PDA

Zobacz pełną wersję : KIMB - fotoreportaż



Piotr
16-09-2002, 23:17
Witam,
Własnie skończyłem obiecaną "relację", a raczej minirelacje - ostatecznie wyszedł fotoreportaż, natomiast szczegółowy opis zostawiam lepszym na tym polu :)
Zapraszam:
www.twojebieszczady.pl/kimb.php

Pozdrawiam

asiczka
16-09-2002, 23:39
Piotrze!
O qrcze;-), fanfastyczna to jest dopiero Twoja dokumentacja! Dzięki! Będzie co wspominać. No i specjalne pozdrowienia za pamieć.
Co do prezydentury to raczej ja się nie piszę. Z wysokiego drzewa się za długo leci, a zeresztą dosyć mam polityki, wiec bieszczadzkie klimaty zostawię sobie na wypoczynek od obowiązków, zgiełku no i polityki...

Teraz faktycznie czuję się na tym forum jakoś tak inaczej.

Pozdro! p.s. no i specjalne uznanie, za to, że zdecydowałeś się na maraton podróży - by tam jednak być!

marekm
17-09-2002, 00:41
Piotrze !!!
WIELKIE DZIĘKI !!!!! to tak jakbym tam był. A żal z powodu mojej tam nieobecności jest przez to ciut mniejszy.
pozdroowka

sofron
17-09-2002, 10:34
mogę się tylko przyłączyć, rzeczywiście powstaje wrażenie, jakby się tam było:-)
pozdrawiam
sofron

AGNIESZKA
17-09-2002, 13:44
faktycznie, ładnie to wszystko wygląda. Miałam być ale się nie udało, żałuję. A najbardziej żałuję tego, że już chyba tej jesieni nie uda mi sie postąpać po Bieszczadzkiej Ziemi:(
Pozdrawiam wszystkich!

Anonymous
28-09-2002, 18:49
Prosimy o więcej ładnych zdjęć z Bieszczad. Mieszkamy na drugim końcu kraju i nie możemy często bywać w tych pięknych górach. Tęsknimy do pięknej przyrody. Oczekiwaliśmy na wiadomości z kongresu w serwisie radiowym i telewizyjnym. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich internautów miłośników Bieszczad.