PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie się podział mój post ?



Stały Bywalec
16-07-2009, 14:58
Kilka tygodni temu zamieściłem post w wątku:
http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=5205

Do dziś go tam nie ma.
Było to w dziale pt. Zakwaterowanie i usługi", w którym nowe posty nie pojawiają się automatycznie, ale - ze względu na delikatność materii - wymagają akceptacji Sz. Moderatorów. Rozumiem to.

Ale moja wypowiedź nie naruszała niczyich interesów prawnych ani ekonomicznych. Nie była w najmniejszym stopniu wobec nikogo obraźliwa. Była wprawdzie nieco żartobliwa - ale tylko w znaczeniu obiektywnym, absolutnie nikogo nie ośmieszała.

Adminie - proszę o interwencję i zamieszczenie wreszcie tego mojego postu.
Nie ukrywam, że od spełnienia tej mojej prośby uzależniam swoją dalszą obecność na Forum.

Marcowy
16-07-2009, 16:30
Proszę o interwencję i zamieszczenie wreszcie tego mojego postu.

Proszę bardzo.


Nie ukrywam, że od spełnienia tej mojej prośby uzależniam swoją dalszą obecność na Forum.

Łomatko, Kaziu... Twój post po prostu umknął uwadze modów. Przykre, ale się zdarza. Trzeba od razu zakładać wątek i uderzać w takie dramatyczne tony? :shock:

sir Bazyl
16-07-2009, 18:58
(...)
Nie ukrywam, że od spełnienia tej mojej prośby uzależniam swoją dalszą obecność na Forum.

Proszę bardzo.

Łomatko, Kaziu... Twój post po prostu umknął uwadze modów. Przykre, ale się zdarza. Trzeba od razu zakładać wątek i uderzać w takie dramatyczne tony? :shock:

Od razu widać, że Stały Bywalec jeszcze przed urlopem, a przepracowany umysł przy takich temperaturach dostaje zwarcia i towarzyszące mu wyładowania odbijają się echem aż na forum :mrgreen:

joorg
16-07-2009, 20:04
...Adminie - proszę o interwencję i zamieszczenie wreszcie tego mojego postu.
Nie ukrywam, że od spełnienia tej mojej prośby uzależniam swoją dalszą obecność na Forum.
No co TY? jesteś wprawdzie "prezydentem" ;)tego forum , ale zachowujesz się jak nie mój prezydent Polski i obrażasz się z byle powodu (technicznego)
ps.z góry uprzedzam,.. pisząc to nic nie piłem , jak kiedyś pisałeś do mnie i dwuznacznie sugerowałeś.

chris
17-07-2009, 22:50
Nie ukrywam, że od spełnienia tej mojej prośby uzależniam swoją dalszą obecność na Forum.[/B]

Wnoszę o usunięcie "nieistniejącego" postu SB 8-)
*tylko czy coś co nie istnieje, można usunąć ? :(