalnia pstrąga "Pod Tołstą".

Byłem tam miesiąc temu. Doba w 2 osobowym pokoju z łazienką, TV i śniadaniem dla dwóch osób kosztuje 130zł. Obiadokolacja - 20 zł od osoby. Mozna negocjować cenę przy kilku dniach. Mają w obiekcie własny sklep spożywczy z normalnymi cenami. Bezpośredni dostęp do rzeki, można skorzystać z kajaków i łodzi, jest plac zabaw dla dzieci, leżaki, grill itp. itp.
Fajna baza wypadowa na Solinę i nie tylko.

http://www.orzech-bieszczady.pl/

Bezprzewodowy internet w pokojach - dla mnie miłe zaskoczenie, bo akurat miałem przy sobie minilapka.

Obsługa na luzie.
-------------
Przepraszam, że piszę na raty. Tzw. agroturystyki nie polecam - chyba że z polecenia zaufanej osoby.

rafcinek
15-08-2009, 14:57
Witam wszystkich
Dwa lata temu wraz z moją żoną szwendaliśmy się po bieszczadzkich szlakach było super w związku z czym postanowiliśmy w tym roku a dokładniej we wrześniu wrócić w Bieszczady :razz: Dlatego tez mam do Was prośbę czy znacie może jakieś miejsce gdzie moglibyśmy się zatrzymać na około 5, 6 noclegów najlepiej w okolicy Wetliny, Ustrzyk Górnych. Aha malutki szczegół teraz jest nas już trójka :-P nasz szkrab we wrześniu skończy 9 miesięcy. W związku z powyższym miejsce musi być przyjazne dla takiego maluszka jak on :-P zarówno pod względem warunków w nim panujących jak i podejścia gospodarzy do rodziny z małym dzieckiem (wiadomo maluszek czasami grymasi). Licze na Wasza pomoc. Pozdrawiam
Dlaczego Wetlina i Ustrzyki Dolne? Ja ze swej strony mogę polecić Terkę. Byłem tak kilka razy, przyjemni i gościnni gospodarze. Baza noclegowa też dobra. Są dwa gospodarstwa agroturystyczne. Ja byłem Pod Bocianami i bardzo mi się spodobało i mogę polecić.
Pozdrawiam

doris
19-08-2009, 18:46
Witam!
Mam prośbę o namiary na jakiś niezbyt drogi nocleg w Bieszczadach. Szczerze mówiąc nie wiem nawet gdzie dokładnie uderzyć, gdyż będą to nasze pierwsze wakacje tym rejonie. Jedziemy z rocznym synkiem na dwa tygodnie i dlatego zależałoby nam na łazience w pokoju i kuchni. Czy ktoś może nam polecić coś sprawdzonego? Będę wdzięczna i z góry dziękuję!
doris

takatam00
22-08-2009, 00:52
Witam:) Wybieram się we wrześniu, w Bieszczady, po raz pierwszy. Marzyłam, o tym wyjeździe, od dawna. Zaplanowałam sobie pobyty w Solinie (by trochę poleniuchować na jeziorem) i w Cisnej (by podreptać trochę, po moich ukochanych górach). Zatem szukam noclegów, godnych polecenia, czyli miejsc, gdzie panuje miła i spokojna atmosfera, o niewygórowanych cenach (ok.25-30 zł), na 3 noce, w pokojach 2 osobowych. Także jak widać nie wymagam jakiś wysokich standardów. Czy ktoś zna takowe miejsca? Czy ktoś słyszał może o gospodarstwie agroturystycznych "Ostoja" w Cisnej? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

zakonna
10-09-2009, 09:16
Witam,

szukam w Bieszczadach miejsca na sylwestra dla większej grupy osób Z PSAMI. Bez PETARD I FAJERWERKÓW w noc sylwestrową. czy ktoś może zna takie miejsce? Może być w kompletnej głuszy :) i dziczy byle dach jakiś nad głową był.

PiotrB
10-09-2009, 14:08
Witam,

szukam w Bieszczadach miejsca na sylwestra dla większej grupy osób Z PSAMI. Bez PETARD I FAJERWERKÓW w noc sylwestrową. czy ktoś może zna takie miejsce? Może być w kompletnej głuszy :) i dziczy byle dach jakiś nad głową był.

możesz spróbować np w bazie studenckiej Rabe pod Żebrakiem :wink:

dorota z krakowa
11-09-2009, 19:12
Witam:) Wybieram się we wrześniu, w Bieszczady, po raz pierwszy. Marzyłam, o tym wyjeździe, od dawna. Zaplanowałam sobie pobyty w Solinie (by trochę poleniuchować na jeziorem) i w Cisnej (by podreptać trochę, po moich ukochanych górach). Zatem szukam noclegów, godnych polecenia, czyli miejsc, gdzie panuje miła i spokojna atmosfera, o niewygórowanych cenach (ok.25-30 zł), na 3 noce, w pokojach 2 osobowych. Także jak widać nie wymagam jakiś wysokich standardów. Czy ktoś zna takowe miejsca? Czy ktoś słyszał może o gospodarstwie agroturystycznych "Ostoja" w Cisnej? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
W rejonach o jakich piszesz nie ma takich miejsc...

wp.krzysztof
11-09-2009, 23:31
Witam,

szukam w Bieszczadach miejsca na sylwestra dla większej grupy osób Z PSAMI. Bez PETARD I FAJERWERKÓW w noc sylwestrową. czy ktoś może zna takie miejsce? Może być w kompletnej głuszy :) i dziczy byle dach jakiś nad głową był.

Witaj Zakonna !!!

Wydaje się. że jedynym logicznym wyborem jest to:
http://www.nazaretanki.dir.pl/

długi
13-09-2009, 13:40
Może Krywe? Jak Wy nie będziecie strzelać, to nikt nie będzie. W gospodarstwie (w domu) są dwa jamniki, więc inne psy też nie przeszkadzają. Warunki raczej dla kilku osobowej grupy. Większa grupa? Może Seredne u Witka i Karoliny, ale nie wiem jak tam z psami. Z miejsc odległych od cywilizacji i huku można wymienić jeszcze schronisko w Łupkowie (Na Końcu Świata), w Balnicy, w Łupkowie przy stacji "Rados'ne Szwejkowo"
Pozdrawiam
Długi

klopsik
14-09-2009, 22:50
Polecam hotel na przeleczy pod chryszczata , badz pensjonat pod jodla w Stuposianach

Cati
19-09-2009, 19:16
Nie wiem czy dobrze doradzę i czy tam na coś takiego organizują itp. ale może zerknij na miejscowość Łupków. Jest tam jedno gosp agroturystyczne( Radosne Szwejkowo) urządzone po dawnych budynkach wojskowych. Miejsca opór, głusza i chyba miejsce idealne skoro jedziecie zgraną grupą.Jest świetlica, kuchnia, łazienka- dla mnie miejsce było rewelacja. Nie wiem jak z cenami, ja w seconie płaciłam jakieś 20 zeta/os. Namiary znajdziesz w przewodniku Krukara.

Valdemarra
22-09-2009, 23:27
Witam Bieszczadników!

Na początku października wybieram się w nasze piękne góry. Otrzymałem kilka ofert pobytu. Jakie są Wasze opinie o:

Willi Krywe
Karczmie Czartoryja
Zajeździe Hantowe Berdo

Będę wdzięczny za Waszą pomoc.

Do zobaczenia na szlaku.

sosna
23-09-2009, 20:14
Witam serdecznie,
od grudnia zaczynam pracę w Bieszczadach. Do tej pory spędzałam w bieszczadzkich lasach tylko tydzień miesięcznie, teraz zaproponowano mi pracę w terenie non-stop. I tu pojawia się prośba do wszystkich "stacjonarnych" forumowiczów. Poszukuję samodzielnego domu do wynajęcia,na 30 miesięcy, najlepiej 3 pokojowego, niezbędny jest internet lub możliwość podłączenia( więc zasięg kom). Cena jaką mogę zaoferować to 700 zł miesięcznie( z opłatami).
szukałam ofert przez biura nieruchomości, jednak wszystkie nastawione są na turystów( 200 zł za dobę). Będę w biesach w październiku, jednak już teraz chciałabym prosić Was o przysługę- jeśli wpadnie wam w oko lub ucho jakaś pasująca do moich potrzeb oferta- dajcie znać.
pozdrawiam
sosna

kogut
10-10-2009, 20:39
jak w temacie szukam jakiegoś domku lub pokoi do wynajęcia w okolicy J.Solińskie. Mam w planach jechać tam ze znajomymi na 2 tygodnie, odpocząć w towarzystwie znajomych, pospacerować, pozwiedzać okolice itp. poszukuje czegoś konkretnego, tak żeby koło domku można było zrobić ognicho, poimprezować w okolicy itp. pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. ;) ;) ;)

Długi Marek
11-10-2009, 18:29
Fajne 2 domki mają pp.Wronowscy w Bukowcu-nad Solinką.Jeżdzę tam od paru lat i jest super.Masz grill i ognisko-poza tym spokój.(stronka w internecie):-)

lemonnka
18-10-2009, 15:15
Witam serdecznie,
Szukam noclegu z wyżywieniem w Bieszczadach dla dwóch osób plus dziecko 1,5 roczne pod koniec stycznia 2010r. Interesują mnie również piesze wypady i atrakcje typu kulig :-) Będę bardzo wdzięczna za jakieś namiary na sprawdzone pensjonaty, hotele itp.

Pozdrawiam
Monika

oligocenmaster
02-11-2009, 23:06
Witam, poszukuję noclegu dla sześciu dorosłych osób. Nie mamy większych wymagań. Teren nas interesujący to okolice Mucznego. Proszę o podanie obiektu i przybliżonych cen.

piotrrz
04-11-2009, 00:46
Fajne miejsce jest w Rajskiem
ow.rajkie
www.rajskie.pl

trzykropkiinicwiecej
12-11-2009, 12:22
...tak w ogóle to nie wiem czy wiecie ale są noclegi nad Galerią Smolarnia w Majdanie.. na skrzyżowaniu.. ze trzy fajne pokoiki z dostępem do kuchni i łazienki... dla mnie bomba... kurczak.. gdzieś miałem fotki .. w każdym bądź razie cena przystępna i gospodarze mili... http://bieszczad.linuxpl.eu/wordpress/?p=268 więc polecam.. nie reklamuje.. polecam!

estera210
02-12-2009, 14:54
Hej, chcialabym jechac w Bieszczady w styczniu. chcialabym wynajac domek dla kilku osob. macie moze jakies propozycje??

długi
02-12-2009, 20:02
Hej, chcialabym jechac w Bieszczady w styczniu. chcialabym wynajac domek dla kilku osob. macie moze jakies propozycje??

"Stare Sioło" w Wetlinie? Nie nocowałem w domku, ale znam kawiarnię i właścicieli. Jeżeli jest tam jak w kawiarni, to może być świetnie. Mają stronkę, popatrz, może będzie Ci odpowiadać.
Inne miejsce to Agroturystyka "Stajnia" w Wołosatem. Nie jest to domek, ale nocowałem tam i dla kilku osób warunki są b. dobre (kilka pokoi z łazienkami, aneks kuchenny dla gości, pełna niezależność)
Pozdrawiam
Długi

mniszek
17-12-2009, 19:56
Hej, chcialabym jechac w Bieszczady w styczniu. chcialabym wynajac domek dla kilku osob. macie moze jakies propozycje??

Polecam bardzo to miejsce:))
http://www.werlas.bieszczady.pl/

Kubson
10-01-2010, 23:33
Witam.
Piszę z prośbą o wsparcie :).
Otóż na początku lutego ( pierwszy tydzień), mam zamiar wybrać się z kobietą w Bieszczady. Szukamy pensjonatu, ale kobiety mają to do siebie (bez obrazy), że mają wymagania. Przede wszystkim chodzi o to, aby był to cichy pensjonacik gdzieś na uboczu, ale nie na totalnym odludziu. Chcemy spokoju i odpoczynku od wielu ludzi, więc wszelkie pensjonaty w obleganych turystycznyie miejscach odpadają. Z drugiej strony, dobrze by było, żeby gdzieś w miarę rozsądnej odległości było jakieś chociażby małe miasteczko, żeby uzupełnić przeróżne zapasy. I ostatnie ,,wymaganie" to to, żeby nie była to chatka wiejska, czy motel stylizowany na cokolwiek tylko zwykły pensjonat jakich wiele.
Wiem, że brzmi to jakby człowiek chciał wszystkiego i ostatnia prośba może wydać się dziwna, ale jak mówiłem wymagania padły.
Mam nadzieję, że da się znaleźć coś takiego.
Pozdrawiam serdecznie.

WUKA
10-01-2010, 23:52
Witaj!
Myślę,ze ten adres spełnia wszelkie wymogi http://przystanek.bieszczady.info.pl/ .Pozdrawiam.

bertrand236
11-01-2010, 09:05
Albo tu: http://www.willakrywe.pl/
Pozdrawiam

Wojtek1121
11-01-2010, 15:56
W Przystanku Cisna byłem wiele razy gorąco polecam.Jedzenie jest wegetariańskie można powiedzieć z "górnej półki", gospodyni jest nawet autorką książki kucharskiej.Przyzwoite pokoje i jadalnia oraz przesympatyczni gospodarze, jak ktoś raz przyjedzie to później zawsze wraca.

buba
12-01-2010, 13:23
chodzi o to, aby był to cichy pensjonacik gdzieś na uboczu, ale nie na totalnym odludziu. .

o kurcze nie masz prosto! :mrgreen: mocno zalezy jeszcze od definicji "ubocza" i "odludzia"..

agnieszkaruda
14-01-2010, 00:21
Szukamy pensjonatu, ale kobiety mają to do siebie (bez obrazy), że mają wymagania. Przede wszystkim chodzi o to, aby był to cichy pensjonacik gdzieś na uboczu, ale nie na totalnym odludziu. Chcemy spokoju i odpoczynku od wielu ludzi, więc wszelkie pensjonaty w obleganych turystycznyie miejscach odpadają. Z drugiej strony, dobrze by było, żeby gdzieś w miarę rozsądnej odległości było jakieś chociażby małe miasteczko, żeby uzupełnić przeróżne zapasy. I ostatnie ,,wymaganie" to to, żeby nie była to chatka wiejska, czy motel stylizowany na cokolwiek tylko zwykły pensjonat jakich wiele.
Wiem, że brzmi to jakby człowiek chciał wszystkiego i ostatnia prośba może wydać się dziwna, ale jak mówiłem wymagania padły.
Mam nadzieję, że da się znaleźć coś takiego.

Pozdrawiam serdecznie.

doskonale opisane jest to w tej książce strona 6-7

http://issuu.com/librarzeszow/docs/tlumacze_ciszy?viewMode=magazine&mode=embed

owocnych łowów
pozdrawiam

buba
19-01-2010, 12:21
ciekawe z jakich czasow pochodza te opowiadania...

ewa_m
06-02-2010, 11:11
Planuję wypad do Ustrzyk Górnych na przełomie maj/czerwiec. Czy posiadacie namiary na jakieś prywatne kwatery? Chodzi o pokój 2-osobowy z łazienką w przyzwoitej cenie.

piotrrz
07-02-2010, 23:38
witaj
popytać możesz u GOPRowców
http://gopr.bieszczady.pl/index.php?p=noclegi/

Pina
17-03-2010, 11:45
Poszukuję noclegu dla dwóch osób w lipcu na tydzień czasu.

Jako,że ja początkujący forumowicz to troche się pogubiłam:roll: Uzupełniam swój poprzedni wpis i proszę o podpowiedz o miłe miejsce wypoczynku na tydzień czasu na dwóch osób-interesują mnie pokoje w Cisnej. Pokoje najlepiej z łazienką i miejscem do przygotowania własnego jedzonka. Najważniejsza sprawa to bezpieczny teren na którym można zaparkowac motor i właściciele,którym nie będzie przeszkadzał jednoslad.Mam nadzieję,że tak jak w tamtym roku tak i w tym udzielicie dobrej rady!

Pokoje konkretnie w Cisnej,najlepiej z łazienkami.Szczególnie zależy mi na bezpiecznym parkingu koło domu gdzie można zaparkowac motor i gospodarzach,którym jednoślad nie przeszkadza-niestety jest wiele osób,które słysząc o motorze twierdzi,że brak miejsc,mimo widocznej informacji "wolne pokoje".Mam nadzieję,że podobnie jak w tamtym roku tak i w tym udzielicie porad.

Pina
29-03-2010, 09:20
Znalazłam kilka noclegów:
-Gospodarstwo agroturystyczne "Nad Solinką" http://www.bieszczady.net.pl/nadsolinka/
-Magellan http://www.magellan-noclegi.pl/
-Domek letniskowy-Staszewski http://www.twojebieszczady.pl/noclegi/n_cisna.php
-Jeleni Skok http://www.bieszczady.net.pl/jeleniskok/

Proszę bardzo o radę,który wybrac. Może ktoś nocował w któryms z nich??

edytadt
13-04-2010, 02:06
Chciałabym się zapytać czy ktoś wie gdzie można w kwietniu przenocować za jak najmniejsze pieniądze gdzieś w Bieszczadach. Warunki nie muszą być szczególne:) bez żadnych wymagań:)

edytadt
14-04-2010, 02:07
Szukam jakiegoś noclegu za jak najmniejsze pieniądze gdzieś w Bieszczadach:)
i chciałam się zapytać czy ktoś mógłby mi polecić?? to na ostatni tydzień kwietnia... nie mam żadnych wymagań co do warunków:))

hizel
18-04-2010, 22:02
Szukam noclegu dla około 16 osób z wyżywieniem. Dobrze było by z widokiem na jezioro i w nie dużej odległości od jeziora. Dobrze jak by pokoje były 2-3 osobowe z łazienkami. Nie szukam czegoś luksusowego a raczej czegoś w przystępnych cenach. Koniecznie z wyżywieniem na miejscu (śniadanie i obiadokolacja). Termin: koniec sierpnia. Co możecie polecić? Miejscowość nie ma znaczenia.

bertrand236
18-04-2010, 22:46
Dzień dobry! Ale witamy się tutaj: http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=4837 (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=4837)

Jeżeli szukasz noclegu nad jeziorem to polecam to, ale jest to nad Jeziorem Śniardwy

http://noclegi.onet.pl/mysliwski-wyszowate,gizycko.html (http://noclegi.onet.pl/mysliwski-wyszowate,gizycko.html)

Czy chodziło Ci może jednak o jezioro Myczkowieckie, a może o jezioro Solińskie? Możesz to jakoś doprecyzować? Chętnie pomożemy.

Pozdrawiam

WUKA
18-04-2010, 23:16
Jeśli miejscowość nie ma znaczenia a potrzebne jeziora to Mazury!!

Marcowy
19-04-2010, 11:15
No i warto pisać posty w odpowiednim wątku. Witaj na forum :)

hizel
19-04-2010, 13:12
Jak bym szukał na mazurach to pisałbym na innym forum. Zasdniczo bez znaczenia czy Myczkowskie czy Solina, grunt żeby był widok na jezioro, takie jest założenie. Ma być widok który można malować (plener malarski).

bertrand236
19-04-2010, 20:24
Dzień dobry! Ale witamy się tutaj: http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=4837 (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=4837)

….

Ani nie odpowiedziałeś na moje powitanie, ani nie wpadłeś do wątku, którego link Ci podesłałem. :shock:


Szukam noclegu dla około 16 osób z wyżywieniem. Dobrze było by z widokiem na jezioro i w nie dużej odległości od jeziora. ….Miejscowość nie ma znaczenia.

Pogrubiłem jedno Twoje zdanie


Jak bym szukał na mazurach to pisałbym na innym forum. ….

Całkowity brak konsekwencji. Przypominam „Miejscowość nie ma znaczenia”. :roll:


….

Czy chodziło Ci może jednak o jezioro Myczkowieckie, a może o jezioro Solińskie? Możesz to jakoś doprecyzować? Chętnie pomożemy.

Pozdrawiam


…. Zasdniczo bez znaczenia czy Myczkowskie czy Solina, … Ma być widok który można malować (plener malarski).

Nie wiem, gdzie leży jezioro Myczkowskie, ale na pewno nie w Bieszczadach, a jednak piszesz na tym forum, dlaczego? I jeszcze jedno „mazury”….:oops:

Żebyś jednak nie myślał, że nie chcę Ci pomóc to poszukaj tutaj:
http://forum.bieszczady.info.pl/searchresults.php?cx=partner-pub-8420998808781405%3Acwuppb-lw25&cof=FORID%3A9&q=noclegi+nad+solin%C4%85&sa=Szukaj#930
lub
http://www.twojebieszczady.pl/noclegi.php (http://www.twojebieszczady.pl/noclegi.php)
lub tutaj
http://www.bieszczady.net.pl/noclegi/oferty_solina.php (http://www.bieszczady.net.pl/noclegi/oferty_solina.php)

hizel
20-04-2010, 12:01
Żebyś jednak nie myślał, że nie chcę Ci pomóc to poszukaj tutaj:
http://forum.bieszczady.info.pl/searchresults.php?cx=partner-pub-8420998808781405%3Acwuppb-lw25&cof=FORID%3A9&q=noclegi+nad+solin%C4%85&sa=Szukaj#930
lub
http://www.twojebieszczady.pl/noclegi.php (http://www.twojebieszczady.pl/noclegi.php)
lub tutaj
http://www.bieszczady.net.pl/noclegi/oferty_solina.php (http://www.bieszczady.net.pl/noclegi/oferty_solina.php)









To ja dodam jeszcze od siebie: http://www.google.pl/
Jeszcze więcej propozycji.
Ale nie oto mi chodziło.
Skoro brak konkretów to proszę, chociaż o opinie o O.W. Bieszczady nad w okolicy jeziora Myczkowieckiego (nie Myczkowskie :smile: )

diabel-1410
20-04-2010, 18:58
Szukam jakiegoś noclegu za jak najmniejsze pieniądze gdzieś w Bieszczadach:)
i chciałam się zapytać czy ktoś mógłby mi polecić?? to na ostatni tydzień kwietnia... nie mam żadnych wymagań co do warunków:))

Może jedno ze schronisk pttk-adresy w necie

boyar
26-04-2010, 23:48
Szukam noclegu w Bieszczadach (Bieszczady wysokie lub okolice jeziora Solińskiego - to dwa priorytety). w domku letniskowym dla 2osób. Dobrze by było gdyby była możliwość wynajęcia minimum 2 takich domków, gdyby znajomi zdecydowali się również jechać. Co do wymagań, to łazienka. Mile widziane również kominek i dostęp do kuchni. W cenie najlepiej byłoby zmieścić się w 40zł od osoby/nocleg, ale jestem wstanie wysłuchać innych propozycji.

Wyszukałem w google: Piotrową Polanę, ale ponoć w małych domkach nie ma węzłów sanitarnych.

Czekam na jakieś propozycje ;)
To dopiero na czerwiec/lipiec, ale można już zacząć się za czymś rozglądać. ;)

Mitsu
27-04-2010, 23:55
Jeżeli czerwiec/lipiec to lepiej bierz się do roboty chłopie i szukaj szybko czegoś co jeszcze nie jest zarezerwowane.Tym bardziej że chcesz coś w pobliżu Jeziora Solińskiego (te rejony są raczej bardzo oblegane)
Ja od siebie mogę Ci powiedzieć że rezerwacje robiłem już jakiś miesiąc temu(mniej więcej) a był dostępny tylko jeden pokój jednoosobowy (zakwaterowanie raczej na zadupiu)
Pozdrawiam i powodzenia.

koniczynka
02-05-2010, 11:09
Czy macie jakieś informacje na temat bazy noclegowej we wsi Berestyszcze :grin:

koniczynka
03-05-2010, 17:27
Czy macie jakieś informacje na temat bazy noclegowej we wsi Berestyszcze :grin:

Wyczytałam w necie , że ta miejscowość to inaczej Olchowiec.Proszę nadal o namiary na fajne noclegi.:razz:

mag
04-05-2010, 10:22
Jak wspomniałam w watku powitalnym - w tym roku pierwszy raz jadę w Bieszczady.. Planuję wyjazd jakoś na początku września (ewentualnie końcówką sierpnia), wychodząc z założenia, że już będzie troszkę mniej ludzi ;) Planuję wycieczkę 4-5 dniową z plecakiem od schroniska do schroniska głównymi szlakami (na spokojnie z uwzględnieniem czasu na "bycie" w Bieszczadach, a nie tylko przejścia przez nie).. Chciałabym zarezerwować sobie miejsca w poszczególnych schroniskach i tylko nie wiem ile czasu wcześniej najlepiej podzwonić i "zająć" sobie łóżko?!
Pozdrawiam cieplutko..
Mag

Krysia
05-05-2010, 13:41
Jak będziesz już znała termin to dzwoń, no chyba, że się nie boisz spania na karimacie, wtedy nawet rezerwować nie musisz-podłoga się zawsze jakaś znajdzie zwłaszcza dla 1 osoby.

ella409
10-07-2010, 15:39
Witam wszystkich. Szukam jakiegoś domku letniskowego, gdzieś blisko Soliny np. w Polańczyku. Nie wymagam wiele, w zasadzie chodzi tylko o to, aby mieć gdzie się przespać. Nie potrzebuję TV w pokoju i róznych tym podobnych wygód. W związku z tym oczekiwałabym niezbyt wygórowanej ceny :) Znacie może jakieś fajne miejsce dosyć tanie ? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź. Jeśli był ktoś w Polańczyku "Pod Wierchami" również prosiłabym o opinię.
Pozdrawiam :)

strzemo
03-08-2010, 21:11
Witam Serdecznie !
Poszukuje noclegu dla 2 os w dniach 22 - 31 sierpnia cena max 35 zł ?! w Ustrzykach Górnych
Dzwoniłem do kilku kwater, które można znaleźć w necie jednak miejsca są już wszędzie pozajmowane :cry:
Myślicie, że w UG tak trudno będzie znaleźć wolne miejsca ?!
Pozdrawiam,
P.

bertrand236
03-08-2010, 21:53
A Hotel Biały?

Marcowy
04-08-2010, 10:06
Myślicie, że w UG tak trudno będzie znaleźć wolne miejsca ?!


Zastanówmy się... pobyt 8-dniowy, w sezonie, rezerwacja z 2-tygodniowym wyprzedzeniem, popularna miejscowość, niewielka baza noclegowa... Niech pomyślę... Taaa, pewno będzie trudno ;)

Jednakowoż wypróbuj jeszcze hasła: Noclegi z Żarełkiem i Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny (tam jest dużo łóżek), a ponadto nazwiska: Teresa Paraniak, Henryk Wrzyszcz, Teresa Ratoń, Pod Szerokim Wierchem - Danuta Kowalczyk, Marcin Musiałowski. Powodzenia :-)

strzemo
04-08-2010, 18:41
Udało się :) u pani Danuty znalazły się jeszcze wolne miejsca. Mam nadzieje, że pobyt będzie udany

Kamila
16-08-2010, 11:16
Witam, polecam "Gazdówke u Janusza", obiekt położony w bardzo bliskiej odległości od jeziora. Byłam tam przez tydzień, jestem naprawdę zadowolona, mili właściciele- świetnie dbają o klienta, organizują różne atrakcje (smażony pstrąg z grilla - Niebo w gębie :D ) polecam ;)

Tomacha
19-08-2010, 14:36
Tak jak w temacie- poszukuje noclegu dla 3 osób w Wetlinie. Przyjazd 26.08, wyjazd 29.08.

gosi
06-04-2011, 01:41
Trochę późno zareagowałam i nie ma już gdzie spać w Ustrzykach Górnych. Gdyby ktoś gdzieś słyszał o wolnym pokoju dla dwóch osób od 30.04. do 3.05. Będę wdzięczna za info. Wszystkie dostępne w necie adresy obdzwoniłam. No i Kremenaros odpada;)

mkeruj
29-07-2011, 14:31
Witajcie ;)

Szukam noclegu dla 2 osób - 1 pokój
Przyjazd 12 sierpnia, wyjazd 16 sierpnia.

Wetlina, Smerek, ewentualnie Cisna, UG.
Cena raczej niższa niż wyższa, pokój z łazienką.
TV itp zbędne.

Pozdrawiam
mkeruj

emiL!
31-07-2012, 23:00
Witam,
Szukam noclegu w okolicach Soliny, może być kawałek dalej, okolice wetliny nawet w terminie od 10 do 17 sierpnia. 3 osoby, domek najlepiej. Internetu światłowodowego i kablówki być nie musi:)

creamcheese
01-08-2012, 13:00
Byłem m.in w okolicach Polańczyka, Wołkowyi, Bukowca, UG, Wetliny i Mucznego 4 tygodnie, przełom czerwca i lipca...turystów zdecydowanie mniej niż przed laty. Z rozmów z miejscowymi wynika, że połowa kwater stoi pusta(informacja dotyczyła Bukowca i Wołkowyi). Sądzę że nie miałbyś problemu z noclegiem nawet jadąc w ciemno. Pozdrawiam

Tomasz33
10-06-2013, 11:24
polećcie mi coś na wakacje :) - jakieś fajne miejsce w miarę tanie z widokiem na góry... ;)

staszek2800
18-06-2013, 21:18
Witam! Szukam noclegu 1- osobowego na 7, 8 dni najlepiej w Ustrzykach G. niedrogo na 1 szą połowę sierpnia.
Najlepiej blisko szlaków turystycznych i niedaleko PKS przystanku.
Termin to gdzieś od ok. 5-08 do 13-08

Jeżeli nie możliwe w Ustrzykach to może być Wetlina.
Pozdrawiam

peperomia
30-07-2013, 12:31
Witam, szukam noclegu dla 2 osób w rejonie Wetliny, Ustrzyk Górnych, Wołosatego w terminie 6-13 sierpnia. Wykonałam już mnóstwo telefonów, ale wszędzie komplet. Może ktoś mnie poratuje. Czy myślicie, że można pojechac w ciemno i szukac na miejscu? Potrzebuję po prostu dachu nad głową. To moj pierwszy wypad w Bieszczady....

hot
30-07-2013, 14:56
Witam. Wczoraj szukałem w tym samym terminie i tej samej okolicy. Potwierdzam, nie ma prawie nic, tylko hotel w UG miał miejsca.
Postawiliśmy na Muczne.

kamil.p
01-08-2013, 14:01
Szukam noclegu, pokój dwuosobowy miejscowości: Wołosate, Ustrzyki Górne, Procisne, Stuposiany, Nasiczne, Dwernik, Wetlina, pobyt 15-23 sierpnia. Wiem że będzie ciężko ale jeśli ktoś coś ma to proszę podrzućcie na pw albo GG 481365 ew. mail kamil.p@10g.pl Cena do 40,-

socha
30-08-2013, 16:01
Witam , szukam noclegu co niestety podkreślam wybieram sie w pojedynkę ( trudno znależć pokój jednoosobowy , uwzględniam małą dopłatę) w terminie pierwszy tydzień września ( to juz za dwa dni ) co cenię: spokój cisze ,mam zamiar troche pochodzic po górach ( nie za daleko od głównych szlaków), pojeżdzić rowerkiem ( zabiore ze sobą)samochód jak najmniej używac
pozdrawiam

tolek banan
30-08-2013, 16:34
Zadzwoń tu :http://www.bieszczady.net.pl/wetlinka/ Może dogadasz się z Panem Lutkiem.
Blisko do głównych szlaków.

Jimi
30-08-2013, 20:35
Schronisko nad Smolnikiem -tu chętnie przyjmiemy i ciszę ze spokojem gwarantujemy -na tygodniu, bo w weekend może być trochę ludzi i coś będzie się działo w schronisku. Ale na tygodniu ci-cho-sza.

Dominika
21-02-2014, 14:21
[wyedytowano]

Osada Załuż
05-03-2014, 14:46
Witam,
Szukam noclegu w Solinie blisko zapory na 27-28.06.2009. Pokoj 4-os. z lazienka.
Niestety tylko 1 noc, wiec nigdzie nie chca mi dac. Moze znacie jakies miejsca, gdzie ze spiworem sie znajdzie nocleg?
Pozdrawiam,
Asia


Pokoje gościnne w Solinie - 40 zł od osoby
tel 514013629

Albertina
04-10-2015, 10:17
Szukam noclegu w Ustrzykach Górnych 9-11.10.2015 dla 2 osob

Ivy
11-03-2016, 19:02
Szukam noclegu w Bieszczadach dla 4 rodzin, apartamenty dwupokojowe lub domki, koniecznie plac zabaw i wyżywienie. Termin: 15-21.08

Recon
14-03-2016, 23:07
Moje propozycje to:

http://orwbystre.com/

https://osrodek.wisan.pl/

marekmarek
16-09-2016, 20:39
Szukam taniego noclegu w Mucznem

huberts
26-09-2016, 15:48
Cześć!

Szukam noclegu w Wetlinie, dla 2 os. (pary), od czwartku do niedzieli (29.09-02.10.2016). Gdyby ktoś coś miał, serdecznie dziękuje za cynk!

Pozdrawiam!

don Enrico
26-09-2016, 20:36
Cześć!

Szukam noclegu w Wetlinie, dla 2 os. (pary), od czwartku do niedzieli (29.09-02.10.2016). Gdyby ktoś coś miał, serdecznie dziękuje za cynk!

Pozdrawiam!
Domyślam się, że próbowałeś już użyć wyszukiwarki typu google, i nic nie znalazłeś.
Oj ! to wygląda na to że zaczął się skomasowany najazd turystów szukających pierwszych kolorów w jesiennych Bieszczadach.
Planuję wyjazd w tym terminie i wezmę jednak namiot, jak już takie obłożenie jest na kwaterach.
Innym radzę to samo.

rekin_rc
25-06-2017, 10:07
szukam noclegu na kilka dni w Wetlinie lub Smereku pod koniec lipca dla 4 osób