PDA

Zobacz pełną wersję : Zorbing, bungee, zajęcia linowe



Sztympel
23-06-2009, 12:19
Witam!

Chciałem się dowiedzieć, gdzie mogę uzyskać informacje dotyczące tych form aktywności, oczywiście w Bieszczadach :-P Wiem tylko tyle że zorbing można było 'uprawiać' w gminie Czarna. O bungee tylko obiło mi się o uszy. Zabawy linowe proponowane są wszędzie, ale czy gdziekolwiek istnieją takie parki?

Anyczka20
23-06-2009, 13:36
Tutaj masz zorbing :)
http://www.e-bieszczady.pl/index.php?symbol=zorbing

Sztympel
23-06-2009, 14:01
Może się źle zorientowałem, ale tam chyba organizowane są imprezy dla firm. Ja chcę się na coś takiego wybrać z małą grupką znajomych, więc bardziej interesowałyby mnie zajęcia dla klienta indywidualnego. Są jeszcze jakieś firmy organizujące takie zabawy?

klopsik
23-06-2009, 21:47
Może się źle zorientowałem, ale tam chyba organizowane są imprezy dla firm. Ja chcę się na coś takiego wybrać z małą grupką znajomych, więc bardziej interesowałyby mnie zajęcia dla klienta indywidualnego. Są jeszcze jakieś firmy organizujące takie zabawy?

Sprawdz przed zabawa jakie maja papiery organizatorzy jezeli nie maja chocby uprawnien intruktora wspianczki skalkowej , to lepiej dla swojego bezpiczenstwa dac sobie spokoj. Nie wiem kto w bieszczadach sie tym zajmuje nigdy nie lubialem tego typu urazowych zabaw bo zawsze bylem za duzy i ciezki :wink:

QSQS
24-06-2009, 00:31
Od 15 lipca do 30 wrzesnia na szybowisku w bezmiechowej beda organizowane extremalne turlania "Zorbing" :) z wysokosci 650 mnpm-500mnpm wiec naprawde OFFFFF! park linowy, paintball, loty szybowcem nad bieszczadami, tor OFF ROad(quady), nauka latania paralotnia. Tak szlyszalem :)

pozdrawiam.Donosiciel QSQS



Witam!

Chciałem się dowiedzieć, gdzie mogę uzyskać informacje dotyczące tych form aktywności, oczywiście w Bieszczadach :-P Wiem tylko tyle że zorbing można było 'uprawiać' w gminie Czarna. O bungee tylko obiło mi się o uszy. Zabawy linowe proponowane są wszędzie, ale czy gdziekolwiek istnieją takie parki?

shrek
05-02-2010, 20:45
mam pytanko, a mianowicie przy najbliższym wyjeździe w biesy (prawdopodobnie poczatek maja) chciał bym " zaliczyć " park linowy na miejscu. szukając w sieci znalazłem 2 takie parki w bieszczadach:
1. Bieszczadzki Park Linowy „KAMIKAZE” utworzony na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Nad Solinką” Dołżyca 34, 38-607 Cisna
2. atrakcjebieszczady.pl ul. Bema 8
36-200 Brzozów
tel: 502 247 756
czy ktoś był w którymś parku i moze cos powiedziec na tema jego ? a moze sa jakies inne których niestety nie znalazłem w sieci :( ?? i by było by fajnie jak ktoś by znał jakiś cennik orjentacyjny ?

bertrand236
06-02-2010, 16:41
Brzozów to jednak parę kilometrów od Bieszczadu jest....

A w tym pierwszym nie byłem
Pozdrawiam

shrek
07-02-2010, 14:14
niby tak i niby nie a faktycznie trochę jag by nie Bieszczady te "prawdziwe" dlatego jak na razie wygrywa opcja 1 czyli park KAMIKAZE , i chyba więcej nie ma jak na razie takich atrakcji w Bieszczadach - ale kto wie może już nie długo bo coraz więcej powstaje takich miejsc w kraju; jest jeszcze czas wiec możne coś się jeszcze znajdzie ( mam nadzieje ze nikogo nie uraziłem "niby tak i niby nie a faktycznie trochę jag by nie Bieszczady te prawdziwe" ) :))

QSQS
22-02-2010, 10:57
W Lesku za piekarnią Szelców jest zlokalizowany najdłuższy tor zorbingowy w Polsce.

Funkcjonuje od wiosny jak śniegi zejdą.

marcins
22-02-2010, 18:36
ja tam widzę łąkę, a towarzysz kaszka tor zorbingowy :shock:

QSQS
22-02-2010, 18:46
To jest Eko Tor Zorbingowy, taki po trawce. Wazne, ze sie kulka toczy na dno :)

marcins
22-02-2010, 18:55
jak się dobrze poturla to i na następną góreczkę się wtoczy, jeno trza uważać by do stawu nie wpaść