PDA

Zobacz pełną wersję : Kongres już w sobotę!!



Lupino
12-09-2002, 19:23
Witam!!

Jeszcze raz pragnę zaprosić w im. Stałego Bywalca wszystkich internautów na spotkanie do Dwernika w sobotę 14 września o godz 14.30, aktywnych forumowiczów jak i tych biernych.
Wiem, że "sąsiednia strona" określiła nasz Kongres, jako "spotkanie na szczycie bieszczadzkich serwisów internetowych". Będzie również Piotr_Sz, twórca strony "Bieszczady serwis" (http://www.bieszczady-s.fr.pl).
Mam nadzieję, że pogadamy o ważnych, często drażliwych sprawach. Nie pozostaniemy jednak zamkniętym kręgiem. Będziemy jak podkowa, do której zawsze może ktoś szczęśliwie wpaść. Mam również nadzieję, że słowa przerodzą się w czyn i Kongres przyniesie wymierny pożytek dla Bieszczadu.
Myślę, że będzie to ciekawe doświadczenie, spotkanie ludzi znających się tylko z klawiatury.

pozdrawiam

J.Lupino

Anonymous
12-09-2002, 20:01
Cze!

Myślę, że wiele się wydarzy podczas tego kongresu!
A historię lepiej tworzyć niż w niej "uczestniczyć" :)

zdrowia
Darek


P.S.
Będziemy z "cyfrakiem" więc proszę się nie zdziwić, że będziemy dokumentować obrady :)

Anonymous
12-09-2002, 20:42
>A historię lepiej tworzyć niż w niej "uczestniczyć" :)

Dokładnie :)
Również będę z cyfrakiem, więc widzę, że po Kongresie będzie co oglądać :)
mam tylko spory problem ze znalezieniem noclegu - bo zdecydowałem się na przyjazd dosłownie w ostatniej chwili - ale coś się znajdzie :)
pozdr
Piotr

Szaszka
13-09-2002, 10:40
Kongres juz jutro.... Proponuje, aby jednym z punkow obrad bylo wzniesienie toastu za nieobecnych - ja bede o Was jutro myslec.
A kolega Barszczyk sie znowu nie odzywa, czyzby zrezygnowal ze swietowania urodzin?
pzdr,
Szaszka

T.B.
13-09-2002, 21:54
A ja nawet ok. 15:00 wypiję piwo za zdrowie kongresmenów i kongresówek :)

DOROTA
14-09-2002, 06:36
Dobra mysl, u mnie dopiero bedzie dziewiata rano, ale ranne piwko tez nie zaszkodzi. Wypije za zdrowie, wszystkich co nie mogli dojechac, i wszystkich co godnie nas na ziemiach Bieszczadu reprezentuja. Cala swa dusza bede z Wami. Pozdrawiam :-) DOROTA

Aleksandra
14-09-2002, 12:29
A ja wypełnie toast na weselu...w końcu nie wszystkie muszą być za państwa młodych ;>