PDA

Zobacz pełną wersję : Koszulka forumowa, edycja 2009



Strony : [1] 2

Marcowy
04-07-2009, 14:27
Tak sobie poczytywałem wątek poświęcony metodologii rozpoznawania forumowicza w Bieszczadach i gdy dotarłem do jego 1548643526 strony, postanowiłem coś wymyślić, a nawet wprowadzić w czyn. Poczyniłem zatem stosowne uzgodnienia z Adminem i niniejszym informuję, iż:

Wyprodukowana zostanie koszulka forumowa ,
- typ: tradycyjny, staropolski T-shirt,
- materiał: porządna bawełna,
- krój: z przeproszeniem unisex,
- rozmiar: odpowiedni, co tam komu natura dała,
- kolor: ciemnozielony,
- logo: białe lub żółte, niewielkie, na lewej piersi,
- użyta technologia: sitodruk.

Wstępnie oszacowany koszt koszulki to jakieś 30 zł, ale ostateczna cena zależy od liczby chętnych. Do nabycia będzie uprawniony każdy zarejestrowany forumowicz. Akcja ma charakter non-profit, wszelkie rozliczenia będą dostępne dla zainteresowanych.

Etapy akcji:
- zaprojektowanie logo,
- zebranie zamówień od chętnych,
- zebranie pieniędzy,
- zamówienie produkcji,
- przekazanie koszulek.

Chciałbym, żeby akcja przebiegła sprawnie i miała szczęśliwy finał przed końcem wakacji. W razie wątpliwości pytajcie publicznie lub via PW. Ale na pytanie: "dlaczego tak?" odpowiedź brzmi: "bo tak!", natomiast na pytanie: "czy nie można inaczej, taniej, lepiej i wygodniej", odpowiedź brzmi: "można, ale to niesportowo".

Zaczynamy od konkursu na monochromatyczne logo koszulkowe. Pierwszą i jedyną nagrodą w graficznych zmaganiach jest powielenie tegoż logo w milionach egzemplarzy na rzeczonych tiszertach. Logo powinno przede wszystkim odnosić się do forum jako społeczności, dopiero na drugim miejscu - do portalu bieszczady.info.pl. Jeśli ciekawych projektów będzie więcej, ten najciekawszy zostanie wybrany w drodze szybkiego, forumowego głosowania. Projekty proszę przesyłać do przyszłej soboty, czyli 11 lipca włącznie. W razie potrzeby mój adres mailowy jest dostępny via PW.

Czekam na projekty i pozdrawiam, Wasz Charlie Dyktator :grin:

bertrand236
04-07-2009, 20:14
Brawo Marcowy!

Recon
05-07-2009, 00:32
A jednak coś ruszyłem. Niektórzy będą woleli iść z wycinanym hołubcem, inny co dwieście trzydziesty szósty krok będzie się kłaniać, inny będzie chodził konikiem (przyznaję, że odgryzam się!), i niech ich po tym rozpoznają, innych zaś po koszulkach :P

Stirlitz
05-07-2009, 21:34
Jako człek który w corelu umie co najwyżej otworzyć i zamknąć plik nie podejmę się wyprodukowania logo. Rzucam natomiast pomysłem co by logo zawierało w sobie jakąś bieszczadzką chatkę, np. śp. Obnoga widziana od frontu ładnie by się prezentowała moim zdaniem.

Pyra.57
05-07-2009, 21:36
Niech logo będzie z nami.

WUKA
05-07-2009, 21:46
Będę nosić z dumą jak Powsimordową!

Jaro
05-07-2009, 21:48
30 zetow to chyba dużo za koszulkę, chyba że to jakaś o bardzo dużej gramaturze (chyba że wliczona jest przesyłka).
A co do zielonego to nieważne czy koszulka stedman czy promostars ale trochę się odbarwiają na skutek potu i słońca. Z innymi kolorami raczej problemu nie ma.

Browar
05-07-2009, 22:31
Z innymi kolorami raczej problemu nie ma.

Inne kolory są naganne :twisted:

mavo
05-07-2009, 22:34
Witam.
Wspolczuje Marcowemu.Dostanie pewnie ze 100 projektow.Jak wybrac najlepszy?

Marcowy
05-07-2009, 22:45
Wspolczuje Marcowemu.Dostanie pewnie ze 100 projektow.

Pierwsze projekty już spłynęły. Są świetne, więc sam sobie współczuję ;)

mavo
05-07-2009, 23:00
Jezeli moge cos doradzic,to ja po 50 poprosilbym o nienadsylanie
kolejnych !!

diabel-1410
05-07-2009, 23:27
niech tam se moderator i pomysłodawca współczuje ja prosze o 3xl a nawet 4 i solennie obiecuje ze nosic ja bede z duma a bez powagi.tylko o numer konta poprosze jak juz projekt wybrany bedzie:-)

don Enrico
06-07-2009, 12:53
Jaro napisał

30 zetow to chyba dużo za koszulkę, chyba że...Czytam między wierszami że masz dojście do znacznie niższych cen koszulek (i usługi sitodruku) i chciałbyś wspomóc brać forumową taką ofertą. Myślę że było to dobrze przyjęte.
Natomiast bardzo źle przyjęte byłoby sugerowanie że Marcowy chce sobie dorobić na koszulkach.

mavo
07-07-2009, 22:30
Marcowy! Prosze chociaz o szczatkowe informacje z rozwoju sytuacji.

Stały Bywalec
08-07-2009, 07:53
Nie widziałem żadnego projektu, ale uważam, że logo powinno być sporych rozmiarów i koniecznie umieszczone centralnie na piersiach. A już w żadnym wypadku jedynie na plecach !!!

W Bieszczadach bowiem z reguły coś się jeszcze na siebie, oprócz koszulki, zakłada, nie zawsze możemy liczyć na połoninie na bezwietrzne +20 st. C.

Sporo z nas (w tym ja) łazi w rozpiętych kurtkach dżinsowych i in. różnych sportowych wdziankach. Chodzi więc o to, aby ów napis w sposób wyrazisty wyzierał spod takiej "marynareczki" i nie trzeba było zaglądać komuś pod wierzchnie ubranie. :roll:
:-D

majka777
08-07-2009, 09:00
uważam, że logo powinno być sporych rozmiarów i koniecznie umieszczone centralnie na piersiach


Hmmm, a ja wolałbym coś małego i dyskretnego i po lewej stronie, wszak forumowicze to bystrzy ludzie :-)
Może będą dwie wersje?

vm2301
08-07-2009, 09:33
Stały Bywalcze, oglądając kimbowe zdjęcia myślę, że jesteś rozpoznawalny i bez forumowej koszulki, gdy idę ulicą i widzę gościa w dżinsie z aktówką prawię krzyczę "Cześć SB!";)



Myślę, że Stały Bywalec ma rację, co prawda logo nie musi być większe od koszulki;) ani też w oczojebnych kolorach, ale mały znak umieszczony w bocznej części koszulki może być często zasłonięty.

Nikt nie jest na tyle bystry, by rozróżnić zwykłą zielona koszulkę od tej forumowej. Zieleń to popularny kolor Majko.

Pozdrawiam:)

PS Myślę, że samo logo jest wystarczające, będzie rozpoznawalne, długi napis typu forum tralala może wizualnie rozmydlać obraz.

Marcowy
08-07-2009, 10:55
No proszę, znów cztery opinie na trzy posty. Jak ja kocham to forum... :mrgreen: ;)

Projekty dostałem na razie cztery - od Recona, Piskala i MKwinto (2) - ale wiem, że szykują się następne. Wszystkie wrzucę na forum podczas weekendu.

W kwestii rozmiaru logo - zdecydowanie nie będzie to nic wielkiego ani oczojebnego, ale na pewno będzie spełniało swoją identyfikacyjną rolę. Chociaż posługiwanie się takim malutkim znaczkiem byłoby ciekawsze, jako że:
- podnosiłoby adrenalinę na widok każdego człowieka w zielonej koszulce pojawiającego się na horyzoncie... "nasz czy nie nasz?"
- zmuszałoby do intensywnego wpatrywania się w klatki piersiowe mijanych osób płci obojga,
- przy bliższym poznaniu wymagałoby konspiracyjnego uchylenia poły flanelowej koszuli, porozumiewawczego mrugnięcia i wyszeptania: "Jestem z forum..." 8)

vm2301
08-07-2009, 10:57
To uchylanie flaneli w przypadku płci przeciwnej skutkuje strzałem w ryj i kurna integracja na szlaku zajebista...

Piskal
08-07-2009, 11:23
No proszę, aż trzy projekty z Torunia. 75 %

mavo
08-07-2009, 13:52
Stawiam na Recona!!!!

Recon
08-07-2009, 17:44
Mavo, przed poważnym zakładam musisz wcześniej wiedzieć, że mój projekt powinien być odrzucony bo nie spełnia kryteriów konkursowych. Nie jest "białe lub żółte, niewielkie". Nijak nie pasowały mi te kolory do tego loga, więc dałem, jak to napisał Browar, "naganne".
Ja bym stawiał bardziej na "Tercet Toruński"... prześledź ich przygotowania i obozy kondycyjne, zobacz na znaki rozpoznawcze na stole, zobacz na zawodników.
I co...?

vm2301
08-07-2009, 18:29
Czy gdzieś można zobaczyć to o czym rozmawiacie, czy gmin zwykły dostąpi zaszczytu obejrzenia projektów w późniejszym terminie? ;)

Marcowy
08-07-2009, 18:49
Czy gdzieś można zobaczyć to o czym rozmawiacie, czy gmin zwykły dostąpi zaszczytu obejrzenia projektów w późniejszym terminie? ;)


Projekty dostałem na razie cztery(...), ale wiem, że szykują się następne. Wszystkie wrzucę na forum podczas weekendu.

Co by quorum zebrać :P

Jeszcze co do instruktażu ekshibicjonistycznego - mnie się, Wojtuś, rozchodziło raczej o odchylanie SWOJEJ koszuli flanelowej, żeby logo zaprezentować, a nie rozbieranie KOGOŚ. Ale co kto lubi... ;) :-)

Stały Bywalec
08-07-2009, 18:51
Stały Bywalcze, oglądając kimbowe zdjęcia myślę, że jesteś rozpoznawalny i bez forumowej koszulki, gdy idę ulicą i widzę gościa w dżinsie z aktówką prawię krzyczę "Cześć SB!";)
(...)
Pozdrawiam:)
(...)
Pomyliłeś aktówkę z raportówką - bardzo praktyczną, bo mieszczącą 2-gie śniadanie, 2-3 piwa, piersiówkę 200 ml, zapasowe skarpetki (na wypadek przemoczenia nóg), zwijany skafanderek z kapturem, mapę i podręczną apteczkę.
:-D
Koszulkę oczywiście kupię (czekam, aż Marcowy ogłosi zapisy), natomiast i bez zdjęć czy filmów z KIMB-ów jestem rozpoznawalny.
Przy kurtce noszę bowiem odznakę (przypinaną na agrafkę) w kształcie koła o średnicy 5,5 cm.
Na jej białym tle widnieje logo zaprojektowane przez MarkaM, a pod nim napis:
Stały Bywalec
I KONGRES INTERNAUTÓW
MIŁOŚNIKÓW BIESZCZAD
14 WRZEŚNIA 2002
DWERNIK

Kto się może pochwalić czymś podobnym ?
:grin:

WUKA
08-07-2009, 18:59
Pewnie...MarekM !

majka777
08-07-2009, 19:58
A może zamiast loga, zastanowić się nad jakimś stosownym napisem umieszczonym centralnie na koszulce?
Nie byłoby problemu z zaglądaniem pod flanelowe koszule biednych bieszczadników :-)

Stały Bywalec
08-07-2009, 19:59
Pewnie...MarekM !
Ależ skąd !
Jego niestety nie było na I KIMB.
:cry:
Odznaki przygotowała Asiczka. Część była "imienna", a część bez nicku.
Rok później, na II KIMB w Sękowcu, również sprzedawała analogiczne odznaki(po cenie równej kosztowi wytworzenia, nawet bez VAT-u :grin: )

Stały Bywalec
08-07-2009, 20:02
(...)
Nie byłoby problemu z zaglądaniem pod flanelowe koszule biednych bieszczadników :-)
Coś mi się wydaje, że nie chodzi Ci o bieszczadników, lecz o bieszczadniczki.
:-D

WUKA
08-07-2009, 20:03
To już proponuję przemyśleć lokalizację MUZEUM KIMBowego - taaaaka historia!

WUKA
08-07-2009, 20:09
I niech każdy rzuci propozycją co można tam wyeksponować!!

majka777
08-07-2009, 20:10
Coś mi się wydaje, że nie chodzi Ci o bieszczadników, lecz o bieszczadniczki.
:-D

Tak myślisz? ;)

Stały Bywalec
08-07-2009, 20:14
Tak myślisz? ;)
Nie. Tylko tak piszę. :-D

Do WUKI:
Muzeum, wprawdzie wirtualne, ale już jest.
Tu:
http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=3309
:-D:-D:-D

mavo
08-07-2009, 21:01
Ten watek swoja intensywnoscia zaczyna przypominac ten zakluczony!!!

Recon
08-07-2009, 23:59
Mavo, nie dziw się. Wątek ma i tajemnicę, i rosnące napięcie budowane umiejętnie przez Marcowego (ech spryciarz), i umiejętnie przerzucony i wznowiony wątek, i temat w którym można "pływać", i temat w którym nie trzeba nic dawać konstruktywnego (można krytykować, rzucać pomysły i kontrpomysły), i jest historia, a i jest umiejętnie wpleciony motyw erotyczny niczym w książce z okresu wiktoriańskiego, love motyw jest też ale można spoko pohulać z tematami.
A świstak siedzi i zawija sreberka... tfu a Marcowy zaciera ręce ;)
A ja se tak mówię... brakuje mi takiej "burzy mózgów" w czasie KIMB-u by obgadać takie tam różne sprawy. Qrcze a może jednak lepiej na Forum się gada? Zawsze coś się tutaj poczyta, chociaż pojawiają się pierwsze wspomnienia z wędrówek i może czas sezonu ogórkowego ma się ku końcowi? U mnie już tylko.... tylko ;)

Stały Bywalec
09-07-2009, 08:31
Ten wątek swoją intensywnoscią zaczyna przypominać ten zakluczony!!!
Niech żyje Związek Zbieraczy Kitu !

Zaś wracając do głównego tematu, zastanawiałem się, czy nie zaproponować umieszczenia na koszulkach nazwy Twojego związku, albo przyjnajmniej jej skrótu: ZZK.
Ale nie.
Mogłoby to zostać odczytane jako "Zamknięty Zakład Karny".
:-D

mavo
09-07-2009, 19:40
Czlonkowie Zwiazku znaja sie jak lyse kobyly.Wiec jakakolwiek identyfikacja jest niepotrzebna. Ale za pozytywna pamiec o Zwiazku Dziekuje.

asia999
09-07-2009, 20:11
halo to ja (taką malutką czcionką to może Recon nie zauważy i nie będzie marszczył znowu brwi;)). tylko jedno małe pytanko całkiem poważne!!
jeśli ja - jako przeciwnik znakowania się - pozostanę przy hołubcach i nie będę nosić koszulki to czy mam prawo przyznawać się do działalnosci forumowej i czy mogę uśmiechac się do forumowiczów w zielonych koszulkach, czy raczej zostanę zignorowana i odrzucona przez grono zielonokoszulkowców???

WUKA
09-07-2009, 21:55
Myślę Asiu,że troszkę kokietujesz w tym pytaniu!
Musi to na Rusi !!
Któż miałby Cię ignorować z powodu odrzucenia koszulki?
To chyba ten Ktoś byłby raczej poddany ostracyzmowi,ale może też przesadzam!

mavo
09-07-2009, 22:45
Prosba!!
Z powodu jutrzejszego sluzbowego wyjazdu w Bieszczady (osadzenie banerka)prosze Marcowego o zaprezentowanie dzisiaj nadeslanych projektow.Prosbe swa uzasadniam tym ze bede odciety od internetu az do poniedzialku.Za pozytywne ustosunkowanie sie do mojej prosby serdecznie dziekuje i obiecuje sie odwdzieczyc.

Ala
09-07-2009, 23:11
O prezentacje prosze, najlepiej w miare szybko.Nie zebym nerwowa byla czy cus ale ciekawosc mnie ZZERA.

Marcowy
09-07-2009, 23:31
prosze Marcowego o zaprezentowanie dzisiaj nadeslanych projektow.

Jakiś kwadrans temu dostałem kolejny zacny projekt, więc zaczekajmy z wernisażem na wszystkich, zgodnie z założeniami, czyli do północy z piątku na sobotę. W weekend zostaną zamieszczone tu wszystkie nadesłane propozycje i będzie conajmniej kilka dni na ogląd i komentowanie, więc spokojnie zdążysz wrócić.


Za pozytywne ustosunkowanie sie do mojej prosby serdecznie dziekuje i obiecuje sie odwdzieczyc.

Drogi Mavo, to są drogie rzeczy... 8-)

Recon
09-07-2009, 23:38
halo to ja (taką malutką czcionką to może Recon nie zauważy i nie będzie marszczył znowu brwi;)). tylko jedno małe pytanko całkiem poważne!!
jeśli ja - jako przeciwnik znakowania się - pozostanę przy hołubcach i nie będę nosić koszulki to czy mam prawo przyznawać się do działalnosci forumowej i czy mogę uśmiechac się do forumowiczów w zielonych koszulkach, czy raczej zostanę zignorowana i odrzucona przez grono zielonokoszulkowców???

Recon zauważy ;)..... i według mnie możesz pozostać przy hołubcach i możesz wogóle(!) nie nosić koszulki, ale wtedy to ja wywinę orła jak Ciebie zobaczę :P

mavo
09-07-2009, 23:40
Myslalem o duzej butli JD

Derty
10-07-2009, 12:35
Hej:)
A będą XXXL-ki?:D Bo ja wielki i brzuchaty:O Jak zdążę, to przyślę swój prodżekt na wernisaż. Monochromatyczny oczywiście

asia999
10-07-2009, 23:41
Myślę Asiu,że troszkę kokietujesz w tym pytaniu!
Musi to na Rusi !!
Któż miałby Cię ignorować z powodu odrzucenia koszulki?
To chyba ten Ktoś byłby raczej poddany ostracyzmowi,ale może też przesadzam!

WUKO - może i kokietuję ale strasznie poważne podejście niektórych do tematu umundurowania forumowicza wprawił mnie od początku w głębokie zdumienie :roll: :mrgreen: i jeśli czytam:


A jednak coś ruszyłem. Niektórzy będą woleli iść z wycinanym hołubcem, inny co dwieście trzydziesty szósty krok będzie się kłaniać, inny będzie chodził konikiem (przyznaję, że odgryzam się!), i niech ich po tym rozpoznają, innych zaś po koszulkach :P

to nie jestem pewna czy Recon nie zechce się odgryzać również na realnym szlaku i krzycząc "idź precz bezkoszulkowcu" nie ominie mnie szerokim łukiem...więc stąd moje pytanie

ale skoro Recon złagodził nieco swoje stanowisko i opracował krok indywidualny w postaci wywijania orła :mrgreen: a nawet zaczął mrygać okiem....

Recon zauważy ;)..... i według mnie możesz pozostać przy hołubcach i możesz wogóle(!) nie nosić koszulki, ale wtedy to ja wywinę orła jak Ciebie zobaczę :P

to jestem trochę spokojniejsza...;)

myślę, że te koszulki będą śliczne i życzę, żeby wszystkim, którzy je założą dobrze się nosiły :lol::lol:

a ja sobie zostanę taka trochę nielegalna (bo bez banderoli w postaci koszulki) i trochę piracka ( bo bez hologramu w postaci logo)... taki wyrób forumowiczopodobny...:wink:

pozdrawiam

WUKA
11-07-2009, 13:39
No i gdzie te koszulkowe dylematy?Czas minął!

jank
11-07-2009, 18:17
myślę, że te koszulki będą śliczne i życzę, żeby wszystkim, którzy je założą dobrze się nosiły :lol::lol:

a ja sobie zostanę taka trochę nielegalna (bo bez banderoli w postaci koszulki) i trochę piracka ( bo bez hologramu w postaci logo)... taki wyrób forumowiczopodobny...:wink:

pozdrawiam

myśle że nie jest tak źle... Poszukiwacze skrzynek geocache potrafili sie skrzyknąć, zaprojektowac sobie logo (taki niuchający nosem prz ziemi piesek) wykonali plakietki nalepki na auto, medale, po Rzeszowie nawet jeżdziło Suzi terenowe z logo opencahing.pl na pokrowcu od koła zapasowego. Trzeba ogłosic propozycje loga, wybrać w SZYBKIM głosowaniu i wykonać. Niech sobie nawet ktoś na tym zarobi, czemu nie? Nie ma co pytać o każdy ruch całego towarzystwa.

Tak jak czytam co Jabol napisał w sąsiednim wątku a Asia999 tutaj, to myślę, że warto zaprojektowac i ewentualnie wybrac forumowe logo a potem zostawic dowolnośc jak kto zechce je wykorzystac.
Niekoniecznie jednak trzeba robic dla wszystkich takie same mundurki, bo zawsze komuś kolor albo krój albo coś jeszcze innego nie będzie pasowało. Można oddac kwestie realizacyjną firmie (typu www.koszulki.com (http://www.koszulki.com)) co może zrobic dowolny znak na dowolnie wybranym ciuchu. Nie ma problemu z ilością, rozmiarami, że ktoś zamówi a nie odbierze, itp....

Pozdrawiam
Jank

Marcowy
11-07-2009, 20:18
Tak jak czytam co Jabol napisał w sąsiednim wątku a Asia999 tutaj, to myślę, że warto...

Istota akcji wygląda tak: trzeba wybrać logo i wyprodukować dla wszystkich chętnych partię koszulek przed końcem sierpnia. Dlatego pozwoliłem sobie - prawem kaduka - narzucić niektóre rozwiązania i terminy. Nie dlatego, że mam zapędy dyktatorskie, ale po prostu wiem, czym mogłoby się skończyć ustalanie wszystkich detali na drodze forumowego referendum 8-)

Ta akcja jest pierwsza, ale nikt nie powiedział, że musi być ostatnia. Wszystkie zaprojektowane logotypy - za zgodą autorów - są i będą dostępne dla wszystkich chętnych, do wykorzystania w dowolnej formie, w dowolnym czasie, do druku na dowolnym elemencie garderoby, do wytatuowania na dowolnej części ciała ;)

Tyle wyjaśnień, za chwilę zaczynamy wernisaż projektów.

Marcowy
11-07-2009, 22:07
Ta dam! Niniejszym mam zaszczyt zaprezentować Państwu siedem logotypów koszulkowych, nadesłanych przez pięciu autorów. Może nie wszystkie projekty odpowiadają ściśle założeniom konkursu, ale to niech P.T. Publiczność sama oceni. Publikuję w takiej formie i kolejności, w jakich zostały nadesłane, niektóre tylko załączniki wymagały "zjotpegowania".

Uprasza się o publiczne oddawanie głosów na jeden z niżej zamieszczonych projektów, ale tylko z silnym wewnętrznym postanowieniem, że jeśli projekt ów wygra, to koszulkę się nabędzie. Rozchodzi się oczywiście o to, żeby nie uszczęśliwiać innych ;) Każdy ma jeden głos, którego nie można zmienić ani wycofać. Wystarczy podać numer preferowanego logotypu, choć oczywista komentarze mile widziane. Głosujemy od teraz do północy z 18 na 19 lipca, czyli z soboty na niedzielę.

Niech wygra najlepszy :-)

admin
11-07-2009, 23:12
A jest możliwość zrobić powiększenie na pierwsze 2 projekty (na sam rysunek)?

WUKA
12-07-2009, 00:15
A najlepiej wszystkie 3

Ala
12-07-2009, 00:43
No i jestem w kropce, bo zeby tak od razu i ze tylko ten jeden jedyny wzor i jak to zrobic skoro mnie sie trzy podobia?

vm2301
12-07-2009, 10:21
Mam to samo, ino mnie się każdy podoba.

A to tu trza będzie głosować?

Na razie chciałbym wyrazić podziw dla ogółu, każde logo jest przemyślane, niesie jakowąś informację i ładnie ją prezentuje.


Z projektów MKwinto: chyba pierwszy. Nie podobają mi się te mazańce wokół logo, za dużo tego. Trochę przypomina albo koronkowy obrus po praniu albo moje prace plastyczne z czasów wczesnego przedszkola;)
Natomiast ten kształt cerkiewki i turyści - mistrzostwo świata!!!
Gdyby udało się odchudzić te "koronki" miałbyś Kwinto mój głos.

Reckon i Piskal postawili na prostotę, którą na ogół preferuję.
Jestem przeciwnikiem jeno dużych napisów typu Bieszczadzkie Forem bla bla
Logo zgrabne i ładne.
Reckon komputerem i globem postawił na informację, Piskal kuflem zagrał na emocjach - socjotechnik kurna;)

Henek - nie wiem, czy istnieje projekt z innym umiejscowieniem skrótu IMB i nie wiem, czy wyglądało to by lepiej.
Jednak ten projekt rzucił mnie się w oczy od razu. Jest bardzo dobry.
Chyba na niego zagłosuję, ale ...jeszcze pomyślę.

Henek, a nie było w zbiorach clipartów, z których korzystałeś wersji nowocześniejszego turysty, tj. z kijkami trekkingowymi?;)

W końcu Polejowe dzieło. Fajne, czytelne, książkowy chyba przykład "firmowej" koszulki.
Jedynie chyba usunąłbym podpis o forum, bo jest w adresie, a na przód dał to samo, tylko w wersji mini.
Fajne, chyba też chciałbym mieć takie, skoro mam w mundurze chodzić;)


Pozdrawiam:)

diabel-1410
12-07-2009, 10:57
cholera i z artystami:-) jak wybrac jeden projekt gdy dwa mi sie podobaja.trafi psiakrew łamac praw autorskie,sciagnac to na kompa i oddac do sitodruku bo jako Marcowy napisał tylko jedna bedzie wybrana.A głos swój daje na numer 1 czyli projekt MKwinto:-)

majka777
12-07-2009, 11:29
Henek! :-)

Chociaż to dzieło Poleja rozmiękcza moje serce, bo przypomina mi kultową koszulkę górfanów,
szczególnie jednego Górfana ..., eh... dawne czasy ;)

Marcowy
12-07-2009, 12:31
Załączam ponownie 3 projekty Michała w większej rozdzielczości.

admin
12-07-2009, 18:37
Projekty 1 & 2 zdecydowanie top 1 ;)
Podkreślają klimat Bieszczadu, są niebanalne.

Pyra.57
12-07-2009, 19:37
Trafia mi do gustu prostota projektu Poleja ale bardzo podoba mi się projekt nr 2 Michała. Ot i dylemta co wybrać?

Hero
12-07-2009, 22:02
Mi najbardziej podoba się projekt nr 2, ale koszulkę nabędę także z każdym innym jaki będzie. Jednak środkowy z powyższych jest dla mnie najlepszy.

Marcowy
13-07-2009, 21:58
(...)

Pyra.57
13-07-2009, 22:10
Marcowy zmobilizowałeś mnie do podjęcia decyzji: oddaję swój głos na projekt Poleja.

vm2301
13-07-2009, 22:41
Mój głos - Henek

Marcowy
13-07-2009, 22:43
Ups... Wybaczcie, ale zamieszczając powtórnie projekty Michała w większej rozdzielczości zamieniłem niechcący ich numerację. Błąd już naprawiłem, przepraszam za zamieszanie :oops:

Edit - no to już wyjaśnione. Na chwilę obecną mamy podwójny remis:

mKwinto_1: 2 głosy (projekt z kopułami cerkwi i wilkiem)
- diabel-1410
- Hero

Henek: 2 głosy
- majka777
-Vm2301

mKwinto_2: 1 głos
- Marcowy

Polej: 1 głos
- Pyra.57

Ala
14-07-2009, 00:31
Projekt nr 1 / z wilkiem i kopulami cerkwi /.

admin
14-07-2009, 02:58
Ja tez na 1. Wilk "matrix" i kopuły.

Stały Bywalec
14-07-2009, 05:32
Projekt nr 1 (Michał)
:idea:

januszcz1
14-07-2009, 10:17
Mój głos to projekt nr 2

Marcowy
14-07-2009, 11:42
Wyborcy żerują nocą ;)

- mKwinto_1: 5 głosów (diabel-1410, Hero, Ala, admin, Stały Bywalec) (cerkwie i wilk)

- mKwinto_2: 2 głosy (Marcowy, januszcz1)

- Henek: 2 głosy (majka777, vm2301)

- Polej: 1 głos (Pyra.57)

DO URN!!!

PS. Jednakowoż proszę i przypominam: oddaniu głosu powinna towarzyszyć szczera i niewymuszona chęć noszenia koszulki z wybranym wzorem.

Jabol
14-07-2009, 11:59
To ja na projekt Michała nr 2 ( bez krzyżyków ) :D

Przewodniczek
14-07-2009, 12:26
Ja też jestem za projektem nr 1 , mój głosik za tym :razz:

jacek72
14-07-2009, 12:47
Stawiam na wilka-nr 1

WUKA
14-07-2009, 16:35
Wybieram "Łopienkę,wilka i rozetę z sufitowej belki"- NR 1

sir Bazyl
14-07-2009, 16:48
3 x Henek!

jank
14-07-2009, 17:51
Wybór trudny, między projektem 2 (bez wilka) a projektem 6.

ad. 2
ciekawa oryginalna forma, ale wydaje mi się, że jako logo zbyt drobiazgowa (szczególnie w wersji z wilkiem i krzyżami) i przez to nieczytelna. Dobrze się ogląda w powiekszeniu na ekranie, ale jako znaczek na koszulce będzie wzorkiem po prostu.

ad. 6
czytelny jasny przekaz wizualny, jeno dość ogólnie o górach mówi, napis IMB (jak już zauważył vm) jakby zbyt ciężki, no i trochę tajemniczy (no bo co to jest IMB :shock:). Za późno pewnie na jakieś modyfikacje, ale jakby bez tego IMB było, tylko pod spodem dać np. Bieszczadzkie Forum ????

Żałuję, że Bozia nie dała zdolności plastycznych, wszystkim szacunek za wkład pracy twórczej, koszulkę nabędę jaka by nie była...

A głos ostateczny, choć nie bez w/w zastrzeżeń oddaję na - proj. nr 6 (Henka)

Pozdrawiam
Jank

PS.
z proj. 6 łatwiej tatuaż zrobić :-P

Marcowy
14-07-2009, 18:27
3 x Henek!
No deal!

Każdy ma jeden głos
;)



no bo co to jest IMB
Jak mniemam, Henkowy IMB to skrót od "Internetowy Miłośnik Bieszczad", czyli nawiązanie do KIMB :-)

A podsumowując Wasze głosy:

- mKwinto_1: 8 głosów (diabel-1410, Hero, Ala, admin, Stały Bywalec, Przewodniczek, jacek72, WUKA) (cerkwie i wilk)

- Henek: 4 głosy (majka777, vm2301, sir_Bazyl, jank)

- mKwinto_2: 3 głosy (Marcowy, januszcz1, Jabol)

- Polej: 1 głos (Pyra.57)

sir Bazyl
14-07-2009, 19:18
Wybór trudny, między projektem 2 (bez wilka) a projektem 6.

ad. 2
ciekawa oryginalna forma, ale wydaje mi się, że jako logo zbyt drobiazgowa (szczególnie w wersji z wilkiem i krzyżami) i przez to nieczytelna. Dobrze się ogląda w powiekszeniu na ekranie, ale jako znaczek na koszulce będzie wzorkiem po prostu.

ad. 6
czytelny jasny przekaz wizualny, (...)


Też (jak ten baca przed poprawinami) się wahałem między tymi projektami, ale właśnie tak jak napisał Jank, logo Henia jest jasne i czytelne natomiast projekty nr 1 i 2 MKwinto są oczywiście bardzo piękne lecz zbyt drobiazgowe i jak będę stał na poboczu machając łapą na jadące autostopy to nikt ich nie rozpozna, a i pomiędzy jednym a drugim kuflem piany w bieszczadzkim lokalu bądź przy ognisku nie pozostaje to obojętne :)
A Marcowy się na rachmistrza nie nadaje - głosów było 2 x 3 + 1 = 7 ;)

mavo
14-07-2009, 19:28
Wielcy artysci przewaznie klepali za zycia biede albowiem ich sztuka nie znajdowala zrozumienia u odiorcow.Sztuka przez duze S jest trudna w odbiorze ,wymaga czesto wysilku i samozaparcia.Nie zawsze to co dzis ladne i przyjemne dla oka wytrzyma probe czasu.
Dlatego nie majac wyboru glosuje na RECONA
PS . Wernisaz to wino. Kto stawia???

Henek
14-07-2009, 21:52
Dla jasności dodam że w moim projekcie wykorzystałem pewien znany widoczek bieszczadzki (c.a jak na załączniku)

Henek
14-07-2009, 21:57
Aha , słusznie Marcowy mniema pisząc

Jak mniemam, Henkowy IMB to skrót od "Internetowy Miłośnik Bieszczad", czyli nawiązanie do KIMB
Ten skrót nic nie mówi osobom postronnym, no i dobrze.
Najlepsze kasztany są na Placu Pigall

Marcowy
14-07-2009, 22:46
A Marcowy się na rachmistrza nie nadaje - głosów było 2 x 3 + 1 = 7 ;)

Się chwilowe zawirowanie zrobiło, bo Hero oddał głos na projekty ze schrzanioną numeracją. Mea culpa :oops: Aleśmy już wyjaśnili, że chodziło mu o wzór z cerkwią i wilkiem, więc już jest git.

Co nie zmienia faktu, że - w rzeczy samej - z cyferkami mam problem ;P

diabel-1410
14-07-2009, 22:50
Marcowy nie martw sie byles pamietał o mym zamówieniu na sztuki 2 rozmiaru na prv podanego.Reszte błedów mysle ze wybaczymy:-)

paszczak
14-07-2009, 23:59
Hm...to niechaj i mój głos zaliczą czarnej dwójce (plecakowcy, bez cerkiewnych baniek) choć z baniami też uroczy wzorek...
A i pozostałe niezgorsze.

Marcowy
15-07-2009, 11:15
Zmiany po nocy:

- MKwinto1: 8 głosów (diabel-1410, Hero, Ala, admin, Stały Bywalec, Przewodniczek, jacek72, WUKA) (cerkwie i wilk)

- Henek: 5 głosów (majka777, vm2301, sir_Bazyl, jank, Jaro)

- MKwinto2: 4 głosy (Marcowy, januszcz1, Jabol, paszczak)

- Polej: 1 głos (Pyra.57)

- Recon: 1 głos (mavo)


Jeszcze niecałe 3 dni głosowania!!!

Jaro
15-07-2009, 11:15
Głosuję na projekt Henka. Projekty 1 i 2 jak to zostało już zauważone są bardzo drobiazgowe, a jedynka to bardziej pielgrzymkowo mi się kojarzy.

bertrand236
15-07-2009, 16:41
Henek

Browar
15-07-2009, 17:20
Mam już (i dumnie noszę ;) ) koszulkę oraz piersiówkę z logiem Henka.Żeby tylko tą czapkę z daszkiem zamienił na elegancki kapelusz,byłoby extra (Henek,usłysz mnie!!). Głos daję na logo Henkowe.

joorg
15-07-2009, 18:22
Mam już (i dumnie noszę ;) ) koszulkę oraz piersiówkę z logiem Henka.Żeby tylko tą czapkę z daszkiem zamienił na elegancki kapelusz,byłoby extra (Henek,usłysz mnie!!). Głos daję na logo Henkowe.

Też na Henkowe symbole głosuję .
ps.Browarku.... a nawet niech sobie chodzi z "gołą głową" ,albo chusteczkę zawiąże w "cztery rogi"(już Go widzę tak) hhah:-D i nie musi kapelusza mieć;)

Henek
15-07-2009, 19:43
Browar napisał

...Żeby tylko tą czapkę z daszkiem zamienił na elegancki kapelusz,byłoby extra ...
Jeśli pozwolisz skopiować swój kapelusz to załatwione, zamienimy go zamiast czapeczki.

Browar
15-07-2009, 19:55
Browar napisał

Jeśli pozwolisz skopiować swój kapelusz to załatwione, zamienimy go zamiast czapeczki.

Jasne że pozwalam (nawet nalegam ;) ),tylko skąd chcesz kopiować? Aaa,przecież masz zdjęcia,he he.

Marcowy
15-07-2009, 20:04
No to mamy remis w czołówce, szykuje się ostry finisz ;)

- MKwinto1: 8 głosów (diabel-1410, Hero, Ala, admin, Stały Bywalec, Przewodniczek, jacek72, WUKA) (cerkwie i wilk)

- Henek: 8 głosów (majka777, vm2301, sir_Bazyl, jank, Jaro, bertrand236, Browar, joorg)

- MKwinto2: 4 głosy (Marcowy, januszcz1, Jabol, paszczak)

- Polej: 1 głos (Pyra.57)

- Recon: 1 głos (mavo)

katarzynowosc
15-07-2009, 20:10
A, kurka, niech Wam będzie: MKwinto projekt No 1
(i pierwszy głos nieformalny na obcięcie wilka :D)
Pozdro ciepłe!
katia

Pastor
15-07-2009, 21:39
Doborowe towarzystwo,miłe sąsiedztwo, to i ja dam głos:MKwinto projekt No 1

admin
16-07-2009, 16:51
A ze tak zapytam. Nie mozna zamowic poprostu co kto lubi?
Moze cena bedzie 4 zl wyzsza ale wtedy kazdy bylby zadowolony.

Basia Z.
16-07-2009, 17:02
Teraz dopiero zauważyłam głosowanie, ale zdążyłam :grin:

Tylko i wyłącznie ten z cerkiewką czyli MKwinto_1 :grin:


Pozdrowienia

Basia

sir Bazyl
16-07-2009, 18:50
A ze tak zapytam. Nie mozna zamowic poprostu co kto lubi?
Moze cena bedzie 4 zl wyzsza ale wtedy kazdy bylby zadowolony.
Panie Administratorze adminie Darku - nie mieszajcie :twisted: bo się znowu wszytko na biciu piany skończy, a logo ma służyć do się rozpoznawania i być niejako znakiem firmowym (jak znaczek np. Coca-Coli na butelce itp.) i dlatego najlepiej jak będzie jedno a nie np. 430 (czyli tyle ile mniej więcej jest aktywnych użytkowników - i przy okazji kto to jest ten aktywny użytkownik, bo mnie to od dłuższego czasu spać nie daje :wink: ) Myślę, że każdy jednak zakupi koszulkę ze zwycięskim logo, nawet jeśli nie będzie to jego faworyt. I na koniec jeszcze apel do forumowiczów, którzy jeszcze nie głosowali - dobrze przemyślcie swój wybór i głosujcie na logo Henka !!!
Dla wszystkich serdeczne pozdrówka przedłikendowe!

majka777
16-07-2009, 21:01
I na koniec jeszcze apel do forumowiczów, którzy jeszcze nie głosowali - dobrze przemyślcie swój wybór i głosujcie na logo Henka !!!


Henek, Henek!

To nie jest próba zagłosowania trzy razy, tylko zachęta dla nieśmiałych :-)

Henek
16-07-2009, 21:22
no więc tak, bierzemy Browarka , zdejmujemy mu z głowy kapelusz , przerabiamy i zakładamy na łepetynę forumka.
Zdecydowanie lepiej.
Dla Piskala przygotuję wersję gdzie forumek będzie miał na głowie chustę
a w wersji dla Jabola będzie patrolówka
Teraz będę miał dwa głosy więcej :grin:

Marcowy
16-07-2009, 21:24
A ze tak zapytam. Nie mozna zamowic poprostu co kto lubi?

To zawsze można :-D Myślę, że autorzy logotypów nie będą mieli nic przeciwko, żeby ktoś pożyczył sobie ich wzór i strzelił jedną czy dwie sztuki. Np. na Allegro jest sporo ofert firm, które wyprodukują nawet jedną koszulkę z dowolnym wzorem.

Moja idea jest taka: drukujemy jeden wzór w jednym rzucie jako znak rozpoznawczy, ale i coś (w duuuużym cudzysłowie) elitarnego. Wszak to pierwsza forumowa koszulka! Wiecie, ile będzie ona warta za 10 lat?! Nawet mocno używana!!! ;) Może uda się zaszczepić nową, świecką tradycję produkowania co roku innego wzoru? Nie bez kozery mówimy o "edycji 2009"...

A u schyłku dnia głosy rozkładają się następująco:

- MKwinto1: 11 głosów (diabel-1410, Hero, Ala, admin, Stały Bywalec, Przewodniczek, jacek72, WUKA, katarzynowosc, Pastor, Basia Z.)

- Henek: 8 głosów (majka777, vm2301, sir_Bazyl, jank, Jaro, bertrand236, Browar, joorg)

- MKwinto2: 4 głosy (Marcowy, januszcz1, Jabol, paszczak)

- Polej: 1 głos (Pyra.57)

- Recon: 1 głos (mavo)

PS. Tak mi przyszło do głowy, ze może warto to dopowiedzieć: inicjatywa koszulkowa jest moja osobista i prywatna, nie jakaś superoficjalnoforumowa. Darka poprosiłem o akceptację, bo uznałem, ze wypada, jednak nie organizuję tego jako namaszczony przez Admina mod, ale jako Marcowy. Jest mi megamiło, że udało mi się wciągnąć do zabawy sporo zacnych osób - i Autorów, i Głosujących - jednakowoż odczytuję to jako wyraz sympatii i życzliwości dla siebie, a nie strach przed zbanowaniem :P

majka777
16-07-2009, 21:36
no więc tak, bierzemy Browarka , zdejmujemy mu z głowy kapelusz , przerabiamy i zakładamy na łepetynę forumka.
Zdecydowanie lepiej.


Browar, ale Ty sympatycznie wyglądasz na zdjęciu! :-)

mavo
16-07-2009, 23:01
Z aktualnych wynikow glosowania widze ze naleze do ZDROWEJ MNIEJSZOSCI

adamr
16-07-2009, 23:39
Jako nowy forumowicz ,witam szanowne grono! Chcę oddać głos na logo wymyślone przez Poleja. Marcowemu gratuluję pomysłu!

jank
17-07-2009, 17:55
Głosowanie umarło ??? :evil:

Nikt więcej nie chce jedynej w swoim rodzaju, oryginalnej, forumowej koszulki, wzór 2009 ???

8-)

Ciepły
18-07-2009, 00:52
Stawiam na Henka (tylko dodać turyście drugi kijek)

Browar
18-07-2009, 08:48
Stawiam na Henka (tylko dodać turyście drugi kijek)

Drugi kijek odpowiada rzeczywistości ale zamiast włóczykija będziemy mieli paralitę... ;)

sir Bazyl
18-07-2009, 10:32
Stawiam na Henka (tylko dodać turyście drugi kijek)

„(…) Nawet spodobał się mu /Ciepłemu – dop. mój/ ten obraz. Może tylko dziadyga, który wlókł się skrajem strumyka, nie pasował mu do tego widoku.(…)
- Dlaczego? Spytała z uśmiechem.(…)
- Gdzieś takiego dziada widziała? Z jednym kijem? Prawdziwy dziad ma dwa kije, zginąłby inaczej. (…) Jeden kij psu do pyska, żeby miał co gryźć, a drugi do bicia. (…) Taka drobnostka, a cała prawda w tym drugim kiju (…)
….tyle, że dziadów dziś nie ma…” (J. Janicki „Wesołych świąt”)

Nie ma więc co udawać i odstawiać dziadostwa ;), gdyż faktycznie:


...zamiast włóczykija będziemy mieli paralitę... ;)

Marcowy
18-07-2009, 11:22
Kolejność w peletonie nie uległa zmianie. Ostatni dzień plebiscytu rozpoczęty!

- MKwinto1: 11 głosów (diabel-1410, Hero, Ala, admin, Stały Bywalec, Przewodniczek, jacek72, WUKA, katarzynowosc, Pastor, Basia Z.)

- Henek: 9 głosów (majka777, vm2301, sir_Bazyl, jank, Jaro, bertrand236, Browar, joorg, Ciepły)

- MKwinto2: 4 głosy (Marcowy, januszcz1, Jabol, paszczak)

- Polej: 2 głos (Pyra.57, adamr)

- Recon: 1 głos (mavo)

machoney
18-07-2009, 23:23
Głosuję na projekt nr 7 - autor Polej.

Marcowy
19-07-2009, 11:09
Niniejszym ogłasza się, że zdecydowanym zwycięzcą plebiscytu został projekt nr 1 autorstwa mKwinto!!! Wielkie gratulacje dla zwycięzcy!!! Wielkie podziękowania dla wszystkich Projektujących i Głosujących! :razz:

Dalej robimy tak:

1. Wszystkich amatorów koszulki według tego wzoru proszę o przesłanie na moje PW potwierdzenie wraz z preferowanym rozmiarem tiszerta.
2. Za ok. tydzień zorientujemy się co do wielkości zamówienia, wybierzemy ofertę firmy drukującej i będziemy mogli określić ostateczną cenę tego dzieła sztuki (na dziś to maksymalnie 30 zł z przesyłką).
3. Chętni dostaną mail z numerem mojego konta i zostaną poproszeni o dokonanie przelewu. Zanim wyślę zamówienie do wykonawcy, chciałbym mieć wszystkie wpłaty od Was.
4. Gotowe koszulki zostają rozesłane lub rozdane, można się już lansować :-)

Póki co - czekam na zgłoszenia od chętnych z preferowanym rozmiarem wdzianka. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zabawę i pozdrawiam :razz:

sturnus
19-07-2009, 15:14
No to widzę żem się spóźnił... no cóż... Co do samego pomysłu... Logo owszem, ale co do koszulki to nie bardzo mi się ten pomysł podoba. Koszulka dobra jest może na KIMB. Na spotkanie klasowe po latach czy zakładową imprezę. Ale na włóczęgę to trza ich mieć kilka... Może czapeczka byłaby lepsza, może chusta czy vandaymka? (jak to kurna pisze się?) Albo naszywka na plecak? A na pewno naklejka na autko :)

Pozdrawiam

P.S. ten mój spóźniony projekt ;)

WUKA
19-07-2009, 16:33
A to ja się, pozwolę sobie,nie zgodzić z Tobą.W koszulkach chodzą wszyscy,w czapeczkach nie gustuję,na plecaku mało kto zauważy(chyba,że wędruje akurat "za plecami",auto można oznakować dodatkowo.Brawo,Marcowy,za inicjatywę.Wreszcie konkret choć dyskusje na ten temat toczą się od jakiegoś czasu!

chris
19-07-2009, 21:22
A to ja się, pozwolę sobie,nie zgodzić z Tobą.W koszulkach chodzą wszyscy,w czapeczkach nie gustuję,na plecaku mało kto zauważy(chyba,że wędruje akurat "za plecami",auto można oznakować dodatkowo.Brawo,Marcowy,za inicjatywę.Wreszcie konkret choć dyskusje na ten temat toczą się od jakiegoś czasu!

... może tatuaże na obu dłoniach, między nadgarstkami a paluchami, od zewnątrz :idea:

sturnus
19-07-2009, 23:42
[...]W koszulkach chodzą wszyscy[...]
Czyli zimą w t-shirt'cie mam zapychać przez połoniny? :D Choć ja akurat zimą nie za wiele więcej na sobie noszę...

[...]na plecaku mało kto zauważy(chyba,że wędruje akurat "za plecami"[...]
Plecak ma z przodu szelki. Mój ma! :D I tak na poważnie już: koszulka nie zawsze będzie spełniać funkcję rozpoznawszą. Jako rzekłem: spotkanie, impeza - tak. Ale na szlalu.. w niepogodę... albo akurat będzie spoczywać w plecaku... Poza tym WUKA, Ty nie gustujesz w czapkach a niektórzy gustują w bieliznie termoaktywnej...

A co do autka, to może jednak warto byłoby coś wykombinować? Poza funkcją rozpoznawczą, trochę popurarniejsze stało by się to forum. Tak na wszelki wypadek to ja dam już swój projekt (trochę zmodernizowany) bym znów sie nie spóźnił :D Oczywista nick każdy sobie swój wstawi. Ja tam obstawiałbym tą środkową wersję....

Chris... wybacz ale pomimo domniemanego imiennictwa naszego to nie odniosę się do Twoich słów. Coraz więcej homo-palikotów pieprzących byle co, aby tylko zaistnieć...

gorzała zabija :wink:
:(

don Enrico
19-07-2009, 23:49
Chris , nie wiem czy zauważyłeś ale ten wątek dotyczy tematu
Koszulka forumowa, edycja 2009
i nijak się mają Twoje

może tatuaże na obu dłoniach, między nadgarstkami a paluchami, od zewnątrz
Najlepiej załóż nowy wątek z tatuażami rozpoznawczymi.

WUKA
20-07-2009, 00:39
Dobrrrra! To ja do KOSZULKI 2009 dodaję ..kapelusz w kratkę!

Derty
20-07-2009, 01:21
Henek's Project:)

konik
20-07-2009, 10:06
Aż boję się o tym napisać żeby nie zostać okrzyknięty malkontentem jakiego tu jeszcze nie było, ale co tam - raz kozie śmierć. Tak sobie o tej koszulce jako znaku rozpoznawczym forumowiczów pomyślałem bardzo przyziemnie i zobaczyłem parę praktycznych problemów:
Po pierwsze primo - czy wy zmieniacie urbania w Bieszczadach? Jeśli tak, to już tu jest mały problem. Nie mówię tutaj o jedno czy dwudniowcach, ale tych tygodniowcach i więcej. Zapewne są tacy, co po dwóch tygodniach wyjeżdżają w tym, w czym przyjechali, ale na pewno nie wszyscy. Ja rozumiem założyć tą samą koszulkę raz, drugi, trzeci, a nawet czwarty, ale dwunasty? Dziewczyny, zrobiłybyście to? Rozwiązaniem byłoby tutaj zakupienie przez forumowiczó średnio po 10 koszulek, ale na to nie liczyłbym.
Po drugie primo - nawet jeśli nie przeszkadza nam specyficzny zapach od kilku dni noszonej koszulki, to ona najzwyczajniem może zmoknąć i nie ma jak jej wysuszyć, bo jutro i pojutrze też pada. "Konikiem" na szlaku byłbym więc tylko dzisiaj, a jutro i pojutrze znów anonimowym łazikiem.
Po trzecie primo - proponowane koszulki mają być t-szertami, a to można nosić powiedzmy od maja do września (z przerwami na niepogodę). A co wcześniej i potem - zakładać na polar, kurtkę albo płaszcz przeciwdeszczowy? Jak by tego nie robić, nie da się, a nawet jakby się dało, to forumowicz szybko zacznie mieć opinię kogoś... hm... specyficznego. W każdym bądź razie wszyscy inni oglądaliby się za nim na pewno.
Biorąc pod uwagę tych parę uwag wydaje się, że koszulki owszem - są bardzo ciekawym pomysłem i na pewno sam bym ją nabył, ale chyba nie do końca osiągnięty zostałby ich główny cel. Pod tym względem jakaś chustka, przewiązka czy plakietka byłaby bardziej skuteczna, bo niezależna od wszystkiego.
Ps.
Proszę, nie krzyczcie na mnie bardzo.

sturnus
20-07-2009, 10:40
Dobrrrra! To ja do KOSZULKI 2009 dodaję ..kapelusz w kratkę!

I piórko w... Hmm... Piórko to dobry znak rozpoznawczy dla poetów, nieprawdaż ;)


Aż boję się o tym napisać żeby nie zostać okrzyknięty malkontentem jakiego tu jeszcze nie było, ale co tam - raz kozie śmierć. Tak sobie o tej koszulce jako znaku rozpoznawczym forumowiczów pomyślałem bardzo przyziemnie i zobaczyłem parę praktycznych problemów:
Po pierwsze primo - czy wy zmieniacie urbania w Bieszczadach? Jeśli tak, to już tu jest mały problem. Nie mówię tutaj o jedno czy dwudniowcach, ale tych tygodniowcach i więcej. Zapewne są tacy, co po dwóch tygodniach wyjeżdżają w tym, w czym przyjechali, ale na pewno nie wszyscy. Ja rozumiem założyć tą samą koszulkę raz, drugi, trzeci, a nawet czwarty, ale dwunasty? Dziewczyny, zrobiłybyście to? Rozwiązaniem byłoby tutaj zakupienie przez forumowiczó średnio po 10 koszulek, ale na to nie liczyłbym.
Po drugie primo - nawet jeśli nie przeszkadza nam specyficzny zapach od kilku dni noszonej koszulki, to ona najzwyczajniem może zmoknąć i nie ma jak jej wysuszyć, bo jutro i pojutrze też pada. "Konikiem" na szlaku byłbym więc tylko dzisiaj, a jutro i pojutrze znów anonimowym łazikiem.
Po trzecie primo - proponowane koszulki mają być t-szertami, a to można nosić powiedzmy od maja do września (z przerwami na niepogodę). A co wcześniej i potem - zakładać na polar, kurtkę albo płaszcz przeciwdeszczowy? Jak by tego nie robić, nie da się, a nawet jakby się dało, to forumowicz szybko zacznie mieć opinię kogoś... hm... specyficznego. W każdym bądź razie wszyscy inni oglądaliby się za nim na pewno.
Biorąc pod uwagę tych parę uwag wydaje się, że koszulki owszem - są bardzo ciekawym pomysłem i na pewno sam bym ją nabył, ale chyba nie do końca osiągnięty zostałby ich główny cel. Pod tym względem jakaś chustka, przewiązka czy plakietka byłaby bardziej skuteczna, bo niezależna od wszystkiego.
Ps.
Proszę, nie krzyczcie na mnie bardzo.

Czyli nic ponad to co jużem napisał...

Pozdrawiam

Piskal
20-07-2009, 10:40
I znowu bicie piany.
Padł pomysł, nadeszły projekty logo, został wspólnie wybrany jeden projekt, a teraz, już po wszystkim, okazuje się, że koszulka jest be! Był na dyskusje czas wcześniej.Przecież nie ma obowiązku zamawiania koszulek. Każdy może się oznaczyć jak chce, łącznie z Chrisowymi tatuażami. Co z tego, jeśli nie będę miał akurat na sobie forumowej koszulki i będę mijał mnóstwo osób z forum nie wiedząc o tym? Innym razem będę w koszulce. I może własnie wtedy spotkam na szlaku inną taka samą koszulkę. Uważam, że pomysł jest bardzo dobry.
Marcowy, a jak to by było z produkcją znaczków? Logo już mamy. Może znaczki co poniektórych bardziej by ukontentowały? Ja tak czy inaczej koszulkę zamawiam.

vm2301
20-07-2009, 11:22
Zamówienie koszulki nie jest chyba obowiązkowe.

Koszulki nie trza nosić codziennie.

Brudną można uprać.

konik
20-07-2009, 11:27
I znowu bicie piany.
Padł pomysł, nadeszły projekty logo, został wspólnie wybrany jeden projekt, a teraz, już po wszystkim, okazuje się, że koszulka jest be! Ja tak czy inaczej koszulkę zamawiam.

Piskal, nie denerwuj się, ja nie mówię że pomysł jest be, zwracam jedynie uwagę, że będą pewne ograniczenia jeśli chodzi o osiągnięcie głównego celu. I jak napisałem, koszulkę też zamawiam.

Polej
20-07-2009, 12:08
Posiadam koszulki z logiem innych for , na których także pisuję. Dodatkowo organizuję coroczne rajdy rodzinne, na okazję których także organizujemy koszulki. Traktuję te koszulki jako okazjonalne, pamiątkowe. Używam sporadycznie przy okazjach większych spotkań. Nikt nikomu nie każe chodzić w jednej koszulce non stop przez kilka dni. To od każdego z osobna zależy jak będzie koszulkę traktować, czy jako rzecz codziennego użytku, czy też jako pamiątkę. I oczywiście zakup koszulki nie jest obowiązkowy.

konik
20-07-2009, 12:56
Posiadam koszulki z logiem innych for , na których także pisuję. Dodatkowo organizuję coroczne rajdy rodzinne, na okazję których także organizujemy koszulki. Traktuję te koszulki jako okazjonalne, pamiątkowe. Używam sporadycznie przy okazjach większych spotkań. Nikt nikomu nie każe chodzić w jednej koszulce non stop przez kilka dni. To od każdego z osobna zależy jak będzie koszulkę traktować, czy jako rzecz codziennego użytku, czy też jako pamiątkę. I oczywiście zakup koszulki nie jest obowiązkowy.

Polej, no właśnie - ja napisałem o przyczynach, Ty o wynikających z nich skutkach, czyli jak w praktyce koszulka będzie osiągała przypisany jej cel. Można by więc mój post de facto uzupełnić Twoim, jako ciąg dalszy. Jeśli dobrze rozumiem, na początku był właśnie cel (rozpoznawalność forumowiczów), później szukanie sposobów jego osiągnięcia (koszulka). Ja chciałem tylko wskazać, że koszulka jest bardzo dobrym pomysłem (jest to na końcu mojej wypowiedzi), ale nie do końca właściwie odpowiada przypisanemu jej celowi. Raczej będzie tak jak Ty piszesz - czymś okazjonalnym, pamiątkowym, używanym sporadycznie najczęściej przy okazji większych spotkań (na których uczestnicy nie będą się szukać, bo wszyscy będą z forum). I tyle, tylko tyle. Nie chcę bojkotować koszulki, nie chcę mówić, że jest be - przeciwnie, to bardzo dobry pomysł, ale z ograniczoną możliwością osiągnięcia celu, który z konieczności został okrojony do minimalistycznych rozmiarów, jakie podałeś.

Ale Piskal też ma rację - była dyskusja, zostały podane propozycje, Marcowy ogłosił zwycięzcę, może mój post nie był potrzebny. Chyba jednak nie... Ale może lepiej zrobić błąd i się wycofać, niż nic nie robić i nie popełniać błędów... :roll:

bartolomeo
20-07-2009, 13:31
Nie chcę bojkotować koszulki, nie chcę mówić, że jest beA co chcesz?


to bardzo dobry pomysł
Pochwalić?


z ograniczoną możliwością osiągnięcia celu, który z konieczności został okrojony do minimalistycznych rozmiarów
Czy zganić?

Się nie denerwuj Konik :grin: ale ja nie wiem o co Ci chodzi. Wolisz zamiast koszulki chustę? Masz logo, zmajstruj sobie chustę. Tę faktycznie można przywiązać wszędzie, ino że np. ja nie zawiązałbym jej sobie nigdzie :-P Nie będzie idealnego rozwiązania, koszulka - przy wszystkich swoich minimalistycznych ograniczeniach - jest najlepsza.

konik
20-07-2009, 14:06
A co chcesz?


Pochwalić?


Czy zganić?

Się nie denerwuj Konik :grin: ale ja nie wiem o co Ci chodzi. Wolisz zamiast koszulki chustę? Masz logo, zmajstruj sobie chustę. Tę faktycznie można przywiązać wszędzie, ino że np. ja nie zawiązałbym jej sobie nigdzie :-P Nie będzie idealnego rozwiązania, koszulka - przy wszystkich swoich minimalistycznych ograniczeniach - jest najlepsza.

Nie denerwuję się :grin:, a o co mi chodziło? (piszę "chodziło", bo już w poprzednim poście biłem się w piersi i de facto się wycofałem). Ale jeszcze dla uściślenia odpowiem: napisałem "koszulka jest bardzo dobrym pomysłem, ale nie do końca właściwie odpowiada przypisanemu jej celowi. Raczej będzie czymś okazjonalnym, pamiątkowym, używanym sporadycznie najczęściej przy okazji większych spotkań". A więc jako gadżet, pamiątka - ok., ale jako znak rozpoznawczy - co najwyżej sporadycznie. Tak uważam, a jeśli uważasz inaczej, to też ok.
Nie chcę zawracać Wisły kijem, uznałem swój błąd, posypałem głowę popiołem, a dalej lecą na mnie gromy. Wycofuję się więc ponownie, a jeśli trzeba będzie, to - parafrazując Ewangelię - wycofam się jeszcze 77 razy:-)

Marcowy
20-07-2009, 19:42
Tytułem aktualizacji - mam już zamówienia na 10 szt., zbieram oferty firm produkujących :-)

asia999
22-07-2009, 22:32
pokonkursowo wypowiem się, że wszystkie projekty logo były swietne :-)
(ze wskazaniem na Henka..:grin:)

a teraz małe zadanie matematyczne:
czy możliwe jest obliczenie prawdopodobienstwa spotkania przez forumowicza bezkoszulkowego forumowicza koszulkowego?
czy są tu jacyś sprytni statystycy ..? :mrgreen:

Marcowy
22-07-2009, 22:50
Może w obliczeniach pomoże wskazówka, że mamy zamówienia na 26 forumowych tiszertów ;)

asia999
22-07-2009, 22:57
no to całkiem nieźle :grin: ciekawe co jeszcze jest potrzebne do obliczenia tego prawdopodobieństwa...
obszar po którym porusza się statystyczny bieszczadnik?
średnia ilość dni w sezonie ciepłopogodowym (bo zimą chyba koszulki nie będzie widać) przypadajaca na jednego forumowicza koszulkowego i jednego bezkoszulkowego..?

chyba się jednak nie da :-(

bartolomeo
22-07-2009, 22:58
Przy 26 koszulkach i 450 aktywnych użytkownikach większe jest prawdopodobieństwo spotkania przez forumowicza bezkoszulkowego forumowicza koszulkowego niż spotkania przez forumowicza koszulkowego innego forumowicza koszulkowego.

Od tego jeszcze tylko krok do heretyckiej tezy(*): łatwiej będzie się nam rozpoznać, jak nie będziemy nosić tych koszulek ;)

Pozdrawiam
Bartek

PS: teza (*) jest na szczęście sprzeczna z zasadami logiki

bertrand236
23-07-2009, 10:12
Przy 26 koszulkach i 450 aktywnych użytkownikach ....
Pozdrawiam
Bartek



Te liczby nie mówią, że 26 aktywnych uczestników zamówiło koszulki. Może jeden zamówił 10, a drugi 16...
:wink:
Pozdrawiam

PiotrekF
23-07-2009, 11:12
a teraz małe zadanie matematyczne:
czy możliwe jest obliczenie prawdopodobienstwa spotkania przez forumowicza bezkoszulkowego forumowicza koszulkowego?
:mrgreen:

Oczywiście jest możliwe. Tak na szybko policzone wynosi ..... 50% (albo spotka ,albo nie:wink:).

PF

bartolomeo
23-07-2009, 11:36
Te liczby nie mówią, że 26 aktywnych uczestników zamówiło koszulki. Może jeden zamówił 10, a drugi 16...
:wink:I na dodatek obaj są nieaktywni ;)

Marcowy
23-07-2009, 14:50
Wasze wyliczenia i tak są już nieaktualne, bo zamówień jest 30 :)

Z zebranych ofert wynika, że szacunkowy koszt produkcji koszulki z nadrukiem (Stedman, 185g/m2) wyniesie 21-22 zł za sztukę, plus jakieś 6 zł za przesyłkę (list polecony priorytetowy i koperta bąbelkowa). Forumowicze stołeczni lub bywający w stolicy mogą oczywiście odebrać tiszerty osobiście.

Lista chętnych będzie otwarta do końca tygodnia, w poniedziałek podam ostateczną kalkulację, a chętnym wyślę dane do przelewu.

Dalsze szczegóły wkrótce, czuwaj! :)

WUKA
23-07-2009, 15:02
No to jestem 31sza,proszę o nr.konta!

Marcowy
23-07-2009, 17:50
Ciebie już liczyłem, Michał zamawiał :)

manio
23-07-2009, 18:04
To poproszę policzyć jeszcze mnie i Tarninkę :-)

Marcowy
23-07-2009, 18:11
Z przyjemnością, ale o wymiary proszę. Może via PW ;)

diabel-1410
23-07-2009, 18:17
Marcowy - tak tylko dla przypomnienia dla mnie dwie -adres i rozmiar masz juz na privie

Marcowy
23-07-2009, 19:01
Pamiętam, pamiętam. Też jesteś na mojej "krótkiej liście" ;)

asia999
23-07-2009, 22:28
Przy 26 koszulkach i 450 aktywnych użytkownikach większe jest prawdopodobieństwo spotkania przez forumowicza bezkoszulkowego forumowicza koszulkowego niż spotkania przez forumowicza koszulkowego innego forumowicza koszulkowego.

Od tego jeszcze tylko krok do heretyckiej tezy(*): łatwiej będzie się nam rozpoznać, jak nie będziemy nosić tych koszulek ;)

Pozdrawiam
Bartek

PS: teza (*) jest na szczęście sprzeczna z zasadami logiki

statystyk miał być sprytny a nie logiczny;)

teza brzmi: im większy podzbiór forumowiczów koszulkowych w zbiorze forumowiczów ogółem tym większe prawdopodobieństwo spotkania przez jeden z elementów podzbioru forumowiczów niekoszulkowych jednego z elementów podzbioru forumowiczów koszulkowych.:mrgreen:

poooozdrawiam też

WUKA
23-07-2009, 22:55
I po cóż sobie tak komplikować życie i łamać głowę? Kto ma na kogo trafić,to i tak trafi! A koszulka..zawsze blizsza ciału...!

konik
23-07-2009, 23:26
Proszę o koszulkę nr 37 (jeśli informacje są na bieżąco). Rozmiar? Facet 170 cm (bez butów), ani chudy, ani przytyty. Postura ogólnie nie wyróżniająca się. Mięsień piwny słabo rozwinięty. Klatka w normie, nie zapadająca się. Ogólnie rzecz biorąc - rozmiar statystyczny, tj. uśredniony.

Marcowy
23-07-2009, 23:42
Urzekła mnie Twoja historia ;) Dopisuję zamówienie na L-kę z numerem 34, pozdrawiam.

WUKA
23-07-2009, 23:43
He,he!To ty jestes raczej taki konik hucuł niż konik polny?

konik
24-07-2009, 00:00
Urzekła mnie Twoja historia ;) Dopisuję zamówienie na L-kę z numerem 34, pozdrawiam.

L4 czy L34, wszystko jedno, byle się dobrze nosiła. A będzie mi w niej do twarzy? Oto ona - :shock:

konik
24-07-2009, 00:03
He,he!To ty jestes raczej taki konik hucuł niż konik polny?

Właściwie tak, a nawet nie, dokładnie rzecz biorąc jestem polny hucuł:-D

bies..
24-07-2009, 04:56
:arrow: jezeli jeszcze cos jest to zamawiam S+L,bede w biesz....prawie caly miesiac sierpien z przerwami.Pozdrawiam

Jurko
24-07-2009, 08:50
Proszę o XL-kę i nr konta

Derty
24-07-2009, 13:04
Może w obliczeniach pomoże wskazówka, że mamy zamówienia na 26 forumowych tiszertów ;)
Ja błaaagam... 1 XXL lub większa i jedna L dla Czarcika, żeby nie było...:D

Derty
24-07-2009, 13:07
statystyk miał być sprytny a nie logiczny;)

teza brzmi: im większy podzbiór forumowiczów koszulkowych w zbiorze forumowiczów ogółem tym większe prawdopodobieństwo spotkania przez jeden z elementów podzbioru forumowiczów niekoszulkowych jednego z elementów podzbioru forumowiczów koszulkowych.:mrgreen:


Elementy jesteśmy:D:D:D

Marcowy
24-07-2009, 13:41
No to mam zamówienia na 41 sztuk, listę chętnych zamykamy za 2 dni :-)

Do-misiek
24-07-2009, 14:33
Ja też chcę :)

Marcowy
24-07-2009, 14:38
To proszę zamówienie na PW, koniecznie z rozmiarem :)

Stały Bywalec
26-07-2009, 21:02
Zamawiam 3 egz. koszulki w rozmiarze XL.

Marcowy
26-07-2009, 23:43
Zatem zamówiliście 51 sztuk :) Sklepik zamykamy za godzinę z haczykiem!

Marcowy
27-07-2009, 20:33
Szanowni Koszulkożercy :grin:

Miło mi poinformować, że w pierwszym forumowym rzucie tiszertowym 34 osoby zamówiły 53 koszulki. Rzeczonym 34 chętnym zostaną dziś przesłane wszystkie szczegóły i dane do przelewu. Na pieniądze czekam do piątku 7 sierpnia - oczywiście mam na myśli data zaksięgowania wpływu na moim koncie. W poniedziałek 10 sierpnia składam zamówienie i przesyłam kasę producentowi. Będzie to ta sama firma, która robiła koszulki powsimordowe, więc mogę im zaufać.

Koszty na dziś są następujące:
- 22 zł za 1 koszulkę z nadrukiem (Stedman, 185g/m2),
- 6 zł za przesyłkę 1 lub 2 sztuk (list polecony priorytetowy, koperta bąbelkowa),
- dodatkowy 1 zł za przesyłkę każdej następnej sztuki - niewiele takich zamówień jest, ale są :-) Mam również dwa zamówienia od etranżerów, im prześlę oddzielną informację o kosztach przesyłki, zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

Większość Waszych zamówień jest na 1 szt., więc - jak łatwo obliczyć - przelewacie 28 zł. Forumowicze z Warszawy lub tu bywający mogą odebrać tiszerty osobiście - kontakt także dostaniecie w PW - ale wszystkich proszę o wcześniejszy przelew. Jeśli wszyscy chętni wpłacą kasę w terminie, to zamówienie może okazać się tańsze o ok. 2 zł. W takim przypadku oczywiście wszyscy dostaną zwrot zainwestowanej nadwyżki. Ostateczne rozliczenie akcji przedstawię do końca sierpnia na forum. Przypominam, że to akcja non profit, przynajmniej dla mnie 8)

A teraz uwaga! Mamy jedną zmianę koncepcji - obawialiśmy się tego, a producent potwierdził: logo wyłonione w głosowaniu ma zbyt dużo detali, by wydrukować je czytelnie w małym formacie na lewej piersi, wobec czego zostanie wydrukowane centralnie na obu piersiach, w formacie ok. A4. Ale nie ma tego złego - funkcja rozpoznawcza będzie w ten sposób lepiej spełniona :-) Jutro będę miał ostateczną wizualizację od producenta - jeśli ktoś chciałby zobaczyć efekt finalny, to niech się wstrzyma z przelewem.

Dziękuję Wam za zamówienia, w razie pytań odzywajcie się. Pozdrawiam :-)

sturnus
30-07-2009, 01:20
Szanowni Koszulkożercy :grin:
[...]
A teraz uwaga! Mamy jedną zmianę koncepcji - obawialiśmy się tego, a producent potwierdził: logo wyłonione w głosowaniu ma zbyt dużo detali, by wydrukować je czytelnie w małym formacie na lewej piersi, wobec czego zostanie wydrukowane centralnie na obu piersiach, w formacie ok. A4. Ale nie ma tego złego - funkcja rozpoznawcza będzie w ten sposób lepiej spełniona :-) [...]

to może by sztandar od razu? :-D

pozdrawiam

Marcowy
31-07-2009, 14:48
Przepraszam za obsuwę, ale dopiero przed chwilą dostałem ostateczną wizualizację forumowej koszulki, którą załączam.

Na razie mam wpłaty od 11 z 36 osób, ale ponieważ sam sugerowałem, żeby poczekać z przelewem na ostateczną kształt logo, to się nie awanturuję, tylko przedłużam termin wpłat do piątku 7 sierpnia. Tego dnia kasa wszystkich chętnych powinna się znaleźć na moim koncie. O ile nie zaangażujecie do transferu Poczty Polskiej, to może się udać :-)

Przypominam, że te osoby, które chcą odebrać koszulki osobiście, również są proszone o wcześniejszy przelew należności, oczywiście pomniejszony o koszty przesyłki.

Dziękuję i pozdrawiam


Edit:

Po otrzymaniu każdego przelewu wysyłam nadawcy potwierdzenie via PW.

WUKA
31-07-2009, 15:23
Moja sugestia jest taka,żeby było BIAŁO !
Żółty kolor jest słabo kryjący i trzeba biel dawać na podkład i tak.Co Wy na to?

Marcowy
31-07-2009, 16:49
Z drugiej strony - żółć nie brudzi się tak łatwo. A logo ma spore wymiary, więc jest co zabrudzić ;) Ale nie upieram się - vox populi...

Piskal
31-07-2009, 17:20
Też myślałem o białym logo.

mavo
31-07-2009, 18:22
A ja o fioletowym!!!!!

WUKA
31-07-2009, 18:40
...pod okiem?

bertrand236
31-07-2009, 21:41
Biało

Jabol
31-07-2009, 22:21
Z drugiej strony - żółć nie brudzi się tak łatwo. A logo ma spore wymiary, więc jest co zabrudzić ;) Ale nie upieram się - vox populi...

zatem idźmy na kompromis:mrgreen: koszulka powinna byc biała, pod pachami żóltawa, na plecach w zielone trawne ciapki przechodząca stopniowo w rudy brąz bieszczadzkiego błocka:) i brudu nie rozpoznamy:)

Hero
01-08-2009, 00:14
Biały, żółty jakoś do mnie nie przemawia.

mavo
01-08-2009, 10:48
Istnieje duze prawdopodobienstwo ze Marcowy dostanie pomieszania zmyslow!!!!!

paszczak
01-08-2009, 11:25
Istnieje duze prawdopodobienstwo ze Marcowy dostanie pomieszania zmyslow!!!!!
Eee...wierzę, że to wytrzyma i ogarnie nawet wariant koszulki czarnej z zielonym wzorem jaką właśnie sobie zwizualizowałem ;)
A tak na serio to i róż będzie OK, ostatecznie jest to tylko t-shirt.

pozdrawiam,

Marcowy
01-08-2009, 11:35
OK, jak na razie biały wariant prowadzi.

bertrand236
01-08-2009, 18:52
Jedna miała być dla Renatki, a ona powiedziała "żólte"
Pozdrawiam

konik
01-08-2009, 20:17
Muszę przyznać, że wątek dotyczący koszulek jest jednym z najbardziej moich ulubionych. Chwilami ubaw po pachy:-D Szkoda że już niedługo Marcowy weźmie i w końcu je wyprodukuje, bo tym samym wątek chyba umrze. No, chyba że zaczniemy debatować, co by tu dorzucić do tych kuszulek:-D

paszczak
01-08-2009, 21:51
wątek chyba umrze. No, chyba że zaczniemy debatować, co by tu dorzucić do tych kuszulek:-D
No co Ty?! To zasadniczo polskie forum zatem z łatwością wyprodukujemy stos zażaleń i innych utyskiwań nad tym co nam poczta/kurier/znajomy dostarczy :mrgreen:

konik
01-08-2009, 22:03
No co Ty?! To zasadniczo polskie forum zatem z łatwością wyprodukujemy stos zażaleń i innych utyskiwań nad tym co nam poczta/kurier/znajomy dostarczy :mrgreen:

No to kamień z serca:-D

bertrand236
01-08-2009, 22:15
Już w tej chwili Renatka albo i ja możemy złożyć protest ;)

konik
02-08-2009, 10:30
Już w tej chwili Renatka albo i ja możemy złożyć protest ;)

Jeszcze chwilę odczekajcie bo wyjdziecie na zwykłych awanturników. Ale jak koszulki przyjdą, wtedy protest będzie jak najbardziej uzasadniony;)

mavo
02-08-2009, 10:57
Nie czekac.Im szybciej tym lepiej.

Pyra.57
02-08-2009, 20:29
Mavo nie namawiaj do anarchii.

WUKA
02-08-2009, 21:03
Ludzieeeee!Decydujcie się,bo mam zamiar w tej koszulce,nie tylko w tym roku,ale jeszcze w sierpniu być w Bieszczadzie!
Czy będzie ten "cykl produkcyjny"trwał jak druk książek w PRL-u ???

katarzynowosc
02-08-2009, 21:19
A ja chrzanię śmieszność - żółty mi się nie podoba :twisted:
Konikowi na uciechę: dwa głosy na białe logo!
pozdro -
k.

konik
02-08-2009, 22:47
A ja chrzanię śmieszność - żółty mi się nie podoba :twisted:
Konikowi na uciechę: dwa głosy na białe logo!
pozdro -
k.

Droga Katarzyno,
jestem niezmiernie rad, że zechciałaś mi sprawić uciechę, ale przyznać z przykrością muszę, że udało Ci się mnie uradować ledwo do połowy:-D Postanowiłaś bowiem oddać dwa głosy na białe logo, co uważam za krok nie do końca przemyślany i zmarnowanie co najmnie jednego głosu - o wiele weselej byłoby bowiem, gdybyś jeden głos oddała na żółty, a jeden na biały;). Masz jednak szansę choć trochę naprawić swój nie do końca słuszny krok (!), wnosząc wraz z Bertrandem236 i Renatką natychmiastowy i stanowczy protest!
Pozdrawiam serdecznie

konik
02-08-2009, 22:54
Czy będzie ten "cykl produkcyjny"trwał jak druk książek w PRL-u ???

WUKA, słyszałem że cykl produkcyjny się kończy, jednak będą wydawane tylko znajomym i spod lady, zawinięte w gazetę;)

WUKA
02-08-2009, 23:03
Hm,fajne czasy bo młodości ale troszkę uciążliwe.A w którą Gazetę?

konik
02-08-2009, 23:06
Hm,fajne czasy bo młodości ale troszkę uciążliwe.A w którą Gazetę?

Dla ważnych - w Żołnierza Wolności, dla ważniejszych - w Trybunę Ludu. Najważniejsi dostanę do tego 0,5 l octu.

Marcowy
03-08-2009, 01:01
Czy będzie ten "cykl produkcyjny"trwał jak druk książek w PRL-u ???

"Cykl produkcyjny" został zaplanowany w pierwszym poście tego wątku. Od tego czasu modyfikacje były dwie:
- 2-dniowe przesunięcie terminu dostarczenia wizualizacji.
- powiększenie logo, bo to wybrane na żadnej pojedynczej (nawet bohaterskiej) piersi by się nie zmieściło.
Poza tym trzymamy się harmonogramu i żadna wraża siła z raz obranej drogi nas nie zepchnie!

W tymże pierwszym poście pozostała uchylona furtka - logo będzie białe lub żółte. Jako że jeszcze przez 5 dni czekam na przelewy od Was, w tak zwanym międzyczasie możemy podyskutować o wyższości bieli nad żółcią. Albo odwrotnie 8)

WUKA
03-08-2009, 09:38
Ok!No to czekam już spokojnie.Niepokoiła mnie tylko słaba frekwencja wyborcza!

Marcowy
05-08-2009, 16:01
Raport z placu boju, stan "zdziś" z godz. 15.00:

Na 38 zamówień wpłynęło 30 przelewów. W ten sposób mamy zapewnione finansowanie 46 z uprzednio zamówionych 58 koszulek. Dziękujemy za terminowe uregulowanie należności ;)

Wszyscy, których przelewy zostały zaksięgowane, dostali potwierdzenia na PW. Ci, którzy jeszcze nie dokonali wpłat, proszeni są o pośpiech - forumowy bank będzie czynny jeszcze przez 2,5 dnia! Oczywiście jeśli czyjś przelew przyjdzie po tym terminie, cała kwota zostanie odesłana nadawcy 8)

Stały Bywalec
05-08-2009, 22:21
(...)
Wszyscy, których przelewy zostały zaksięgowane, dostali potwierdzenia na PW. Ci, którzy jeszcze nie dokonali wpłat, proszeni są o pośpiech - forumowy bank będzie czynny jeszcze przez 2,5 dnia! Oczywiście jeśli czyjś przelew przyjdzie po tym terminie, cała kwota zostanie odesłana nadawcy 8)
A ja jeszcze od Ciebie takiego potwierdzenia nie dostałem ...
Wymaganą kwotę wpłaciłem w piątek 31 lipca rano w agencji PKO BP - na konto, którego nr podałeś mi na PW (mam oczywiście dowód wpłaty).

Marcin
05-08-2009, 22:37
biały!

adamr
05-08-2009, 22:44
Cześć!
Kolor ma być ładny!

konik
06-08-2009, 09:06
Marcowy do dzisiaj dał termin optowania za kolorem, więc na koniec i ja skorzystam z tej możliowści.

No więc uważam, że biały. Biały jest bardziej naturalny i taki czystszy, więc żółty będzie lepszy. Żółty jest słoneczny, ciepły więc dobrze wpływa na wizerunek osoby. Dlatego uważam, że powinien być biały, bo biały jest wyraźniejszy, lepiej oddaje wszystkie elementy loga. Inaczej więc niż Renatka uważam, a z Renatką uważa Bertrand 236, że biały będzie lepszy, ponieważ żółty się mniej brudzi. Z tego punktu widzenia żółty jest praktyczniejszy, bo dłużej można nosić, ale biały, mimo że się brudzi, to jednak jestem za białym. Biały jest bardziej naturalny dla koszulki, widać go z dalszej odległości niż żółty, a więc żółty! Zdecydowanie żółty!

Przepraszam że moja wypowiedź może trochę przydługa, ale chciałem w miarę jasno wyłożyć moje stanowisko w tej sprawie.

WUKA
06-08-2009, 09:57
Koniku,zjadłes za dużo ,czy wypiłeś za mało?

paszczak
06-08-2009, 11:04
No i nie można zapominać, że jesień idzie...a z nią płonące buki i mgły malownicze.
A jeśli mgły malownicze to i zakoszulkowani forumowicze w ilości większej niż zwykle.
Może więc warto rozważyć kwestię widzialności koloru żółtego i białego w powyższych warunkach?
Sprawa wydaje się nieistotna, ale chora wyobraźnia pracuje:
1. Rozpędzeni forumowicze nagle wpadają na siebie.
Potencjalnie bardzo niebezpieczne zdarzenie...lecz być może szczęśliwie zakończone (wyłącznie dzięki magii identycznych koszulek).
2. Rozpędzeni forumowicze mijają się bez świadomości, że się mijają.
Tu może być podobnie hyhy.

A wszystko przez te kolory :mrgreen:

Marcowy
06-08-2009, 12:39
A ja jeszcze od Ciebie takiego potwierdzenia nie dostałem ...

Hmmm... Twoja kasa wpłynęła i potwierdzenie wysłałem Ci w poniedziałek 3 sierpnia. Ale to był jakiś pechowy dzień, bo mam sygnały, że inne osoby też nie dostały w poniedziałek PW z potwierdzeniem.

Wolałem tego uniknąć, ale chyba trzeba - na wszelki wypadek wrzucam listę koszulkożerców, których kasa wpłynęła do dzisiejszego poranka. Wiem o paru kolejnych przelewach, które już do mnie idą (właśnie zakręcają pod Pruszkowem), więc lista wkrótce zostanie zaktualizowana. Dziękuję i pozdrawiam :razz:

Marcowy
11-08-2009, 13:07
Szanowni Koszulkofani! Kasa przelana, maszyna drukarska ruszyła, więc czas na garść szczegółów. Na początek parę liczb :razz:

Ostatecznie 37 osób zamówiło 56 koszulek. Rozmiarówka forum wygląda następująco:
- XXL - 17
- XL - 17
- L - 15
- M - 5
- S - 2

Ponieważ zamówienie przekroczyło 50 szt., dostaliśmy lepszą cenę - sama koszulka z nadrukiem będzie kosztować 19,99 zł brutto. Wcześniej nie wspominałem o takiej możliwości, bo - szczerze mówiąc - nie liczyłem, że wszyscy zamawiający wpłacą kasę i tę 50-tkę przekroczymy. A tu proszę - z jednym wyjątkiem wszyscy się wywiązali! I to mimo wakacji! Posypuję głowę popiołem i dziękuję za wpłaty :-) Jeśli uda nam się utrzymać założony koszt przesyłki (niby sprawdzony w cenniku (http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm), ale z PP nigdy nic nie wiadomo), wszyscy dostaną zwrot owej nadpłaconej kwoty (razy liczba zamówionych tiszertów). Uprzedzając Wasze pytanie - tak, przelewy on-line mam bezpłatne ;)

Łącznie przesłaliście mi 1.427 zł, z czego do producenta powędrowało 1.119,44 zł (56 x 19,99zł).

Poniżej lista osób, które dokonały przelewów

1. AdamR
2. Admin
3. Ala
4. Basia Z.
5. Bertrand
6. Bmiller
7. Czapa
8. Derty
9. Diabel1410
10. Do-misiek
11. Duch Przeszłości
12. Hero
13. Iza
14. Jacek72
15. Jank
16. Januszcz1
17. Joorg
18. Jurko
19. Katarzynowość
20. Konik
21. Manio
22. Marcin
23. Marcin Scelina
24. Marcowy
25. Mavo
26. MKwinto
27. Nico
28. Pastor
29. Paszczak
30. Piskal
31. Polej
32. Przewodniczek
33. Shrek
34. Sir_Bazyl
35. Stały Bywalec
36. Wojtek1121
37. Xiro

Organizując całą akcję w pierwszym poście tego wątku zostawiłem (sobie i Wam) furtkę dotyczącą koloru nadruku - miał być biały lub żółty. Ostatecznie, zgodnie z wolą większości będzie oczywiście biały, w załączniku aktualna wizualizacja.

Produkcja ma potrwać ok. tygodnia. Gdy będę miał cały nakład, natychmiast rozpocznę wysyłkę, o której nie omieszkam poinformować :-) Tak w ogóle wyjeżdżam na kilka dni i kontakt ze mną może być utrudniony.

Marcin
11-08-2009, 16:04
Może by zmienił w końcu szatę graficzną forum i umieścił w banerze to koszulkowe logo?

Polej
11-08-2009, 16:04
Łącznie przesłaliście mi 1.427 zł, Tak w ogóle wyjeżdżam na kilka dni i kontakt ze mną może być utrudniony. Miłej zabawy :grin::grin::grin:

konik
11-08-2009, 17:01
No to żeśmy się już wystroili w koszulki...

Marcowy
11-08-2009, 17:17
Może by zmienił w końcu szatę graficzną forum i umieścił w banerze to koszulkowe logo?

Jestem za! Czy Admin mógłby i zechciałby? :razz:


Miłej zabawy :grin::grin::grin:

Echhhh, za pozostałe 3 stówy ledwo zatankuję :cry: ;)

Derty
12-08-2009, 08:52
[...] Rozmiarówka forum wygląda następująco:
- XXL - 17
- XL - 17
- L - 15
- M - 5
- S - 2
[...]
Same byki są wśród nas. Drżyjcie drechy!!!:D

admin
12-08-2009, 19:34
Jestem za! Czy Admin mógłby i zechciałby? :razz:

W sumie czemu nie. Forumowi przydałby się lifting.
Proszę podesłać mi .psd z tym logo. Oczywiście zgoda autora też być musi.

xaga
12-08-2009, 21:52
ale fajna koszulka, szkoda, że dopiero teraz tutaj zajrzałam... :( będzie jakaś "dogrywka" w zamówieniu? :)

Stały Bywalec
13-08-2009, 19:43
Co do owej reszty (ogółem ok. 300 zł, jeśli nic się nie zmieni w ostatecznym rozliczeniu), to proponuję, aby nie obarczać Marcowego obowiązkiem tych wpłat po ok. kilka złotych dla każdego, lecz całą sumkę przeznaczyć na dofinansowanie przyszłorocznego IX KIMB-u.
I to tak ogólnie, bez dzielenia ww. kwoty na poszczególne osoby.

Oczywiście jeśli ktoś sobie indywidualnie i stanowczo zażyczy zwrot nadpłaty, to Marcowy mu ją przeleje na konto.
Ja osobiście już z góry zapowiadam (a zapłaciłem za 3 koszulki), że takiego życzenia nie zgłoszę. Nawet gdybym (odpukać !!!) na IX KIMB w maju 2010 r. nie mógł przyjechać.

Marcin
13-08-2009, 20:25
Dopisuje się do pod tym co napisał SB. Keep the change Marcowy 8)

Piskal
13-08-2009, 21:10
Jestem za!

Polej
13-08-2009, 21:46
Co do owej reszty (ogółem ok. 300 zł
Z tej kwoty Marcowy opłaci jeszcze przesyłki koszulek, więc kwota znacznie stopnieje.
Ja też jestem za przeznaczeniem pozostałych funduszy na poczet KIMBU.

joorg
13-08-2009, 22:06
Z tej kwoty Marcowy opłaci jeszcze przesyłki koszulek, więc kwota znacznie stopnieje.
Ja też jestem za przeznaczeniem pozostałych funduszy na poczet KIMBU.
Też tak sądzę i zgadzam się , bo koszty zwrotu przekroczą kwotę zwracaną :roll:

Pastor
14-08-2009, 00:19
Zgadzam się z powyższym bo jest to sensowne i mniej kłopotliwe. Pozdrawiam! + Pastor ręką własną

Basia Z.
14-08-2009, 00:44
Też się zgadzam w 100 %.
Niech pieniądze idą w całości na przelew. 8)


Poza tym Marcowy z moją koszulką się nie spiesz. I tak wyjeżdżam za 36 godz. na ponad dwa tygodnie.

B.

iza
14-08-2009, 07:42
Zgadzam się z powyższym bo jest to sensowne i mniej kłopotliwe.

ja także :) pozdrawiam

manio
14-08-2009, 10:39
Ja też trzymam z ogółem :-)

diabel-1410
14-08-2009, 19:15
jestem za reszta niech na KIMB zostanie przeznaczona

katarzynowosc
14-08-2009, 19:30
Mi wso odno, problemów za parę złotych robić nie będę ;) Niech tam pójdzie na jaki zbożny cel, kimbowy czy nie.
Pozdrawiam -
katia

adamr
14-08-2009, 19:50
Przepij tę resztę uczciwie,niech Ci idzie na zdrowie...

paszczak
14-08-2009, 19:53
Hej!
Pozwólcie, że i ja swą wolę wyjawię.
Otóż zaskakująco zgadzam się z wielokrotnie wypowiedzianym tu zdaniem zacnych Koleżanek i Kolegów.

Oczywiście liczę, że tak "zdeponowana/zainwestowana" reszta zwabi na KIMB liczniejszą niż zwykle armię posiadaczy zielonych koszulek :mrgreen:
pozdrawiam,

Derty
15-08-2009, 13:25
całą sumkę przeznaczyć na dofinansowanie przyszłorocznego IX KIMB-u.

yhy, yhy:D

Marcowy
15-08-2009, 13:37
Ech, wystarczyło spuścić forum z oka na parę dni, a zaoszczędzona kasa już rozdysponowana. I to na pijaństwo! Nie słyszeliście o recesji?! 8)

Faktycznie z pozostałej kasy muszę opłacić jeszcze ponad 30 przesyłek po circa 6 zł, więc ewentualna nadwyżka wynosi jedynie 112 złotych. Ale jeśli taka jest wola ogółu, to oczywiście przeznaczymy ją na konsumpcję KIMB-ową :-D

barszczu
16-08-2009, 13:58
Kurde, jakoś przegapiłem ten wątek, a też chciałbym mieć koszulkę.
Czy mogę sobie samoistnie wyprodukować kilka sztuk?
Jeśli tak to poproszę logo w wektorku.

Marcowy
16-08-2009, 17:59
Czy mogę sobie samoistnie wyprodukować kilka sztuk?

Siur, takie było założenie konkursu. Odpowiedziałem Ci via mail, ale ponieważ kilka osób pytało o to samo, pozwalam sobie także publicznie:

Logo w postaci wektorowej - do samodzielnego wykonania koszulki lub do zamówienia u dowolnego producenta - można dostać pisząc do mnie na PW. Ja dysponuję jednak logotypu wersją żółtą, prototypową, która nie weszła do seryjnej produkcji, więc trzeba ją przerobić. Podobno to nietrudne :-)

W sprawie dodatkowego zamówienia można także skontaktować się z 'moim' producentem, który ma - stworzoną przez siebie - logotypu wersję ostateczną, czyli białą. Nazwę firmy można znaleźć w tym wątku, mogę ją podać także via PW.

Pozdrawiam :-)

wtak
17-08-2009, 08:32
barszczu, to może razem zaatakujemy producenta ? :)

barszczu
17-08-2009, 09:26
barszczu, to może razem zaatakujemy producenta ? :)

heh - sam je wyprodukuje - tylko w odmianie - biała koszulka + ciemny nadruk.
no i w gramaturze 150 bo 185 to dla mnie za gruba.
własne koszulki firmowe mam 190 g i w lecie ich raczej nie używam.
jeśli w/w parametry Cię interesują pisz na e-mail: rafal@ks.home.pl

shrek
18-08-2009, 16:21
dawno mnie tu niebyło "D czyli kilkanaście dni :DD . popieram akcję żeby kasa która została z koszulek poszła na KIMB :D:D ewentualnie na coś , za czym będzie większość :PP (jeśli nie pojawię sie na forum )

Xiro
19-08-2009, 08:19
ewentualna nadwyżka wynosi jedynie 112 złotych.
.... czyli jakieś 40 puszek typowego piwa :mrgreen: (na KIMB)

Do-misiek
20-08-2009, 14:29
OK nadwyżka niech idzie na KIMB - mi to lotto w sumie. Ale kiedy koszulki będą rozesłane? Nie mogę sie doczekać.

bertrand236
20-08-2009, 14:41
Też jestem za browarami

diabel-1410
21-08-2009, 12:52
Marcowy mozesz podac przyblizony termin nadsyłania koszulek.Pytam bo za tydzien jade w Bieszczady i przydałyby sie zapewnie

WUKA
21-08-2009, 14:49
Z tego co pamiętam,to Marcowy odmeldował się na dni kilka.Trzeba poczekać aż wróci!

bertrand236
21-08-2009, 15:11
Marcowy jest już w Polsce. Moje wyśle mi bezpośrednio w Bieszczad, bo juz jutro tam będę.
pozdrawiam

Marcowy
21-08-2009, 20:54
Prawda to, szczęśliwie wróciłem na ojczyzny łono, a nawet odebrałem od producenta wielkie pudło z koszulkami niezwykłej urody :-) W weekend pakowanie, a w poniedziałek wysyłka poleconym priorytetem, reszta w rękach Poczty Polskiej ;)

Stały Bywalec
22-08-2009, 00:01
Prawda to, szczęśliwie wróciłem na ojczyzny łono, a nawet odebrałem od producenta wielkie pudło z koszulkami niezwykłej urody :-) W weekend pakowanie, a w poniedziałek wysyłka poleconym priorytetem, reszta w rękach Poczty Polskiej ;)
Rodakom z Warszawy nie wysyłaj. Zorganizuj spotkanie, odbierzemy osobiście (wreszcie będzie skuteczna motywacja, aby przyjść :-D).
A zaoszczędzone w ten sposób złotówki (niewysłane przesyłki pocztowe) postanowiliśmy już też przeznaczyć na dofinansowanie przyszłorocznego KIMB-u.
:-D

Lech06
22-08-2009, 16:08
Może drugą turę zielonych koszulek z logo forum dla tych co się teraz dopiero obudzili ??

Marcowy
22-08-2009, 16:11
Rodakom z Warszawy nie wysyłaj. Zorganizuj spotkanie, odbierzemy osobiście

No ale to przecież dawno postanowione - tubylcy, którzy nie wysłali kasy na przesyłkę, odbierają tiszerty osobiście, przy piwie :razz: Miejsce i czas klarują się we właściwym wątku.

Marcowy
23-08-2009, 13:53
Mam dwie wiadomości - dobrą i mniej dobrą.

Ta dobra - koszulki zostały już wysłane!

Ta mniej dobra - poszły przesyłką ekonomiczną, więc mogą iść nieco dłużej.

A było to tak: koszulki odebrałem w czwartek, ale do weekendu - najzwyczajniej w świecie - nie miałem czasu, żeby je zapakować, pooklejać, poopisywać i powysyłać. Udało mi się wysłać jedną, niejako na próbę, żeby sprawdzić, jaki będzie faktyczny koszt. Okazało się, że na mojej osiedlowej poczcie koszt wysyłki jednej koszulki w kopercie bąbelkowej poleconym priorytetem wynosi 5,10 zł (patrz. fot 1.). Myślę sobie: "Jest nieźle, mieścimy się w budżecie!" Wczoraj dokonałem pakowania całości i dziś rano radośnie przytargałem pozostałe 30 paczek na praską pocztę, czynną całą dobę. Miła pani w okienku poinformowała mnie, że ta sama pojedyncza koszulka w kopercie bąbelkowej wysłana poleconym priorytetem u niej kosztuje... ponad 7 zł! Nawet pokazała cennik. Przyznaję, że zgłupiałem i w końcu zdecydowałem się na wysyłkę poleconym ekonomicznym (fot.2). Zapomniałem na śmierć, że mamy nadwyżkę, którą możnaby na priorytet przeznaczyć. No ale stało się. Przepraszam tych, którzy będą musieli poczekać na koszulkę parę dni dłużej :|

Rozliczając ostatecznie akcję: 36 forumowiczów zamówiło łącznie 56 koszulek. Do kasy wpłynęło łącznie 1.427 zł, natomiast koszty wyniosły ostatecznie 1.319,52 zł, w tym:
- produkcja - 1.119,44 zł (fot. parę postów wcześniej),
- wysyłka - 152,70 zł (fot. 1 i 2),
- koperty - 47,38 zł (fot.3).
W kasie pozostało zatem 107,48 zł, ale jeden z forumowiczów prosił o późniejszą wysyłkę, więc trzeba będzie wydać jeszcze kilka zł. Ostatecznie pozostanie zatem prawie okrągła stówka, która - zgodnie z wolą większości - zostanie przeznaczona "na przelew" podczas KIMB-u ;)

Jak przesyłka do Was dotrze, dajcie znać, proszę :-P Każde zamówienie i każda paczka zostały sprawdzone kilka razy, ale gdyby cokolwiek było z zawartością nie tak, to oczywiście pilnie informujcie. Niektóre torebki z koszulkami musiałem naderwać, żeby spuścić nadmiar powietrza, bo były nadmuchane i hermetycznie zamknięte, więc nie mieściły się do kopert.

W załączniku nr 2 są podane numery nadania, jakby co. Jeden z zamawiających dostał w dwóch pakunkach, bo w jednym jego zamówienie się nie zmieściło :-)

Edit - aaaa, jeszcze jedna ważna sprawa: została mi jedna wolna koszulka w rozmiarze L, wyprodukowana nadprogramowo i bezpłatnie, bo tak pasowało maszynie producenta. Jeśli ktoś reflektuje, proszę o PW. Cena standardowa, czyli 22 zł + 6 za przesyłkę, po potrąceniu kosztów przesyłki wpłata zostanie przekazana na zdrożne cele KIMB-owe ;)

Co do kolejnych edycji, to (przynajmniej ja) na ten rok nie przewiduję dogrywek, co oczywiście nie powinno ograniczać inicjatyw innych forumowiczów :-)

Hero
24-08-2009, 10:30
Właśnie listonosz mnie odwiedził i dostarczył koszulkę. Czyli jednak można w miarę szybko :)

Marcowy
24-08-2009, 10:35
Orzeszku... Są naprawdę szybcy :shock:

iza
25-08-2009, 20:18
DO mnie również dotarła przesyłka :grin: dziękuję

januszcz1
25-08-2009, 20:31
Mam koszulkę!!!! jest naprawde bardzo ekstra...dzięki za inicjatywę i trud organizacji calej sprawy.

bartolomeo
26-08-2009, 12:27
Koszulki dotarły do Rzeszowa! To oznacza, że chyba dotarły już wszędzie (jak powszechnie wiadomo z dowolnego miejsca w Polsce dalej niż do Rzeszowa jest tylko w Bieszczady ;)).

marcins
26-08-2009, 20:14
Koszulki dotarły i do Leska.

joorg
26-08-2009, 20:20
Koszulki dotarły i do Leska.
i do Krosna też,.... to chyba już wszędzie :-D
Dzięki Marcowy , szacunek za wkład pracy w organizację i wykonanie.

Polej
26-08-2009, 21:34
Jest i w Pyrlandii ! Marcowy, wielkie dzięki!

diabel-1410
26-08-2009, 23:05
koszulki dotarły i do mnie dzieki Tomku

mKwinto
27-08-2009, 10:45
Toruń też zgłasza odbiór przesyłek. Bardzo dobra implementacja projektu i solidne wykonanie. Dzięki.

Piskal
27-08-2009, 17:09
Pod Toruń też dotarła cała i zdrowa. Jest pinkna. Dzięki Marcowy!

mavo
27-08-2009, 19:07
Orzel wyladowal:-D Wielkie dzieki MARCOWY.
Jutro test w Bieszczadach.

Marcowy
27-08-2009, 21:14
Dziękuję wszystkim dziękującym. Ku chwale Ojczyzny i Bieszczad! ( -ów!, -u!) :-D

PS. Z MMS-a od Bertranda wynika, że koszulki dotarły również do Cisnej!

katarzynowosc
27-08-2009, 22:55
I my dziękujem - po Gorcach grzecznie nosim. Wbrew obawom - nie za grube i w ogóle ok. Pozdro ciepłe!
k&p

konik
28-08-2009, 20:19
No Marcowy, zebrałeś parę punktów u mojej żony - twierdzi, że tak wystrojonego męża już dawno nie miała! Teraz się zastanawiam, na jaką to okazję się pierwszą wystroić, może w niedzielę do kościoła?

WUKA
28-08-2009, 21:28
Koniku,wróciłeś?Chyba po koszulkę i..pochwałę od żony?Pozdrówienia dla NIEJ!

konik
28-08-2009, 23:01
Witaj WUKA, a no hasało się tu i ówdzie. M.in. 15 sierpnia byłem w Łopience u Wielkiego Wędrowca. Pokłoniłem się Twoim Bieszczadzkim Chrystusem. Wiesz, dawno tak pięknie się nie modliłem.